واشنگتن

ایستاده قبل از کنگره و ملت به شدت تقسیم استیضاح رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده دولت از آدرس اتحادیه به ستودن یک “بزرگ به آمریکا باز گشت” در سازمان دیده بان خود را تنها سه سال پس از او در زمان اداره decrying سرزمین “آمریکا قتل عام” تحت سلف خود.

حزبی اختلاف شد در صفحه نمایش زنده سهشنبه به عنوان اولین رئیس جمهور به مبارزات انتخاباتی برای انتخاب مجدد پس از استیضاح ساخته شده و پرونده او برای یک دوره دیگر: قانونگذاران جمهوری خواه شعار “چهار سال دیگر.” مجلس نانسی پلوسی پاره پاره تا کپی از آقای تهمت سخنرانی به عنوان او به پایان رسید آدرس خود را.

“امریکا دشمنان در اجرا امریکا و اقبال در حال افزایش و آمریکا در آینده است فروزان روشن” آقای برگ برنده اعلام کرد.

“تنها در سه سال کوتاه ما را به هم ریخت ذهنیت آمریکایی کاهش و ما را رد کرده و آزادسازي آمریکا سرنوشت. ما در حال حرکت رو به جلو در سرعت است که غیر قابل تصور بود فقط یک زمان کوتاه پیش و ما هرگز قصد بازگشت.”

برگزاری این کشور را موفقیت اقتصادی به عنوان رئیس منطق برای یک دوره دوم آقای تهمت گفتار شبیه پایین-حجم نسخه از تجمعات انتخاباتی ارائه چیزی برای هر بخش سیاسی خود را پایه.

رئیس جمهور وارد شب در یک رول با استیضاح تبرئه قریب الوقوع کار خود را تصویب اعداد تیک تاک به سمت بالا و وال استریت به دنبال قوی است. او زده تا حد زیادی خوش تن. اما در گذشته لحظات زمانی که آقای تهمت زده شده است یک تن از bipartisanship و همکاری او همواره بازگشت به شدیدتر و بلاغت در روز.

آقای ترامپ زیادی را صرف سخنرانی برجسته اقتصاد قدرت از جمله کاهش نرخ بیکاری تاکید بر چگونه آن را کمک کرده است و یقه آبی کارگران و طبقه متوسط هر چند در این دوره از رشد را آغاز کرد تحت سلف خود, باراک اوباما. و چه آقای ترامپ تماس رونق بی سابقه ای است که توسط بسیاری از اقدامات نیست که متفاوت از جامد اقتصاد او به ارث رسیده از آقای اوباما است. رشد اقتصادی بود و 2.3 درصد در سال 2019 مطابق با متوسط سرعت پس از رکود بزرگ به پایان رسید یک دهه پیش در سال اول آقای اوباما در هشت سال ریاست جمهوری.

اما در حالی که او توییتهایی روزانه assailing خود را استیضاح آقای ترامپ هرگز با اشاره به “من-کلمه” در 78 دقیقه سخنرانی. که به دنبال سرب بیل کلینتون که نه مرجع اخیر خود استیضاح زمانی که او تحویل دولت خود را از این اتحادیه در سال 1999. آقای ترامپ صحبت از مجلس نمایندگان در طرف مقابل کنگره آمریکا که در آن از مجلس سنا یک روز بعد از آن بود که انتظار می رود به تبرئه او تا حد زیادی در امتداد خط حزب.

خانم پلوسی مکرر خار در آقای تهمت سمت ایجاد یک تصویر ویروسی با او به ظاهر طعنه آمیز تشویق رئیس جمهور یک سال پیش. در این زمان او حتی صریح تر با او بسیار text-پاره كردم ،

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد بیشتر صمیمی. زمانی که او رفت به خانه و منبر او را نه او را دست دراز هر چند هنوز روشن نیست که او را دیده بود حرکت. بعد از آن به عنوان جمهوری خواهان اغلب تشویق می کردند او باقی ماند و در صندلی خود در زمان تکان دادن سر خود را در اظهارات خود.

زمانی که خانم پلوسی چپ او به خبرنگاران گفت که گروه سخنرانی بود که “ادب چیزی برای انجام با توجه به جایگزین است.” جمهوری خواهان را محکوم کرد عمل او به عنوان بی احترامی.

آقای ترامپ سابق واقعیت تلویزیون ستاره اضافه شده پرمخاطب عطر و طعم به كشور رویداد: او همسر Melania Trump در حال حاضر مدال آزادی ریاست جمهوری, ملت, بالاترین غیرنظامی افتخار به تفرقه مجری رادیویی محافظه کار Rush Limbaugh که به تازگی اعلام کرد که او تا پیشرفته سرطان ریه است.

او حیرت زده کرد یک جوان دانشجو در گالری با یک بورس تحصیلی. و او هماهنگ تعجب گریان مراسم یک سرباز از خارج از کشور با خانواده اش در بالکن.

حتی برای یک مغلوب ساختن پیشی جستن-عصر خبر چرخه است که به نظر می رسد به طور دائم برای hyper-سرعت فوق العاده خطرناک با سرعت از حوادث مسلط هفته اول فوریه ارائه منحصر به فرد, پس زمینه برای رئیس جمهور آدرس.

رئیس دیوان عالی عدالت جان رابرتز که ریاست در این مجلس بیش از فقط یک سوم استیضاح محاکمه در این کشور سابقه بود و در دست دوباره سه شنبه شب – در این زمان در بیشتر مرسوم صندلی در مخاطب است. آقای ترامپ بود قبل از بسیار قانونگذاران که رای به او را از دفتر حذف – و کسانی که انتظار می رود به تبرئه او زمانی که سنا محاکمه می آید ،

پیشرو حزب دموکرات به امید سرنگون کردن او در ماه نوامبر شد خاموش مبارزات انتخاباتی در, New Hampshire. پیش از سخنرانی آقای ترامپ توییتی که هرج و مرج در آیووا دوشنبه leadoff قفقاز نشان داد دموکرات بی کفایت بودند و باید اعتماد کرد به اجرای دولت است.

میان آقای تهمت مهمانان در اتاق: líder ژوئن Guaidó شده است که در تلاش برای برنده شدن در زمان مواجهه با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن, مهم ترین بین المللی متحد.

رئیس جمهور ارائه شده آقای Guaidó دقیقا نوعی از حمایت او شده است به دنبال او به عنوان تلاش برای سرنگونی رئیس جمهور نیکولاس مادورو از قدرت است. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نام آقای Guaidó “درست و مشروع رئیس جمهور ونزوئلا است.”

“سوسیالیسم از بین می برد سازمان ملل” آقای برگ برنده اعلام کرد.

آقای ترامپ تاکید کرد جدید قراردادهای تجاری او مذاکره از جمله فاز یک معامله با چین و ایالات متحده-مکزیک-کانادا قرارداد او امضا شده در ماه گذشته.

در حالی که کاخ سفید گفت: رئیس جمهور ارائه شد پیام وحدت او همچنین صرف زمان در مورد مسائل است که باید ایجاد بزرگ را بدست آورد و با طنین انداز سیاسی خود را پایه. او مورد حمله دموکرات ها’ مراقبت های بهداشتی طرح های پیشنهادی برای بودن بیش از حد سرزده و دوباره خود را برجسته امضای موضوع – مهاجرت – trumpeting مایل از مرز دیوار که ساخته شده اند.

او همچنین یک بخش اختصاص داده شده به “ارزش های آمریکایی,” بحث در مورد تلاش برای محافظت از “آزادی مذهبی” و محدود کردن دسترسی به سقط جنین را به عنوان او در ادامه به دادگاه پروتستان و مسیحی محافظه کار رای دهندگان که به صورت یک بخش حیاتی از پایگاه خود را.

دموکرات ها بودند تهیه مقدار زیادی از ضد برنامه نویسی با تمرکز بر مراقبت های بهداشتی – موضوع کلیدی را تصاحب خانه در سال گذشته است. آقای ترامپ برای خود عهد کرد که اجازه نمی دهد یک “سوسیالیست تصاحب ما سیستم مراقبت های بهداشتی” – یک ضربه تند وشدید زدن در مدیکر برای همه پیشنهاد تایید شده توسط برخی از دموکرات رقبا.

بسیاری از زنان دموکرات بودند با پوشیدن لباس سفید به عنوان ادای احترام به suffragettes در حالی که تعدادی در حزب بودند با پوشیدن لباس قرمز و سفید و آبی راه راه پین برگردان برای برجسته کردن تغییرات آب و هوا گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است نورد محیط زیست پادمان و با توجه به مهار آزاد به آلوده.

چند قانونگذاران دموکرات از جمله کالیفرنیا تشکر. ماکسین واترز و نیویورک در کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز اعلام کرد پیش از سخنرانی که آنها خواهد بود پرش آن را در حالی که دیگر دموکرات ها راه می رفت در اوایل.

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer تحویل حزب رسمی پاسخ کشید و تضاد بین اقدامات صورت گرفته توسط حزب دموکرات و رئیس جمهور شد.

“مهم نیست که آنچه رئیس جمهور می گوید در مورد بازار سهام” خانم Whitmer گفت. “آنچه مهم است این است که میلیون ها نفر از مردم در تلاش برای دریافت و یا به اندازه کافی پول ندارد در پایان این ماه پس از پرداخت برای حمل و نقل و وام های دانشجویی و یا داروهای تجویزی.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. نویسندگان AP, Darlene Superville, عامر مانند در واشنگتن و دیوید Eggert در لانسینگ, میشیگان کمک به این گزارش.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im