خواهد میشل اوباما را بایدن را در مبارزات انتخاباتی به سطح بعدی ؟

واشنگتن

به دنبال متحد دموکرات جو بایدن اتحاد شتافت به خط هواداران اعم از مترقی آیکون برنی ساندرز به رئیس جمهور سابق باراک اوباما که دولت گاهی اوقات irked لیبرال. اما فرد با بیشترین تاثیر ممکن است میشل اوباما.

این بانوی اول سابق یک شکل منحصر به فرد عمیقا پلاریزه سیاسی محیط زیست بسیار محبوب با حزب وفادار در حالی که همچنین با داشتن برخی از درخواست تجدید نظر با جمهوری خواهان و مستقل.

او در سمت چپ خانه سفید با 68% تایید رتبه با توجه به نظرسنجی گالوپ. او همچنین با نام “بیشترین تحسین زن” در جهان برای سال دوم در یک ردیف در یک نظرسنجی گالوپ از ماه دسامبر است.

و خاطرات “شدن” به فروش می رسد بیش از 11 میلیون نسخه در سراسر جهان پس از آن در نوامبر 2018 انتشار آن به یکی از پرفروشترین خاطرات سیاسی در تاریخ است. کتاب تور پر عرصه با هزاران نفر از تشویق طرفداران.

این نوع انرژی بحرانی می تواند برای آقای بایدن که در حال تلاش برای ساخت حرکت خود را برای مبارزات انتخاباتی در یک زمان هنگامی که coronavirus مسلط سرفصل. میشل اوباما می تواند کمک به آقای بایدن در حال حاضر روشن کنتراست با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بازسازی چند نژادی, multigenerational ائتلاف که دو بار قرار داده و باراک اوباما در کاخ سفید است.

“او به ارمغان می آورد به جدول نیست فقط از تجربه خود را از بودن یک فعال و شناخته بانوی اول اما در زمانی که این کشور به دنبال رهبری و به دنبال مدل های نقش او را پر می کند بنابراین بسیاری از شکاف” گفت دموکراتیک استراتژیست دانا Brazile. “من فقط می توانید تصور کنید آنچه او حمایت خواهد معنی به معاون سابق رئیس جمهور.”

مانند اکثر آمریکایی ها, میشل اوباما ماندن در خانه و همراه با شوهر و دخترانش مالیا و ساشا که در حال برگشت از دانشگاه. او هنوز وزن در 2020, کمپین اگر یک فرد نزدیک به او گفت: کمی وجود دارد و شک او در پشتیبانی از آقای بایدن. این فرد صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد میشل اوباما به فکر کردن.

تایید نمی کند و به نظر می رسد قریب الوقوع است. بایدن کمپین مشاوران صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد سناریوهای احتمالی گفت: آنها می خواهم به اطمینان حاصل شود که هر گونه اطلاعیه زمین با بزرگترین ضربه ممکن است.

آقای بایدن تیم می بیند میشل اوباما به عنوان یک عمده ستایش در حق خود او با یک درخواست مشخص از باراک اوباما که توجیه خود را ویژه هنگامی که و اگر او بخواهد به اعلام تایید با توجه به یک دموکرات با دانش دینامیک اما مجاز به صحبت های عمومی.

که چرا بخشی از باراک اوباما حمایت ایستاده به تنهایی در هفته گذشته در میان شبیه اطلاعیه از آقای ساندرز و الیزابت وارن دو آقای بایدن سابق بالا رقبا.

اوباما و بایدن خانواده رشد نزدیک در خود کاخ سفید و آقای بایدن مشاوران می گویند میشل اوباما کسی است که می تواند صحبت می کنند معتبر در مورد آقای بایدن شخصی صفات بیشتر اتصال او به اوباما میراث و برجسته کردن تفاوت با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

حتی پس از, میشل اوباما نمی بیند خودش را به عنوان یک شخصیت سیاسی است و بارها و بارها گفت که او هیچ تمایلی به اجرا برای دفتر. او مبارزات انتخاباتی برای نامزدها از جمله ریاست جمهوری 2016 نامزد هیلاری کلینتون اما تنها در طول هفته های آخر قبل از انتخابات.

او هرگز اعلام حمایت از خود است. در سال 2018 او و رئیس جمهور سابق به طور مشترک تایید شده نزدیک به 100 دموکراتیک نامزدهای فدرال و ایالتی نژادها.

“انتخابات واقعا حتی بدست خواهید در عین حال گفت:” والری جارت یک دوست دیرین و مشاور خانم اوباما نشان می دهد که آن را خیلی زود به بحث در مورد او ممکن است تایید.

خانم جارت گفت: این کانون در حال حاضر در زمانی که همه ما رای, غیر انتفاعی, سازمان حزبی او تاسیس با بازیگری تام هنکس و دیگر افراد مشهور در سال 2018 برای کمک به افزایش مشارکت رای دهندگان.

پس از ویسکانسین رای دهندگان مجبور به انتخاب بین ماندن در خانه و یا به خطر انداختن سلامت خود را به رای دادن در این ماه های اولیه زمانی که همه ما رای علنا حمایت گسترش رای از طریق پست در اوایل شخص رای گیری و آنلاین ثبت نام رای دهندگان به رای گیری آسان تر و امن تر است.

“قرار دادن مردم در این موقعیت غیر قابل قبول است به ویژه هنگامی که رهبران ما را دوست ندارد و به انجام این کار” میشل اوباما گفت: بیش از 21,000 هواداران که پیوست مجازی که همه ما رای رویداد دوشنبه شب. او و باراک اوباما رای داده اند از طریق پست در هر انتخابات در دهه گذشته, او گفت:.

بیش از آخر هفته او به نظر می رسد با بانوی اول سابق لورا بوش در طول یک کنسرت برای حمایت از مراقبت های بهداشتی کارگران و سازمان بهداشت جهانی است. و در این هفته او راه اندازی “دوشنبه ها با میشل اوباما” در چهار هفته سری که در آن او می خواند محبوب کتاب های کودکان با صدای بلند آنلاین.

میشل اوباما همچنان به کار در آموزش و پرورش, طرح برای دختران در کشورهای در حال توسعه و برای ایالات متحده سالمندان دبیرستان.
کارن فینی که به توصیه خانم کلینتون در کمپین 2016 گفت: میشل اوباما صدای “می تواند بسیار قدرتمند و حمل فوق العاده ای وزن” به عنوان آقای بایدن در نظر یک همسر در حال اجرا.

آقای بایدن متعهد شده است به قرار دادن یک زن در بلیط و برخی می خواهند او را به انتخاب یک زن سیاه پوست با توجه به اینکه کارولینای جنوبی تا حد زیادی سیاه رای دهندگان کمک به احیای آقای بایدن انتخاباتی در اواخر فوریه.

“هیچ سوالی وجود دارد که از او حمایت خواهد حمل مقدار زیادی از وزن با رای دهندگان گفت:” خانم Finney.

آقای بایدن در زمان حدس و گمان یک گام بیشتر در طی یک مصاحبه با KDKA-تلویزیون در پیتسبورگ.

پرسید: اگر او می خواهم بپرسم Mrs. اوباما به همسر در حال اجرا اگر او نشانه علاقه به پیوستن به بلیط آقای بایدن روز دوشنبه گفت که او می خواهم او را در یک “ضربان.”

“او درخشان است. او می داند که راه را در اطراف. او واقعا خوب کاری” آقای بایدن گفت.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. AP نویسندگان لایحه بارو در آتلانتا هانا Fingerhut در واشنگتن و هیلل ایتالیا در نیویورک کمک به این گزارش.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>