توسط Bhanumathi Narasimhan

من به تازگی به دعوت یک مادر جدید برای مدل در مد نشان می دهد در آینده ما کنفرانس بین المللی زنان. او درخشندگی و زیبایی باید برخی از انظار من فکر می کردم. بانوی جوان گرفته شده بود به یک استراحت از کار خود را به طور کامل شرکت به وظایف مادرانه. در طول مکالمه ما من پیشنهاد کرد که او می تواند اجازه دهید او دو ساله همراه پسر خود در سطح شیب دار. مادر چشم روشن به عنوان او پرسید: “او می تواند مدل و من کمک خواهد کرد که او را از پشت؟”

مختصر چت من فکر کردم در مورد این تمایل در زنان به فشار رو به جلو دیگران و به محل موردتوجه وتماشای عموم و آنها خود را در پس زمینه باقی بماند. این می تواند به عنوان نشانه ای از ضعف در جهان رقابتی امروز. از سوی دیگر ممکن است منعکس کننده عمیق اعتماد به نفس که نیست به دنبال توجه است.

مثل گل در جنگل که خسته زنانی هستند که درخشش نه برای به رسمیت شناختن اما به دلیل ذاتی طبیعت است. قناعت و شادی حمل آنها را در زندگی خود گسترش به خانواده خود محافل اجتماعی و جوامع است. این امر به ویژه زنان روستایی. آنها راحت در پشت صحنه. آنها تمرکز بیشتر در انجام کارها و کمک به دیگران تبدیل شدن به بهترین آنها می توانند. این توانایی به ایجاد یک تفاوت بی سر و صدا و با فروتنی چیزی است که همه ما می توانند یاد بگیرند.

رهبری خوب است و نه فقط در مورد اشغال سیستم عامل که در آن یکی می تواند دیده و شناخته شده است. آن است که اغلب در مکان های آرام که در آن یک رهبر است و به اندازه کافی امن که در او است و به اندازه کافی راحت با خودش. چنین فضایی قدرتمند ظهور زمانی که یکی می یابد تعادل در کیفیت است که تکمیل دایره زندگی – شور dispassion و شفقت است. این تعادل می آید به راحتی برای زنان در تمام نقش خود به عنوان همسر و مادر و مادر بزرگ, خواهر,, دوست, رهبر, مربی, معلم و بیشتر.

بدون شور و شوق آنها نمی خواهد که قدرت را از طریق درد بارداری و باروری; بدون شور و فداکاری که با آنها مراقبت از خانواده در روز و روز را می شده اند یک بار غیر قابل تحمل. به آن نیاز دارد شور خو با dispassion و محبت به کودکان و نوه ها از صداقت.

ظریف پرورش و طبیعت حساس زنان اجازه می دهد تا آنها را برای ایجاد یک محیط صلح و آرامش به هر کجا که بروند. حتی در دنیای حرفه ای شما در پیدا کردن او به مراتب بیشتر آمادگی برای به اشتراک گذاشتن اعتبار از موفقیت را با دیگران مقایسه با همتایان مرد. اغلب ما از شنیدن نظرات مانند “این یک تلاش گروهی” و یا “این فقط یک قطعه کوچک از کار” هنگامی که یک زن است و ستایش برای یک دستاورد است. شور و شوق برای اهداف dispassion برای به رسمیت شناختن و شفقت برای کسانی که در اطراف مشخصههای رهبری بزرگ است که در خدمت بالاترین خوب است.

این زنانه فضائل هستند این حق از یک جنس آنها می توان به پرورش مردان و زنان به طور یکسان دارای حق اعمال تاثیر مثبت در جهان ما و در دایره زندگی با شکوه و رنگارنگ. این سفر درونی از سر تا قلب است که قوی ترین کاتالیزور برای تبدیل بیرونی ما جهان از جنگ به صلح از رقابت به همکاری و از حرص و طمع به سخاوت.

(9th edition از کنفرانس بین المللی زنان است که برگزار می شود از فوریه 14-16)

نویسنده, خواهر, Sri Sri Ravi Shankar, است, رئیس کنفرانس بین المللی زنان

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de