خواهد دیگران را دنبال کارناتاکا کت و شلوار و انتخاب راه حل های فن آوری?

با شهرت خود را به عنوان هند مهمترین فناوری اطلاعات hub, Karnataka گرفته شده سرب در فن آوری مداخلات برای نظارت بر Covid-19 گسترش یافته است. آن coronavirus داشبورد بود جلب توجه عمومی و تصمیم خود را به لیست آدرس تمام کسانی که در قرنطینه بود و همچنین ایجاد یک دیوانگی به اتهام نامگذاری و شرمندگی. برعکس شهروندان را حق می دانم که می تواند به صورت بالقوه حامل و باید به دور ماندن از موارد مشکوک.دو برنامه های اندروید راه اندازی شده توسط دولت, تاج, سازمان دیده بان و قرنطینه زمان در حال حاضر صحبت کردن در یک نقطه.

در op-ed قطعه در هندو امروز وزیر BS Yediyurappa ذکر تاج دیده بان ضعیف توانایی خود را به فاش کردن دیجیتال/فیزیکی ردپای از coronavirus-بیماران آلوده. این نیز ارائه می دهد یک نقشه گوگل رندر از تمام افرادی که دستور داده شده است به صفحه اصلی قرنطینه با اقامت و آدرس و تاریخ ورود دوره قرنطینه و منشاء سفر. در حال حاضر افرادی که در مجاورت تایید بیماران باید به هشدار مقامات. Yediyurappa نوشته شده است این نرم افزار را نیز به اطلاع تمام مخاطبین از قرنطینه بیماران شاید با استخراج تلفن خود تماس و هشدار آنها را.

قرنطینه سازمان دیده بان نرم افزار که در حال حاضر یک موضوع داغ بحث و گفتگو با مردم هم استقبال و dissing ابتکار عمل. برخی در زمان استثنا برای این نیاز است که کسانی که قرنطینه باید به mandatorily ها geo-tagging selies در هر ساعت از 7 صبح تا 10 ساعت برای دولت و تیم به بررسی کنید که آنها پرش قرنطینه. متخلفان را گزارش بود نقل مکان کرد به یک دولت تسهیلات ترسناک چشم انداز برای بسیاری از. هر چند حدود 23,000 نفر در قرنطینه لیست در حال حاضر این برنامه دیده می شود تنها حدود 500 محبوبیت تا کنون. و در حال حاضر وجود دارد نظرات توسط کاربران خشمگین شکایت از حشره دار امکانات.

QUARATINE نظارت: Aravind Bhat (سمت چپ) مدیر من-جستجو و Harish Poonja, Belthangady MLA راه اندازی برنامه برای پیگیری بیماران در Covid 19 صفحه اصلی قرنطینه در زمان واقعی بر اساس. عکس: TOI.

شاید یک پوشیدنی شده اند که بیشتر مناسب, اجتناب از نیاز برای selfies, اما از آن است که بیش از حد در اواخر روز برای توسعه و تولید آنها است. با وجود پیچیده روند در روزهای آینده با دولت ظرفیت رفتن به کشیده می شود به دسته شمشیر راه حل های فن آوری مورد نیاز خواهد بود برای آزاد کردن نیروی انسانی برای بیماری های دیگر فعالیت های نظارت. مرکز نیز برنامه ریزی یک برنامه به نام تاج Kavach که با استفاده از شماره تلفن از کاربر همراه با داده های مکان از گوشی های هوشمند و بازی/جنبش های خود را با شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) داده ها بر روی حرکات بیمارانی که آزمایش مثبت برای ویروس.

در نهایت ممکن است ما نیاز به یک برنامه که در آن GPS-زمان مختصات را با دقت اشاره کردن تمام شهروندان که در تماس نزدیک با تایید موارد است. معلوم نیست که آیا هر یک از این برنامه های رسیدن به این پایان است. اما با اکثر متحده هنوز هم با تکیه بر روش های سنتی, تماس, ردیابی, فناوری هنوز هم ممکن است باید صبر کنید در حالی که برای. به عنوان راه حل های فن آوری, پیشرفت, این اتحادیه با وزارت بهداشت نیاز به حداقل قرار دادن یک بهتر داشبورد از نوع انجام می شود https://www.covid19india.org/ است که یک جمعیت منابع ابتکار برای برقراری ارتباط است. اطلاعات در www.mohfw.gov.in ابتدایی است و در بهترین حالت و نیاز به اطلاع رسانی به شهروندان بهتر استفاده بهتر ابزارهای گزارش. دولت همچنین نیاز به قرار دادن داده ها در آزمایش است که یک نگرانی در بیشتر نقاط و بیماری خوشه ظهور.وجود دارد بسیاری از آموخته های این مرکز متحده شرکت های خصوصی و resourcesful افراد اتخاذ می تواند از هر یک از دیگر به عنوان بحران تشدید می کند.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>