واشنگتن

U. s. خدمات پستی معروف شعار “نه برف و نه باران و نه گرما و نه اندوه از شب باقی می ماند این پیک” – در حال آزمایش است هرگز مانند قبل با چالش های است که فراتر از آب و هوا.

منابع مالی خود را ویران شده اند coronavirus. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممکن است به ضمیمه تالار رشته های فدرال کمک مالی.

آژانس مسئولیت در ضمن در حال نصب است. یک تغییر چشمگیر در بسیاری از ایالت ها به رای گیری از طریق پست در نظر گرفته شده است برای محافظت از رای دهندگان از گسترش این ویروس در حوزه های رأی گیری. اما آن را نیز ساخت کار بیشتر برای دفاتر پست و کمک به تاخیر در تعیین برندگان انتخابات.

نتایج تاخیر شد این هفته در کنتاکی و نیویورک به عنوان هر دو کشور غرق شد توسط افزایش در پست برگه های رای. هر دو کشور در حال حاضر به رای دهندگان زمان بیشتری پس از روز انتخابات برای بازگشت ایمیل آراء به عنوان طولانی به عنوان آنها را از شهریور تا سه شنبه.

“آنچه که ما لازم نیست که هرج و مرج بیشتر در هرج و مرج” گفت: وندی زمینه, مدیر اجرایی, رای گیری, حقوق بشر دموکراسی ابتکار چه کسی گفت که نگرانی در مورد بی کرنش در اداره پست تنها تشدید بزرگتر مبارزه علیه سرکوب رای دهندگان.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مخالف گسترش رای گیری از طریق پست و با این استدلال که این باعث خواهد شد تقلب حتی اگر وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که اتفاق خواهد افتاد. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و بسیاری از دولت او منجر صدای غالبا رای غایب خود را.

رئیس جمهور نیز به نام خدمات پستی “یک شوخی” و می گوید که بسته نرخ حمل و نقل باید حداقل چهار برابر بالاتر برای سنگین کاربران مانند آمازون است. اما حمل و نقل و بسته بندی در واقع یک درآمد ژنراتور برای خدمات پستی و منتقدان می گویند آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و صرفا به دنبال مجازات آمازون موسس و مدیر عامل شرکت جف بزوس در اقدامی تلافی جویانه برای unflattering پوشش در واشنگتن پست که میلیاردر نیز صاحب.

آقای ترامپ اذعان کرده است که بزرگتر محاسبات سیاسی در محل کار هستند و به tweeting که گسترش رای از طریق پست خواهد شد “منجر به پایان بزرگ ما حزب جمهوری خواه.” دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن گفته است که رئيس جمهور در مخالفت با رای گیری غایب و انتقاد از خدمات پستی ممکن است کمک به او را به “سرقت” انتخابات.

علامت Dimondstein رئیس جمهور آمریکا پستی اتحادیه کارگران که نشان دهنده 200,000-به علاوه کارکنان گفت: برگ برنده دولت است “کشید تلاش برای استفاده از بحران برای انجام یک برنامه” خصوصی سازی که در نهایت “شکستن خدمات پستی و فروش آن است.”

جیم آپارتمانهای ورمونت دموکراتیک وزیر امور خارجه گفت: “ما دموکراسی قابل اداره پست.”

“در اواسط سال انتخابات است و نه زمان برای دیدن تغییرات در قابلیت اعتماد و اطمینان از خدمات پستی به خصوص در طول یک سال که کشور ما دچار یک بیماری همه گیر و بحران بهداشتی که به طور چشمگیری افزایش ضرورت رای گیری از طریق پست,” او گفت:.

خدمات پستی predates ایالات متحده ایجاد شده توسط دومین کنگره قاره ای در ماه جولای سال 1775. بنجامین فرانکلین برای اولین بار بود postmaster به طور کلی.

بر خلاف آن خصوصی رقبای خدمات پستی نمی تواند رد به هزینه تحویل به خصوص سخت برای رسیدن به یک آدرس. هنوز هم خیلی از آن بودجه نگرانی های بنیادی از یک سال 2006 قانون نیاز آژانس را به طور کامل صندوق بازنشسته مزایای بهداشت و درمان برای بعد از 75 سال است.

آن را به طور معمول در عمل بدون مالیات دهندگان بودجه. در میان همه گیر اما خدمات پستی از دست 4.5 میلیارد دلار در سال مالی 2020 در سه ماهه دوم. کنگره تصویب 10 میلیارد دلار خط اعتباری برای آژانس به عنوان بخشی از ماه مارس گسترده اقتصادی نجات بسته است. از آن پس هر چند خدمات پستی و وزارت خزانه داری را به حال بحث در مورد نیاز به واقع گسترش آن وام است.

نه طرف علنا می گویند آنچه که مذاکره اما آقای ترامپ ساخته شده است که احساسات خود را روشن. یک 2018 وزارت خزانه داری نیروی کار نیز توصیه می شود خدمات پستی افزایش نرخ بسته و کاهش هزینه های نیروی کار. دوم coronavirus بسته کمک در گذشت ممکن است توسط حزب دموکرات کنترل خانه شامل 25 میلیارد دلار در مستقیم کمک برای خدمات پستی, اما ایران با اکثریت سنا نمی گذشت نسخه خود را.

در این میان بیش از 3,420 از خدمات پستی را 630,000-به علاوه کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 و برخی کشته شدند. در حالی که بسته تحویل افزایش داده اند که آمریکایی ها در خانه بمانند, پست, حجم کاهش یافت – تا آنجا که 30% با توجه به آمریکایی پستی اتحادیه کارگران.

در ماه آوریل پس از Postmaster کلی مگان کشور گفت: این سازمان می تواند از پول با هفت. 30. هفته گذشته لوئیس DeJoy یک کارولینای شمالی تاجر و ایران جمع آوری کمک چه کسی اهدا به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در گذشته موفق به خانم برنان است.

خدمات پستی سخنگوی دیوید Partenheimer گفت که روند اخیر “نشان می دهد که ما 2020 عملکرد مالی بهتر خواهد بود ما اوایل سناریوهای پیش بینی شده,” او گفت: بسیار نامشخص باقی مانده است.

“ما وضعیت کنونی مالی در حال رفتن به تاثیر توانایی ما برای ارائه انتخاباتی و سیاسی ایمیل در این سال” آقای Partenheimer گفت.

اما آقای آپارتمانهای که رئيس جمهور از انجمن ملی از وزرای دولت معتقد است که نگه داشتن یک وعده می تواند نیروی خدمات پستی به کاهش در خدمات معمول که ممکن است رای گیری مواد به ترتیب اولویت بیش از به طور منظم به ایمیل. فشار نیز در پس از رای غیابی برای خارج از کشور اعضای نظامی فرستاده می شوند تا 45 روز قبل از روز انتخابات و یا سپتامبر. 18 – کمتر از سه ماه دور.

“کل این ایده که ما باید تا ماه نوامبر برای تصمیم گیری ما واقعا لازم نیست” آقای آپارتمانهای گفت.

خدمات پستی دیدنی و آمریکایی ها’ مورد علاقه آژانس فدرال اخیر با تصویب رتبه بندی با شکوه 90%. این موضوع نیز یکی که نمی شکستن منظمی در امتداد خطوط ایدئولوژیک. دموکرات کنگره در حال تقاضاهای مصرانه برای “صرفه جویی در اداره پست” و سنسور. برنی ساندرز و الیزابت وارن در میان کسانی که پیشنهاد افزایش خدمات پستی سود با داشتن آن گسترش به خدمات بانکی که در آن ارائه شده برای دهه تا دهه 1960 است.

روستایی جمهوریخواهان مانند آلاسکا در کنگره دن جوان نیز به نام دفاع از اداره پست. هنوز هم برخی از محافظه کاران می گویند بستن بودجه خود را به روز انتخابات وحشت یک حزبی شگرد.

“این فقط مصاحبه بذر شک و تردید در مشروعیت این نتیجه گفت:” تام ریج جمهوریخواه فرماندار سابق ایالت پنسیلوانیا که در حال حاضر سران VoteSafe یک گروه دو حزبی کار با دولت و مقامات محلی برای گسترش و تقویت رای-توسط-mail گزینه های رئیس نوامبر. “این بسیار غم انگیز آن را بسیار ناامید کننده این بسیار نگران کننده است.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. AP نویسنده الکساندرا Jaffe کمک به این گزارش.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله