به ندرت یک وقت سر از دولت به سال آخر دوره خود را با یک رکورد رتبه محبوبیت. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن – میله میله برای بازدید از هند در اواخر این ماه – که بخشی از نادر گروه یک وقت به رهبری به یک سال انتخابات با سیاسی tailwind او روشن مورد علاقه. اقتصاد ایالات متحده است که در میان آن طولانی ترین تا کنون بی وقفه گسترش آغاز شد که در اواسط سال 2009. بیکاری در 3.6% به کم تاریخی و حتی دستمزد شروع به افزایش است. تجارت اصطکاک با چین دیده می شود د-تشدید و مقابله شامل تعهد به خرید بیشتر آمریکا کالا. تنظیم نمی تواند بهتر است.

دادن انگیزه بیشتری به tailwind است تهمت را تبرئه آمریکا در استیضاح محاکمه. او شروع به استفاده از آن برای خود استفاده سیاسی در اجرا به چه چیزی می تواند یک تلخی جنگیدند انتخابات مسابقه. یک اندازه گیری از حرکت های سیاسی دستگیر شده است توسط یک اخیر گالوپ تصویب امتیاز که محبوبیت خود را به یک قله 49 درصد به عنوان بسیاری از 63 درصد از رای دهندگان تصویب خود را از دست زدن به اقتصاد است.

دلیل تهمت به نظر می رسد به تسلط در حال حاضر نیز تا حد زیادی به انجام با مخالفان خود است. حزب دموکرات خجالت خود را با ویژگی های قطعی در آن برای اولین بار حزبی در آیووا بالا بردن سوال در مورد صلاحیت خود و همچنین تعمیق شکاف در درون. علاوه بر این پایین مردم در انتخابات پیشنهاد فقدان شور و شوق در میان دموکرات متعهد. البته آن اوایل روز و در عین حال به عنوان آخرین انتخابات نشان داد که چقدر می تواند تغییر در چند ماه گذشته – به خصوص با توجه مغلوب ساختن پیشی جستن میل شدید به صورت نامنظم و مخل حرکت می کند. برای لحظه ای اما اگر مغلوب ساختن پیشی جستن مراحل پایین در دهلی نو به زودی نخست وزیر نارندرا مودی خواهد بود برخورد با یک قدرت آمریکا با او به احتمال زیاد خرید و فروش می شود در سال آینده نیز هست.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de