خواهد اصلاحیه حقوق برابر عبور از خط پایان ؟ سه سوال.

زمانی که ویرجینیا شد 38, دولت به تصویب اصلاحیه حقوق برابر در ماه ژانویه بسیاری بر این باور بودند که decadeslong منتظر عصر برای پیوستن به قانون اساسی ایالات متحده شد و در نهایت بیش از.

اما نه هر کس موافق است که آیا الزامات برآورده شده است. پرونده های حقوقی در حال بررسی در اختلافات بر سر مسائلی مانند اینکه آیا یک سال 1982 تصويب مهلت تعیین شده توسط کنگره رو اصلاح. در فوریه. 13 خانه در ایالات متحده انتظار می رود که برای رای دادن بر روی یک قطعنامه حذف که مهلت هر چند تصمیم نهایی ممکن است بقیه در دیوان عالی کشور است.

از آنجا که 1970s اکثریت آمریکایی ها حمایت کرده اند اصلاحیه برای حقوق برابر بین مردان و زنان است. اما برخی از اعضای جمهوری خواه مجلس در میان کسانی که به نگرانی در مورد چگونه این دوران می تواند بی درنگ دادگاه برای لغو محدودیت سقط جنین.

عصر طرفداران می گویند که بدون یک قانون اساسی تضمین زنان با آن مواجه اند محدودیت به عنوان آنها به دنبال جبران خشونت مبتنی بر جنسیت و تبعیض است.

“[آن را] بدهد کنگره بیشتر اختیارات به تصویب قانون حمایت از زنان در راه های مختلف می گوید:” جسیکا Neuwirth, co-founder and co-رئیس جمهور عصر ائتلاف. او می گوید: وجود ارزش در ارسال “یک پیام روشن برای همه آمریکایی ها است که در بالاترین سطح از حقوق زنان در حال حاضر برابر با شهروندان است.”

هنگامی که تلاش برای ساخت ضریح جدید اصل در قانون اساسی ایالات متحده امتداد برای نسل های آن را ارائه می دهد تا یک گذشته-دیدار-ارائه پیچ و تاب و های دموکراتیک شور و مشورت است.

در حال حاضر دولت فدرال در تلاش است برای تعیین گام های بعدی هستند و پس از اتمام سه چهارم از ایالات متحده را تصویب اصلاحیه حقوق برابر (ERA) که تأکید, “برابری حقوق تحت قانون نمی توان انکار کرد و یا خلاصه توسط ایالات متحده یا هر دولت در حساب از رابطه جنسی.”

س: چرا دوران تصویب شده توسط کنگره در سال 1972 – بازگشت به اخبار در حال حاضر ؟

در ژانویه ویرجینیا شد 38, دولت به تصویب میرسد. اما مردم اختلاف نظر دارند که آیا آن را در حال حاضر واجد شرایط برای تبدیل شدن به 28 متمم. توسط 1977, 35 متحده در حال تصویب متمم اما پس از حرکت متوقف شده است. نه تا سال 2017 را اضافی ایالت نوادا تصویب عصر; ایلینوی پیوست لیست زیر سال.

عصر حامیان اعلام پیروزی کرد و گفت ویرجینیا تصویب این معنی است که عصر تحقق شرایط گذاشته شده در ماده 5 از قانون اساسی است. اما National Archives and Records Administration حاضر به گواهی این دوره با استناد به یک نظر از وزارت دادگستری ایالات متحده که به دلیل نهایی تصویب اتفاق پس از مهلت تعیین شده توسط کنگره اصلاح نامعتبر است.

کنگره تمدید یک سال 1979 مهلت 1982 دارد اما در دعاوی انتظار بیش از مشروعیت آن مهلت. در همین حال مجلس نمایندگان ایالات متحده انتظار می رود که برای رای دادن Feb. 13 در یک قطعنامه حذف شد.

منبع: Equalrightsamendment.org

|

یعقوب Turcotte/کارکنان

اگر دوران می کند تبدیل به 28 متمم آن را نمی خواهد اولین بار قانون اساسی را تغییر سرعت یک حلزون. از آن زمان نزدیک به 203 سال برای کافی متحده به تصویب 27 متمم پیشنهادی در سال 1789 برای محدود کردن زمانی که کنگره می تواند به افزایش آن پرداخت.

یکی دیگر از بحث: آیا به تعداد پنج کشور که رای به فسخ یا غروب آفتاب را تصویب دوران است. دیگر اصلاحات از جمله 14 و 15 را ساخته اند آن را به قانون اساسی با ایالات متحده است که شمارش شدند با وجود تلاش برای رد گم کردن در تصویب می گوید: Vivian همیلتون استاد ویلیام و مری دانشکده حقوق در ویلیامزبرگ،.

این سوال و انتظار می رود تا راه خود را به دادگاه عالی ایالات متحده.

س: نه حقوقی برابری بین مردان و زنان در حال حاضر ایجاد شده است?

از آنجا که 1970s بسیاری از قوانینی که تبعیض علیه زنان زده شده است را از طریق 14 متمم برابر حفاظت از بند.

عصر امروز طرفداران تحسین چنین پیشرفت اما می گویند که بدون یک قانون اساسی تضمین زنان ضربه در برابر محدودیت ها به عنوان آنها به دنبال جبران خشونت مبتنی بر جنسیت و تبعیض است.

“عصر در قانون اساسی را به کنگره بیشتر اختیارات به تصویب قانون حمایت از زنان در راه های مختلف می گوید:” جسیکا Neuwirth نویسنده “مساوی به معنی مساوی: چرا زمان برای حقوق برابر متمم است که در حال حاضر” و از بنیانگذاران و رئیس دوره ائتلاف.

نیز وجود دارد مقدار در ارسال “یک پیام روشن برای همه آمریکایی ها است که در بالاترین سطح از حقوق زنان در حال حاضر برابر با شهروندان” خانم Neuwirth می گوید.

اما برخی از مدافعان حقوق زنان می گویند این دوران می تواند تفسیر محافظه کار-تکیه دادگاه در یک راه است که اعتصاب کردن مهم برای حمایت از زنان – و آنها می خواهم به جای شروع با یک اصلاحیه جدید. این محققان استدلال می کنند که آن “خواهد بود قوی تر … اگر آن موجود زبان صریح و روشن اجازه که سیاست های مثبت ترویج برابری جنسیتی” پروفسور همیلتون می گوید: با استناد به نمونه هایی از کشورهایی مانند فرانسه و آلمان است.

س: چه چیزی مخالفت می کند عصر ،

برخی از اعضای جمهوری خواه مجلس در میان کسانی که به نگرانی در مورد چگونه این دوران می تواند بی درنگ دادگاه برای لغو محدودیت سقط جنین.

بیست و چهار متحده باید خود را دوره و یا دیگر قانون اساسی تضمین برابری بر اساس جنسیت و اثر سقط جنین در قوانین مخلوط شده است. مکزیک جدید دیوان عالی کشور, به عنوان مثال ذکر شده که دولت در دوره زمانی که آن زده مقررات که محدود بودجه عمومی برای سقط جنین در پزشکی. در پنسیلوانیا از سوی دیگر است که همچنین دارای یک دولت عصر انواع محدودیت در سقط جنین شده اند را تایید کرد.

مخالفان همچنین می گویند فدرال متمم می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ارائه قانون اساسی حفاظت از مایع مفاهیم هویت جنسیتی و منع تبعیض بر اساس گرایش جنسی. چگونه دادگاه را تفسیر کلمه “sex” در عصر یک “بی قراری موضوع” پروفسور همیلتون می گوید.

در نظرسنجی از آنجا که 1970s اکثریت آمریکایی ها همواره پشتیبانی اصلاحیه برای حقوق برابر بین مردان و زنان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو