و يلسونيا گاندي مدت ها و زمان زيادي به عنوان رئيس کنگره به طول انجاميد؟

یک سال سپری شده است از سونیا گاندی به عنوان رئیس جمهور موقت پس از کنگره رفت بی سر و پا برای بیش از دو ماه هنگامی که راهول گاندی در یک هاف پس از حزب لوک Sabha debacle ترک کرد. دو دستاورد قابل توجه دوره او بوده اند تایید دوباره BS Hooda به عنوان اقامت اصلی کنگره هاریانا، که اتفاق افتاده است خیلی دیر برای متوقف کردن juggernaut BJP، و محکم شدن اتحاد با JMM بسیار جلوتر از انتخابات مجمع که کمک دو حزب ضربه زدن به ضد بی سر و پا در برابر وزیر ارشد سابق.

سونیا گاندی برای باقی مانده رئیس موقت تا ‘روش مناسب’ برای انتخاب رئیس جمهور اجرا شده است: کنگره

اما همه چیز در طول سال پر از لحظه برای کنگره به سپهبد رفته است. بازگشت سونیا گارد قدیمی را جسور کرده و دستگاه های حزب جوان تر را بی سکان دار گذاشته است. حزب تا به زمین بسیار در یک دولت کلیدی میدان جنگ مانند ماهاراشترا، قدرت از دست رفته در مادهیا پرادش پس از شورش Jyotiraditya Scindia و دولت راجاستان خود را آویزان توسط موضوع پس از ساچین خلبان پیچ با 18 MLAs دیگر به هاریانا. رهبران حزب به طور روشن بر سر آینده حزب دورویی می کنند و سونیا هیچ فوریتی در دستگیری رانش نشان نداده است.

راهول گاندی باقی می ماند انتخاب بالا به جای او اما او ترکیب سردرگمی با دخالت های خود را در انجمن های مختلف حزب اما نشان دادن هیچ علاقه ای به thrashing نقشه راه به انتخابات ریاست جمهوری برای حزب. ششی ثاروهر گفته است که انتخابات می تواند به کنگره در کشف رهبری قاطع دوباره کمک کند. در مرکز این بن بسته خانواده گاندی قرار دارد که در انتخابات، توانایی و توانایی آن برای دور نگه داشتن کنگره از بی ثباتی در حال انحاست. کنگره زودتر می تواند وزش رهبری خود را مرتب کند، هر چه زودتر کشور از حضور یک حزب مخالف قوی بهره مند شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im