چرا تهمت می خواهد به ممنوعیت Infinite و مایکروسافت می خواهد به خرید آن

نیویورک

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ای برای اقدام در مورد آنچه که او می بیند به عنوان یک آرایه وسیعی از امنیت ملی خطرات ارائه شده توسط نرم افزار متصل به حزب کمونیست چین, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo روز یکشنبه گفت.

Pompeo اظهارات به دنبال گزارش می دهد که مایکروسافت در پیشرفته مذاکرات برای خرید در ایالات متحده عملیات Infinite است که یک منبع امنیت ملی و سانسور نگرانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. پتانسیل معامله خواهد بود یک پیروزی برای هر دو شرکت های ساخت شرکت مایکروسافت یک بازیکن در رسانه های اجتماعی عرصه و ارائه کمک به Infinite و شرکت مادر آن Bytedance Ltd. هدف از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“این نرم افزار شرکت انجام کسب و کار در ایالات متحده آن است که آیا Infinite یا WeChat — بی شماری وجود دارد بیشتر … تغذیه می باشد که داده ها به طور مستقیم به حزب کمونیست چین ملی خود دستگاه امنیتی” Pompeo گفت: در فاکس نیوز کانال “صبح روز یکشنبه آتی.”

“می تواند صورت خود را به رسمیت شناختن الگوهای. آن را می تواند اطلاعات خود را در مورد اقامت خود را به شماره تلفن دوستان خود را که آنها به هم وصل کنید. آنان کسانی هستند که مسائل است که رئیس جمهور تهمت روشن ساخته است که ما در حال رفتن به مراقبت از” او گفت:.

Infinite ایالات متحده کاربر داده های ذخیره شده در ایالات متحده با کنترل دقیق بر روی دسترسی کارکنان و بزرگترین سرمایه گذاران از آمریکا این شرکت روز یکشنبه گفت. “ما متعهد به حفاظت از حریم خصوصی کاربران و ایمنی به عنوان ما در ادامه کار به شادی را به خانواده ها و معنی دار مشاغل به کسانی که در ایجاد پلت فرم ما” یک Infinite سخنگوی گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال روز جمعه گفت که او به زودی ممنوعیت Infinite در ایالات متحده است. فدرال کمیته در حال بررسی این که آیا آن را ممکن است و اعضای آن معتقدند که Infinite نمیتواند در ایالات متحده آمریکا در شکل کنونی آن به دلیل آن را “خطرات ارسال اطلاعات بر 100 میلیون آمریکایی گفت:” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin.

“همه ما توافق وجود دارد به یک تغییر … همه موافق آن نمی تواند وجود داشته باشد آن را به عنوان می کند” Mnuchin گفت: در ABC “این هفته است.”

به عنوان حدس و گمان رشد بیش از ممنوعیت و یا فروش از رسانه های اجتماعی را در ایالات متحده کسب و کار, Infinite ارسال شده یک ویدیو را در روز شنبه گفت: “ما در حال برنامه ریزی در رفتن در هر نقطه.”

Infinite را جاذب ویدئوها و سهولت استفاده ساخته شده است آن را بسیار محبوب است و آن را می گوید آن ده ها میلیون نفر از کاربران در آمریکا و صدها میلیون نفر در سطح جهان است. شرکت مادر آن Bytedance Ltd. راه اندازی Infinite در سال 2017. آن را خریداری و موسیقی.ly یک سرویس محبوب در ایالات متحده و اروپا و ترکیب این دو. آن را مشابه سرویس Douyin برای کاربران در چین است.

اما Infinite چینی مالکیت نگرانی در مورد پتانسیل برای به اشتراک گذاری داده های کاربر با مقامات چینی و همچنین سانسور فیلم انتقادی از دولت چین. Infinite می گوید آن را نمی سانسور ویدئوها و آن را نمی خواهد به دولت چین دسترسی به آمریکا داده های کاربر.

“رئیس جمهور هنگامی که او باعث می شود تصمیم خود را به مطمئن شوید که همه چیز را ما انجام داده اند و همواره ما را به عنوان نزدیک به صفر خطر برای مردم آمریکا” Pompeo گفت. “این ماموریت که او گذاشته برای همه ما هنگامی که ما — ما شروع به ارزیابی این شرکت چند ماه برگشت. ما در حال بسته شدن در یک راه حل. و من فکر می کنم شما ببینید رئیس جمهور اعلام زودی.”

بحث بر Infinite تشابه گسترده تر ایالات متحده امنیتی سرکوب شرکت های چینی از جمله ارائه دهندگان مخابراتی Huawei و ZTE.

گزارش های خبری بلومبرگ و وال استریت ژورنال با استناد به منابع ناشناس گفت: دولت می تواند به زودی اعلام تصمیم سفارش ByteDance به سمت مالکیت آن در Infinite.

شده اند وجود دارد گزارش های از ایالات متحده آمریکا با تکنولوژی غول های مالی و شرکت هایی که علاقه مند به خرید و یا سرمایه گذاری در Infinite به عنوان برگ برنده دولت مجموعه مناظر خود را در برنامه. نیویورک تایمز و فاکس کسب و کار با استناد به یک منبع ناشناس برای اولین بار روز جمعه گزارش داد که مایکروسافت در مذاکرات برای خرید Infinite.

Infinite با صدور بیانیه ای روز شنبه گفت که “در حالی که ما نمی دیدگاهها شایعه یا حدس و گمان ما با اعتماد به نفس در موفقیت طولانی مدت از Infinite.”

در روز شنبه آن نوشته شده یک ویدیو کوتاه از ایالات متحده خود را مدیر کل ونسا Pappas گفت که “ما در حال برنامه ریزی در رفتن در هر نقطه.”

ByteDance راه اندازی Infinite در سال 2017, سپس خرید موسیقی.ly یک سرویس محبوب در ایالات متحده و اروپا و ترکیب این دو. دوقلو خدمات Douyin در دسترس است برای کاربران چینی.

Infinite سرگرم کننده, مسخره, فیلم ها و سهولت استفاده ساخته شده است آن را فوق العاده محبوب و آمریکا تکنولوژی غول مانند Facebook و Snapchat آن را به عنوان یک تهدید رقابتی. آن گفته است که ده ها میلیون نفر از کاربران ایالات متحده و صدها میلیون نفر در سطح جهان است.

اما آن چینی مالکیت نگرانی در مورد سانسور از فیلم ها از جمله کسانی که انتقادی از دولت چین و پتانسیل برای به اشتراک گذاری داده های کاربر با مقامات چینی.

Infinite حفظ آن نمی سانسور فیلم بر اساس موضوعات حساس به چین و آن را نمی خواهد به دولت چین دسترسی به آمریکا داده های کاربر و حتی اگر خواسته. این شرکت با استخدام متحده آمریکا مدیر عامل سابق بالا دیزنی اجرایی در تلاش برای فاصله خود را از آن چینی مالکیت.

ملی ایالات متحده آمریکا-مقامات امنیتی شده اند بررسی موسیقی.ly کسب در ماه های اخیر در حالی که ایالات متحده نیروهای مسلح را ممنوع اعلام کرد کارکنان خود را از نصب Infinite در دولت صادر شده گوشی. وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: در این ماه که ایالات متحده با توجه به ممنوعیت Infinite.

این امنیت ملی و نگرانی های موازی گسترده تر ایالات متحده امنیتی سرکوب شرکت های چینی از جمله ارائه دهندگان مخابراتی Huawei و ZTE. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دستور داده است که آمریکا توقف کمک های مالی و تجهیزات از کسانی که ارائه دهندگان در ایالات متحده شبکه های. آن را نیز تلاش برای هدایت متحدان دور از هواوی به دلیل نگرانی در مورد دولت چین دسترسی به اطلاعات است که این شرکت آن را رد کرده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پا قبل از مسدود کردن و یا حل معاملات ملی-نگرانی های امنیتی از جمله توقف در سنگاپور Broadcom از آن $117 میلیارد پیشنهاد برای ایالات متحده chipmaker کوالکام در سال 2018 در تلاش برای کمک به حفظ رهبری ایالات متحده در مخابرات فضا. همچنین گفت: چین پکن Kunlun Tech Co. به فروش آن 2016 خرید دوستیابی گی برنامه Grindr.

کشورهای دیگر نیز اقدام علیه Infinite. هند در این ماه ممنوع ده ها تن از برنامه های چینی از جمله Infinite با استناد به نگرانی های حریم خصوصی در میان تنش بین کشورها است.

دولت ایالات متحده را بد سابقه در تقویت آمریکایی’ حفظ حریم خصوصی داده ها به طور گسترده تر کاهش اعتبار خود را در مصرف در چین متعلق به شرکت با توجه به سوزان آریل Aaronson یک استاد دانشگاه جورج واشنگتن و اطلاعات حکومت و امنیت ملی متخصص است. دولت فدرال نمی گذشت گسترده حریم خصوصی و یا اطلاعات-قانون امنیت با وجود تلاش ها برای انجام این کار در سال گذشته وزارت دادگستری در تلاش است برای تضعیف رمزگذاری – که باعث می شود مطمئن شوید که تنها یک فرستنده و گیرنده می توانید محتوای آنها ارز برای اجرای قانون ، شرکت های فن آوری را تحت فشار قرار دادند در برابر آن است.

“من همچنان به احتیاط وادار فروش Infinite بدون قوانین حفاظت از داده های آنها می توانید سعی کنید به دنبال” Alex Stamos سابق رئیس افسر امنیتی در Facebook که در حال حاضر مطالعات امنیت اینترنت در دانشگاه استنفورد توییتی در روز جمعه. او اضافه کرد که مایکروسافت “یکی از بهترین ایمنی کودک تیم است که یک خطر بزرگتر در Infinite در حال حاضر.”

مایکروسافت که صاحب LinkedIn است که در ردیف 4 آگهی دیجیتال شرکت در ایالات متحده پس از, Google, Facebook و آمازون است. هنوز خرید Infinite خواهد بود یک تغییر قابل توجهی از جهت از مدیر عامل مایکروسافت ساتیا نادلا تمرکز در محل کار نرم افزار است که باعث می شود مردم بیشتر مولد گفت: صنعت فناوری تحلیلگر پاتریک مورهد از مور بینش و استراتژی.

بر خلاف گوگل و یا Facebook که تسلط دیجیتال صنعت تبلیغات مایکروسافت نبوده است تحت موشکافی شدید سیاستمداران ایالات متحده و ضد تراست رگولاتور به تازگی بیش از آن قدرت بازار. مورهد گفت که ممکن است آن را آسان تر برای از بین بردن و به دست آوردن Infinite که شمار یک تهدید رقابتی به شبکه های اجتماعی مانند Facebook, Instagram, گوگل, یوتیوب و اسنپ چت. جالب آن جاست که آن را مایکروسافت در مرکز نقطه عطفی ضد تراست مورد 20 سال پیش.

اگر معامله از طریق “این امر قطعا مایکروسافت بسیار رقابتی تر سیستم تبلیغاتی در سال های آینده گفت:” eMarketer تحلیلگر راس Benes.

تالی Arbel, Anne D’Innocenzio و Zeke میلر در واشنگتن کمک به این خبر مربوط به داستان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de