اوباما در ماه نوامبر مهم است؟

خواننده عزیز:

با برخی از هوادارن، باراک اوباما، رئیس جمهور سابق اولین دور خود را از رای گیری پایین رای دادن را در این هفته صادر کرد – 118 نامزد در 17 ایالت، از جمله 51 نامزد برای مجلس ایالات متحده و پنج نامزد سنای ایالات متحده.

تا همین اواخر، پرزیدنت اوباما در مسائل سیاسی نسبتا آرام نگه داشته است، به دنبال رفتار سنتی ربایجمهورهای سابق نسبت به جانشینان خود. اما با سه ماه رفتن به قبل از روز انتخابات، او صحبت کردن بیشتر است.

پنج شنبه گذشته برای حقوق مدنی آیکون جان لوئیس، نماینده کنگره دموکرات جورجیا، به مردی که زندگی خود را وقف علت برابری نژادی – و کمک به هموار کردن راه برای خود آقای اوباما برای تبدیل شدن به اولین رئیس جمهور سیاه پوست ملت افتخار.

به همین اندازه که به طور قابل توجهی، سخنرانی به سیاست دلداده شده، به عنوان ابزاری برای تاثیر تغییر. آقای اوباما برای اقدامات ی رای گیری برای افزایش حقوق رای گیری، و بحث برانگیز، افزایش پایان دادن به فیلیباستر – یک قانون سنا که به طور موثر نیاز به 60 رای برای تصویب قانون – به اصلاحات را مطرح کرد.

رئیس جمهور سابق از آمریکایی ها خواست تا میراث نماینده لوئیس را با رای دادن به پیش بُرایند. آقای اوباما گفت: «او می دانست که راهپیمایی هنوز به سر نرسيده است.

آقای اوباما مرکزی است برای تلاش های حزبی برای تشویق به شرکت در انتخابات برای معاون سابق خود، نامزد دموکرات جو بایدن. و الهام بخش رای دهندگان سیاه پوست کلید است. اما یک نظرسنجی اخیر دانشگاه آمریکایی از سیاه پوستان آمریکایی در شش ایالت نوسان، مشکل احتمالی را مشخص کرد: کسانی که زیر 30 سال هستند به مراتب اشتیاق کمتری نسبت به بزرگانشان برای آقای بایدن دارند.

در میان افراد زیر 30 سال، تنها 47 درصد برنامه ریزی برای رای دادن به آقای بایدن، با 8 درصد رای دادن به رئیس جمهور ترامپ و بقیه رای دادن به شخص دیگری، تصمیم نگرفته، یا فقط رای ندادن. در میان کسانی که بالای 30، 73 درصد برنامه ریزی برای رای دادن به آقای بایدن و کسانی که بالای 60، نزدیک به 90٪ است.

اگر آقای بایدن برنده شود، برای تصویب دستور کار خود به رشته های دموکرات در هر دو مجلس کنگره نیاز خواهد داشت. که ما را به تلاش های آقای اوباما برای انتخاب بیشتر دموکرات ها در پایین رأی می آورد. و به تائید آقای اوباما در سال 2018 بر روی دست آوردهای دموکرات ها در مجلس تمرکز می کند و سپس به حزب کمک می کند تا کنترل سنا را به دست آورد. در اینجا، آقای اوباما دموکرات ها را تایید می کند که در کلرادو، آیووا، مین، کارولینای شمالی و کارولینای جنوبی، به سمت جمهوری خواهان می رود.

همچنین او ده ها تن از دموکرات ها را که برای مجلس قانونگذاری ایالتی در حال اجرا هستند، تایید می کند، با چشم به مبارزه با جرایدمانگری پارتیزان به عنوان دولت ها دوباره کشیدن بخش های قانونگذاری پس از سرشماری سال ۲۰۲۰.

چقدر تبريک ميخواد؟ معمولا ً زياد نيست اما آقای اوباما همچنان یک چهره محبوب در حزب باقی مانده است. و بین الان و روز انتخابات، هر کسی که بتونه رای دهندگان دموکرات رو جمع کنه حتی فقط به صورت مجازی همه ی چیزی که دارن رو میده

به ما خبر بده که در مورد چه چیزی فکر می [email protected]

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im