را امریکا هنوز هم بیرون رفتن برای غذا خوردن ؟ یک رستوران را لحظه ای از حقیقت است.

بوستون

پاسیو جداول شروع به پر کردن با پرنده زود گرفتم به عنوان جاناتان مندز strolls به greeter جدول. او در اینجا به گیر یک جدول اما به ببینید که چگونه رستوران بخشی از یک گروه که به او کمک می کند تا مدیریت تطبیق با همه گیر دوران قوانین ناهار خوری در یک شهر که یک coronavirus کانون فقط یک ماه پیش.

جداول در حال حاضر با فاصله دور از هم در پاسیو. هیچ ظروف نقره و یا چاشنی. پیشخدمت پوشیدن ماسک و دستکش. مشترک صفحات منو. جداول تبدیل شده است بیش از هر دو ساعت و فرو برد در مواد ضد عفونی کننده.

آن شب دوم از بازگشایی برای ناهار خوری نشسته در پورتو مدیترانه ای با مضمون رستوران شیک پوش Back Bay منطقه.

آقای مندز نوبت به جودی, Adams, خود شریک کسب و کار و اجرایی آشپز. “ما نیاز به یک بزرگتر نشانه” او می گوید: با اشاره به نوع توجه داشته باشید در greeter جدول است که به توصیف “روش های پیشگیرانه” که پورتو به تصویب رسید.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ان هرمس/کارکنان

جاناتان مندز (مرکز) از بنیانگذاران Saloniki یونانی, گفتگو با اندرو Viglas (سمت چپ) یک آرایشگر از یک فروشگاه در سراسر خیابان را به عنوان او سفارشات ناهار در رستوران اولین روز بازگشایی برای بایگانی اطلاعات در 28 مه سال 2020 در کمبریج ماساچوست است.

این روش شامل پوشش صورت برای همه کارکنان. در بوستون, اما, همان می رود برای هر کسی ، خانم آدامز نوبت به پاسیو و گره در یک جدول 20-یه چیزی. “آنها با پوشیدن ماسک خود را. برخی از آنها حتی نمی باید یک ماسک” او می گوید.

آقای مندز آه. کار او این است که در مورد مهمان نوازی مردم احساس راحت و خوشحال به ریخت و پاش در یک وعده غذایی خوب در یک جشنی تنظیم. نه cajoling آنها را به پوشیدن ماسک زمانی که آنها احتمالا برای اولین بار در ماه و می خواهید همه گیر در خارج از ذهن است.

امشب مردم در انتخابات است که به عهد پایدار تجدید نظر از غذا خوردن به عنوان یک اجتماعی و تجربه های آشپزی. در عین حال بین هزینه های جدید بازگشایی و توجه بسیاری از مصرف کنندگان احساس نزدیکی مدت بقا از eateries مانند پورتو هر چیزی است اما تضمین شده است.

در خطر هستند شخصی رویاهای افرادی مانند آقای مندز. اما آن را نیز بیشتر از آن است. با حدود 650,000 ایالات متحده رستوران استخدام بیش از 15 میلیون نفر در یک موج از شکست را در دراز مدت آسیب های اقتصادی و سوراخ خمیازه که در آن وجود دارد هنگامی که جمعی از مجریان در مراکز شهرستان ها و شهرهای کوچک به طور یکسان.

“کارآفرین در من است که ریسک پذیری و به بازگشایی” آقای مندز به من گفت زودتر. “اما زمانی که شما دوباره باز ممکن است شما فقط یک شات در آن است.”

قبل از همه گیر, آمار, آمریکایی ها صرف پول بیشتر غذا خوردن از غذا خوردن در خانه و رستوران جدید دهانه به عنوان barometers اقتصادی انرژی و زنده دلی. “ما تار و پود جامعه می گوید:” باب لوز جمهور ماساچوست انجمن رستوران. “ما کار خود را به همسایگان خود و دختران خود را به پسران.”

این یک کسب و کار دشوار و حتی در بهترین زمان – حاشیه سود به ندرت بیش از 5 درصد است. و به عنوان رستوران شروع به بازگشایی دستورالعمل های اجتماعی فاصله در حال پایان بخشیدن به راه آنها عمل به خصوص در شهرستانها گران مانند بوستون و نیویورک که در آن جداول ناهار خوری هستند shoehorned به فضاهای تنگ.

کاهش اشغال توسط فیات به معنی کاهش درآمد می گوید: Doug راث صنعت مشاور و نسل سوم صاحب رستوران در شیکاگو است. “چقدر حجم می توانید انجام دهید تا قادر به پوشش هزینه ها و برای رسیدن به نقطه سودآوری? ما فقط نمی دانم.”

از ماه آوریل زمانی که 4 در 10 رستوران بسته شده بود درهای خود را, برخی از بازگشایی لبه پنجره رساند تا با یک اسپری فدرال دلار و در برخی موارد اجاره reprieves از صاحبخانه اما آنها هنوز در جای پا محکم هشدار آقای راث. “این است که چشم از طوفان.”

برای صنعت مهمان نوازی, بزرگترین ناشناخته ما است. آیا ما احساس راحتی بیرون رفتن در یک بیماری همه گیر? است که آن را لذت بخش را به غذا خوردن در یک becalmed رستوران است که به نگه داشتن اطلاعات تماس خود را در مورد عفونت گزارش شده است که شب ؟ یا ما چوب با ناهار خوردن-در سفارش-در عادات به دست آورد تحت مستند جدید ما هنجار در یک کروناویروس ،

بقای آقای مندز رستوران بر روی آن بستگی دارد. و او را به پایین بدون مبارزه.

کارآفرین dreams – و انعطاف پذیری

برخی مشتاق وکلا صبر جداول به پرداخت هزینه برای مدرسه. آقای مندز آن رستوران کار که تحویل داده و او را از مدرسه حقوق. پس از نانامی به بازی در دادگاه داوری سیاسی و مشاور آقای مندز بود ارائه شده متعلق به خانواده رستوران از یک دوست, Eric Papachristos در ویموته ماساچوست. خود را معوق قانون-مدرسه نقطه می تواند صبر کنید.

زمانی که آقای Papachristos باز بوستون رستوران در سال 2011 به نام تجارت آقای مندز آمد.

“آنچه به من زده که من برای اولین بار او را ملاقات کرده بود و احساس بلوغ می گوید:” خانم آدامز که زد ، “او شروع در کسب و کار است که من می خواهم که برای مدت زمان طولانی. او فوق العاده طبیعی حس مهمان نوازی.”

او همچنین تا به حال ایده های. یک foodie سفر به یونان با آقای Papachristos که تا به حال خود را صرف دوران کودکی وجود دارد سمت چپ آقای مندز پرسیدن: چرا من نمی توانم پیدا کردن این مواد غذایی در بوستون ؟ استاندارد نیست, یونانی-آمریکایی ظروف, اما, ساده, طعم, از وعده های غذایی روزمره در یک قیمت معقول است.

نتیجه این شد باز در سال 2016 از Saloniki یونانی یک فروشگاه ساندویچ است که با استفاده از مدرن دستور العمل های که خانم آدامز vetted با آقای Papachristos’ خانواده در یونان. سه شریک در Saloniki یونانی که در حال حاضر دارای سه رستوران در بوستون و کمبریج. (آقای مندز نیست یک شریک در پورتو دیگر رستوران در گروه.)

در این سال آنها در حال برنامه ریزی برای باز کردن یک Saloniki در لوگان بوستون فرودگاه بین المللی و در دو نقطه دیگر و برنامه به طور بالقوه دو برابر این گروه درآمد سالانه 19 میلیون دلار به گفته آقای Papachristos رئیس اجرایی است. در ماه مارس او از هیئت مدیره تصویب به جمع آوری پول برای سرمایه گذاری در سه رستوران در 2021. “ما می خواستیم به گسترش است. آن را هیجان انگیز بود,” او می گوید.

یک هفته یا بیشتر بعد که جدول زمانی بود نان تست: آقای Papachristos گذاشته تمام کارکنان از نزدیک به 350 نفر از جمله خود خانم آدامز و آقای مندز.

“از آن زمان شش سال برای ساخت این شرکت از ایده به طرح کسب و کار برای سرمایه مطرح شده برای باز کردن درب. و آن را در زمان 48 ساعت به باد کردن آن است. آن روانی ویرانگر می گوید:” آقای مندز.

آقای مندز است که کلفت خود شرکت عضله دوسر یک علامت از یک ورزشگاه عادت است که همه گیر است و جامعی. او می پوشد خود, موهای قهوه ای پشت slicked و ریش خود را پشت یک ماسک صورت بلورهای زنجبیل.

توسط مارس او را در Saloniki را Fenway رستوران تحویل و بایگانی اطلاعات در حد حجم کاهش می یابد. همراه با خانم آدامز او نیز مطرح $72,000 برای یک موسسه خیریه درایو به اشتراک هزاران نفر از کارگران بیمارستان و عرضه مواد غذایی pantries در سخت ضربه مهاجر جوامع از جمله کسانی که از کارکنان آشپزخانه در Saloniki و پورتو برخی از آنها غیر مجاز هستند.

“آن را به راه انداخته همه ما جمعی خلاقیت و انعطاف پذیری” او می گوید از این بیماری همه گیر. “چیزهای زیادی وجود دارد عدم قطعیت و آن را تنها راه برای مقابله با آن است.”

همه گیر نیز تحت فشار قرار دادند و او را به حمایت از او به عنوان پیوست مستقل رستوران ائتلاف تشکیل شده در ماه مارس به لابی نمایندگان مجلس برای تسکین. در ماه ژوئن این ائتلاف را به ثمر رساند پیروزی زمانی که کنگره توافق را به تجدید نظر در $669 میلیارد چک حفاظت برنامه برای وام کسب و کار کوچک. وام گیرندگان در حال حاضر دوره های طولانی تر به پرداخت وام و لازم نیست به صرف آن همه را در این تابستان.

ان هرمس/کارکنان

مشتریان ایان Meyers (سمت چپ) و Kion Sawney پاک کردن دست های خود را قبل از چیدن takeout در Saloniki یونانی را Fenway محل در تاریخ 1 ژوئن سال 2020 در بوستون. دولت نیاز به الکل دست عفونی در دسترس خواهد بود در ورودی, خروجی و در مناطق ناهار خوری.

آقای مندز گروه به دست آمده یک وام است که اجازه آن را به rehire کارگران در طول مستند. تحت بازنگری شده برنامه وام در حال حاضر بخشایش اگر حداقل 60 ٪ می رود به حقوق و دستمزد; اولیه حداقل در 75%. “است که بسیار مفید است. که یک کار خط پایتخت,” او می گوید.

با وجود این تاسیسات وام تنها تا کنون اگر مشتریان در حال میلی به بیرون رفتن و به صرف در یک رکود اقتصادی می گوید: هالی وید مدیر تحقیقات و تجزیه و تحلیل سیاست در فدراسیون ملی کسب و کار مستقل. برخی از کسب و کار ممکن است هرگز دوباره. “این یک خط ریز بین به طور موقت بسته و به طور دائم بسته شده است. ما می دانیم که در چند ماه آینده چه که به نظر می رسد,” او می گوید.

باز و نامشخص

سه روز پس از روز یادبود آقای مندز بدبختانه باز ثبت نام در درب Saloniki یونانی در دانشگاه هاروارد مربع و دور برگشت به مدفوع خود در موزاییک و سنگ مرمر نوار. برای این بوده است دفتر خصوصی خود را: یک دستگاه اسپرسو و خالی اتاق ناهار خوری. در حال حاضر از آن باز بود و هر چند او می دانست که این امر می تواند آهسته او rehired 10 بیشتر کارکنان و آن را احساس خوب است.

در یک خوشه از جداول داخل درب که در آن takeout و تحویل سفارشات در حال برداشت, Daniela رودریگز ایستاده تاشو مقوا takeout ظروف. یک کلمبیا مهاجرت او در گفتگو با مشتریان به زبان انگلیسی و با آقای مندز هنگامی که او در گذشت در اسپانیایی.

“این است که من روز اول برگشت. من در خانه تقریبا سه ماه” او می گوید چشم او لبخند بر لب بالای او ، “من بسیار هیجان زده هستم. من احساس خوب است. من از دست رفته کارگران شرکت من. و کار من است.”

هری Asimis او یونانی همکار بوده است و شلوغ. آقای مندز rehired او در ماه آوریل به کار در آشپزخانه در Fenway که به او یک فرصت برای یادگیری مهارت های جدید او توضیح می دهد در حالی که آماده سازی سرد کاپوچینو. “وضعیت فوق العاده شدید برای همه. بسیاری از مردم شغل خود را از دست. منظورم این است که ما نه می تواند حرکت کند به دیدن خانواده های ما, به خصوص اگر خانواده های ما در خارج از کشور,” او می گوید.

او امیدوار سابق خود همکاران می تواند همه در نهایت بازگشت. “هر کس نگران است به خصوص در کسب و کار رستوران. ما نمی دانیم هنگامی که آن را به عقب بر گردیم به حالت عادی” او می گوید.

قبل از بازگشایی آقای مندز حال اجرا کارکنان از طریق بهداشتی جدید روال. همه آورده بود دو مجموعه از لباس به طوری که آنها می تواند تغییر قبل از ورود به آشپزخانه. داشتن بیش از اقدامات ایمنی هر کارمند خواسته شده بود به امضای یک سند است که آنها متعهد به اجتماعی فاصله در خارج از ساعات کار متقابل coronavirus-پیشگیری از تعهد.

هزینه بازگشایی بالا هستند: بازآموزی کارکنان خرید محافظ تجهیزات refitting اتاق ناهارخوری اجتماعی فاصله. با توجه به انجمن ملی رستوران 7 از 10 متحده رستوران ها به صورت جداگانه متعلق به. یک خطر واقعی است که حتی به عنوان عمیق تر به جیب ملی زنجیر زنده ماندن شن و حسن نیت مشتری نمی خواهد به اندازه کافی برای صرفه جویی در بسیاری از این eateries محلی که کمک به تعریف یک جامعه است.

ان هرمس/کارکنان

Daniela رودریگز کنترل درجه حرارت خود را به عنوان بخشی از کارکنان جدید روش در Saloniki یونانی در 28 مه سال 2020 در کمبریج ماساچوست است. کارکنان نیز خواست تا برای امضای یک سند که مرتکب آنها را به اجتماعی فاصله در خارج از ساعات کار متقابل coronavirus-پیشگیری از تعهد.

بیماری همه گیر در دیدار های مختلف خشونت

به عنوان انتظار می رود, پنج شنبه ناهار در Saloniki را در دانشگاه هاروارد شعبه آهسته است. شش مشتریان نشان می دهد تا در ساعت اول. هنوز هم بسیاری از به نظر می رسد خوشحال کنید که محلی eatery بازگشایی شد.

“این مواد غذایی خوب است. آن را مقرون به صرفه می گوید:” اندرو Viglas که کاهش مو در سراسر خیابان او را به عنوان منتظر در درب را انتخاب کنید تا یک سوولاکی مرغ. بر خلاف رستوران خود سلمانی بوده است “ناودان” پس از افتتاح چند روز قبل از, اما, امروز آرام تر, او می گوید. در مورد خواسته ناهار خوری در یک رستوران آقای Viglas با احتیاط است. “من هنوز هم کمی عصبی اما این که جهان امروز است.”

در دیوار داخل هستند و پوستر در اندازه های سیاه و سفید عکس های از پیشخدمت و مشتریان لبخند و خنده در یک رستوران ساحلی در تسالونیکی, یونان. یکی را نشان می دهد آقای مندز و آقای Papachristos در طول سفر آنها در زمان دو سال پیش در جستجوی آشپزی الهام بخش است. آقای مندز اشاره می کند که هر کس آرنج به آرنج و هیچ کس با پوشیدن ماسک.

زمانی که آقای Papachristos پرواز به یونان, در تاریخ 1 مه این سال به دیدار نامزدش – دو در حال برنامه ریزی برای ازدواج در آمریکا در این تابستان او به سختی به ترک خانه برای اولین بار در هفته. “آن را جدی مستند,” او می گوید. یونان پس از آن آغاز شده به سهولت و رستوران ها و کافه ها پر شده دوباره. تا کنون با آن کار کرده است: یونان دارای یکی از پایین ترین عفونت کروناویروس نرخ در اروپا است.

آقای Papachristos شروع به فکر کردن که شاید ایالات متحده می تواند انجام دهد همان است که خود رستوران را دوباره زنده. در مه 31, داشتن به تعویق افتاد عروسی او پرواز را به بوستون.

آن شب آقای مندز رانندگی در بازگشت از نیویورک به بوستون. دو روز قبل از آن رژیم صهیونیستی است. چارلی بیکر منتشر شده بود را بازگشایی طرح ماساچوست قرار داده است که رستوران ها در اطلاع از آزمایشی ژوئن برای بازگشایی فضای باز ناهار خوری بود که صحبت از بوستون رستوران ،

اما به عنوان او سوار خانه آقای مندز کردم سراسیمگی از متون از دوستان و همکاران در مورد چیز دیگری است. در اخبار تبدیل آنها به او گفت. آن را برای رفتن دیوانه در اینجا.

که آخر هفته تظاهرات علیه کشتار جورج فلوید بود و ستد شهرستانها در سراسر کشور از جمله بوستون ، در مه 31, شب تظاهرات خشونت تبدیل شد در مرکز شهر بوستون با خرابکاری فوق العاده ویندوز و غارت فروشگاه ها در نزدیکی پورتو.

آقای مندز سوار به آرامی به یک شهر فلاش صدای پلیس و شیشه های شکسته مطمئن نیستید اگر پورتو ضربه شده بود و تعجب اگر آن را حتی حس به بازگشایی یک پاسیو رستوران در شهر ور.

“این یکی از آن لحظات زمانی که شما پرتاب کردن دست خود را و شما تسلیم به ridiculousness از همه چیز – 2020 شده است یک موج پس از دیگری,” او می گوید.

اما در حالی که غارتگران غارت بعدی-درب Saks Fifth Avenue, پورتو در امان ماند.

یک هفته بعد خانم آدامز بر روی گوشی های با صاحبخانه درخواست خود را به گسترش پاسیو بر روی یک عابر پیاده گردشگاه. دور کمر بالا بتن کشاورزان بودند تضعیف به محل و بیشتر جداول مجموعه به طور گسترده ای از هم جدا به آماده شدن برای بازگشت از مشتریان تحت coronavirus دستورالعمل. (داخل سالن ناهار خوری را از سر گرفت و در هفته گذشته در ماساچوست موضوع به فاصله قوانین.)

“این مطلب کوتاه مهمان نوازی می گوید:” آقای مندز از پورتو تجربه ناهار خوری. “اما همه سرد است با آن چرا که هر کس در همان صفحه. آن بوده است که بسیاری از خرابی برای رستوران و آنها نیاز به پول است.”

سوم Saloniki شعبه در نزدیکی موسسه تکنولوژی ماساچوست است که هنوز هم بسته به این است که تجارت این رستوران که در خدمت یک مرفه دفتر جمعیت. هیچ کس مطمئن است که جمعیت را به زور و نه زمانی که کمبریج دانشجویی جمعیت باز خواهد گشت.

“من تصور یک صعود کند. هر مرحله باید بسیار دقت می گوید:” خانم آدامز که در این گروه رئیس آشپزی افسر (آقای مندز به عنوان افسر ارشد عامل.)

ان هرمس/کارکنان

در پورتو بنیامین سالیوان و جنیفر گرنجر لذت بردن از یک وعده غذایی در روز 10 ژوئن سال 2020 اولین ناهار خوری غذا از رستوران ها بسته شده برای این بیماری همه گیر. زن و شوهر صحبت کرده بود در مورد ترک حومه برای سال نقل مکان کرد و به بوستون در ماه ژانویه برای امکانات از شهرستان.

در یک جدول در پایان از ایوان و بنجامین سالیوان و جنیفر گرنجر clinked و به حفر اولین رستوران غذا در سه ماه. “این فوق العاده است. این احساس خوب فقط برای خارج شود می گوید:” آقای سالیوان بود که با لباس معمولی در شورت و جوراب قرمز تی شرت یقه دار. او تا به حال چت است به شام در جداول مجاور. “آن احساس می کند مانند ماه پس از من گفت: سلام به هر کسی.”

در ژانویه زن و شوهر تعویض محل سکونت در حومه بوستون برای آپارتمانی در این مغرور منطقه هیجان زده و با تمام امکانات رفاهی در آستان خود. آنها فقط ساخته شده آن را به دو سلتیک بازی قبل از خاموش شدن می گوید: خانم گرنجر یک مدیر از فعالیت های دانشجویی و گرایش در Lasell دانشگاه. “ما لذت می برد محله ما برای دوم” او می خندد.

آن را اولین بار خود را در پورتو و آنها آن را دوست داشتن. “فقط قادر به نشستن و لبخند و لذت بردن از نمایش و آب و هوا می گوید:” آقای سالیوان, که با این نسخهها کار در مراقبت های بهداشتی.

زمانی که آنها متوجه پورتو بود به بازگشایی آنها چک کردن صندلی ایمنی و احتیاطی و سپس رزرو یک میز. پس از همه این بود که در شهرستان زندگی, رویای آنها پرورش در حومه شهر.

“بخشی از دلیل ما در اینجا نقل مکان کرد برای زندگی در اینجا برای رستوران ها و دیگر فعالیت های” آقای سالیوان می گوید. “اگر ما نمی حمایت از آنها در حال حاضر آنها نمی تواند در اینجا برای ما بعد.”

نویسنده کارکنان Stephen Humphries کمک به این مقاله است.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>