میامی

رئیس جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو ایستاده در برابر لجبازی $15 میلیون فضل توسط ایالات متحده به صورت قاچاق مواد مخدر به اتهام تماس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک “نژادپرستانه کابوی” و هشدار داد که او آماده است برای مبارزه با هر معنی لازم باید آمریکا و همسایه کلمبیا به جرات حمله به.

آقای مادورو را bellicose در سخنان پنج شنبه شب آمد ساعت پس از ایالات متحده آمریکا اعلام کرد جارو کیفرخواست علیه سوسیالیستی رهبر و تعدادی از اعضای حلقه درونی خود را به اتهام تبدیل ونزوئلا به یک جنایتکار سازمانی در خدمت قاچاقچیان مواد مخدر و گروه های تروریستی است.

یک کیفرخواست توسط دادستان در نیویورک متهم مادورو و حزب سوسیالیست رئیس Diosdado Cabello سر از مهر لاستیکی مهر کردن قانون اساسی مجلس از توطئه با کلمبیا و شورشیان از اعضای نظامی “به سیل ایالات متحده با کوکائین” و استفاده از تجارت مواد مخدر به عنوان یک “سلاح در برابر امریکا است.”

آقای مادورو سابق راننده اتوبوس که اسلوب خود را به عنوان یک فرد عادی آیکون را گفت که این اتهامات با انگیزه های سیاسی بود. او گفت: آنها چشم پوشی آمریکا متحد کلمبیا نقش به عنوان منبع اصلی جهان کوکائین و نقش خود را در تسهیل مذاکرات صلح بین دولت کلمبیا و آن کشور را از شورشیان بیش از دهه گذشته است.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شما یک بدبختی انسان” آقای مادورو برافراشته طی سخنرانی تلویزیونی خود را. “شما مدیریت روابط بین المللی مانند نیویورک مافیا اخاذی هنرمند شما یک بار به عنوان املاک و مستغلات،”

برخی از آقای مادورو ترین سمی شعارهای همیشه در برابر آقای ترامپ نیز با تهدید نیروی نظامی: “اگر یک روز امپریالیستها و کلمبیا الیگارشی جرات به لمس حتی یک موی آنها را به صورت بولیواری خشم یک ملت است که پاک کردن همه آنها را.”

قبلا ونزوئلا رئیس دادستانی باز یک تحقیق در برابر رهبر مخالفان ژوئن Guaidó به اتهام توطئه کودتا با بازنشسته ارتش ژنرال Cliver الکالا که پس از اینکه نام در ایالات متحده کیفرخواست گفت که او تا به حال انبار سلاح های حمله در کلمبیا برای یک مرزی تاخت و تاز. بدون ارائه شواهد آقای مادورو گفت: اداره مبارزه با مواد مخدر بود که در پشت یک طرح توسط آقای الکالا برای ترور او و دیگر رهبران سیاسی.

کیفرخواست از عملکرد رئیس دولت بسیار غیر معمول است و محدود به چرخ ضامن دار تا تنش ها با واشنگتن به عنوان گسترش coronavirus را تهدید به فروپاشی ونزوئلا کمبود-گرفتار نظام سلامت است. آقای مادورو دستور ونزوئلا به ماندن در خانه در تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس که مقامات می گویند آلوده 107 نفر و ادعا کرد که اولین مرگ در روز پنج شنبه.

اعمال مجرمانه برای پیشبرد مواد مخدر و سلاح های توطئه است که قدمت آن به آغاز هوگو چاوز انقلاب در سال 1999 رخ داده است که در جاهای دوردست سوریه مکزیک هندوراس و ایران, کیفرخواست مدعی. دادستان کل ویلیام بر برآورد توطئه قاچاق کمک کرد تا آنجا که 250 تن کوکائین از یک سال از جنوب امریکا.

“به مادورو رژیم غرق در فساد و جنایت” آقای Barr گفت: در جریان یک کنفرانس خبری از واشنگتن است. “در حالی که مردم ونزوئلا رنج می برند این دوز و کلک خطوط جیب خود را با مواد مخدر و پول و درآمد حاصل از فساد آنها. و این اتحاد به پایان رسیده.”

هماهنگ unsealing از کیفرخواست علیه مقامات 14 و دولت متصل افراد همراه با اعلام پاداش 55 میلیون دلار در برابر آقای مادورو و چهار نفر دیگر حمله همه کلید تخته از آنچه آقای Barr به نام “فاسد ونزوئلا رژیم” از جمله ونزوئلا تحت سلطه قوه قضائیه و قدرتمند نیروهای مسلح.

در میامی دادستان به اتهام رئیس دیوان عالی عدالت Maikel مورنو با پولشویی در آمریکا حداقل 3 میلیون دلار در ثمن از مورد رفع در ونزوئلا از جمله شامل یک جنرال موتورز کارخانه. مقدار زیادی از پول را صرف او در هواپیما های خصوصی ساعتهای لوکس و خرید در پرادا دادستان ها ادعا می کنند.

آقای مادورو وزیر دفاع ژنرال ولادیمیر Padrino شد و به اتهام توطئه برای قاچاق مواد مخدر در مارس 2019 کیفرخواست unsealed در واشنگتن است.

“این اعلام یک ضربه بزرگ برای ایرانیان است که ونزوئلا در حال اجرا مانند یک مافیا دولت با فساد و جنایات گسترده و مطلق مصونیت از مجازات” گفت: خوزه میگوئل Vivanco, آمریکا, مدیر دیده بان حقوق بشر. “با این کیفرخواست او ممکن است در حال حاضر خود را از دست اورا شکست ناپذیری بودن کاملا بالاتر از قانون است که بسیار خوش آمدید.”

اما مشخص نیست که چگونه آن را به ارمغان می آورد ونزوئلا هر گونه نزدیک شدن به پایان 15 ماه بن بست بین آقای مادورو که از حمایت روسیه و چین و آمریکا-حمایت آقای Guaidó. آن را نیز می تواند قطعه ایالات متحده آمریکا رهبری ائتلاف علیه آقای مادورو اگر اروپایی و آمریکای لاتین متحدان فکر می کنم برگ برنده دولت است overreaching. حدود 5 میلیون ونزوئلا را ترک کرده اند این کشور در سال های اخیر فرار تورم و گسترده غذا و دارو کمبود.

“این فوق العاده خطرناک قمار به کوشش توهین آمیز علیه ونزوئلا خبر داد که اولویت را باید به خاک این کشور سقوط نظام سلامت و جلوگیری از بدتر مهاجر مهاجرت گفت:” ایوان Briscoe های آمریکای لاتین مدیر بحران ، “آمریکا این اتهامات می تواند طلسم عذاب برای هر گرم شدن, افشای Guaidó به خطرات جدی و به نظر می رسد بالا-تنهایی بی تفاوت نسبت به فوری درد و رنج از ونزوئلا مردم است.”

آقای مادورو به مدت طولانی را متهم کرد که ایالات متحده “امپراتوری” به دنبال هر بهانه ای به دست گرفتن کنترل از بزرگترین ذخایر نفت تشبیه آن توطئه به سال 1989 حمله به پاناما و حذف قدرتمند ژنرال مانوئل نوریگا به صورت قاچاق مواد مخدر به اتهام در فلوریدا.

آقای Barr و الیوت آبرامز از وزارت امور خارجه و نماینده ویژه در ونزوئلا در حال رانندگی افزایش تدابیر آمریکا موضع نسبت به آقای مادورو آنجا که آنها تحت فشار قرار دادند برای آقای نوریگا ایران در اواخر 1980s – Mr. بار به عنوان یک مقام ارشد وزارت دادگستری رسمی و آقای آبرامز به عنوان دستیار وزیر امور خارجه امریکا لاتین.

مقامات ایالات متحده دیدن دیگر تشابه به عنوان به خوبی. آقای نوریگا تبدیل پاناما به یک زمین بازی برای خشونت بین المللی کارتل های مواد مخدر و تهمت و دولت را متهم آقای مادورو و نظامی خود از سرسپردگان پناه دادن به موادمخدر و چریک از کلمبیا و حتی حزب الله تعیین شده گروه های تروریستی است.

آنها همچنین متهم به مقامات دولتی هم با خوبی متصل تجار و بازرگانان از سرقت صدها میلیارد دلار از خزانه دولت بسیاری از آن از دولت غول نفتی PDVSA که دیده است تولید آن شیرجه رفتن به هفت دهه کم است.

هنوز شارژ آقای مادورو بود هیچ کار آسان است. نشسته رهبران خارجی به طور معمول لذت بردن از مصونیت از پیگرد قانونی تحت قانون ایالات متحده و هنجارهای بین المللی.

اما ایالات متحده آمریکا است که در میان 60 کشور که دیگر نظر آقای مادورو رئیس دولت حتی اگر او را نگه عملا قدرت. آنها به جای به رسمیت شناختن آقای Guaidó رئیس کنگره ونزوئلا به عنوان حق رهبر پس از سوسیالیست انتخابات در یک سال 2018 مسابقه خدشه دار اتهامات تقلب و مخالفت با تحریم.

شواهدی علیه آقای مادورو جمع آوری شد بیش از چندین سال توسط محققان در میامی, نیویورک, هیوستون و واشنگتن که آورده قاچاق مواد مخدر خارجی رشوه خواری و پول شویی اتهامات علیه چندین ارشد ونزوئلا مقامات و اعضای ارتش و دولت متصل تجار و بازرگانان.

به تعجب بسیاری از آقای مادورو اتحاد سرسختانه چسبیده به قدرت است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مطرح شده حول و حوش پاییز گذشته خروج پشتیبانی از نروژ-حمایت از تلاش میانجیگری و گسترش تحریم ها به طوری که حتی شرکت های خارجی مواجه تلافی گسترش آقای مادورو تاسیسات.

به طور جداگانه آقای Barr اولویت بندی تحقیقات به آقای مادورو داخلی, دایره, با توجه به دو نفر صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث داخلی وزارت دادگستری مذاکرات.

فشار برای ارائه به مردم گفت: رفت و به اوردرایو در زمان آقای Guaidó بازدید واشنگتن در ماه فوریه و آقای ترامپ ستایش او به عنوان مهمان در دولت از آدرس اتحادیه تماس او را “بسیار شجاع که حمل با او امیدها و رویاها و آرزوهای همه ونزوئلا.”

فرانک مرا سابق پنتاگون گفت: آمریکا حق محکوم آقای مادورو و دیگران برای سرکوب مردم خود به سرقت از خزانه دولت و تبدیل ونزوئلا به یک جنایتکار دولت است.

اما او نگران این کیفرخواست بازی بیشتر به احساسات از رای دهندگان در فلوریدا – باید برنده دولت برای آقای ترامپ که در آن ونزوئلا, کوبا و نیکاراگوا فرار دولتهای خودکامه را سیاسی عضلانی – از کمک به مقابله با این کشور را آسیاب بحران است.

“ما در حال رفتن به در و تصرف او گفت:” آقای مورا که در حال حاضر سران امریکا لاتین مطالعات موسسه در دانشگاه بین المللی فلوریدا. “این نیست که در مورد تغییر رژیم و یا بازگرداندن دموکراسی به ونزوئلا است. آن را در مورد سیاست های انتخاباتی.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس با کمک از نویسندگان اسکات اسمیت در ونزوئلا جیم Mustian در نیویورک و مایکل بالسامو و متی لی در واشنگتن است.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im