تمرکز بر نژادی عدالت را سیاه نامزدها افزایش?

به عنوان اعتراض برای عدالت نژادی همچنان به رفت و برگشت کشور از کنگره داوطلبان شاهد مبارزات خود را افزایش رای دهندگان به حوزه های رأی گیری به صورت مقدماتی در روز سه شنبه.

در نیویورک 16th District سابق برانکس میانه مدیر مدرسه جمال بومن است به طور ناگهانی در بر داشت خود را در کانون توجه در پیشنهاد خود را برای سرنگونی دیرین تشکر. الیوت انگل یکی از قدرتمند ترین دموکرات در خانه. در کنتاکی دموکراتیک اولیه برای آمریکا چارلز بوکر جوانترین سیاه قانونگذار در کنتاکی مجلس نمایندگان شد توسط یک نظرسنجی اخیر به جلوتر از امی مک گراث سابق دریایی خلبان جنگنده مورد علاقه دموکراتیک ترین مقامات به رهبر اکثریت میچ مک کانل.

رای دهندگان نیز آغاز کرده است به تنها نژادی مسائل عدالت به عنوان یکی از مشکلات اغلب با فشار دادن در مواجهه با ملت – پیش از coronavirus بحران و قابل مقایسه با اقتصاد شغل و هزینه های زندگی.

“تمرکز در زندگی مهم نیست و به این معنا است که وجود دارد باید بیشتر به نمایندگی های سیاه و سفید آمریکایی ها در سیستم های ما از دولت کمک کرده است ایجاد دم بادها در پشت برخی از این نامزدها می گوید:” تئودور R. Johnson, عضو ارشد در Brennan Center for Justice در دانشگاه نیویورک.

نیویورک

در پایان ممکن است که صدها هزار نفر از آمریکایی ها در سراسر کشور آغاز شد راهپیمایی در اعتراض به مرگ جورج فلوید بسیاری مشاهده شده است که این تظاهرات احساس متفاوت است.

نه تنها وجود دارد بیشتر ضرورت – مربوط در زمان با خشونت و غارت و تهاجمی پاسخ از پلیس محلی – اما سیاه زندگی ماده بنر در حال حاضر شامل میزبان سفید آمریکایی در اعداد دیده نمی شود قبلا.

از آن به بعد تعدادی از جوانان سیاه و سفید کنگره نامزدها دیده می شود مبارزات خود را افزایش. یک بار در نظر گرفته شوت از آنها به عنوان سوار اولیه چالش های دموکراتیک امتیازهای یا دیگر استقرار-حمایت نامزد سیاه ترقی خواهان در حال اجرا در نیویورک کنتاکی و ویرجینیا نظر می رسد که باد در پشت خود را به عنوان رای دهندگان به حوزه های رأی گیری روز سه شنبه در میان مداوم COVID-19 بیماری همه گیر.

در نیویورک 16th District سابق برانکس میانه مدیر مدرسه جمال بومن پیدا کرده است خودش را در کانون توجه در پیشنهاد خود را برای سرنگونی تشکر. الیوت انگل 16-مدت وقت و یکی از قدرتمند ترین دموکرات در خانه. برای اولین بار نامزد Mondaire جونز مبارزه با شلوغ زمینه از نامزدها برای باز کردن صندلی در نیویورک 17th منطقه. مانند آقای بومن او حمایت رهبران چپ و مترقی بال در کنگره از جمله سناتور. الیزابت وارن ماساچوست ایالت و سناتور ” برنی ساندرز ورمونت و Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز از نیویورک است.

در کنتاکی دموکراتیک اولیه برای آمریکا چارلز بوکر یک پیشرو نامزد و جوانترین سیاه قانونگذار در کنتاکی مجلس نمایندگان شد توسط یک نظرسنجی اخیر در حال اجرا می شود پیش از امی مک گراث سابق دریایی خلبان جنگنده مورد علاقه دموکراتیک ترین مقامات را در سن. میچ مک کانل مسلما قوی ترین قانونگذار در تمام کنگره است.

“ما احتمالا در هفته سه یا چهار نفر از تظاهرات در بسیاری از شهرستانها عمده در سراسر کشور – تظاهرات که چند نژادی, multigenerational و در سراسر ایدئولوژیک و حزب طیف می گوید:” تئودور R. Johnson, عضو ارشد در Brennan Center for Justice در دانشگاه نیویورک. “بدون شک وجود دارد که تمرکز بر روی سیاه زندگی می کند و ماده به این معنا که وجود دارد باید بیشتر به نمایندگی های سیاه و سفید آمریکایی ها در سیستم های ما از دولت کمک کرده است ایجاد دم بادها در پشت برخی از این نامزدها.”

در واقع در تعدادی از صندوقهای رای دهندگان را آغاز کرده اند به تنها نژادی مسائل عدالت به عنوان یکی از مشکلات اغلب با فشار دادن در مواجهه با ملت و حتی جلوتر از coronavirus بحران و قابل مقایسه با اقتصاد شغل و هزینه های زندگی.

برایان Woolston/AP

ایالت کنتاکی تشکر. چارلز بوکر نشان داده شده در دولت و کنگره آمریکا در فرانکفورت در فوریه. 19, 2020, است, به چالش کشیدن سابق دریایی خلبان امی مک گراث برای نامزدی حزب دموکرات را برای اجرا در برابر سناتور. میچ مک کانل. آقای بوکر به تازگی منتشر شد اولین تلویزیون تبلیغ کرد و گفت: این مسابقه نیاز به یک “دموکرات واقعی.”

“این در حال حاضر تبدیل شدن به یک موضوع است که بدست به بالا از دستور کار می گوید:” گیل Alberda استاد سیاست و مدیریت دولتی در دانشگاه در کانکتیکات. “این در حال حاضر پیشی سلامت, مراقبت از آن پیشی گرفته چیزهای دیگر مانند امور خارجه. در حال حاضر ما در حال نگاه کردن به مکالمات اطراف آن عدالت کیفری پلیس و انواع دیگر از مسائل مربوط به روابط میان نژادها.”

در حال حاضر یک روند

در برخی از راه, موج سیاه و ترقی خواهان این چرخه انتخابات بود و در حال حاضر بخشی از روند گسترده تر ، پس از 2018 تعدادی از زنان گرفته اند اجرایی کمر از شهرهای بزرگ آمریکا از جمله لندن نژاد در سان فرانسیسکو لری Lightfoot در شیکاگو و LaToya Cantrell در نیواورلئان.

حتی با مشخصات بالا, سیاه داوطلبانی که موفق شدند در سال 2018 مانند دموکرات فرمانداری نامزد استیسی آبرامز در گرجستان و اندرو Gillum در فلوریدا به احتمال زیاد کمک به هموار کردن راه برای برخی از نامزدها که به دنبال.

“من فکر می کنم کسانی که نامزدها ارائه یک نقشه راه برای جدیدتر سیاه و سیاستمداران به دنبال دفتر و پاسخ برخی از سوالات در مورد این نوع از ائتلاف آنها می تواند ساخت می گوید:” آقای جانسون. “چگونه می توانم به شما رای دهندگان سیاه که در واقع تمایل به بیشتر های متوسط و سفید رای دهندگان دموکرات مقدماتی که تمایل به بیشتر لیبرال همه در همان تیم در پشت همان نامزد کنید؟”

“من فکر می کنم آنچه سیاه ترقی خواهان و قادر به انجام است را ایدئولوژیک سیاست تجدید نظر به سفید لیبرالها در حالی که همچنین ساخت این نوع توصيفی نمایندگی است که تجدید نظر به رای دهندگان” او می گوید.

نسل شیفت

در نظر گرفتن آقای انگل رئیس کمیته روابط خارجی مجلس آقای بومن امید به دنبال راهکار همکار نیویورکر خانم Ocasio-کورتز خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی که کشیده تعجب 2018 اولیه پیروزی برابر سابق Rep. جو کراولی قدرتمند kingmaker در کوئینز و یک عضو در خانه دموکراتیک رهبری تیم. تشکر. Ayanna کیک خامه ای در ماساچوست است و دیگری مترقی از رنگ که شکست 10-اصطلاح دموکراتیک فعلی در سال 2018 است.

“وجود دارد واقعا قوی نیمکت از افراد جوان در آینده و در بسیاری از موارد آنها به چالش کشیدن کسانی که دیده می شود به عنوان خودی میانه رو و یا بخشی از موجود رهبری می گوید:” جین Zaino, یک استاد علوم سیاسی در آیونا دانشگاه در نیو راشل, New York.

سوال این است که آیا رای دهندگان سفید خواهد شد و در واقع در آغوش نامزدها مانند آقای بومن که نیز پذیرفته “سوسیالیستی” برچسب. خانم Ocasio-کورتز برنده در یک منطقه که در آن نیمی از ساکنان اسپانیایی با 18 درصد و 11 درصد سیاه و سفید هستند. منطقه در حال حاضر توسط آقای انگل شامل برخی از حومه در شهرستان Westchester: یک سوم از ساکنان آن سفید و یک سوم و یک چهارم اسپانیایی هستند.

در ویرجینیا 36 ساله پزشک و مترقی کامرون Webb ساخته شده است پیشرفت در چهار نامزد مسابقه برای تبدیل شدن به نامزد دموکرات در دولت 5th کنگره منطقه که شامل Charlottesville. هر چند جمهوری خواه متمایل به طور کلی منطقه رییس وقت جمهوری خواه در کنگره دنور Riggleman در یک “درایو-از طریق کنوانسیون” در اوایل این ماه. یک محافظه کار تهمت حامی آقای Riggleman به نظر می رسد به از دست دادن حمایت پس از او officiated در یک ازدواج. باز صندلی در حال حاضر می تواند رقابتی تر در ماه نوامبر.

“Charlottesville یک منطقه خوب برای کامرون Webb می گوید:” آقای جانسون. “نه تنها آن را به خوبی تحصیل کرده و با یک دانشگاه معتبر وجود دارد – که تمایل به سیگنال مردم که خم بر لیبرال جانبی – بلکه [داده] حوادث Charlottesville از چند سال پیش و در جریان مؤتلفه مجسمه بحث دولت داشتن. حتی اگر این منطقه ندارد یک جمعیت من فکر می کنم سفید لیبرالها در اینجا قطعا بیشتر به حمایت از یک نامزد.”

هنوز همه از این مسابقات در روز سه شنبه باید محلی خصیصه های ذاتی. دکتر Zaino یادداشت ضرب المثل است که تمام سیاست های محلی هستند.

“بسیاری از به اصطلاح استقرار نامزدها را نیز خود انجام یک معامله خوب برای مترقی باعث می شود,” او می گوید. “هیچ کس نمی تواند متهم الیوت انگل از یک دوست از معلمان به عنوان مثال حتی اگر بومن بدیهی است که تا به حال چنین سابقه طولانی با آموزش و پرورش است.”

“اما انگل بخشی از رهبری است. او شده است در واشنگتن برای 30 سال است. او را” دکتر Zaino همچنان ادامه دارد. “من فکر می کنم ما در حال دیدن فقط یک مقدار زیادی از پشتیبانی از رفتن به ترقی خواهان و این است که واقعا buttressed با این پول که در آینده از سمت چپ. به خصوص زمانی که شما در حال صحبت کردن در مورد مقدماتی که در آن مردم در انتخابات است که معمولا کوچکتر از افرادی که به نوبه خود واقعا در مورد مراقبت از کسانی که تاییدیه از Sanders, Warren و Ocasio-کورتز.”

در همان زمان, سفید لیبرال ها همچنان با انرژی نژادی مسائل عدالت آقای جانسون می گوید.

“سوال این است که چقدر از این دم باد و قابل توجهی را تحمل خواهد کرد” او می گوید. “مردم به دنبال مانند آنها می خواهند به انجام کاری و حمایت از سیاه و سیاستمداران است یک راه خوب برای ورزش خود را سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در مفهوم سنتی.”

ترجمه مقاله

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>