آیا “علم” رشد از know-it-all نو جوان در پس, تاج, جهان ؟

در حالی که تقریبا همه چیز است که جریان را از طریق رسانه های اجتماعی به طور کامل بی فایده در این نقطه من لذت بردن از خواندن “مشاوره علمی” ترین, به ویژه هنگامی که “دانشمندان” در حال ترکیدن “اسطوره” به ما بگویید که (با توجه به گذشته خود را چپ/راست نرمی به نمایش گذاشته شده در شبکه-استفاده) Gau-mutra یا سیر سوپ یا هر XYZ صفحه اصلی درمان است درمان کرونا ویروس.

این امر می تواند فوق العاده بدانید که در روی زمین است که به صورت رایگان در این زمان (و از همه مهمتر دسترسی به تعداد کافی از تاج/non-تاج افراد آلوده هنگامی که تحقیقات بر روی این ویروس نیاز به یک ایمنی زیستی سطح 3 آزمایشگاه) برای انجام یک دوسوکور با استفاده از آزمون gau-mutra یا سوپ سیر و تحقیق و کارشناسی آن را به عنوان مورد نیاز خواهد بود اگر این ادعا است که “علمی”!

حقیقت این است که علم یعنی عمدتا غربی ایده از تحصیل در واقعیت در حال حاضر تبدیل به یک دین بیشتر است مانند رفتار یک نوجوان و وجود دارد هیچ زمانی بهتر از این نادر فاجعه است که آمار جهان به رسمیت شناختن محدودیت های آن اگر ما می خواهیم آن را به رشد به مرحله بعدی که در آن عقل در انتظار آن را به نوبه خود به یک راه زندگی است.

اگر شما یک پدر و مادر به اندازه کافی خوش شانس به ارمغان آورده اند تا یک نوجوان وجود دارد یکی با کیفیت عالی نمایش داده می شود که در آن سن است که باعث می شود نوجوانان بسیار جذاب و شایان ستایش.

یک نوجوان (بیشتر از آن است که یک مرد) همه چیز را می داند.

او همیشه حق است چرا که او شگفت انگیز ترین قدرت می دانم که همه چیز را بدون نیاز به آن را تجربه کنند.

فقط به عنوان نوجوانان این مدرسه صفت آنها احساس می کنند که پدر و مادر خود و نیز داشتن یک کیفیت منحصر به فرد که باعث می شود آنها را “احمقانه”. پدر و مادر هیچ چیز نمی دانم چرا که پدر و مادر احساس می کنید که تجربه متفاوت از تصور است.

علم آن را به عنوان در حال حاضر به گسترش در سراسر این سیاره در میان تحصیل کرده رفتار درست مثل فوق و نوجوان با توجه به ساده و با کیفیت و اساسی است که به آن.

علم همه چیز در مورد به دنبال شواهد و برقراری روابط علت و معلولی. این یک ایده عالی است و آن را گرفته و ما را دور اما حوادث مانند کرونا-بیماری همه گیر نشان می دهد که یک مشکل وجود دارد با این ایده به دنبال در “شواهد” در دو زمینه در زمان و کوانتوم.

آنچه که یک نوجوان می کند این است که به دنبال در هر مقدار کمی از تجربه او به عنوان “همه چیز” یعنی تمام اطلاعات او نیاز به کشف چیزهایی.

او در گذشته عبور و مرور بدون هیچ گونه نگرانی در مورد یک jaywalker می یابد و آن را “احمقانه” زمانی که پدر و مادرم بودی در مورد اینکه مراقب باشید زیرا او نیست تجربه یک رویداد یکی از ضلالت به راه یک ماشین سرعت.

در حالی که “واقعی” علم است که در واقع همه چیز در مورد دانستن که یکی است و همیشه اشتباه علم به عنوان ما در حال تمرین امروز این است که همه در مورد خود صالح تقریبا متکبر مانند یک نوجوان.

اما فقط به عنوان بسیاری از نوجوانان رشد آنها به عنوان تجربه “واقعیت” به ویژه هنگامی که آنها را از طریق تجربه آسیب زا به دست آوردن آنها عقل; اجازه دهید ما امیدواریم که که علم نیز که بیش از حد و حرکت به مرحله بعدی که کمتر خودخواهانه و بیشتر احترام به دیگر شاخه های به دنبال در واقعیت است.

تلاش از زندگی ممکن است یا نه ممکن است در مورد بدانند جهان از آن است که مطمئنا مورد صرف زمان بر روی این سیاره به عنوان خوش و خرم و مسالمت آمیز که ممکن است در حالی که علم این است که قطعا یک الهه شعر و موسیقی به صورت هوشمند آن را هرگز نمی تواند ارائه هر یک راه و روش زندگی آن است که اگر نمی خواهید به تلقین عقل است که این بیماری همه گیر را ارائه کرده است برای همه ما.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>