فقط به عنوان شگفت انگیز به عنوان ناگهانی از اعلام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طولانی وعده داده شده طرح صلح خاورمیانه که او انتظار می رود که به پرده سه شنبه جمعی شانه بالا انداختن در جهان عرب است. خلیج فارس کشورهای عربی که پس از ارائه خود ابتکار صلح در سال 2002 کرده است سکوت کرده اند. بنابراین بیش از حد مصر که جنگ برای تشکیل کشور فلسطین در 1960s و 70s تعریف شده خود را پس از استقلال هویت.

این واکنش نیز خاموش در سرزمین های فلسطینی خود را. “فلسطینی ها نیست شوکه توسط” معامله قرن ” یا آهسته خزش از الحاق چرا که آنها با آن زندگی می کنند و دیده می شود این نوع از سیاست در عمل برای چندین دهه می گوید:” یارا Hawari غرب تحلیلگر بانک.

مصوبه اصرار دارند آنها را رها کردن فلسطینی ها است. “کشورهای حوزه خلیج فارس فقط می خواهید به لبخند و اشاره برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و دور امیدوار است که دولت فراموش در مورد کل قرارداد صلح در چند روز می گوید:” یک خلیج خودی.

“یکی از دلایلی که ما در حال دیدن یک بزرگتر عرب پاسخ این است که مردم فکر نمی کنم آمریکایی ها جدی هستند در مورد هر چیزی. آنها فکر می کنم همه از این است که یک نمایش و انتخابات سال سیاست می گوید:” داوود خطاب یک فلسطینی نویسنده و تحلیلگر. “اما شما باید مراقب باشید چرا که امروز سیاست می تواند تبدیل به سیاست.”

عمان, اردن

فلسطینی ها بوده است حیاتی از رهبران عرب الهام گرفته از تعداد بی شماری از اشعار و آهنگ ها است که موضوع کل کتاب های درسی مدرسه و یک عامل بود و در سه جنگ منطقه ای.

از آن پس ایالات مردم از مراکش تا شبه جزیره عربستان و حتی بیشتر از زبان عربی خود را.

در عین حال به عنوان برگ برنده دولت را به پرده یک طرفه قرارداد صلح به طور بالقوه مشروعیت بخشیدن به اسرائیل الحاق اراضی اعراب در سراسر منطقه یک بار قول داد برای مرگ چیزی است که اتفاق افتاده است به عربی برای حمایت از فلسطین و ناسیونالیسم.

تغییر در محاسبات و اولویت های رهبران عرب همراه با نگرانی است که با جوان اعراب خود را مشاهده و خود دولت است مبهم پیام فلسطینی.

فقط به عنوان شگفت انگیز به عنوان ناگهانی از اعلام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طولانی وعده داده شده به طرح صلح جزئیات که او می رود به انتشار در سه شنبه جمعی شانه بالا انداختن در جهان عرب است.

خلیج فارس کشورهای عربی به ویژه عربستان سعودی و امارات متحده عربی که پدید آمده در دهه گذشته به عنوان پیشرو نیروهای سیاسی و اقتصادی در منطقه شده اند و سکوت. بنابراین بیش از حد مصر که جنگ برای تشکیل کشور فلسطین در 1960s و 70s تعریف شده خود را پس از استقلال هویت.

شاید tellingly به عنوان فلسطینی braced بیش از آخر هفته دو تا از بزرگترین منطقه های ماهواره ای, شبکه های قطر الجزیره و عربستان سعودی العربیه متمرکز پوشش خود را بر روی جف بزوس رسوایی شنود مکالمات تلفنی – با قطر هل دادن داستان implicating عربستان شاهزاده محمد بن سلمان و العربیه تبرئه او.

تغییر در خلیج فارس

آن را بخشی از یک روند به عنوان خلیج فارس که پس از ارائه خود ابتکار صلح در سال 2002 در حال حاضر بیشتر مصرف با حفظ حکومت های خودکامه در خانه و مقابله با هر گونه پتانسیل دموکراتیک عرب در حرکات خارج از کشور. در انجام این کار رهبران خلیج فارس در حال کنار گذاشتن یک فلسطینی ها آنها تلقی انرژی فشرده و کم پاداش.

عامل دیگری است که خود را در رقابت با ایران استراتژیک هماهنگی آنها با اسرائیل و ساخت آنها تا کنون بیشتر وابسته به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و حتی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل خود را.

خلیج فارس خودی می گویند رهبران مانده اند سکوت برای حفظ “خنثی موضع” نه پرتاب خود را کامل وزن به فشار فلسطینی به قبول منفور معامله در حالی که صریحتر افشاگری یک طرفه اطلاعیه ها توسط آقایان تهمت و نتانیاهو.

هنوز مصوبه اصرار دارند آنها را رها نمی فلسطینی ها فقط humoring مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

“کشورهای حوزه خلیج فارس فقط می خواهید به لبخند و اشاره برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و دور امیدوار است که دولت فراموش در مورد کل قرارداد صلح در چند روز می گوید:” یک خلیج خودی نزدیک به تصمیم گیرندگان.

ناظران اشاره به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش های صلح به تولید نتایج ملموس از جمله بسیار ballyhooed اول-فاز بحرین اقتصادی کنفرانس صلح در ماه ژوئن گذشته که fizzled بدون یک پروژه متعهد شده است.

“آنچه اتفاق افتاده پس از بحرین است ؟ مطلقا هیچ چیز آن را یک دسته از خوب ارائه نقطه قدرت می گوید:” داوود خطاب یک امان مبتنی بر فلسطینی نویسنده و تحلیلگر.

“یکی از دلایلی که ما در حال دیدن یک بزرگتر عرب پاسخ این است که مردم فکر نمی کنم آمریکایی ها جدی هستند در مورد هر چیزی. آنها فکر می کنم همه از این است که یک نمایش و انتخابات سال سیاست به دلیل تهمت می خواهد بی بی در دفتر می گوید:” آقای Kuttab با استفاده از آقای نتانیاهو نام مستعار. “اما شما باید مراقب باشید چرا که امروز سیاست می تواند تبدیل به سیاست.”

فلسطینی بی تفاوتی

این واکنش نیز خاموش در سرزمین های فلسطینی خود که در آن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است افتخار است که doomsayers’ هشدار از خشونت و یا بی ثباتی محقق نشد و پس از او منتقل سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس.

“فلسطینی ها نیست شوکه توسط” معامله قرن ” یا آهسته خزش از الحاق چرا که آنها با آن زندگی می کنند و دیده می شود این نوع از سیاست در عمل برای چندین دهه می گوید:” یارا Hawari ارشد همکار در Al Shabaka فلسطینی سیاست شبکه در کرانه باختری است.

سلام به رفاه کارگاه/ایسنا

کاخ سفید مشاور ارشد Jared کوشنر صحبت می کند در “صلح به رفاه” در کنفرانس منامه, بحرین 25 ژوئن 2019 که منطقه ای از منتقدان می گویند انجام شده کم و یا هیچ چیز.

محبوب فلسطینی اقدام نیز محدود خشونت قبلی تظاهرات شده اند ملاقات اخیرا در نوار غزه ،

“ما بسیار روشن نمونه هایی از آنچه اتفاق می افتد زمانی که فلسطینی ها فراموش بسیج – با غزه که جدید ترین تجلی این است که سرکوب خشونت آمیز. آن است که بسیار هزینه های بالا” خانم Hawari می گوید.

سیاسی, بزرگترین بازیگران سیاسی فتح و حماس تقسیم شده است در حالی که حمایت از هر حرکت کاهش یافته است.

فعالان و ساکنان می گویند وجود دارد شده است تجاوز حکومت های خودکامه توسط هر گروه در کرانه غربی و غزه است که عدم تحمل به انتقاد محدود مطبوعات و سرکوب هر گونه مخالفت سیاسی.

دیده بان حقوق بشر گزارش داد تشکیلات خودگردان فلسطین و سرویس های امنیتی دستگیری ده ها تن از روزنامه نگاران معترض و حتی خصوصی شهروندان برای “نوشتن یک مقاله انتقادی یا Facebook پست” و یا “متعلق به اشتباه گروه دانشجویی است.”

“فلسطینی ها باید تمرکز بر آشتی سیاسی میان خود و تقاضا رهبری مشروع می رود که بازگشت به گفتمان آزادی” می گوید: خانم Hawari.

اردن و مصر

اردن و مصر تنها کشورهای عربی با معاهدات صلح با اسرائیل محاسبات حتی ظریف تر است.

در صحنه جهانی اردن شده است بلندترین اغلب تنها صدای دفاع از فلسطینی ها محکوم تهمت اقدامات سفارت آمریکا حرکت می کند و محل سکونت شکایت رسمی.

ملک عبدالله حامی راه حل دو کشور است صرف دو سال گذشته ضربت زنی برای حمایت از فلسطینی ها در اروپا و پایتخت و مقاومت کرده است “باور نکردنی فشار” از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تسلیم به برنامه های خود را.

اردن نیز رانده داخلی نگرانی: نیمی از جمعیت آن از فلسطینی منشاء آن ترس هر دو بیشتر هجوم پناهندگان و امنیت انشعابات داشتن اسرائیل ضمیمه خاک در مرزهای خود قطع آخرین geographic اتصال به غرب بانک است.

در عین حال اردن و رهبران آن محدود هستند واقعیت های اقتصادی و سیاسی. این کمبود پول نقد پادشاهی دریافت 1.5 میلیارد دلار سالانه کمک از واشنگتن و تحت یک بحث گاز معامله که رفت به اثر این ماه متکی بر اسرائیل برای نیمی از انرژی خود نیاز دارد.

“حتی اگر وجود دارد خشم محبوب من فکر نمی کنم اردن است در یک موقعیت برای برداشتن گام های جدی برای فشار آوردن به اسرائیل و یا اتخاذ یک رویکرد مقابله با آمریکایی ها در مورد این مسائل می گوید:” Oraib Rantawi مدیر امان مبتنی بر قدس مرکز مطالعات سیاسی.

“اردن بدون تاثیر بر سیاست اسرائیل و در حال حاضر آن را بدون تاثیر بر سیاست آمریکا.”

در مصر محاسبات حتی shrewder با قاهره نگران عمدتا در مورد ثبات داخلی.

قاهره سیاسی متکی به عربستان سعودی و امارات متحده عربی که از سال 2013 ارائه شده رئیس جمهور عبدالفتاح السیسی با بیش از 20 میلیارد دلار به سیمان حکومت خود و با توجه به او یک چک سفید برای سرکوب مخالفان است.

در حالی که نه مایل به نظر می رسد به “رها” فلسطینی ها در قاهره است که به جای درمان اسرائیلی-فلسطینی به عنوان “صرفا یک مسئله امنیت است.”

“مصر موضع حمایت از راه حل دو کشور و پایان دادن به شهرک ثابت قدم است و هرگز تغییر” رئیس جمهور السیسی گفت: خبرنگاران خارجی در ماه دسامبر نوشتن الحاق بحث و مغلوب ساختن پیشی جستن معامله به عنوان آقای نتانیاهو “در انتخابات اسرائیل،”

“تفاوت وجود دارد بین وعده های انتخاباتی خود را شروع کرده است.” خصوصی, مقامات مصری می گویند که امیدواریم این مسئله برطرف شود.

عرب معترضان

پس از بهار عربی که به چالش decadeslong حکومت عرب autocrats که پیچیده خود را در پرچم فلسطینی ها و صاحب نظران شد و سریع اعلام کرد که آزادی و دموکراسی را در خانه به حال جایگزین اعراب نگرانی های خود را برای برادران فلسطینی. اما فعالان مخالف است.

“قبل از حاکمان عرب خواهد بیهوده گویی در مورد امپریالیسم صهیونیست و فلسطین به ما آموزش است که ما تنها می تواند مقاومت در برابر اسرائیل از طریق تسلیم شدن ما حقوق ، آزادی ها و منابع به آنها می گوید:” هشام آل کنسرت از اردن ضد عادی جنبش که لینک فلسطینی ها با فقدان دموکراسی در خانه.

“مردم تبدیل شده اند عاقلانه – ما در حال حاضر می دانیم که ما می توانیم آزادی فلسطین تا زمانی که ما خودمان آزاد از ما حاکمان فاسد.”

نظرسنجی های اخیر نشان می دهد فلسطینی ها هنوز هم طنین انداز است; در یک سال 2018 بررسی توسط دوحه مبتنی بر مرکز تحقیقات و مطالعات سیاسی در سراسر 11 عربی متحده 77 درصد از پاسخ دهندگان معتقد بودند “فلسطین باعث نگرانی همه اعراب و فلسطینی ها به تنهایی.”

در واقع پرچم فلسطین مطرح شده در جریان تظاهرات علیه فساد در بیروت بغداد و خارطوم در حالی که شعر “Mawtini” یا “سرزمین من” توسط فلسطینی ملی شاعر ابراهیم Tuqan تبدیل به یک سرود برای معترضان طرفدار دموکراسی در سراسر لبنان و عراق است.

“هدف ما تظاهرات و یا شعار های ما ممکن است تغییر کند می گوید:” محمد لبنان و تظاهر کنندگان از طریق رمزگذاری پیام. “اما مبارزه ما و فلسطینی ها همچنان یکی و همان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

آموزش سئو