دود بالا می رود از آتش سوزی در Bega Valley, New South Wales, استرالیا, در فوریه. 1. عکس: NSW روستایی خدمات آتش نشانی/ایسنا

سیدنی—شراب دنیس کلارک تاکستان نمی سوزاندن در آتش سوزی ravaging شرقی استرالیا است. اما گازهای مضر که billowed از blazes می تواند او را به سطل زباله خیلی از 2020 محصول به هر حال.

دود آلودگی تهدید رو به رشد است به $336 میلیارد شراب جهانی صنعت به عنوان کنترل نشده آتش سوزی شکستن با شدت بیشتر در استرالیا و کالیفرنیا و دیگر انگور-رشد مناطق. بر خلاف برخی دیگر از میوه ها انگور جذب دود و کسانی که خاکستری طعم می تواند تا پایان در شراب و آن را ناخوشایند.

“ما هنوز در حالت شوک در تلاش برای کشف کردن آنچه که دقیقا آنچه ما می توانیم انجام دهیم” گفت: آقای کلارک که با این نسخهها کار در رودخانه شاه و مستغلات کارخانه شراب سازی در ویکتوریا دولت است. کارخانه شراب سازی برنامه ریزی شده برای برداشت ارقام انگور از جمله Sangiovese و باربرا در ماه های آینده.

کارخانه شراب سازی مالک برگزاری برخی از Chardonnay انگور در Porepunkah شمال, Victoria, استرالیا است. دود آسیب دیده شده برخی از انگور است. عکس: JAMES ROSS/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

بوش استرالیا آتش سوزی منجر به کشته شدن حداقل 30 نفر نشانید هزاران ساختمان و آسیب دیده از انواع صنایع از جمله گردشگری و کشاورزی است. برخی از اقتصاددانان برآورد خسارات در حدود 3.5 میلیارد دلار که از اواسط ژانویه شکل است که به احتمال زیاد به افزایش آتش سوزی همچنان به سوزاندن. این شعله فروکش کرده از اوج خود در ماه دسامبر و ژانویه اما تابستان در استرالیا طول می کشد تا پایان ماه فوریه و می تواند یکی دیگر از عود.

در حالی که چند تاکستان واقع سوخته و برخی از قرار گرفتن در معرض دود لزوما خراب کردن شراب انگور, اندازه های اخیر plumes نگران هر دو سازان و محققان. دود ضخیم است در زمان که آن را پنهان بازدید از بندرگاه سیدنی تبدیل آسمان نارنجی به عنوان دور به عنوان نیوزیلند و قابل رویت از فضا.

“صنعت شراب است بنابراین تصویر آگاه گفت:” علامت گذاری Krstic مدیر در استرالیا شراب موسسه تحقیقات صنعت ، Vintners خواهد “با خوشحالی پور شراب پایین نزول به جای قرار دادن تحت تاثیر شراب در بطری و شراب نویسنده در نیویورک و یا آفریقای جنوبی نوشتن یک بررسی بد.”

استرالیا یکی از بزرگترین شراب صادرکنندگان خطرات زیست محیطی در حال حاضر تشدید. این کشور تبدیل شده است به طور پیوسته داغتر با گرم شدن کره زمین اتفاق می افتد از سال 1950 با توجه به استرالیا اداره هواشناسی. افزایش درجه حرارت می توانید تغییر دهید چگونه شراب سلیقه و که در آن انگور رشد می تواند باعث دانشمندان و از wineries به آزمایش با همه چیز از جدید مخمر گونه به انگور کرم های ضد آفتاب.

تست های آزمایشگاهی در دود در معرض میوه را ارزیابی هر گونه آسیب در هفته های آینده. هنوز دانشمندان مطمئن نیستند که چقدر دود انگور می تواند تحمل کند قبل از شراب طعم بد و انواع انگور می تواند نقش بازی کند. تازه دود نیز مشکل آفرین تر از بزرگتر دود است که درنگ گفت: Ian پورتر یک استاد پژوهش در دانشگاه لا تروب در ملبورن است که با استفاده از آشکارسازهای دود در استرالیا به مطالعه این موضوع است.

در ایالات متحده, که در آن آتش سوزی پاره از طریق منطقه شراب که شامل سونوما و ناپا شهرستان در سال 2017, دود باعث شده است تا دادخواهی بین wineries و بیمه بیش از که باید برای پرداخت دود مربوط به ضرر و زیان است. در کالیفرنیا, قدیمی, شراب شهرکهای برآورد آن را از دست داده و بیش از 12 میلیون دلار از دود آلوده به شراب و با توجه به طرح دعوی در دادگاه در برابر آن بیمه است. “ما نمی خواهید برای قرار دادن شراب که نیست با بالاترین کیفیت” گفت: پت Roney, رئیس اجرایی از شراب املاک.

در اورگان wineries متحد با هم به یک برچسب به نام اورگان همبستگی پس از خارج از کشور شراب را رد کرد و انگور خود را در سال 2018 با استناد به دود و لکه دار کردن. گروه آزمایش انگور و استفاده کمتر متاثر از آنهایی که به ایجاد شراب که فروخته شد به نفع تولید کنندگان محلی.

نمایی از یک کارخانه شراب سازی در آدلاید هیلز استرالیا طی روزهای گذشته با آتش سوزی ، عکس: STEFICA دوچرخه/ایسنا

کریستین Clair, اورگان مدیر کارخانه شراب سازی است که سازمان تلاش گفت: دود لکه دار خواهد بود یک چالش در سال به آمده است. “مناطق مناسب در برابر جنگل ملی است که رفتن به بسیار مخاطره آمیز برای راه اندازی یک, خانواده, عملیات,” او گفت:. در قرارداد جدید با شراب سازان انگور و تولید کنندگان در جنوب اورگان در حال حاضر تعیین سطح قابل قبول از قرار گرفتن در معرض دود در انگور خانم کلر گفت.

بخشی از مشکل در ارزیابی آسیب دود ناشی از بیوشیمی. پس از یک انگور جذب دود کارخانه متصل می شود و آن دودی ترکیبات با یک یا چند مولکول قند گفت: کری ویلکینسون یک استاد در دانشگاه آدلاید است که مطالعه دود خودگذشتگی از حدود سال 2006.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه باید این تهدید از آتش سوزی و دود به صنعت شراب جهانی شود ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

در حالی که انگور ممکن است طعم و مزه طبیعی در ابتدا دودی ترکیبات منتشر شده در طول تخمیر و می تواند قابل توجه در شراب خانم ویلکینسون گفت. موضوع دیگری است که به عنوان یک شراب سنین میوه ای شخصیت های کاهش ساخت آن را آسان تر به درک دودی طعم, او گفت:.

کار قبلی پیشنهاد رس-بر اساس ماده اعمال انگور به عنوان کرم های ضد آفتاب می تواند بلوک دود. مطالعه دیگری را نگاه کنید که آیا درمان انگور با آب ozonated کمک می کند.

برخی از شرکت ها در حال حاضر ارائه تکنولوژی است که می تواند فیلتر کردن دود ترکیبات هر چند که می تواند گران قیمت. Vintners همچنین می توانید ترکیب دود آلوده به شراب پاک کننده با دسته های آن را به طعم و مزه بهتر و یا اضافه کردن پودر ذغال به کاهش دودی شخصیت—هر چند این ممکن است تحت تاثیر قرار دهد عطر و طعم.

“به عنوان یک جامعه ما هنوز کار واقعا سخت به درک چگونگی این مدل کار می کند, چگونه لکه دار می شود به تاک و از آنجا به انگور” گفت: Eric Dahlberg جمهور Winesecrets یک شرکت مستقر در کالیفرنیا ارائه می دهد که تصفیه خدمات.

در استرالیا سازان در انتظار هستند تا انگور تقریبا آماده برای برداشت در پایان تابستان قبل از سفارش ترین تست های آزمایشگاهی.

“اگر ما می تواند بیرون بروید و آن را انتخاب کنید فردا من در واقع فکر می کنم ما احتمالا می تواند خوب گفت:” علامت گذاری o’callaghan که شرکت صاحب یک شراب مشاوره شرکت مستقر در Yarra دره شراب منطقه در نزدیکی ملبورن. “اما این مورد نیست. ما هنوز چند هفته به آن بروید.”

آتش سوخته در نزدیکی کانبرا استرالیا در فوریه. 1. عکس: بروک میچل/گتی ایماژ

نوشتن به مایک Cherney در mike.cherney@wsj.com و جان Emont در jonathan.emont@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو