با کسب و کار وارونه مدیران اجرائی, چهره های به یاد ماندنی رهبری چالش

جدید coronavirus را گسترش در آمریکا باعث شده است تا شرکت ها به دفاتر و کارخانه ها و فروشگاه ها ارسال دهها میلیون نفر از مردم که در آن یک نوار از نیروی کار—از خدمات به مشتریان و نمایندگان خود را به افسران اجرایی—آیا تا به حال به کشف کردن راه های جدید به کار می کنند.

یک سان فرانسیسکو پوشاک ساز مدیر عامل شرکت صرف ساعت در نظر گرفتن کسب و کار, تماس, در, تویوتا تاکوما خارج از خانه خود را. یک سیاتل شرکت فناوری رئیس صرف پنج دقیقه از او دور جلسات ستاد درخواست کارکنان برای توصیف کشورهای خود را از ذهن است. نیویورک نارگیل-آب ساز مدیر عامل led اولین مجازی happy hour با کارکنان در روز پنج شنبه.

موج دیگری از کارگران را در انتقال این هفته بعد از کالیفرنیا و نیویورک و برخی از کشورهای دیگر دستور داده اند که ایالت محدودیت.

نتیجه این است که شاید رادیکال ترین و سریع تغییر در کسب و کار ایالات متحده در حافظه زندگی. که نما به یاد ماندنی مدیریت چالش پیشرو کارکنان—کسانی که به اندازه کافی خوش شانس را به نگه داشته اند شغل خود را برای حفظ عملیات از خانه در حالی که همچنین نگه داشتن آنها را آرام و امن است.

“این کسب و کار به طور معمول” گفت: NRG انرژی , Inc. مدیر عامل شرکت Mauricio گوتیرز که مدیریت شرکت برق از نیوجرسی خود را خانه.

بسیاری از مدیران اجرائی قطع از کارکنان خود را برای اولین بار در حال ramping تا ارتباطات خود را با کارکنان به آدرس سردرگمی و اضطراب و انزوا تنظیم در میان رتبه و فایل. آنها در حال ارسال روزانه companywide به روز رسانی میزبانی شهر مجازی سالن و به اشتراک گذاری عکس های شخصی و داستان از خانه.

کارفرمایان مانند سیستم های سیسکو Inc.’s چاک رابینز با هدف ارائه اطمینان و تکرار برخی از انسان اتصال از دفتر کولر آبی. شبکه-چرخ دنده های غول پیکر مدیر عامل شرکت در حال حاضر آگهی یک هفته تمام شرکت های ویدئو کنفرانس از دفتر خانه خود را در نزدیکی سان فرانسیسکو با سیسکو ارشد مردم افسر. متخصصان پزشکی دعوت به پاسخ coronavirus-سوالات مرتبط.

روز پنج شنبه در این جلسه کارکنان پرسید که چگونه مسئولیت رسیدگی به مسابقه “چه می شود اگر ؟” افکار. برخی از تعجب که آیا آن را امن برای رفتن برای پیاده روی و یا شنا.

سیسکو کارمند Joie Healy, 46, گفت: چالش های کار در خانه است که می توان آن را وسوسه انگیز به کار به طور مداوم. “من می تواند نشستن در مقابل کامپیوتر تمام وقت,” او گفت:. خانم هیلی با این نسخهها کار در مقابل یک پنجره و می توانید ببینید جاگر و دیگران عبور در خارج—یک یادآوری برای استراحت چیزی که او می گوید این شرکت را تشویق کرده است. “جهان است و نه برای به پایان رسیده و اگر ما را از چند ساعت برای خودمان.”

مدیران اجرائی از جمله Arne Sorenson از Marriott International , Inc. در حال تبدیل به پیام ها و یا فیلم ها به بحث در مورد خسارت به شرکت های خود را. “من هرگز تا به حال یک مشکل تر است لحظه ای از این یکی” آقای Sorenson گفت: در یک ویدیو که در آن او فشرد تا او را اعلام کرد اخراج.

“تیم ما کمی نگران در مورد استفاده از یک پیام ویدئویی امروز به دلیل جدید من طاس نگاه” گفت: آقای Sorenson در این ویدئو; او مبتلا به سرطان لوزالمعده در سال گذشته است. کاهش رزرو هتل های ناشی از این ویروس شده است و بدتر از 9/11 و بحران مالی 2008 و همراه او گفت:. آقای Sorenson گفت: او را برانند حقوق و دستمزد خود و دیگر مدیران را 50% کاهش پرداخت به عنوان ماریوت بسته هتل ها و furloughs آنچه از آن انتظار دارد به ده ها هزار نفر.

در Keurig, Dr Pepper , Inc., تقاضا رسید به عنوان مصرف کنندگان سهام تا در آن آب بطری, نوشابه, آب و تنها در خدمت قهوه. که افزایش حجم کار برای آن 25,000 کارکنان بسیاری از آنها در کار تولید و توزیع و ایجاد یک عمل تعادل خود را housebound رهبر.

مدیر عامل شرکت باب Gamgort نشده تعداد بازدید شرکت ماساچوست یا تگزاس مرکزی در یک هفته. او رهبری نیروهای نظامی از خانه در حومه نیوجرسی جایی که او راند و پس از او دو پسر بزرگسال decamped وجود دارد از شهر نیویورک است. او در حال حاضر در تلاش برای تجمع خود نیروی کار و به حداقل رساندن خطرات خود را.

“ما نیاز به نگه دارید تا ما عرضه” برای دیدار با افزایش تقاضا “با نگه داشتن کارکنان امن” آقای Gamgort گفت. “ما همچنین نیاز به مطمئن شوید که آنها احساس راحت است که آنها در حال مراقبت از آنها احساس ما پشت خود را به طوری که آنها راحت در آینده به کار می کنند.”

در یک ایمیل به دوشنبه گذشته او و رهبری ارشد گفت: کارکنان که یک توزیع-کارمند مرکز تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus. همکاران که آمده بودند در تماس با کارمند شد در قرنطینه کامل پرداخت. این شرکت مطابق با اصول بهداشتی گیاهان آن بیشتر است و محدود تعدادی از کارگران که با یکدیگر در تعامل با بستن اتاق استراحت و الزامی که شیفت را با هم همپوشانی دارند.

آمریکایی غول مدیر عامل Bayard Winthrop با این نسخهها کار در وسیله نقلیه خود را با سگ خود را داش.

عکس: Winthrop خانواده

اثرات شدید

برخی از تحقیقات نشان می دهد اثرات کوتاه مدت از کار از راه دور می تواند شدید باشد. براد بل استاد اجرا می شود که این دانشگاه کرنل مرکز منابع انسانی پیشرفته مطالعات به تازگی انجام تحقیقات به شکل اثرات ردیابی 50 کارگران از راه دور برای دو سال. سه ماه پس از حرکت به یک کار از راه دور تنظیم, کارکنان, گزارش سطوح بالاتر از تعارض کار-خانواده نسبت به قبل از.

مفهوم ، بل گفت: “اگر شرکت ها اتخاذ کار از خانه به عنوان یک کوتاه مدت اقدام اضطراری این احتمال وجود دارد که کارکنان نمی خواهد که زمان لازم برای تنظیم خواهد شد و تجربه تعدادی از چالش است.”

Bayard Winthrop, مدیر عامل شرکت آمریکایی غول پیکر, Inc., یک سان فرانسیسکو فروشنده ساخته شده-در-امریکا پوشاک در حال حاضر فروش روزانه همه شرکت تماس بگیرید به طوری که مردم می شنوند یکی دیگر صدای او را می توانید در چگونه آنها مراتب. او شروع می شود به روز رسانی به مردم در کسب و کار, اما بسیاری از کارکنان بحث شخصی شرایط و نگرانی.

“آن را شخصی تر از آن بود که کار را رک و پوست کنده به مردم گفت: “من نگران این هستم; من عصبی که در مورد’ ” گفت: آقای Winthrop 50. “است که انسان بخشی از آن است که فوق العاده مهم است.”

پدر سه فرزند جوان او را آغاز کرده است رخنه کردن به او تاکوما کامیون وانت برای برخی تماس: “در تماس قبلی من 3 ساله بود از فریاد من است که او نمی باید آب برای او آبرنگ.”

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه کار در خانه مدیریت نوآوری های شما شده است ، پیوستن به مکالمه زیر.

در Textio Inc., یک سیاتل شرکت فن آوری است که فرستاده کارکنان خانه حدود سه هفته پیش مدیر عامل کیه اسنایدر در حال حاضر اغلب صرف پنج دقیقه از جلسات درخواست کارکنان برای توصیف کشورهای خود را از ذهن در یک یا دو کلمه. در جلسه روز شنبه خانم اسنایدر که دارای سه فرزند از مدرسه به خانه سعی در ایجاد یک بحث آزاد توسط داوطلب او عصبی است.

“من در حال اجرا یک شرکت, اما من نیز در حال اجرا یک مدرسه ابتدایی” او به شوخی در مصاحبه. “این به احتمال بسیار زیاد این تماس را دریافت کنید قطع به آموزش طولانی را بدست آورد.”

در اوایل این هفته خانم اسنایدر نام ارشد فنی و مهندسی-اعضای تیم در 11 p. m. برای دیدن چگونه او انجام شد. او می دانست که کارمند بود و سه فرزند زیر سن 7 و یک کار همسر. آنها در مورد مدیریت یک خانواده با یک کار سخت. “من در تلاش برای بررسی در مردم است,” او گفت:.

کار از خانه در Hamptons مدیر عامل شرکت مایکل Kirban نارگیل-آب ساز Vita Coco روز پنج شنبه به میزبانی شرکت مجازی happy hour—چیزی از یک لحظه coronavirus-سن ثابت که در آن همکاران ریختن نوشیدنی خود و ورود به چت. “این کار من را به نگه داشتن آن را به عنوان نور به عنوان ممکن است,” او گفت:. “این واقعا سخت. مردم می ترسند.”

Textio مدیر عامل کیه اسنایدر مدیریت در صفحه اصلی.

عکس: جنسن هریس

جولی مورگنسترن یک محل کار مشاور در نیویورک که توصیه های متعدد مدیران گفت: او شنیدن از مشتریان که پیدا کردن خود و کارکنان خود را غرق. “وجود دارد هیچ ساختار,” او گفت:. “آنها نمی, تغییر لباس های خود را, آنها به سختی به قلم مو دندان های خود را, مردم وعده های غذایی پرش.”

کارگران عادت به رفت و آمد ممکن است در انتظار به دست آوردن چند ساعت روزانه اما پیدا کردن خود را در مبارزه با حواس او را پرت از توسعه, اخبار و اوج احساسات و همچنین triaging تست نشده home-فن آوری تنظیم و آنچه که او خواستار “Covid وظایف است.”

“مهم نیست که چه کار شما این است که هر گفتگو یا ملاقات شما را با مردم 10 دقیقه اول از دست داده و به چگونه شما احساس. ‘آیا شما امن است که آن را OK?’ “خانم مورگنسترن گفت. “در بسیاری از زمان واقعی از دست داده است.” او توصیه می شود مشتریان رنگ-بلوک کد در تقویم خود آنها اختصاص به کروناویروس به دریافت یک تصویر واضح تر از آن است که چگونه موثر بر بهره وری.

Fran Caradonna مدیر عامل شرکت از سنت لوئیس آبجوسازی LLC, که باعث می شود Schlafly آبجو گفت: او ارسال شده است companywide ایمیل با موضوع “خط خوب شود.” برای اولین بار اعلام کرد لغو آبجوسازی سالانه تنومند & صدف جشنواره که به تساوی 10,000 تا 15,000 مردم است.

“وجود دارد بسیاری از غم و اندوه در اطراف آن یکی گفت:” خانم Caradonna بود که صرف چند روز در دفتر و برخی از در خانه. او تا به حال یک گفتگو با کارکنان است که با نزدیک شدن به او ارائه به قطع پرداخت یا کاهش ساعت اگر یک همکار است که در بیشتر نیاز دارید. خانم Caradonna که از 250 کارمند برنامه ریزی تعمیر-تا پروژه به طوری که او می نقل bartenders و مواد غذایی سرور به عنوان نقاشان و پاک کننده ها در شرکت brewpubs که در حال حاضر محدود به takeout.

برقراری ارتباط همدلی

جف Dachis مدیر عامل یک قطره که باعث می شود قند خون سیستم مانیتورینگ برای بیماران دیابتی گفت: او در تلاش است برای برقراری ارتباط بیشتر همدلی به کارکنان خود را در companywide شل پیام. راه اندازی 42 کارکنان و دفاتر در نیویورک و تگزاس. همه در حال حاضر کار از خانه.

“مردم با بچه ها فوق العاده چالش او گفت:” با گوشی از خود در بروکلین زندگی می کنند که در آن او تا به راه اندازی یک میز تاشو خود را به عنوان میز “از آنجا که آنها باید به هر دو مدرسه بچه های خود را و…پس از دریافت کار انجام می شود که هیچ letup در انتظار برای آنچه که ما باید انجام دهیم.”

مدیر عامل جف Dachis از اطلاع داده های سیستم با سگ خود را لولو, کار در خانه در بروکلین.

عکس: یاقوت Dachis

دانستن بسیاری از مردم در حال پخت و پز بیشتر آقای Dachis 53 ساله ایجاد شده یک #whatsfordinner کانال در شرکت روغن کاری شده و یک عکس از یک نیمه خورده بشقاب بخارپز نوعی ماهی پهن سرخ کرده کلم پیچ و سیب زمینی شیرین پخته شده.

اندی دعا بنیانگذار روابط عمومی شرکت Praytell آموخته های جدید استراتژی های مقابله ای از کارکنان که ویدئو کنفرانس و برنامه های پیام رسانی نیست جایگزینی برای خود به خودی مکالمات در دفتر.

150 نفر شرکت ارائه بارگیری در این هفته همه-آژانس, کسب و کار به روز رسانی و نیز راه اندازی companywide ویدیو چت که در آن کارکنان می تواند بحث در مورد هر چیزی. Praytell حساب استراتژیست امیلی Gaus 24 ساله که شروع به کار از شیکاگو خانه بیش از یک هفته پیش گفت: چندین کارکنان زندگی جریان خود را تمیز کردن لس آنجلس اتاق یخچال به بقیه شرکت. برخی از همکاران او گفت: باید استفاده از آن را به نشان می دهد چگونه می توان کوکتل خلاق

“من می دانستم که هرگز ما نیاز به یک کابل-دسترسی معادل تا زمانی که ما تا به حال آن گفت:” آقای دعا “اما انسان به آن کمک کرد تا روح بلند و به یک نیاز انحراف.”

مدیر عامل سارا Kauss S’well یک ساز از فولاد ضد زنگ بطری های آب گفت: تیم او متوجه چه مقدار از آنها نیاز به دفتر رفاقت. “ما خنده, زیادی,” او گفت:, “و که نمی شود همه می آیند از طریق ویدئو.”

این شرکت با کمتر از 100 نفر از کارکنان دفاتر در نیویورک و لندن است. کار از خانه اش در, مشتری, Fla., خانم Kauss به تازگی مشترک با کارکنان یک عکس از هادسون نزدیک به 2 سال, پوشیدن S’well کلاه. او با توجه به رویدادهای اجتماعی مانند مجازی استعداد نشان می دهد که در آن همکاران می تواند به شما معرفی کودکان و یا حیوانات خانگی یا بازی گیتار.

معاون اداری شری Schwenderlauf, 46, اعتبار شرکت او رهبری برای ساخت آن آسان به کار در خانه و گفت که او سپاسگزار است به یک کار است که او می تواند انجام دهد از راه دور. پس از نزدیک به 16 سال در یک پرتلند سنگ., حسابداری-شرکت اتاق او شروع به کار از خانه پنج شنبه. “من هرگز فکر نمی کردم به عنوان معاون اداری من هرگز این اتفاق می افتد,” او گفت:. تا کنون انتقال داده شده است تا حد زیادی صاف است. او ارتباط از طریق Microsoft تیم و می گوید که این کار در طول مشغول مالیات های نجومی انجام شدن است.

او قصد دارد برای رفتن به دفتر او روز شنبه به قرض او نورد میز و صندلی برای استفاده در میز آشپزخانه. او همچنین می خواهد به گرفتن ماوس و پد مچ دست همراه با دو succulents و گل او را زنده نگه داشته به مدت شش سال: “این مسائل من فکر نمی کنم در مورد زمانی که من سمت چپ.”

خانم Schwenderlauf گفت: او دست از رفاقت. در طول ناهار در این هفته او بیرون رفتم و به نام بیش از یک همسایه. “من در گفتگو با” او گفت: “در یک فاصله امن ،

نوشتن به تراشه برش در chip.cutter@wsj.com و جنیفر Maloney در jennifer.maloney@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو