چرا این صد ساله دولتمرد امیدوار است – اما محتاط – در مورد آینده

پالو آلتو ،

جورج Shultz تبدیل 100 سال جاری – و مانند کسی که رسیدن به سن او زندگی می کردند از طریق بزرگ تاریخی لحظات. این محدوده از رکود بزرگ به ظهور فاشیسم در اروپا و جنگ جهانی دوم به سقوط دیوار برلین و اتحاد جماهیر شوروی.

اما خیلی بیشتر از اکثر آقای Shultz – یکی از تنها دو نفر در تاریخ ایالات متحده به خدمت در چهار کابینه موقعیت – نه فقط شاهد این لحظات. او تا به حال یک دست در تاثیرگذاری بر برخی از ویژگی های تعریف قرن 20 از جمله پس از جنگ سلطنت دلار rebottling شوم هسته ای جن و مدیریت و نهایی مرگ از جنگ سرد.

شاید بالاتر از همه, او در استقرار و تحکیم پس از جنگ به رهبری آمریکا در نظم بین المللی.

بنابراین زمانی که این صد ساله اعلام کرد در آرام و در عین حال صدای شرکت که جهان در یک نقطه عطف است که نیاز به هر بیت رهبری و عزم و اراده است که انسان از طریق قرن 20 آن را به نظر می رسد عاقلانه به گوش دادن.

“ما در حال حاضر در عمده لولا از تاریخ قابل مقایسه با اما متفاوت از لولا ما در پایان جنگ جهانی دوم می گوید:” آقای Shultz بود که وزیر امور خارجه به رئیس جمهور رونالد ریگان و وزیر خزانه داری مدیر دفتر مدیریت و بودجه و نیروی کار وزیر به رئیس جمهور ریچارد نیکسون.

او را نشسته در یک متوسط کتاب-انباشت اشیاء بدست آمده میز در گوشه اتاق در موسسه هوور در دانشگاه استنفورد دانشگاه.

در حال حاضر به عنوان او می گوید چهره جهان وجودی تهدید و در هر دو بار این وسوسه به جلو و عقب نشینی بزرگ از loomed – وسوسه ایالات متحده در واقع تسلیم به پس از جنگ جهانی اول

اما پس از جنگ جهانی دوم با توجه به ویرانی های جنگ میلیون ها نفر از مرگ و میر هولوکاست و ظهور بمب هسته ای است. “[Unlike] پس از جنگ جهانی اول هنگامی که ما در خارج از جهان گفتند: ما بخشی از آن این که آیا ما آن را دوست دارم یا نه” می گوید: “آقای Shultz. با تشکر از “برخی افراد با استعداد” او می افزاید: در حال تیک تاک کردن نام مانند رئیس جمهور هری ترومن و Dwight D. Eisenhower و دیپلمات جورج مارشال و ویلیام کلیتون رهبری آمریکا هدایت جهان را از تباهی به دوره ای از رشد امنیت و رفاه.

کپی رایت سال 2020 شیکاگو مارون. تمام حقوق محفوظ است. تجدید چاپ با اجازه.

در سال 1962 جورج Shultz می شود دین از دانشگاه شیکاگو فارغ التحصیل دانشکده کسب و کار.

“وجود دارد 44 کشور در برتون وودز” در سال 1944 در کنفرانس که جدید تاسیس سیستم پولی بین المللی او می گوید و “بیرون آمد که اساسا قوانین از جاده بین المللی اقتصادی ترتیبات.” در جانشینی سریع آمد طرح مارشال ایالات متحده و ناتو که با موفقیت دفاع غرب از اتحاد جماهیر شوروی. صندوق بین المللی پول و بانک جهانی به دنیا آمد و در برتون وودز در نهایت “رو در اطراف به سازمان تجارت جهانی.”

از ویرانی آقای Shultz می گوید تا به حال تجدید و پیشرفت در هیچ بخش کوچکی به دلیل الهام گرفته از رهبری است.

به عنوان او در هنر دکو هوور برج استنفورد ترین اعمال نقطه عطفی بافندگی در خارج از پنجره خود را. قابل رویت در فاصله شمال کالیفرنیا امضا اوکس و redwoods در حالی که در جایی یک چشمه پر حرف وقفه پردیس hush. در هر فضایی گرفته شده توسط یک کتاب به نظر می رسد اشغال شده توسط یادگاری از دهه خدمات عمومی: امضا عکس رونالد و نانسی ریگان امضا بیوگرافی مارگارت تاچر عروسک های روسی تودرتو یک قاب در نامه ای که رئیس جمهور ریگان با تشکر از “جورج” را برای خدمات خود را. یک سینی شیشه ای اعلام می کند: “چرا باید یک زندگی؟”

در عین حال آقای Shultz که فقط چاپ کتاب “تفکر در مورد آینده” است که این روزها نه آنقدر خانه در گذشته به عنوان با توجه به سال شکوه رهبری آمریکا ممکن است ارائه علامتها برای چالش در حال حاضر در جهان آستان. هفت دهه پس از جنگ جهانی دوم او می گوید: جهان در برابر مسائل پیچیده به عنوان واقعی و شاید حتی بیشتر تهدید کننده زندگی از آن پس از آن.

تغییر آب و هوا, سلاح های هسته ای توسعه و تکثير انسان مهاجرت سایبر و رسانه های اجتماعی و چالش های حکومت جدید ابزار تولید است که اخلال در تجارت جهانی سیستم – همه در حال رفتن به آزمون ظرفیت رهبری و نبوغ انسان به محدودیت های جدید ،

شاید تعجب آور نیست که آقای Shultz خواستار تجدید رهبری آمریکا را در امروز وجودی چالش با, به عنوان او آن را قرار می دهد عزم و ایمان در پیشرفت و همچنین احترام به دیگران تجربیات سازنده و به نقطه است. او که همه چیز احاطه شده توسط بسیاری از آثار از پس از جنگ آمریکا عصر و یادآور نقش او در آن است. او همچنین فکر می کند که ایالات متحده تنها کشوری است که می تواند کمک به جهان از میان برداشتن این مسائل “از آنجا که من نمی ببینید که چه کسی دیگری است منجر به. نه چین و یا روسیه است. اروپا نمی تواند آن را انجام دهد.”

ALESSANDRA تارانتینو/AP/فایل

در سال 2007 جورج Shultz می پیوندد هنری کیسینجر و دیگر دولتمردان به فشار برای کل خلع سلاح هسته ای.

برای نشان دادن چگونه دیگران هنوز هم نگاه کنید به ایالات متحده آمریکا, آقای Shultz می گوید داستان از زمانی که بنیانگذار سنگاپور تاسیس نخست وزیر در بازدید او در دانشگاه استنفورد با امید یادگیری در مورد نبوغ مجاور دره سیلیکون.

“من به یاد او که دره سیلیکون پر از استعداد بهترین و درخشان ترین از همه در سراسر جهان را نه فقط از ایالات متحده,” آقای Shultz به یاد می آورد. “و او گفت:,” بله, اما این تنها می تواند اتفاق می افتد در امریکا است.'”

در عین حال اگر آقای Shultz است صدور شیپور برای تجدید رهبری آمریکا در یک لحظه بحرانی در تاریخ این است که در بخشی از آنجا که او نمی دیدن چنین پاسخ در حال حاضر.

“در حال حاضر ما نمی پیشرو در جهان است,” او می گوید. “ما در حال خروج از آن است.”

چهار دیوار Shultz اتاق کنفرانس در موسسه هوور در حال chockablock با عکس مجله را پوشش می دهد, yellowed, سیاسی, کاریکاتور, مراسم تجلیل و دیگر اذکار حرفه ای خود را. تقریبا از دست رفته در رژه فریم عکس از لبخند وزیر Shultz لگد زدن تا پاشنه خود را با زنجبیل راجرز در سال 1983 کاخ سفید شام.

“چه شادی برای من بود!” خانم راجرز نوشت: در یک یادداشت دست نویس همراه با عکس. “برای اولین بار دو دقیقه من می توانم قسم من رقص با فرد!”

بدون شک آن را می گوید چیزی در مورد آقای Shultz را صاف-پله مهارت می شود در مقایسه با فرد آستر خانم راجرز دیرین هالیوود رقص شریک است. (یا شاید مغبون مهارت: آقای Shultz تایید می کند با کمی پوزخند که رقص روز “،”)

اما آنچه راجرز حکایت تأکید شخصی طرف مادام العمر دیپلمات. آقای Shultz یک قصه گو و قصه های او اهمیت او همیشه دیدم در “نرمتر” کنار دیپلماسی – “دریافت به شما می دانید” prebusiness مکالمات glitzy شام و بازدید از سایت های فرهنگی و تاریخی – به عنوان نشانه ای از انسانیت مشترک و احترام به “طرف دیگر” است که می تواند پرداخت سود سهام بزرگ.

برای نشان دادن این نکته آقای Shultz می رود به یکی از اولین بازدید او ساخته شده به روسیه در حالی که وزیر خزانه داری. همتای خود در زمان او به لنینگراد (امروز سنت پترزبورگ) با اولین توقف در گورستان وسیع که در آن بسیاری از نبرد لنینگراد به خاک سپرده شد. ایستاده با میزبان خود را بر روی یک پلت فرم مشرف “ردیف بعد از ردیف بعد از ردیف گورهای دسته جمعی” در آمریکا وزیر خزانه داری متوجه شده است که همه روس ها در اطراف او بودند و گریه.

“و من گفتم: به [میزبان]” من حس جامعه با این افراد از آنجا که من نیز در جنگ جهانی دوم. من نیز تا به حال رفقای شات پایین در کنار من. اما علاوه بر این افرادی که متوقف هیتلر.’ و من راه می رفت تا به جلو از پلت فرم و به یک سلام.”

سال ها بعد زمانی که آقای Shultz بازگشت به لنینگراد به عنوان وزیر امور خارجه “من در بر داشت که مردم می دانستند در مورد آن حادثه کوچک,” او می گوید. “این به شما می آموزد که اگر شما نشان می دهد توجه به چیزهایی است که سزاوار آن انتقادات خود را از چیزهای دیگر حمل وزن بیشتر به جای اینکه فقط مهم در سراسر هیئت مدیره.”

حسن نیت ارائه میدهد از ریاست جمهوری رونالد ریگان کتابخانه

جورج Shultz رقص با زنجبیل راجرز در سال 1983 کاخ سفید شام.

حتی پس از رسمی خود را سال در دولت آقای Shultz نامیده شده است به استفاده از برخی از قابل توجه مهارت های شخصی برای نجات یک سیاست خارجی لحظه. او می گوید داستان از اینکه به وزارت خارجه در سال 2013 با یک SOS: رییس جمهور پینگ می خواهد برای آمدن با همسر خود را یک روز قبل از نشست برنامه ریزی شده با رئیس جمهور باراک اوباما در Sunnylands و مستغلات در جنوب کالیفرنیا برای دریافت به دانستن این منطقه است. می وزیر سابق امور خارجه کمک کند ؟

“این بیانیه [از رئیس جمهور Xi] که” من می خواهم برای رسیدن به می دانم که شما’ باید ارتباطات خصوصی که در آن شما را وادار به شناختن یکدیگر و اعتماد به نفس در هر یک از دیگر,” او می گوید.

آقای Shultz می گوید او اعزام همسرش شارلوت Mailliard Shultz – که اشاره به عنوان رئیس پروتکل برای هر دو شهر سان فرانسیسکو ایالت کالیفرنیا “می داند زیادی در مورد این موضوع – به اورنج کانتی. و با تجربه دیپلمات که تا به حال از نزدیک با هر دو چینی و مقامات شوروی در روز خود را می گوید او وحشت زده به یاد بگیرند که از همسر خود که “هیچ بالا فدرال رسمی” تعیین شد به خوش آمد می گوید Xis به محض ورود خود را.

خانم Shultz به نام روز پس از آن — کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. جری براون که توافق به استقبال Xis در فرودگاه و دو زن روز را صرف با هم در حالی که رئیس جمهور یازدهم “سرد پاشنه خود را” قبل از اینکه آقای اوباما هنگام ورود او می گوید.

اوباما در کاخ سفید بعدها مشخص Sunnylands اجلاس به عنوان یک موفقیت بزرگ است. اما آقای Shultz به یاد می آورد که presummit ورود و می گوید: “این فقط یک فرصت از دست رفته; این یک توهین است. که راه شما می توانید همراه با مردم است.”

این روزها آقای Shultz دیگر ممکن است یک تمرین دیپلمات در معنای دقیق کلمه اما او همچنان به نوشتن کتاب بحث اقتصاد با یک گروه از دانشگاه استنفورد و منطقه خلیج دانشگاهیان و حفظ توانمند تقویم اجتماعی.

او به تازگی با حضور در مراسم شام سالانه واشنگتن منحصر به فرد يونجه باشگاه. همسر خود را در 86 همچنان به انجام وظایف است که زن و شوهر از ویژگی های منظم از سان فرانسیسکو کرونیکل جامعه صفحه.

آقای Shultz به هر نشانه ای از relishing نقش یک éminence grise ایالات متحده آمریکا سیاست خارجی است. او در ادامه به قلم Op-Ed قطعات در مسائلی مانند کنترل تسلیحات و تغییر آب و هوا اغلب با یکی دیگر از حکیم عصر خود مانند وزیر امور خارجه سابق جیمز بیکر و یا وزیر دفاع ویلیام پری.

او می گوید: او بزرگ و صمیمی خانواده او را ارائه می دهد یک پنجره در جوانان امروز است. و او با رد این تصور که جوان آمریکایی امروز در حالی که متفاوت از کسانی که از سه یا چهار نسل گذشته هستند و بی اعتنا از موسسات کمتر میهنی و یا کمتر نسبت به خدمات عمومی از نسل او که به نام در به خدمت در جنگ جهانی دوم است.

داگ میلز/AP/فایل

جورج Shultz دریافت مدال آزادی ملت بالاترین غیرنظامی افتخار از رئیس جمهور ریگان در سال 1989.

این Shultz خانواده چسب و ایلخانی را درک نسل هزاره ارزش تست شد و چند سال پیش توسط رسوا سقوط زمانی Silicon Valley عزیزم Theranos – ظاهرا انقلابی خون-تجزیه و تحلیل راه اندازی. شرکت پرقدرت هیئت مدیره شامل هنری کیسینجر سام Nunn آقای Perry – و آقای Shultz.

این شرکت در حال حاضر از بین رفته بود پایین آورده و در بخش های بزرگ توسط یک کارمند به نام تایلر Shultz – را دیدم که از داخل است که این شرکت تکنولوژی بود که انقلاب آن ادعا بود و در زمان خود یافته است. او whistleblower اتفاق افتاده است که به نوه Theranos عضو هیئت مدیره و یاد دولتمرد جورج Shultz.

نسخه های متفاوت است که چگونه آن را در زمان طولانی برای خواهر آقای Shultz به قبول نوه اش را یافته و به سمت با او در Theranos امر است. اما سالمند Shultz می گوید او را تحسین چگونه نوه او هرگز منحرف و گیر چه او می دانست که به حق باشد.

“او را شناختهام” او می گوید: از تایلر. “آنچه در این [Theranos تجربه] به من می گوید در مورد نوه من است که او را صادقانه و او می خواهد همه چیز را به خوبی. این است که او به اعتماد نمی, چیزهایی,” او می گوید آوردن یک سوال در مورد وای به نوه اش. “او را قرار داده تا با چیزی است که اشتباه است.”

برای برخی از, آقای Shultz درخواست برای رهبری آمریکا برای هدایت جهان از طریق قرن 21 قبر چالش ممکن است به نظر می رسد مانند یک ورزش در غربت, به ویژه هنگامی که آن را در حال آمدن است از کسی که تا به حال نقش مهمی را در گذشته دوران طلایی آمریکا قدرت.

اما این چشم انداز وسوسه انگیز خواهد شکست را در نظر بگیرید که بیش از حد از کار خود را بر روی مسائل کلیدی از روز آقای Shultz شده است جلوتر از زمان خود – به عنوان یک رئالیست با استعداد برای دیدن فراتر از معمولی فکر کردن به راه حل های که در نهایت تبدیل شدن به جریان اصلی.

شده است که درست در تغییر آب و هوا خلع سلاح هسته ای و بالاتر از همه ملت نیم قرن جنگ مواد مخدر.

“من فکر می کنم آن را فقط به دنبال در واقعیت توانایی دیدن واقعیت و با استفاده از حس مشترک” او می گوید. “این هیچ معامله بزرگ است.”

به عنوان دور برگشت به عنوان دولت نیکسون آقای Shultz حمایت از یک سیاست مواد مخدر است که با تمرکز بر کاهش تقاضا به جای عرضه است. او می گوید: جنگ مواد مخدر انجام داده است هیچ چیز به آدرس بازار مواد مخدر در حالی که ravaging آمریکای جنوبی همسایه است.

“ما در مورد شکایت مکزیک یک منبع از مواد مخدر در آمد – ما مجرمان را به آنها نمی,” او می گوید. “آنها [مکزیک] در حال قربانیان; آنها تا به حال تعداد زیادی از مردم کشته شده توسط اربابان مواد مخدر” تامین بازار ما.

باب DAUGHERTY/AP/فایل

جورج Shultz با نخست وزیر اسرائیل اسحاق شامیر (راست) در سال 1983.

او راه حل است نه مواد مخدر قانونی او می گوید: اما زدایی از در اختیار داشتن مقادیر کوچک برای استفاده شخصی ramped تا دسترسی به درمان و آموزش و پرورش برای متوقف کردن مردم از استفاده از در وهله اول. (او معتقد است دوست خود نانسی ریگان در مسیر حق با او “فقط بگو نه” کمپین اما می گوید پس از آن به عنوان در حال حاضر در ویرانگر مواد مخدر بیماری همه گیر “بزرگ مواد مخدر بوروکراسی” اتحاد در راه ایستاده بود یک تقاضا متمرکز بر سیاست.)

به طور مشابه در تغییر آب و هوا, آقای Shultz خارج از غرفه به عنوان یک تنهایی, هر چند نه تنها جمهوری خواه صدای که می گوید این کشور در حال “حمله کردند با واقعیت” و باید عمل می کنند.

“وجود یک اقیانوس ایجاد می شود که در قطب شمال, چرا ؟ چرا یخ کلاه بیش از گرینلند تبدیل شدن به یک رودخانه ؟ استرالیا و کل این قاره در حال سوختن است, چرا؟,” او می گوید. نزدیک به خانه او امتیاز به کالیفرنیا تشدید آتش سوزی و تکرار inundating طوفان در هوستون در سال های اخیر و می گوید: “خلیج مکزیک است و گرمترین آن تا کنون شده است. که بدان معنی است که شما یک مقدار زیادی از تبخیر و آنچه بالا می رود باید پایین آمده است. پس از آن یک راز است.”

برای سال آقای Shultz حمایت آنچه که او خواستار یک درآمد-خنثی مالیات بر کربن که او می گوید کاهش مصرف سوخت های فسیلی در حالی که تشویق تحقیقات انرژی های تجدید پذیر و توسعه و کار-ایجاد نوآوری است.

و پس از آن وجود دارد خلع سلاح هسته ای. رئیس جمهور ریگان دیپلمات ارشد اشاره می کند که حتی در سال 1980 رئیس خود را پیش بینی یک جهان عاری از سلاح های هسته ای و او می گوید که شده است هدف خود را از زمان. آن را تر و چشم اميد است که نگه می دارد او را در صفر-پخش زنده مسیر اما یک درک واقع بینانه از تخریب غیر قابل تصور و در واقع نابودی جهانی که سلاح های هسته ای را تهدید می کند. خواستار آن یکی از “لولا تاریخ” مسائل آقای Shultz اشاره می کند که برخی از مسئولان از جمله ایالات متحده یک بار دیگر صحبت کردن در مورد سناریو برای سلاح هسته ای استفاده کنید.

به جای تمرکز بر کاهش “شما باید … گسترش [هسته ای] سلاح ها و بسیاری از بی دقتی و بحث در مورد استفاده از آنها. مردم به نظر می رسد فراموش کرده اند که در حال حاضر هیروشیما و ناگازاکی, بحران موشکی کوبا,” او می گوید.

او با انتقاد از آنچه که او می بیند به عنوان برگ برنده دولت تمایل به اجازه می دهد چندین دهه کنترل تسلیحات موفقیت با روس ها بود از دست داد و معکوس است. او نمایش, نادر, عمومی دلخوری موسوم به دولت بیش از وضعیت فعلی هسته ای دیپلماسی است.

“در حال حاضر روس ها گفته اند که آنها آماده به تمدید [جدید شروع پیمان] و ما مردد. بیا! ما باید با چنگ زدن به آن و سپس می گویند به چین ‘با پیوستن به ما و بیایید ببینید که چه ما می توانید انجام دهید. … شما رو به مثبت در مورد این چیزها,” او می گوید.

به عنوان او می رود در مورد 100 سال مصمم به ادامه بودن یک “فاعل” در جهان مسائل مهم آقای Shultz است که مصرف خود را توصیه. او خوشبین است که جهان خواهد بود را به چالش پرداختن به این لحظه در تاریخ, و او نگه می دارد امید که امریکا را دوباره به مناسبت افزایش یابد و منجر به راه است.

“این کشور همواره تولید رهبری ما مورد نیاز در مواقع” او می گوید: در حال تیک تاک کردن واشنگتن و لینکلن, Franklin D. Roosevelt و ریگان. “ما به نظر می رسد به یک استعداد برای شناسایی کسی. من نمی دانم چه کسی یا چه چیزی و یا اینکه آیا یا نه کسی در خارج وجود دارد می تواند ایستادن و شمارش است.” خوشبختانه او می گوید: آمریکا همچنان به ارزش های که ایجاد انگیزه در مردم برای عمل و حفظ آن او معتقد است که حسادت از جهان است.

“ما باید روح جامعه. ما یک فرهنگ است که مردم را تشویق به نگاه کردن به خود,” او می گوید. “ما برجسته موسسات در بسیاری از, و, و بزرگ وجود دارد نوع فضای اعتماد. من همیشه احساس اعتماد سکه از قلمرو.”

و در اینجا امیدوار واقع در آقای Shultz سطوح. “در حال حاضر ما در حال عقب کشیدن [از جهان] اما ما در هم پیچیده است,” او می گوید. “وجود دارد هیچ خروج از جهان ما بخشی از آن است. بنابراین ما ممکن است به عنوان به خوبی ببینید که چه می توانید انجام دهید تا آن را بهتر است.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de