شهر فینیکس, آریزونا

در جو بایدن را پیگیری دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری او را اجرا بارها و بارها به دیوار که در آن برنی ساندرز’ قدرت میان Latinos رو مبارزات انتخاباتی خود حتی به عنوان او تلاش می کرد با گروه های دیگر.

روز سه شنبه مقدماتی در آریزونا و فلوریدا ارائه آقای بایدن یک شانس را به نشان می دهد او می تواند تا زمین با Latinos یک مهم گروه از رای دهندگان او را باید در گوشه ای خود را برای شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

آقای بایدن است بازی گرفتن تا زمانی که آن را می آید به درگیر شدن Latino رای دهندگان است و وزن خشم بیش از نرخ بالای تبعید در طول دولت اوباما که در سمت چپ زخم برای بسیاری از مهاجران و خانواده خود را.

“ما نیاز داریم. و ما نیاز به تعهدات همانطور که ما حرکت به طور کلی گفت:” رجینا رومرو یک دموکرات که به تازگی آن را به عنوان توسان اولین بار, لاتین, شهردار. آقای بایدن می توانید برنده بیش تمایلی Latinos با جسورانه و موضع مترقی در مهاجرت, او گفت:.

“من امیدوارم که او نمی خوردن دروغ است که او باید محافظه کارانه تر در مسئله مهاجرت” به گفته خانم رومرو که نه تایید و بایدن و یا ساندرز پس از او مورد علاقه نامزد, Elizabeth Warren کاهش یافته است. “ما نباید ترس از یک موضوع که بسیار مهم است برای رای دهندگان لاتین آب آن را و نه سیاست هایی که Latinos می توانید در مورد هیجان زده.”

آریزونا و فلوریدا هستند و هر دو به احتمال زیاد battlegrounds در ماه نوامبر. در آریزونا 1 در 3 ساکنان لاتین; در فلوریدا آن را 1 در 4.

آقای ساندرز’ قدرت با Latinos به او کمک کرد تا به یک پیروزی قاطع در نوادا قفقاز و کمک به سوپر جمعه برنده در کالیفرنیا و کلرادو در یک شب هنگامی که آقای بایدن ساخته توانمند رهبری نمایندگان.

اما آقای بایدن موفقیت های اخیر پدیده است. خود را شروع کند در میان شلوغ دموکراتیک زمینه چپ او را بخشید و عملا هیچ کمپین زیرساخت فراتر از اوایل متحده که محدود کردن توانایی خود را برای رسیدن به Latinos بر روی زمین یا هوا به زبان اسپانیایی آگهی های تلویزیونی. که در حال حاضر که او پشت سر هم از موفقیت پس از کارولینای جنوبی ساخته شده او را قریب به اتفاق علاقه برای نامزدی و کمک به جمع آوری کمک مالی خود را.

“او قطعا نیاز به کار است و او نیاز به خود بازی و تعامل با Latino رای دهندگان گفت:” جانت Murguía, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت UnidosUS های لاتینی, گروه حمایت قبلا شناخته شده به عنوان شورای ملی La Raza. شنبه می تواند به صورت “یک تنظیم مجدد” برای آقای بایدن, او گفت:.

آقای بایدن تا به حال برای پاسخ به صورت سنبله در تبعید در طول باراک اوباما در انتخابات ریاست جمهوری که آقای بایدن به عنوان معاون رئيس جمهور.

او در اوایل دولت آقای اوباما به شدت افزایش یافته و تلاش ها برای اخراج مهاجران زندگی در این کشور غیر قانونی است. او امیدوار است برای متقاعد کردن اعضای کنگره و مردم که او جدی در مورد امنیت مرزی در جهت تضمین اصلاحات جامع مهاجرت لایحه که تمدید وضعیت حقوقی به میلیون ها نفر از مردم زندگی در آمریکا بدون مجوز. اصلاحات لایحه به تصویب رسید اما اخراج مختل خانواده سوار ترس در جوامع مهاجر و چپ زخم های عمیق.

هر دموکرات سیاست های مهاجرتی خواهد بود نسبت به آقای تهمت اما که نمی خواهد به اندازه کافی برای تحریک Latinos گفت: توماس Robles, co-مدیر زندگی در آمریکا برای تغییر در آریزونا یا LUCHA یک Latino سازماندهی گروهی که به تایید آقای ساندرز.

“شما نمی توانید مردم بستگی دارد نفرت یا ترس از آقای ترامپ برای الهام بخشیدن به آنها را به نوبه خود در droves برای معاون رئیس جمهور بایدن” آقای روبلز گفت. “برنی است سخت کار می کرد برای ایجاد انگیزه در Latinos به عنوان یک پایگاه است. اما در کل ایجاد بخش شکست خورده است و در انجام همان.”

LUCHA دیگر co-مدیر Alejandra گومز گفت: آقای بایدن می تواند گام های بزرگ با انتخاب مترقی همسر در حال اجرا.

دولت اوباما در تبعید بیش از 3 میلیون نفر در طول هشت سال تصدی خود به خصوص در سال های اولیه قبل از آقای اوباما داد تا در کنگره و تغییر دوره با استفاده از دستور اجرایی برای تمدید موقت حمایتهای قانونی به مهاجران جوان و پدر و مادر خود را از طریق برنامه های شناخته شده به عنوان اقدام معوق برای ورود دوران کودکی یا IF و عمل معوق برای پدر و مادر آمریکایی و مقیم دائم و یا DAPA.

“ما در زمان بیش از حد طولانی برای دریافت آن راست” آقای بایدن در مصاحبه ای گفت: در ماه گذشته با Univision لنگر خورخه راموس برای اولین بار توصیف اقدامات دولت است به عنوان یک قدم اشتباه. معاون سابق رئیس جمهور بعد افزود: “من فکر می کنم این یک اشتباه بزرگ بود. در زمان بیش از حد طولانی برای گرفتن آن را حق.”

آقای بایدن و متحدان خود را تمرکز بر سال های بعد از دولت اوباما.

در کنگره ایالات متحده روبن Gallego که تا حد زیادی نشان دهنده لاتین مناطق ققنوس و تایید آقای بایدن در این ماه پیش بینی شده است که رای دهندگان لاتین خواهد آمد در سراسر. اما او گفت: آقای بایدن می تواند کمک به خود را با صحبت کردن خود را مترقی پیشنهادات مانند 15 دلار حداقل دستمزد و یک گزینه برای بیمه بهداشت و درمان. او همچنین باید بحث در مورد مراقبت های بهداشتی اوباما قانون است که پوشش گسترده به میلیون ها نفر از آمریکایی ها از جمله تناسب تعداد Latinos آقای Gallego گفت.

در حالی که آریزونا لاتینی ها نا امید با اوباما-دوران تبعید آقای Gallego گفت: آنها همچنین به یاد داشته باشید که دولت شکایت کرد برای جلوگیری دولت ضد مهاجرت غیر قانونی لایحه شناخته شده به عنوان SB1070 شکایت کلانتر جو Arpaio برای دهها و تصویب DACA.

“حتی کسانی که رای دهندگان که به حمایت از معاون رئیس جمهور بایدن در حال حاضر من فکر می کنم آنها هنوز هم احساسات مثبت نسبت به او و در پایان روز خواهد بود بسیار حمایت عمومی” آقای Gallego گفت.

آقای بایدن را مدافعان نیز به آقای ساندرز’ کار برای کمک به کشتن یک سال 2007 مهاجرت که آقای ساندرز هشدار داد که درایو پایین حقوق و دستمزد.

“هیچ کس کامل نیست, اما اجازه دهید فراموش نکنید که او ساخته شده یک اشتباه مهلک انجام است که” آقای Gallego گفت.

Latinos در غرب که در آن آقای ساندرز انجام داده است به خوبی عمدتا از مکزیک و آمریکای مرکزی تبار. آن یک داستان متفاوت در فلوریدا که در آن کوبا و پورتو Ricans ناكام ساخت دولت یک پتانسیل نقطه روشن برای آقای بایدن. آقای ساندرز’ خود را شناسایی به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک و اخیر خود در دفاع از جنبه های خاصی از دیکتاتور کوبا فیدل کاسترو رژیم یک مسئولیت با کوبا رای دهندگان.

“میامی یک قابلمه ذوب برای مردم از سراسر گفت:” خوزه خاویر رودریگز یک دولت دموکراتیک سناتور از میامی بود که در اوایل بایدن حامی. “بایدن درخواست تجدید نظر بازدید یک مقطع در راه است که سناتور سندرز نمی کند.”

آقای بایدن انتخاباتی است بردن آن Latino سازماندهی در آریزونا از طریق آن “Todos con بایدن” و یا “هر کس با بایدن” برنامه از جمله زبان اسپانیایی تلفن بانک و درب-به-درب فراگستر. در فلوریدا آقای بایدن را به زبان اسپانیایی تبلیغات استفاده از کوبا راوی در میامی, پورتوریکو, در اورلاندو و مکزیک در فورت مایرز برای منعکس کردن پس زمینه از لاتینی ها در هر منطقه است.

آقای بایدن نیاز است که توسعه در یک رقابت برابر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. در آریزونا رشد Latinos همراه با آقای تهمت ضعف در حومه شهر تبدیل شده اند استوار قرمز دولت به یک میدان نبرد. و برای رئیس جمهور وجود دارد عملا هیچ راه برای انتخاب مجدد بدون برنده فلوریدا و آن گنجینه ای از آرا.

آقای ساندرز قرار داده و به بقیه ضرب المثل قدیمی که لاتینی ها رای نمی دهند گفت: چاک Rocha یک استراتژیست ارشد برای آقای ساندرز.

رای لاتین, او گفت: “دیگر غول خوابیده. آن فقط نیاز به کمی توجه و کمی دوست دارم و آن را نشان می دهد.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de