سنسور. ctq و الیزابت وارن را به دست آورد برخی از پرطرفدار ترین هیئت تحریریه تایید این چرخه. در عین حال به تازگی بسیار مورد توجه و پول است و به نظر می رسید به جریان به مردان است. سناتور وارن تضعیف شده به جایگاه چهارم در تازه ترین نظرسنجی ها در حالی که سناتور Klobuchar با وجود تذکرات حرکت است و حتی بیشتر ،

ده ها تن از دموکرات ها در آیووا استناد توانایی به ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان خود را در اولویت قرار داده و برای بسیاری از به نظر می رسد که فرمان آنها را به سمت یک نامزد مرد – راهی برای فکر کردن است که کارشناسان در زنان در سیاست مشخص به عنوان هر دو بی اساس و یک نبوت خود انجام است.

در همان زمان بسیاری از زنان رای دهندگان به خصوص آنهایی که جوان می گویند جنسیتی به سادگی یک عامل بزرگ است. در حالی که آنها در حال خوشحالم که زنان در حال اجرا آنها می گویند آنها کمتر انگیزه نماد از نامزدهای سیستم عامل – که آنها می گویند در واقع نشانه ای از پیشرفت است.

“به نظر می رسد طبیعی است که یک زن است در حال اجرا برای رئیس جمهور می گوید:” مگی اسمیت یک دانشجو در دانشگاه ایالتی آیووا. او دوست دارد سناتور وارن اما قصد دارد برای حمایت از ایالت ورمونت برنی ساندرز هنگامی که او در قفقاز برای اولین بار هفته آینده. “شاید که بهبود می دانید ؟ که آن را در آینده به این مسائل است.”

Iowa City, Iowa,

مایک رادی ترجیح میدهد به تماشای بسکتبال زنان.

او و همسرش نانسی سوار تقریبا سه ساعت از خانه خود را در ماسون سیتی در روز یکشنبه به دانشگاه آیووا زنان بسکتبال بازی تیم ایالت میشیگان در خانه خود دادگاه در شهر آیووا. این Hawkeyes در وسط دوم-طولانی ترین فعال خانه بازی برنده خط خط در زنان بخش من بسکتبال و آنها بوده ام شکستن سوابق حضور و غیاب.

زنان به اشتراک گذاری این توپ به جای نشان دادن خاموش – آنها “بازی به عنوان آن را به معنای به بازی می شود می گوید:” آقای رادی. “این یک بازی مهارت برای آنها است.”

“این همان دلیل امی بهتر خواهد بود می گوید:” همسر او با اشاره به مینه سوتا بهداشت ، ctq آنها Roddys به حمايت از طرح در دوشنبه آینده آیووا قفقاز. “او دارای مهارت است.”

این Roddys نیست به تنهایی در خود باور است که یک زن ممکن است دارای بهترین مجموعه مهارت به رئیس جمهور شود. سناتور Klobuchar و ماساچوست ایالت الیزابت وارن را به دست آورد برخی از پرطرفدار ترین هیئت تحریریه تایید این چرخه چهار بار شهر و نیوهمپشایر رهبر اتحادیه برای خانم Klobuchar و Des Moines, ثبت نام برای سناتور وارن. نیویورک تایمز قادر به تصمیم گیری به آن اشاره ای به هر دو آنها است.

در عین حال به عنوان مورد با بسکتبال بسیار از توجه و پول است و به نظر می رسید به جریان به مردان است. پس از پیشرو در انتخابات برای یک زمان این سقوط خانم وارن تضعیف شده به جایگاه چهارم در اکثر نظرسنجی ها در حالی که خانم Klobuchar با وجود نشان دادن نشانه هایی از حرکت است و حتی بیشتر ،

در مصاحبه ده ها تن از دموکرات ها در آیووا استناد electability یا توانایی به ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان اولویت بالا. و برای بسیاری از این معیار به نظر می رسد به فرمان آنها را به سمت یک نامزد مرد – راهی برای فکر کردن است که کارشناسان در زنان در سیاست مشخص به عنوان هر دو بی اساس و یک نبوت خود انجام است.

داستان Hinckley/کریستین ساینس مانیتور

ماساچوست ایالت الیزابت وارن صحبت می کند به یک جمعیت در یک مدرسه در Davenport, آیووا, on Jan. 26. “می تواند ما فقط آدرس آن را حق در اینجا ؟ زنان برنده,” او گفت: به جمعیت تشویق.

“در دوره ای از تهمت ما به خصوص در معرض این نوع از روایت می گوید:” کریستینا رینولدز معاون ارتباطات در امیلی لیست یک عمل سیاسی کمیته که با این نسخهها کار برای انتخاب نرم افزار-انتخاب دموکراتیک زنان ، خانم رینولدز اشاره می کند که دموکرات ها در حال حاضر ساخته شده تاریخ با داشتن نه یکی بلکه دو زن که در نظر گرفته شده مناسب در این مرحله در چرخه. “من فکر می کنم آنچه در این خصوص قابل توجه در مورد آنچه سناتور Klobuchar و سناتور وارن باید انجام شود این است که آنها را تحت فشار قرار دادند گذشته است. آنها هنوز هم در آن وجود دارد مبارزه است.”

در همان زمان بسیاری از زنان رای دهندگان به خصوص آنهایی که جوان می گویند جنسیتی به سادگی یک عامل اصلی در تصمیم گیری کنند. در حالی که آنها در حال خوشحالم که زنان در حال اجرا آنها می گویند آنها کمتر انگیزه نماد یا هویت از نامزدهای سیستم عامل – که آنها می گویند در واقع نشانه ای از پیشرفت است.

“به نظر می رسد طبیعی است که یک زن است در حال اجرا برای رئیس جمهور می گوید:” مگی اسمیت یک هنرهای نمایشی دانشجویی در دانشگاه ایالتی آیووا که در انتظار شنیدن ایالت ورمونت برنی ساندرز صحبت در ایمز (ames) با او دوست و همکار دانشجو Joselyn Carrillo. آنها هم مثل خانم وارن و خانم Carrillo یک مطالعات زیست محیطی, دانش آموز, muses در مورد چگونگی توانمند سازی آن خواهد بود که یک رئیس جمهور. اما هر دو طرح برای حمایت از آقای ساندرز زمانی که آنها حزبی برای اولین بار هفته آینده.

“شاید که بهبود می دانید ؟ که آن را در آینده به این مسائل می گوید:” خانم اسمیت.

داستان Hinckley/کریستین ساینس مانیتور

سناتور. ctq از مینه سوتا صحبت می کند به یک جمعیت در شمال غربی هتل در Des Moines, آیووا, on Jan. 26 قبل از پرواز به واشنگتن برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح دادگاه صبح روز بعد.

چه مقدار از یک مانع?

رفتن به 2020 ریاست جمهوری چرخه یک زن نامزد دموکرات به نظر می رسید مانند یک قوی اگر نه به احتمال زیاد امکان. زنان در فعالیت های سیاسی تا به حال سر به فلک کشید با میلیون ها نفر از زنان ریختن به خیابان در سال 2017 برای زنان اسفند تخمین زده می شود بزرگترین واحد-روز تظاهرات در تاریخ ایالات متحده است. 2018 انتخابات میان دوره ای دیدم تعداد رکورد دموکراتیک زنان از ورود به آمریکا در مجلس نمایندگان و 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری زمینه برجسته یک رکورد تعداد کاندیداهای زن.

از آن پس این جاده به کاخ سفید برای زنان به نظر می رسید به طور فزاینده ای هموار با موانع. دو قول کاندیداهای زن – کالیفرنیا سن. کامالا هریس و نیویورک بهداشت ، کریستن جیلیبرند – بودند مجبور به رها کردن قبل از رای گیری حتی شروع به پس از ناکامی در به دست آوردن کشش.

Electability شده است نگرانی اطراف آن زنان می گوید: خانم رینولدز حتی اگر از نظر آماری سیاستمداران زن خود را برنده مسابقه در همان نرخ به عنوان مردان. و برای بسیاری از رای دهندگان این نگرانی به نظر می رسید به رشد در پی هیلاری کلینتون در سال 2016 از دست دادن.

با وجود این واقعیت است که خانم کلینتون در واقع برنده رای مردمی و با وجود این واقعیت است که حزب دموکرات را در حجم نمونه قبلی زن نامزد ریاست جمهوری است که دقیقا یک بسیاری از دموکرات رای دهندگان می گویند که آنها نگران هستید که جنسیت می تواند تفاوت بین برنده و از دست دادن.

“وقتی که هیلاری از دست داد تا ناگهان آن زدم باد از همه می گوید:” Jenni Yenger بازنشسته مدرسه, منشی, در یک رالی به صورت سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg در فورت داج. “من فکر می کنم دموکرات خواهد کشش بیشتر برای یک زن [در سال 2020] اگر همه چیز نیست خیلی دیره. من می خواهم برای دیدن یک زن رئیس جمهور, اما نه به قیمت از دست دادن به مغلوب ساختن پیشی جستن.”

اگر چه او دوست دارد آقای Buttigieg و خانم Klobuchar خانم Yenger منعقد کرده است او احتمالا حزبی برای معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن چرا که او “احساس امن تر” با شانس خود را از ضرب و شتم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“اگر من می تواند رای با قلب من, من می خواهم برای رای دادن Amy [Klobuchar] یا یانگ” پژواک لیزا داد etzel انتظار در خط در زیر دمای انجماد به دیدن آقای ساندرز در Ames, Iowa. “اما من caucusing برای بایدن. من رای گیری برای که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.”

هر دو خانم وارن و خانم Klobuchar باید در زمان های مختلف سعی در مقابله با electability موضوع سر در تلاش برای تبدیل آن به یک مزیت است. خانم Klobuchar مذاکرات بارها و بارها در مورد چگونه در آخرین انتخابات او برنده 42 شهرستانهای استان است که تا به حال رای برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

در یک مهمانی در خانه در Johnston, آیووا, مینه سوتا در کنگره انجی کریگ می گوید: او قادر به شکست یک مرد وقت در سال 2018 در بخشی به دلیل خانم Klobuchar شد در حال اجرا در بالای بلیط. “اگر شما می توانید برنده شدن در منطقه شما می توانید برنده انتخابات کالج” نماینده کریگ گفت: در یک اتاق نشیمن پر از یک دوجین یا بیشتر آیووا دموکرات. “این واقعا خوب به ctq در بلیط در نوع منطقه است.”

داستان Hinckley/کریستین ساینس مانیتور

مینه سوتا در کنگره انجی کریگ صحبت می کند به رای دهندگان در یک مهمانی در خانه برای ctq پنج شنبه شب در Johnston, Iowa. “من پرسید:” چه در مورد یک زن است ؟ ما آماده برای یک زن [رئیس جمهور]?’ می گوید: نماینده کریگ که شکست یک وقت نر جمهوری خواه در سال 2018 midterms. “خواندن این لحظه. این حومه زنان آورده است که در سال 2018 است. ما این فرصت را دارند که در حال حاضر برای انتخاب اولین رئیس جمهور زن ایالات متحده است.”

به طور مشابه, در آخرین بحث دموکراتیک در Des Moines, خانم وارن تیز اشاره کرد که “مردم تنها در این مرحله است که برنده هر انتخابات است که آنها بوده ام در زن: امی و من.”

“می تواند ما فقط آدرس آن را حق در اینجا ؟ زنان برنده” گفت: خانم وارن به جمعیت تشویق رای دهندگان در یک مدرسه سالن ورزشی صبح یکشنبه در دونپورت. “ما می دانیم که زنان نامزد شده اند outperforming نر نامزدها پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب کردم.”

‘او می ایستد در رکورد’

در عین حال خانم Klobuchar و خانم وارن تا به حال به راه رفتن در یک خط خوب وقتی که می آید به ساخت جنسیتی بخشی از مبارزات انتخاباتی خود را. بسیاری از رای دهندگان آن را دوست ندارم زمانی که کاندیداهای زن “بازی زن کارت” یادداشت کلی وینفری یک استاد در دانشگاه ایالتی آیووا و هماهنگ کننده تحقیقات در آن کری چپمن Catt مرکز زنان و سیاست است.

در یک “ظرف داغ” خانه حزب در نیوتن آیووا در روز جمعه خانم Klobuchar دختر ابیگیل Bessler می گوید مانیتور که زمانی که مادر او برای اولین بار زد برای سنا “او نمی گویند” رای من چون زن هستم.'” خانم Bessler بود و مبارزات او و مادرش را در حالی که از طرف سناتور گیر کرده بود در واشنگتن برای رئیس جمهور تهمت را استیضاح محاکمه.

“او می ایستد در رکورد او می گوید:” خانم Bessler “و این چیزی است که او را به انجام در حال حاضر است.”

در زمان های دیگر خانم Klobuchar و خانم وارن را برجسته کرده اند آنچه آنها را به عنوان یک استاندارد برای کاندیداهای زن. خانم وارن عناوین ساخته شده به تازگی هنگامی که او ادعا کرد که آقای ساندرز گفته بود و او اعتقاد داشت که یک زن نمی تواند برنده کاخ سفید است.

خانم Klobuchar صحبت کرد و با صراحت در ماه دسامبر در مورد رای دهندگان که به مراتب بیشتر مایل به مرد نامزد یک پاس وقتی که می آید به تجربه در یک اشاره حفاری در آقای Buttigieg.

“آنها نبوده است ترس به آن تماس بگیرید, و من فکر می کنم که bluntness خوب بوده می گوید:” استاد وینفری.

هنوز هم برای برخی از رای دهندگان دموکرات این ایده از یک زن رئیس جمهور قوی است عامل ایجاد انگیزه. Mabe Wassell سوار در سراسر رودخانه از ایلینوی به دیدن خانم وارن صحبت در دونپورت.

“من نگرانی در مورد هر کسی که در برابر تهمت اما [وارن] دهکدهای را gravitas به آن را انجام دهد” او می گوید.

نشستن زیر یک پلاک تجلیل Phebe Sudlow که شد اولین زن سرپرست یک مدرسه دولتی در ایالات متحده خانم Wassell یاد گرفتن یک اتوبوس پر از او برادرزاده و grandnieces به واشنگتن برای زنان در ماه مارس.

“من سنگ جامد برای الیزابت چون من می خواهم برای دیدن یک رئیس جمهور زن در طول عمر من می گوید:” خانم Wassell. “این خوب است اگر که نه یک اولویت برای هر کس دیگری. آن است برای من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

آموزش سئو