اعضای ساترلند Strike Force روستایی خدمات آتش نشانی مشغول به کار شامل یک نقطه آتش سوزی در, New South Wales, Feb. 1.

عکس: sean دیوی/Shutterstock/european pressphoto agency

سیدنی—بلایای طبیعی غیر قابل پیش بینی حوادث با گسترده نتایج قابل پیش بینی: یک تخریب اموال و ثروت اما هیچ تاثیر بر روی رشد اقتصادی است.

استرالیا آتش سوزی که ویران بیش از 26 ، 000 مایل مربع از زمین و کشته شدن حداقل 30 نفر خواهد بود که آخرین آزمون بزرگ که مشاهده. در معرض خطر این کشور را 28 سال اجرا بدون رکود اقتصادی—طولانی ترین در حال انجام رگه در جهان توسعه یافته است.

بلایای طبیعی تحمیل فوری درد در اقتصاد به دلیل آنها را مختل فعالیت, توقف مصرف کنندگان از رفتن به مغازه ها و سازندگان: کسب و کار برای یک زمان. بعد می آید در رشد و پا زدن به عنوان زیرساخت های آسیب دیده و غرق ساختمان بازسازی شده. در استرالیا New South Wales, دولت, بیش از 2000 خانه نابود شده اند آتش سوزی که پاره شده را از طریق یک منطقه به اندازه غرب ویرجینیا عمدتا در چند ماه گذشته.

استرالیا در بانک مرکزی معتقد است که اقتصاد را به سرعت در آب و هوا تاثیر آتش سوزی. در فوریه. 4 آن گفت: blazes خواهد اعمال فقط موقت کشیدن بر رشد آن را به عنوان پیش بینی 2.75% رشد در تولید ناخالص داخلی در این سال است.

در میان اقتصاددانان با این حال طیف وسیعی از دیدگاه ها باز است. Westpac Banking Corp. می گوید آن تخمین می زنند که بوش آتش را قطع تولید ناخالص داخلی 0.2 درصد به نظر می رسد محافظه کار داده دیگر پیش بینی در حال طرح ریزی یک ضربه به رشد تا 0.5 نقطه. اخیر شیوع کروناویروس شمار دیگری جدی تهدید اقتصادی به چین بالا خریدار استرالیا کالاها و بسیاری از سرزمین اصلی گردشگران و دانش آموزان در سفر به شهرستانها از جمله سیدنی.

اقتصاد استرالیا در حال حاضر فلاش علائم هشدار دهنده قبل از اولین شعله هایش با آمریکا-چین تجارت اصطکاک در نظر گرفتن تلفات. یک نظر سنجی از مصرف کننده اعتماد به نفس منتشر شده در اواخر سال گذشته متوجه شد که 40 درصد از استرالیایی ها فکر 2020 خواهد بود بدتر از 2019 بدترین خواندن از اوایل 1990s.

این کشور در بانک مرکزی کاهش نرخ بهره سه بار در سال گذشته به افزایش رشد اشتغال اما آتش سوزی’ تاثیر می تواند از غرفه های استخدام.

“این ترکیب تاثیر تجارت جهانی اختلالات آهسته مصرف محلی مسکونی ساخت و ساز رکود خشکسالی و مداوم بوش-آتش بحران در حال گرفتن عوارض خود را در محلی تولید این تابستان” گفت: Innes Willox, مدیر اجرایی Ai که نشان دهنده کسب و کار. عملکرد آن از شاخص تولید کاهش یافت و در ماه ژانویه به پایین ترین سطح پنج سال.

دولت استرالیا تاسیس اولیه 1.3 میلیارد دلار بوش-آتش بازیابی صندوق. هنوز یک عدم قطعیت این است که چگونه به سرعت دو کشور بزرگترین صنایع گردشگری و کشاورزی—گزاف گویی.

گردشگری اپراتورها می گویند دراز مدت رزرو هستند پس از تصاویری از استرالیا در آتش رفت و جهانی. بسیاری از مناطق بیابانی و اردو محبوب با گردشگران داخلی باقی می ماند بسته است. ماه گذشته مقامات درهم به گردشگران از یک 5,000-مایل مربع منطقه در معرض خطر آتش با بسیاری از بازدید کنندگان تخلیه از قطع ساحل رفت و آمد مکرر از Mallacoota توسط یک کشتی نیروی دریایی.

یک خانواده evacuees از چین در شهر ووهان در حال قرنطینه در استرالیا مهاجرت بازداشتگاه جزیره کریسمس استرالیا سرزمین است.

عکس: ریچارد wainwright/شاتر

“اگر شما را دیدم که تلویزیون چشم انداز شما خواهد بود و آوردن بچه های خود را به پایین در اینجا ؟” گفت: پل پرستون که متعلق به موج خروشان دریا و اقیانوس کاروان پارک در Mallacoota حدود 20 سال است.

اقتصاد آکسفورد مشاوره شرکت در ماه گذشته برآورد ضرر و زیان به استرالیا, صنعت گردشگری در 3 میلیارد دلار یا حدود 5 درصد از درآمد برای اسکان و خدمات غذایی با اشاره به آتش سوزی رخ داده در طول اوج فصل مسافرت. “اما نهایی تاثیر می تواند بالاتر از این” آن را گفت.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه ممکن است یک رکود در اقتصاد استرالیا تحت تاثیر اقتصاد جهانی ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

از آن زمان به بعد صنعت گردشگری رنج می برد یکی دیگر از ضربه به عنوان coronavirus گسترش یافته است. استرالیا دولت منع اتباع خارجی که در سرزمین اصلی چین از ورود به کشور. خطوط هوایی کوانتاس Ltd. استرالیا پرچم ملی حامل است به حالت تعلیق پروازها به سرزمین اصلی است.

بررسی آتش سوزی, تاثیر بانک مشترک المنافع استرالیا مورد مطالعه قرار داده حقوق و دستمزد به عنوان یک پروکسی برای فعالیت های اقتصادی در پی قبلی بلایای طبیعی است. آن یافت می شود اثرات منفی قبلی بوش آتش سوزی شد و ماندگار تر از سیل.

شین الیور اقتصاددان ارشد در آمپر سرمایه گفت: بازسازی اتفاق می افتد ممکن است به عنوان به سرعت به عنوان بسیاری از کارشناسان فکر می کنم.

شرکت های بیمه می تواند تبدیل به leery در مورد پوشش خانه های که در آن وجود دارد خطر آتش سوزی. برخی از تحلیلگران می گویند بانک ها اخیرا تمایلی به صفحه اصلی وام به مردم در مناطق مرزی. سازندگان همچنین ممکن است صبر کنید تا ببینید اگر یک پرس و جو به بوش-آتش فاجعه بازنشانی ساخت کدهای.

تصاویر نشان می دهد که آتش نشانان رانندگی از طریق blazes در استرالیا. به عنوان خدمات اضطراری مقابله با این کشور آتش سوزی آسیب پذیری در بازار جهانی آتش نشانی شبکه پدید آمده اند. عکس: ایالت ویکتوریا/خبرگزاری گتی ایماژ

“برخی از جوامع روستایی ممکن است هرگز به طور کامل بهبود می یابند به خصوص که در آن صنایع نابود شده اند.” آقای الیور گفت.

در شرق استرالیا, آتش سوزی به دنبال سه سال خشکسالی است که کشیده روستایی امور مالی. محصولات کشاورزی و دام گله می تواند سال به بازسازی. بسیاری از کشاورزان از دست داده و تجهیزات و نرده ها که نه بیمه.

استفان Shipton که اجرا می شود از 1100 هکتار مزرعه در Cobargo, New South Wales, از دست رفته یک سوم از گاو و برآورد آن خواهد بود سه سال قبل از گله خود را بازیابی. او برآورد ضرر و زیان از آتش سوزی می تواند بیش از $200,000 با هزینه های بالاتر بلندی به عنوان کشاورزان رقابت برای یونجه و علوفه.

“من نمی تواند استطاعت به خرید هر گاو در این مرحله چون من بیش از حد بسیاری از چیزهای دیگر برای قرار دادن پول من نسبت به—مانند نرده لوله کشی و زیرساخت های,” او گفت:.

نوشتن به دیوید برنده شدن در david.winning@wsj.com و جیمز Glynn در james.glynn@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im