حکمت در روز از coronavirus

توسط Valson می Thampu

عقل توانایی دیدن شرایط در رابطه با نهایی به پایان می رسد آیا این فرض هستند که یگانگی با خدا یا رسیدن به مکشایی یا اخلاقی کمال است. جهان مدرن – جهان مستقل خود شامل افراد – یکی از ناپیوستگی. آن می توان بسیاری از مزایای; اما از آن است که به عنوان TS Eliot می گوید: “یک پشته از شکسته تصاویر. باستان’ چشم انداز متفاوت بود از این. باستان رسم یادگاری موری بود که از برگزاری نمایشگاه یک اسکلت در یک جشن به منظور یادآوری banqueters از سرنوشت است که در انتظار آنها است. آگاهی از ارتباط بین ضیافت مرگ و متمایز banqueter از یک دله. آن است که هیچ civilisational به دست آورید که آنها تبدیل شدن به یکی.

امروز ما نیازی به مراجعه به اسکلت. مرگ ما را احاطه کرده با خود در همه جا حضور. در نظر گرفتن این طنز. ما در حال حاضر در حال آماده سازی کشور برای دفع coronavirus; برای این ویروس توسط یک فرستاده از مرگ. در عین حال آن را تنها چند روز پیش که بشر تحمیل مرگ تا به حال اجرا رایگان در سرمایه های ملی. اگر چه وجود دارد یک حاشیه برای coronavirus در قالب که شورش و یا از استراتژی های پرخاشگری در تعقیب قدرت و مال دنیا? تصور کنید یک پست ویروس فروتنی ممکن است از چین!

آن را بومی به چشم انداز معنوی است که باید جدا شوی از اقدامات و تبدیل آن را به عنوان یک تماشاگر به آنها. این بود در ضمنی خونسرد پیگیری یک وظیفه است. این فاصله خود از آنچه که در ظاهر به نظر می رسد به خود آن اقدامات عملی است تنها از طریق اتصال یکی از اقدامات به چیزی فراتر از خود و از جهان ، اقدامات مانند کلاه. آنها نیاز به گیره برای آویزان. مانند گیره یا غرور فردی ظالمان و یا خواهد جاودان Brahmn. که در هماهنگی با Brahmn – عالی معنوی هدف – متوسط که از طریق آن فاصله خود از آن اعمال است و ممکن است در همه.

چه کمک می کند تا در این فرایند دو چشم انداز متشکل از آگاهی از مرگ و میر خود و شهود از جاودانگی چهل است که باید در یک با الهی است. مرگ فیزیکی تکان دادن دور از سیم پیچ فانی است و لازم است رویکرد جاده نهایی به وحدت با خدا. این حقیقت معنوی است: “ما در مرگ حتی در حالی که ما در میان زندگی است.’

بیماری و مرگ هستند intimations مرگ انسان. آنها نیز لازم است گونه های ما برای حفظ بی طرفی نسبت به اعمال دنیوی و advocacies. آگاهی از مرگ به عنوان مسلم به شرایط انسانی است که مربوط به قربانیان به عنوان آن را به خود victimisers. هر کس وجود دارد در وب از مرگ و میر. دیده عینی وجود دارد چیزی خنده دار در مورد انسانهای کشتن انسانهای; برای ما نمی توانست کسی را کشته اگر انسان نیست فانی. و اگر ما به عنوان قاتلان در واقع انسان چگونه می تواند ما را در کشتن کسی بدون کشتن خود ما بشریت ؟

بیشتر سلامت عقل پیروز خواهد شد در زندگی اگر ما حساسیت به براکت ویروس ها و خشونت هم به عنوان علائم نقص طرح از چیزهایی که در آن ما باید برای انجام این ماجراجویی از زندگی دنیوی است. در وب خود عامل قدرت با تضمین مصونیت از مجازات به عواقب و خود را بیدفاع قربانی به اشتراک گذاری یک سرنوشت مشترک.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im