چرا سخت می تواند به معنای بهتر همسایگان

هنگامی که آلمانی ها شروع به عقب نشینی در پشت درهای بسته آخرین هفته مولی ویلسون متوجه او نمی دانم هر یک از افراد مسن در برلین محله. خانم ویلسون آمریکایی که به آلمان نقل مکان کرد در سال 2016 همکاری با همسایه طبقه بالا برای ارسال آگهی ارائه به خرید بروید به نمایندگی از کسانی که احساس قادر به رفتن به خارج.

“من و همسرم هر دو والدین در مرخصی پس یکی از ما می تواند کاملا بروید و گرفتن برخی از رشته فرنگی و لوبیا برای کسی که زندگی یک زن و شوهر در خیابان ها بیش از, می گوید:” خانم ویلسون.

در حالی که نه هر کس رفتار altruistically – شاهد وحشت-خرید در مواد غذایی و احتکار از ضد عفونی کننده دست – بحران جهانی را roused یک حس مشترک بشریت است که قانع کننده به مردم برای رسیدن به خود را فوری جوامع است. در میان شیوع COVID-19 وجود دارد جبران افزایش محبت در میان غریبه ها.

“در زمان استرس بزرگ, کمک کردن به دیگران یک راه قدرتمند برای reassert کنترل در یک لحظه که در آن بسیاری از ما احساس درماندگی می گوید:” جمیل زکی نویسنده کتاب “جنگ برای مهربانی: ساختمان همدلی در شکسته جهان است.” “مهربانی نسبت به دیگران در واقع می تواند یک منبع بزرگ از درمان است.”

بوستون

در صبح روز شنبه ساکنان 30-واحد cohousing محله در بوستون آمده از آپارتمان خود را برای یک اوباش فلش. اقامت بیش از 6 فوت از هم جدا همسایه ها دست تکان دادند به یکدیگر و متصل به هم در آواز آهنگ بیتلز “اجازه دهید آن را.” یکی از ساکنان یک نوازنده حرفه ای, بازی های برگزار شده یک همراهی برای یک singalong از “تکیه بر من” توسط Bill Withers.

“هر کس قدردانی از فعالیت به ارمغان آورد که بسیار مورد نیاز سبک سری و اتصال در این غیر این صورت جدی جداسازی زمان” ساکن Minda سانچز می گوید از طریق ایمیل.

صحنه های مشابه در حال بازی کردن در قرنطینه محله در سراسر جهان است. در ووهان چین تمام بلوک از ساختمان های آپارتمانی شعار “نگه دارید تا مبارزه کنند.” در رم و در سیهنا ایتالیا در مستند لاغر بیرون از پنجره و بالکن با tambourines و اککردینس به آواز خواندن آهنگ های همبستگی. شنبه شب منزوی شهروندان در سراسر اسپانیا شروع به کف زدن هماهنگ به تشویق کارکنان مراقبت های بهداشتی.

به عنوان عمل اجتماعی “فاصله” burgeons مردم در حال پیدا کردن راه هایی برای دیدار با قلب به قلب حتی اگر آنها نمی تواند دیدار چهره به چهره. آنها با تکیه بر مکالمه تصویری و شبکه های اجتماعی برای دیدار با میل ذاتی برای ارتباط اجتماعی. اما مردم نه تنها به ماندن در تماس با دوستان و خانواده. اگر هر چیزی, بحران جهانی را roused یک حس مشترک بشریت است که قانع کننده به مردم برای رسیدن به خود را فوری جوامع است. در میان شیوع COVID-19 وجود دارد جبران افزایش محبت در میان غریبه ها.

“در زمان استرس بزرگ, کمک کردن به دیگران یک راه قدرتمند برای reassert کنترل در یک لحظه که در آن بسیاری از ما احساس درماندگی می گوید:” جمیل زکی نویسنده کتاب “جنگ برای مهربانی: ساختمان همدلی در شکسته جهان است.” “مهربانی نسبت به دیگران در واقع می تواند یک منبع بزرگ از درمان است.”

یکی از رایج ترین راه هایی است که میلیون ها نفر از مردم هستند که به نوعی به دیگران در حال حاضر در حال تمرین از خود گذشتگی های اجتماعی فاصله. برای بسیاری از کلید انگیزه است که آنها می خواهند برای محافظت از دیگران است. وجود سوابق هستند که ضربه می گوید جیل rb blair یک روانشناس در خوب بیشتر مرکز علوم در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است. یک مطالعه نشان داد که موثرترین راه برای بیمارستان ها برای ایجاد انگیزه در مراقبت های بهداشتی حرفه ای برای شستن دست های خود را نمی, با توجه به اهمیت حفاظت از خود از بیماری. این تاکید بر تاثیر آن بر روی حفاظت از بیماران.

تا مطمئن شوید که هر کس اقدام altruistically در حال حاضر. دعوا شکسته در سوپر مارکت ها به عنوان مردم کشتی برای باقی مانده و زمان آخرین مورد در قفسه. برخی احتکار ضد عفونی کننده دست و صورت و ماسک و کاغذ توالت. بسیاری از افراد نادیده گرفته و گسترده درخواست به عمل اجتماعی فاصله این آخر هفته با تجمع در میله, رستوران ها, باشگاه ها و سالن های موسیقی. در پاسخ فرمانداران در چندین ایالت از جمله ایالت ماساچوست و اوهایو تعطیل رستوران ها و کافه ها به جز برای تحویل و بایگانی اطلاعات و لغو تمام کنسرت.

مهربانی ویروسی می تواند بیش از حد

حتی پس از, موارد از خود گذشتگی تبدیل شده اند به طور فزاینده ای رایج است. در Longmont, Colorado, غوغا رستوران و میخانه به رایگان ارائه وعده های غذایی برای خانواده هایی که کودکان را با تکیه بر بسته مدارس به ارائه آنها را با ناهار. بسکتبال حرفه ای بازیکنان مانند Giannis Antetokounmpo صهیون ویلیامسون و بلیک گریفین را اهدا پول به پوشش حقوق کارگران عرصه تحت تاثیر تعلیق این فصل است. و هنگامی که Jordana Shmidman را بت میتسوا لغو شد با توجه به coronavirus پدر و مادر داوطلب برای ارائه 150 جعبه از catered غذا به قرنطینه خانواده ها در سراسر چندین نیویورک در نیویورک است.

شاهد اعمال محبت الهام بخش دیگران برای پرداخت آن را به جلو میگه آقای زکی یک روانشناس در دانشگاه استنفورد در کالیفرنیا است. در سال 2016 از او به چاپ یک مقاله علمی در آمریکا, مهربانی, سرایت, که شامل یافته های مطالعات در مورد چگونه مردم “گرفتن” همکاری و سخاوت از دیگران است. این دیرینه تمایل به کمک و ارتباط با دیگران در طول زمان تشدید بحران و عبور خطوط از کلاس مسابقه و بخش های دیگر که به طور معمول نگه داشتن مردم از هم جدا.

مورد در نقطه: زمانی که آلمانی ها شروع به عقب نشینی در پشت درهای بسته آخرین هفته مولی ویلسون متوجه او نمی دانم هر یک از افراد مسن در برلین محله. خانم ویلسون آمریکایی که به آلمان نقل مکان کرد در سال 2016 همکاری با همسایه طبقه بالا برای ارسال آگهی در صندوق های پستی و سطل زباله خود را در خیابان. خود را یادداشت ارائه شده به خرید بروید به نمایندگی از کسانی که احساس قادر به رفتن به خارج.

“من و همسرم هر دو والدین در مرخصی پس یکی از ما می تواند کاملا بروید و گرفتن برخی از رشته فرنگی و لوبیا برای کسی که زندگی یک زن و شوهر در خیابان ها بیش از, می گوید:” خانم ویلسون. او همچنین نوشته شده داشته باشید او را در توییتر برای الهام بخشیدن به دیگران است. “ما نیاز به انجام کاری خارج از خط به منظور اجازه دهید مردم می دانند که آن را OK به رسیدن برای کمک به.”

زمانی که فرد در تعامل محدود است فن آوری می تواند به طور موقت ترمیم ریپ در بافت اجتماعی. خوب سامریان در حال استفاده از سیستم عامل رسانه های اجتماعی به پست ارائه می دهد برای کمک به غریبه ها. برای مثال جری شو, فنی حرفه ای در سان فرانسیسکو با استفاده از برنامه همسایه به داوطلب خدمات خود را. (رایگان برای پیوستن به همسایه متصل اعضا به دیگران در منطقه جغرافیایی خود را.) “ما می تواند کمک به مردم با استفاده از نرم افزار/سایت برای دریافت کالا; ما می تواند کمک به تحویل وسایل نقلیه ما; ما می تواند حتی کمک های اضطراری پزشکی” آقای زو نوشت: در یک پاسخ ایمیل به مانیتور.

فراتر از ارائه یک فنجان شکر

به مارک Dunkelman نویسنده “محو همسایه” این همسایگی پاسخ به coronavirus بحران قابل توجه در مقایسه با زمان عادی. اکثر مردم آشنایان شبیه یک مدل مانند حلقه های زحل با درونی باند به نمایندگی از صمیمی ترین اتصالات و هر حلقه های پی در پی تبدیل شدن به کمتر صمیمی. بیش از 50 سال گذشته مردم سرمایه گذاری کرده اند زمان بیشتری را در درونی ترین حلقه ای از دوستان و خانواده. مردم همچنین سرمایه گذاری بیشتر در خارجی ترین حلقه های آنلاین آشنایان آنها را نمی دانم اما شخصا با آنها به اشتراک گذاری منافع مشترک مانند ورزش و سرگرمی و یا سیاست.

مردم تا حد زیادی رها کسانی که حلقه در وسط می گوید آقای Dunkelman یک محقق در دانشگاه براون, Alfred A. Taubman مرکز سیاست عمومی و موسسات آمریکایی. کسانی هستند که چهره به چهره حلقه از مخاطبین از جمله همسایگان و بار محبوب انجمن ها مانند بولینگ لیگ پیشاهنگی پسر یا روتاری و باشگاه است. در عین حال coronavirus قابل توجه نزدیک به خانه ارائه می دهد تا این فرصت را برای بیشتر اتصال محلی است.

“می تواند از آن بود که در متن این بحران مردم را از طریق شکستن اولیه که مانع می گویند و به یکدیگر حتی اگر آنها قرار نیست به accosting یکی دیگر و یا داشتن صمیمیت واقعی ‘سلام. شما می دانید, من زندگی می کنند در آپارتمان 2B. شما باید بالاتر از من ” می گوید:” آقای Dunkelman.

برای آقای Dunkelman حفظ listserv از نزدیک با همسایگان و آنها در حال استفاده از آن برای در تماس ماندن و کمک به یکدیگر. برخی رفته اند بیشتر است. در ماساچوست کمک های متقابل مدفود و سامرویل (نوین گراش) ایجاد کرده اشتراک گذاری مکان عمومی گوگل سند برای اتصال کسانی که با مهارت خاص مجموعه به کسانی که نیاز دارند. در علاوه بر این به اشتراک گذاری لینک به منابع مفید در طول coronavirus آن سازماندهی محله غلاف از hyperlocal متن پیام گروه و یا تلفن درختان آنجا که هر کس دسترسی به ارتباطات آنلاین. مناطق دیگر استفاده کرده اند سند راهنمای در مورد چگونه به تکرار آن است. در انگلستان رو به رشد COVID-19 متقابل بریتانیا کمک شبکه است تا 87 گروه ها و شمارش.

بحران لزوما تغییر راه ما ارتباط اجتماعی در طول بحران. آنچه مهم است نحوه تعامل ما با دیگران می گوید: خانم rb blair بیشتر خوب و با اشاره به دو مقاله پژوهشی چگونه احساسات مسری هستند در محافل اجتماعی – از جمله آنلاین انجمن.

“آنها در بر داشت که آن را در سه درجه می گوید:” خانم rb blair که توصیه می کند “در تلاش برای آرام کردن یکدیگر به حدی است که ما می توانیم و نه بالا بردن وحشت زیرا کمک می کند که همه ما به کمی آرامتر و به دیدن همه چیز واضح تر.”

در جامایکا پلاین cohousing محله در بوستون خانم سانچز در حال رفتن به موسسه بیشتر بخوان-a-پوزیشن های خرید. روز یکشنبه آنها reconvened به خواندن Bill Withers آهنگ “روز دوست داشتنی.” روز دوشنبه آنها خواند “با کمک کمی از دوستان من” توسط بیتلز و رقصید به Gloria Gaynor را “من زنده خواهد ماند.”

این فعالیت نه تنها آورده اعضای جامعه را به پای خود را به رقص در آفتاب آن را آورده بسیاری را به اشک.

“همسایه ها در حال حاضر آغاز شده های درخواست آهنگ با من,” او می گوید. “به نظر می رسد مانند ما قصد داریم برای ایجاد یک لیست پخش برای جامعه در زمان مشکل.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>