رگه برنده از شهرهای بزرگ محو با 2020 بحران

در طول ربع قرن گذشته بسیاری از شهرهای آمریکا رونق گرفت به عنوان جرم سقوط و تحصیل کرده جوان کارگران منتقل شده به احیا downtowns تغییر اقتصادی و چشم انداز سیاسی این کشور است.

سه شوک بزرگ در حال حاضر تهدید به upend که شهری رنسانس: coronavirus است preying در پر بسته بندی شده مکان; خشم بیش از policing تولید ناآرامی های اجتماعی یادآور اوایل دوره; و تیره و تار شهر و دولت بودجه می تواند طولانی اقتصادی خود را درد.

تمدید مستندات باید تخلیه شهرهای انرژی و جذابیت و مالی وعده به خود جلب کرد که بسیاری در وهله اول و تاکید بر نقاط ضعف ناراحتی و خطرات. با کنترل از راه دور فن آوری تسهیل کار از خانه برای بسیاری نیویورکی در حال حاضر decamped به حومه شهر.

شهرستانها به احتمال زیاد به بیرون آمدن از جنجال و هیاهو همان. راه بهبود می ایستد به دشوار و طولانی خواهد شد و نیاز به آدرس در میان چیزهای دیگر, قیمت مسکن و بی خانمانی—مشکلات بود که تهدید به تجدید حیات شهری و حتی قبل از زمان بحران. نتیجه نهایی این می شود که رشد شیفت از شهرهای بزرگ به سمت کوچکتر و حومه.

هنوز هم بسیاری از محققان می گویند آیا تعداد شهرستانها و که نیروهای اقتصادی که موجب تجدید حیات شهری در نهایت reassert خود را.

“Dystopian را فقط گفت:” ریچارد فلوریدا شهری اقتصاددان در دانشگاه تورنتو که در سال 2002 کتاب “ظهور خلاق کلاس” بررسی پویایی شهری احیای.

مستندات باید تخلیه شهرهای انرژی به خود جلب کرد که بسیاری از; یک مترو نیویورک پلت فرم در ماه ژوئن.

عکس: ست Wenig/آسوشیتد پرس

او به خاطر گارد ملی نورد در مخازن از طریق خیابان های بومی خود را نیوجرسی در طول شورش هنگامی که او یک پسر بود در سال 1967. او فکر می کند شهرها را بهبود می یابند از هرج و مرج در این زمان و تبدیل شدن به بیشتر مقرون به صرفه برای افراد جوان به عنوان خانواده های مرفه فرار. او گفت: “کوتاهمدت خواهد بود فوق العاده دشوار است.”

مکان هایی مانند سیاتل, San Jose, بوستون و آستین رونق بیش از چند دهه گذشته به عنوان تکنولوژی هاب. آنها جلب ماهر کارگر جوان نه تنها با شغل اما شهری با امکانات رفاهی از قبیل رستوران ها, میله, پارک ها و جاذبه های دیگر است. آنها نیز شناخته شده برای snarled ترافیک و افزایش قیمت خانه است که در نهایت آنها را سخت تر به زندگی می کنند به خصوص برای درآمد متوسط کارگران است.

پشت نیروهای متضاد یک پدیده اقتصاددانان تماس تراکم اشاره به کشش گرانشی از پرجمعیت مکان هایی که شدت بیش از دو دهه گذشته.

در طول 20 سال گذشته رشد و قیمت خانه رشد به مراتب سریع تر از میانگین ملی در آن شهرستانها ایالات متحده تبدیل به فناوری و مراکز. برخی از کارهای شهرستانها به دنبال آهنگ های مشابه از جمله خم شدن سنگ.; بویزی آیداهو; و رالی و Durham, N. C.

شهری تقسیم

از سال 2001 تا سال 2018 تولید ناخالص داخلی و اشتغال, قیمت خانه رشد کرده اند بسیار سریعتر در برخی از شهرستانها نسبت به دیگران است.

تغییر در…

تولید ناخالص داخلی

استخدام

صفحه اصلی قیمت

0%

50

100

150

0%

25

50

75

0%

50

100

سن خوزه کالیفرنیا.

Provo, Utah,

Austin تگزاس

رالی N. C.

سیاتل

Nashville, Tenn.

بویزی ،

بوستون

نیویورک

شیکاگو

Memphis, Tenn.

دیترویت

میانگین ملی

میانگین ملی

میانگین ملی

درخت گردوی امریکایی, N. C.

Youngstown Ohio

Pa.

چارلستون W. Va.

تغییر در…

تولید ناخالص داخلی

استخدام

صفحه اصلی قیمت

0%

50

100

150

0%

25

50

75

0%

50

100

سن خوزه کالیفرنیا.

Provo, Utah,

Austin تگزاس

رالی N. C.

سیاتل

Nashville, Tenn.

بویزی ،

بوستون

نیویورک

شیکاگو

Memphis, Tenn.

میانگین ملی

میانگین ملی

میانگین ملی

دیترویت

درخت گردوی امریکایی, N. C.

Youngstown Ohio

Pa.

چارلستون W. Va.

صفحه اصلی

قیمت

تغییر در…

تولید ناخالص داخلی

استخدام

سن خوزه کالیفرنیا.

171%

18%

120%

Provo, Utah,

123

77

85

Austin تگزاس

118

74

118

رالی N. C.

81

60

70

سیاتل

78

32

131

Nashville, Tenn.

75

45

101

بویزی ،

69

43

114

بوستون

45

22

68

نیویورک

27

26

83

شیکاگو

19

14

32

Memphis, Tenn.

9

14

32

دیترویت

8

4

6

درخت گردوی امریکایی, N. C.

5

-6

32

Youngstown Ohio

-1

-8

19

Pa.

-6

22

54

چارلستون W. Va.

-12

-6

33

گرافیک توسط اندرو ویلیامز/وال استریت ژورنال
منابع: وزارت بازرگانی; مسکن فدرال امور مالی سازمان

رونق نیست ، اقتصادی خروجی و شغل کاهش یافته و در سایر شهرستانها از جمله Youngstown Ohio و Allentown Pa. در حالی که جمعیت کاهش یافته است در دیترویت در ارتباط با صنعتی کاهش است.

“برخی از شهرهای ایالات متحده مشخص شد برندگان تغییرات تکنولوژیک و جهانی شدن, در حالی که دیگران تلاش و زمین را از دست داد گفت:” انریکو Moretti استاد در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی که در سال 2012 کتاب “جدید جغرافیای مشاغل” مستند قدرت تراکم.

مخرج مشترک برای ستاره شهرستانها گفت: این بود که آنها جلب خوشه تحصیل کارگران که ایده های به اشتراک گذاشته شده و پریدند شغلی. “وجود دارد مزایای ذاتی از نظر بهره وری و نوآوری برای شرکت هایی که قرار در آن شهرستانها,” او گفت:.

او متوجه شد که 10 شهرستانها ایالات متحده بودند خانه به 70 درصد از مخترعان از اختراع ثبت شده در ایالات متحده آمریکا برای رایانه 79 درصد از مخترعان در نیمه هادی ها و 59 درصد از مخترعان در زیست شناسی و شیمی بین 1971 و 2007. ردیابی حرکات مخترعان و او آنها پربارتر شد زمانی که آنها نقل مکان کرد و به یکی از کسانی که در شهرستانها بالا. “بودن در نزدیکی لبه برش بسیار مهم است,” او گفت:.

در سال های اخیر هر چند این رونق در برخی از شهرستانها آورده مشکلات جدید. موفقیت خود جلب کرد و کارگران ماهر و اما خانه سازی عقب مانده به مراتب پشت سر. مسکن کمتر مقرون به صرفه فشردن طبقه متوسط در بسیاری از جوامع است. بی خانمانی اضافه شده به استرس است.

یک بی خانمان گاه خطوط مرور ساحل ونیز در این ماه.

عکس: جسیکا پونز برای وال استریت ژورنال

برای مثال بیش از دهه گذشته ونیز بخش از لس آنجلس تبدیل شد از پشت گذاشته, ساحل, جامعه, شناخته شده برای آن skateboarders و بدن سازان به پر رونق فناوری hub صفحه اصلی به ضربه محکم و ناگهانی, Inc. و مرسوم رستوران. متوسط قیمت خانه به ضرب گلوله به حدود 1.5 میلیون دلار در سال 2018 از $372,300 در سال 2000. سهم خانوارهای با درآمد بیش از $200,000 افزایش به 22 درصد از 4 درصد در حالی که به اشتراک گذاری درآمد $50,000 تا 100,000 دلار قرارداد با توجه به سرشماری آمار. بی خانمان encampments نشو و نما.

نلسون گومز اجرا می شود یک خودکار تعمیر فروشگاه در ونیز اما نمی توانیم به زندگی می کنند وجود دارد. او رفت و آمد 2½ ساعت در هر راه به خانه او به شمال برای $206,000 در سال 2008. “من در بیابان زندگی می کنند,” او گفت:. او گفت: او لذت رانندگی.

نلسون گومز اجرا می شود یک خودکار تعمیر فروشگاه در ونیز اما نمی توانیم به زندگی می کنند وجود دارد.

عکس: جسیکا پونز برای وال استریت ژورنال

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت: در ماه گذشته در این شهرستان نیاز بیشتر به ساخت و ساز مسکونی. “ما باید ساختمان را برای قیمت و برای پایان دادن به بی خانمانی,” او گفت:, و اضافه کرد که بحران فعلی تقویت آن نقطه است.

تحقیقات توسط موسسه بروکینگز تحلیلگر ویلیام فری یافت که 55 از کشور 89 از بزرگترین شهرهای اضافه شده بیشتر مردم بین سال های 2010 و 2019 از بین 2000 و 2010 تا حدودی به دلیل مهاجرت. اما رشد مشکلاتی روبرو در شهرهای بزرگ در نزدیکی پایان این دهه در حالی که آن باقی می ماند قوی در شهرهای کوچک و حومه.

در حال حاضر این بیماری همه گیر است که تولید بالا مرگ, شمارش در برخی از شهرهای بزرگ ساخته شده است که زندگی با چگالی بالا یک برنامه به طور بالقوه تهدید کننده زندگی خطر و امکانات رفاهی مانند رستوران ها و کافه ها یک مسئولیت.

اگر علم فتح Covid-19 با درمان یا واکسن نیروهای تراکم ممکن است به سرعت دوباره پدیدار شود. اگر آن را نمی کند, پرجمعیت ترین مکان رو می تواند در دراز مدت شوک را تهدید می کند که توده-سیستم های حمل و نقل اتاق کار و زندگی اجتماعی و فرهنگی فعالیت—همه از آن کمک به ایجاد تراکم های قدرتمند اقتصادی نیروی.

بسیاری از شرکت ها در حال حاضر آموخته است که آنها می توانید مدیریت تعداد زیادی از کارگران از راه دور برای مدت طولانی است. اگر آنها اجازه می دهد بیشتر کار از راه دور در آینده است که می تواند به کاهش نیاز خود را به صورت شهری و فضای اداری.

برخی از رهبران کسب و کار می گویند که آنها نمی رتبهدهی نشده است آماده به تسلیم در شهرستانها و مزایای چهره به چهره همکاری.

مودی Corp. پیوند-امتیاز شرکت در حال برنامه ریزی به دو طبقه از فضا در پایین منهتن یک حرکت طولانی در ساخت, به گفته یک سخنگوی. هنوز, آن را تا به هیچ وجه قصد ترک نیویورک به دلیل آن است که چنین رسم مالی استعداد.

“برای تحلیلگران مالی نیویورک است که به” ریموند, McDaniel, مودی, مدیر اجرایی گفت: ممکن است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

تا چه حد از شما فکر می کنم شهر زندگی ممکن است تغییر در سال های آینده? پیوستن به مکالمه زیر.

انعطاف پذیری از شهرستانها شده است به طور گسترده ای مستند توسط اقتصاددانان. لندن و نیویورک و جاهای دیگر ساخته شده است سیستم های فاضلاب پس از شیوع بیماری وبا در 1800s و جمعیت خود را افزایش یافت. ژاپنی و آلمانی شهرستانها بهبود از جنگ جهانی دوم بمباران. نیویورک bounced بازگشت به سرعت پس از سپتامبر. تروریستی 11.

هنوز بهبودی نیست یقین گفت: Joel Kotkin که در سال 2006 کتاب “در شهر” ترسیم تکامل از مناطق شهری است. او اشاره کرد که بیماری از جمله طاعون Cyprian در قرن سوم کمک برای پایان دادن به رم تسلط به عنوان یک شهر جهانی.

“ایمنی است که یک پیش نیاز برای رشد شهری,” او گفت:. “من نمی می توانید ببینید که چگونه شهرها رشد می تواند اگر آنها ناامن است.”

پس از سال ها از کاهش جرم و برخی از شهرستانها شاهد قتل افزایش نرخ از جمله شیکاگو که در آن دو نفر در ماه ژوئن راه دور از یک مرکز پزشکی که در آن a 3-year-old boy درگذشت پس از ضربه.

عکس: John J. Kim/شیکاگو تریبون/آسوشیتد پرس

جرم یک بار یک موضوع تعیین کننده برای شهرستانها عمده ایالات متحده است trended برای تقریبا 30 سال است. هر چند قتل نرخ علامت تا این سال در برخی از شهرها از جمله نیویورک و شیکاگو فینیکس و میامی, انواع دیگر جرایم از جمله سرقت ها در بسیاری از مکان ها. در لس آنجلس به عنوان مثال سرقت شد پایین 16 درصد از طریق اواسط ماه مه از سال-دوره قبل از آن.

محققان در تلاش برای درک اینکه چرا جرم و جنایت کاهش یافت و بسیار ارائه شده بسیاری از نظریه ها از جمله جرم incarcerations داشتن بیشتر پلیس در خیابان ها و جوامع خود را بازپس خود را در فضاهای عمومی. در نیویورک جرم و جنایت ادامه به سقوط بعد از پلیس رها توقف-و-frisk سیاست. که همراه با مطالعات دیگر باعث شده است که برخی محققان به این نتیجه سختی پلیس ممکن است تاکتیک های موثر در کاهش جرم و جنایت.

بسیاری از آمریکایی ها بر این باورند که بار سختی پلیس کاهش یافت و به طور نامتناسبی بر مردم سیاه و سفید. یک تحقیقات پیو نظرسنجی در سال 2019 نشان داد که بیش از 80 درصد از مردم بر این باور بودند که تحت درمان قرار گرفتند نسبتا کمتر از سفید پوستان توسط پلیس آمریکا سیستم عدالت کیفری و بیش از 60 درصد از سفید پوستان به توافق رسیدند. در ماه ژوئن وال استریت ژورنال بررسی نشان داد 59 درصد از آمریکایی ها بیشتر در مورد تاکتیک های پلیس و کشتن جورج فلوید از آنها در مورد این تظاهرات که پس از مرگ او.

شورای شهر لس آنجلس در این ماه توافق کردند که برای کاهش این شهر پلیس با بودجه 150 میلیون دلار است. آقای Garcetti می خواهد سرمایه گذاری بیشتر در مدارس و برنامه های جامعه از جمله با هدف کاهش باند عضویت. “ما این مقدار بر دوش ما پلیس,” او گفت:, و اضافه کرد که شواهد و مدارک است که “شفاف” که برنامه های اجتماعی کمک به کاهش جرم و جنایت بیش از حد.

آقای Kotkin شهری-اقتصاد نویسنده چپ لس آنجلس و اورنج کانتی و پنج سال پیش. این خطر وجود دارد که واکنش در برابر پلیس را بیش از حد و ترک شهرستانها کمتر امن است. “فشار ثابت به اصلاحات به طور فزاینده ای شدید مواضع در اجرای قانون در حال رفتن به یک واقعا اثر بد,” او گفت:.

معترضان در بلوار غروب آفتاب در لس آنجلس در طول تمام زندگی ماده مارس در ماه ژوئن.

عکس: ماریو تاما/گتی ایماژ

همه گیر مربوط به رکود اقتصادی مجبور شده است برخی از شهرداران به دنبال کاهش بودجه که می تواند بر سرمایه گذاری برای پلیس. مودی آنالیز برآورد دولت و دولت های محلی در سراسر کشور در صورت کمبود درآمد از 500 میلیارد دلار بین شرکت و 30 ژوئن 2022. دولت و دولت های محلی در حال حاضر کاهش اشتغال 1.5 میلیون در مه و ژوئن. مودی گفت: یکی دیگر از 1.5 میلیون شغل ممکن است قطع از دولت و دولت های محلی بدون فدرال امداد.

لئونارد جونز اجرا می شود که مودی رتبه بندی بدهی های برای شهرستانها اشاره کرد که برخی از شهرستانها به دلیل طولانی رونق اقتصادی آمد به بحران عمیق ذخایر. بوستون و سیاتل و سان فرانسیسکو همه باید سه گانه یک اعتبار به تازگی تأیید توسط مودی. این چالش بزرگتر او گفت: برای دولت که تمایل به بستگی به فروش مالیات که بدست چکش توسط خرده فروشی و رستوران خاموش شدن ناگهانی.

“دولت های محلی باید واقعا با تمرکز بر داشتن ذخایر و آماده بودن برای آینده رکود اقتصادی” او گفت:.

سیاست های فدرال برای کمک به شهرستانها و یا متحده وعده داده می شود پر. واشنگتن عمیقا تقسیم بر ارائه فدرال کمک به تا حد زیادی لیبرال شهرستان دولت برخی از آنها با بازنشستگی تعهدات.

“چرا باید مردم و مالیات دهندگان آمریکا بود نجات ضعیف اجرا متحده و شهرستانها در تمام موارد دموکرات اجرا و مدیریت زمانی که بسیاری از کشورهای دیگر نیست به دنبال نجات کمک کند؟” رئیس جمهور تهمت توییتی در ماه آوریل است.

کارگران حذف شده تخته سه لا از سان فرانسیسکو فروشگاه در ماه ژوئن به عنوان شهر نقل مکان کرد و به فاز دیگر از بازگشایی.

عکس: دیوید پل موریس/مهر نیوز

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو شات را که به نیویورک می فرستد بیشتر در درآمدهای مالیاتی به دولت فدرال از آن به طور معمول می شود در هزینه های دولت فدرال. “هیچ کس قرار می دهد پول بیشتری به گلدان,” او گفت:.

وال استریت ژورنال تحلیل انتخابات و اطلاعات فردی در می یابد که شهرهای آمریکا به عنوان آنها تبدیل شده اند بیشتر پرجمعیت بیش از 20 سال گذشته تبدیل شده اند بیشتر تحصیل کرده و لیبرال و حتی در قرمز متحده است. کم جمعیت حومه و روستایی شهرستانهای رفت و در خلاف جهت تعمیق ملت سیاسی تقسیم.

“رفتار سیاسی آهنگ های بسیار با تراکم در حال حاضر گفت:” علامت گذاری Muro یک موسسه بروکینگز اقتصاددان. “شما باید شهری لیبرال جمعیت و شهر های کوچک محافظه کار جمعیت که در حال تجربه چیزی است که اتفاق می افتد از دیدگاه های مختلف.”

آقای Kotkin اشاره کرد که H. G. Wells نویسنده بریتانیایی پیش بینی شده در سال 1901 که شهرستانها در سراسر جهان پس از ساخت مراکز که یک روز تبدیل به “یک بازار یک گالری بزرگ از مغازه ها و مکان های محل اجتماع و ملاقات گذاشتن.”

که تبدیل شده بود در مورد بسیاری از مکان ها توسط 2020.

آقای Kotkin در حال حاضر می بیند مرکز ثقل تغییر دور از شهرستانها که شد به سر می برند و سبب شیوع در این روند به سمت شهرهای کوچکتر و متراکم حلقه بیرونی مدرن کلانشهر.

نوشتن به جان Hilsenrath در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de