برنده: رستوران بالا در خدمت خط مقدم سلامت کارگران

سان فرانسیسکو

در یک استراحت از خط مقدم پزشک پرستار گیب Westhemier جمع را در یک بشقاب اردک confit کار یکی از شهر سرآشپزها مشهور. (“این فوق العاده بود.”)

در ضمن در یکی دیگر از سان فرانسیسکو اورژانس پرستار لیز Sanderson هنوز ارضا شدن نمک دریایی کارامل پودینگ نان از دیگر رستوران شیک و مد. (“این احتمالا بهترین چیزی که من تا کنون خورده است.”)

بهترین مواد غذایی است که نمونه در بدترین زمان توسط بسیاری محاصره قهرمانان – همه به لطف یک گروه از سان فرانسیسکو دوستان که تا به حال این ایده برای کمک به هر دو رستوران های محلی که نیاز مشتریان و کارکنان مراقبت های بهداشتی که نیاز به تغذیه در طول, طولانی, استرس زا شیفت.

آنها به دنبال کمک های مالی و شروع به کوچک با یک رستوران و یک بیمارستان است. دو هفته بعد از 42 رستوران – در میان آنها برخی از این شهر بهترین در حال تان شدیدا از صدها وعده غذا در روز برای تغذیه پزشکان در اتاق های اورژانس و مراقبت ويژه در سان فرانسیسکو شش بزرگترین بیمارستان.

آنها که تا کنون مطرح شده بیش از $350,000 و تحویل داده اند حدود 5000 وعده های غذایی با سرمایه گذاری برای بیش از هزاران. و به تازگی تشکیل شبکه به درستی به نام خط مقدم غذاهای مرتبط است تا با پروژه های مشابه در بیش از یک دوجین شهرستانها. آن را نیز در تماس با گروه هایی مانند کمک به تغذیه خط مقدم L. A. جنوب به اطمینان حاصل شود آنها نمی دو تحویل به همان بیمارستان است.

ایده اصلی این بود متولد 12 مارس در یک پیام متنی بین کارآفرین فرانک ملاقات دوست خود سیدنی Gressel اورژانس پرستار در مرکز پزشکی UCSF در ماموریت خلیج.

آقای ملاقات می دانستم که خانم Gressel کار دو شیفت در جنگ علیه COVID-19 و پیامک: “چه می توانم برای کمک کنم.”

“من پیشنهاد او می تواند خرید با ما شام” خانم Gressel گفت. “او آن را به سطح بعدی.”

رایان Sarver یک تکنولوژی زرنگ و دانا سرمایه داری شنود گذاشته مخاطبین در رستوران جهان و کمک به درخواست کمک های مالی در ابتدا برای $1,000 که صندوق 50 غذا برای کارکنان مراقبت های بهداشتی به قیمت 20 دلار در هر. در حال حاضر کوچکتر کمک های مالی را می توان ساخته شده است. پول مستقیما به رستوران.

“ما به آنها بگویید که شما رو 20 دلار برای خرج کردن و ما نیاز به یک متعادل و سالم غذا – نشاسته و پروتئین و سبزیجات است که برای حفظ این افراد گفت:” آقای Sarver.

که 20 دلار برای پوشش هزینه های مواد غذایی و تحویل اما بسیاری از سرآشپزها شده اند شخصا ارائه مواد غذایی خود را پس از گذراندن این روز پخت و پز و بسته بندی آن را به صدها نفر از جعبه های فردی.

آشپز کیم تغییر که معمولا هزینه در حدود $150 برای یک وعده غذایی در Nightbird او تحسین سان فرانسیسکو رستوران بوده است پوشیدن ماسک و دستکش – در آشپزخانه و زمانی که او می کشد اتومبیل او به بيمارستان به ارائه وعده های غذایی خود را.

“مردم می ترسند از رفتن به بیمارستان. من آن را دوست دارم احساس مسئولیت من به آن را انجام دهد” به گفته خانم را تغییر دهید.

Nightbird شناخته شده برای آن 10-البته مزه منوها را انجام نمی را-بنابراین به طور موثر از دست همه کسب و کار هنگامی که سان فرانسیسکو رفت و در یک مستند. خانم تغییر می گوید در حال حاضر او می تواند نگه داشتن کارکنان شاغل.

“ما سعی می کنیم همه چیز را زیبا,” او گفت:. یکی از اوایل وعده های غذایی شامل گل و microgreens هنوز هم در رستوران یخچال بنابراین “خود را در سالاد به حال 100 دلار ارزش از گل در آن است.”

که وعده های غذایی قدردانی کتمان حقیقت است.

“آن را می دهد یک لبخند بر روی صورت من با اطمینان گفت:” پرستار خانم Sanderson “و آن را احساس می کند مانند هر کس حمایت از ما. این باعث می شود من می خواهم به کار حتی سخت تر است.”

این داستان در گزارش اسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>