برای اولین بار در تاریخ آمریکا یک استیضاح رئیس جمهور در حال اجرا است برای انتخاب مجدد – و کاملا احتمالا می تواند برنده. که, واقعیت تلخ به زندگی آمد سه شنبه شب به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به او تحویل داده سوم دولت از آدرس اتحادیه.

رئیس جمهور تحویل داده شب گذشته در سخنرانی در میان انتظار تبرئه امروز توسط مجلس سنا. اواسط بعد از ظهر اعلام از یوتا جمهوریخواه ایالت میت رامنی که او را رای به محکوم کردن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در یک تعداد ضربه به جمهوری دیوار از وحدت است. اما رئیس جمهور باقی مانده است یک رهبر در آستانه پیروزی است.

هنوز سوال وجود دارد: آیا رئیس جمهور overplay دست خود را ؟ پس از تبرئه خواهد او احساس نامحدود در رفتار او به عنوان او به دنبال دور دوم ؟

رویکرد منطقی برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن, تحلیلگران سیاسی می گویند می تواند به مهار رفتار او و نه هیچ چیز بیش از حد مخاطره آمیز از طریق انتخابات. حذف او از استیضاح در دولت خود را از این اتحادیه سخنرانی سه شنبه شب بود قابل توجه نشان می دهد او ممکن است مایل به ورزش کمی بیشتر نظم و انضباط سه سال به ریاست جمهوری.

هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از اضطراب در مورد آنچه که او ممکن است انجام دهید به عنوان رئیس جمهور از این نقطه به جلو” می گوید: سیاسی مورخ راسل رایلی “از آنجا که او به طور موثر یک رئیس جمهور بی بند و بار.”

واشنگتن

برای اولین بار در تاریخ آمریکا یک استیضاح رئیس جمهور در حال اجرا است برای انتخاب مجدد – و کاملا احتمالا می تواند برنده. که, واقعیت تلخ به زندگی آمد سه شنبه شب به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به او تحویل داده سوم دولت از آدرس اتحادیه های خشن رویداد مبارزات انتخاباتی به سبک نقطه چین با ساخته شده برای تلویزیون لحظات از اغلب كشور سالانه امر است.

رئیس جمهور تحویل داده شب گذشته در سخنرانی در میان انتظار تبرئه امروز توسط مجلس سنا. یک midafternoon اعلام از یوتا جمهوریخواه ایالت میت رامنی که او را رای به محکوم کردن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در یک تعداد ضربه به جمهوری دیوار از وحدت است. اما رئیس جمهور باقی مانده است یک رهبر در آستانه پیروزی خود گالوپ کار تصویب امتیاز در تمام زمان بالا (49%) و سیاسی دشمنان هشدار مدیر اجرایی بی بند و بار.

شکر و تخم مرغ در کیک این هفته از آمد آیووا که در آن شکست مفتضحانه بیش از دموکرات ها’ ناتوانی در گزارش نتایج از دوشنبه ریاست جمهوری قفقاز در یک مد به موقع دست آقای ترامپ سیاسی دیگر هدیه.

هنوز سوال وجود دارد: آیا رئیس جمهور overplay دست خود را ؟ پس از تبرئه خواهد او احساس نامحدود در رفتار او به عنوان او به دنبال دور دوم ؟ در حالی که برخی از سناتور جمهوریخواه گفته اند که معاملات خود را با رئیس جمهور اوکراین – خودداری از کمک نظامی در ازای خاک بر مخالفان سیاسی – شد “شرم آور” همه اما سناتور رامنی رای دادند و امروز به بزدايد.

سناتور رامنی خیره کننده تصمیم به رای دادن به محکوم در یک تعداد – سوء استفاده از قدرت – بدون شک در زمان برخی از این باد از آقای تهمت بادبان. تماس خود را “عمیقا مذهبی” سابق اوباما در انتخابات ریاست جمهوری نامزد گفت که او نمی تواند فکر می کنم از خیلی “خواهد بود که بیشتر فاحش حمله در قانون اساسی ما از تلاش برای فاسد در انتخابات برای حفظ قدرت است. و این چیزی است که رئیس جمهور انجام داد.”

رویکرد منطقی برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن, تحلیلگران سیاسی می گویند می تواند به مهار رفتار او و نه هیچ چیز بیش از حد مخاطره آمیز از طریق انتخابات. پس از همه, او می تواند ادعای بیگناهی در استیضاح اتهامات; اقتصاد قوی است; نزدیک به رکورد بالای 59 درصد از آمریکایی ها می گویند امور مالی شخصی خود را بهتر در حال حاضر بیش از یک سال پیش با توجه به گالوپ; و دموکرات ها را بهم ریخته است. به همه چیز نگاه در حال حاضر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است در خوب موقعیت را به نفع خود در ماه نوامبر.

“به نظر می رسد مانند مردم در اطراف او می گویند” فقط اجرا رشته اینجا را, سپس شما باید چهار سال دیگر و شما می توانید انجام آنچه شما می خواهید به انجام,” می گوید: “کال Jillson ریاست جمهوری محقق در دانشگاه متدیست جنوبی در دالاس.

دستیاران برخاستیم و توصیه رئیس جمهور به ذکر استیضاح در دولت از اتحادیه پس از بیل کلینتون در سال 1999 سابقه, و این واقعیت که رئیس جمهور گیر به مشاوره که سه شنبه شب بود قابل توجه نشان می دهد او ممکن است مایل به ورزش کمی بیشتر نظم و انضباط سه سال به ریاست جمهوری. آقای ترامپ بعد از همه معروف است بیش از حد بالا شعارهای طریق توییتر و در تظاهرات و فریادهای “شکار ساحره” (یا اتهامات مشابه) که بخشی از مجموعه خود از او را اعلام کرد نامزدی خود را در سال 2015.

هنوز ابر استیضاح آویزان بر رسیدگی و همراه آن حزبی کینه کمک به circuslike جو است. مجلس نانسی پلوسی و آقای ترامپ عموم سرزنش یکدیگر در آغاز و پایان بسیاری به طور چشمگیری زمانی که سخنران پلوسی پاره پاره کننده کاغذ کپی از سخنرانی خود در نیم پس از او به پایان رسید. برخی از دموکرات ها heckled و اشاره, صدور بیش از یک در مراقبت های بهداشتی; برخی راه می رفت.

متوسط سن. سوزان کالینز از مین یکی از تنها دو نوروزی (همراه با سناتور رامنی) به رای دادن در حمایت از شهود در سنا محاکمه استدلال یکشنبه که آقای ترامپ آموخته است درس خود را.

“او استیضاح,” سناتور کالینز گفت: CBS “چهره ملت است.” “و شده است وجود دارد انتقاد هر دو حزب جمهوری خواه و سناتور دموکرات از تماس [با رئیس جمهور اوکراین]. من باور دارم که او خواهد شد بسیار محتاط تر در آینده است.” (هر چند او بعدها گفت که “امید” شده اند ممکن است یک کلمه بهتر از “بر این باورند.”)

یک تفاوت بزرگ بین کلینتون و تهمت impeachments است که آقای کلینتون صورت گرفت در اواخر ریاست جمهوری خود و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال وقوع است در میان گروههای پیشنهاد.

اما نیز وجود دارد یک تفاوت بزرگ در مربوطه رکعت. با آقای کلینتون “وجود دارد این مفهوم کلی است که او chastened و پشیمان می گوید:” راسل رایلی co-صندلی ریاست جمهوری تاریخ شفاهی برنامه در دانشگاه ویرجینیا میلر مرکز. “با مغلوب ساختن پیشی جستن وجود دارد هیچ کدام از آن. وجود دارد مقدار زیادی از اضطراب در مورد آنچه که او ممکن است انجام دهید به عنوان رئیس جمهور از این نقطه به جلو است چرا که او به طور موثر یک رئیس جمهور بی بند و بار.”

استاد رایلی می بیند این دوره به عنوان قانون اساسی خطر ناک.

در گذشته “موسسات متعادل نهادهای دیگر اما کسانی که کنترل و توازن هستند و تا حد زیادی کار نمی,” او می گوید. “بنابراین تنها سوال واقعی این است که حس خود-خویشتن داری است که رئیس جمهور تهمت احساس می کند آن را به عنوان مربوط به خود را به مناسبت انتخاب مجدد چشم انداز است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل مدافع Alan Dershowitz stoked ترس در هفته گذشته که رئیس جمهور قدرت اجرایی می تواند تبدیل به نامحدود زمانی که بازنشسته دانشگاه هاروارد استاد حقوق تصریح کرد: “اگر رئیس جمهور می کند چیزی که او معتقد است که کمک خواهد کرد که او منتخب در راستای منافع عمومی است که نمی توان نوع عوض که منجر به استیضاح.”

آقای Dershowitz بعد گفت اظهارات خود بودند mischaracterized اما بزرگتر نگرانی در مورد انتخابات ریاست جمهوری نفس بیش از حد باقی مانده است.

خانه دموکرات در ضمن می گویند اطلاعات بیشتر پدیدار خواهد شد در مورد رئیس جمهور اقدامات در اوکراین است. یک احتمال می تواند شهادت در خانه جلسات از جان بولتون سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی و لو Parnas اوکراین متولد دانشیار سابق از مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی رودی جولیانی.

در مصاحبه روز شنبه در “چهره ملت” خانه هوش رئیس آدام شیف نمی خواهد دولت که آیا دموکرات ها طرح به حکم آقای بولتون. اما او افزود: “به حقیقت خواهد آمد” – آیا در شهادت قبل از خانه و یا در آقای بولتون آینده کتاب.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو