چرا جهان باید صادقانه آمار در یک بیماری همه گیر

در مقایسه با دیگر رویدادها در تاریخ COVID-19 همه گیر ممکن است که شده است به طور گسترده طلبه در کوتاه ترین زمان. مردم گرسنه برای اطلاعات در مورد این ویروس را ریشه عوارض و درمان است. “این تنها در لحظات بحران است که ما شروع به توجه [داده]” می نویسد: Arunabh Ghosh, یک استاد دانشگاه هاروارد و نویسنده یک کتاب جدید در مورد آمار در چین است.

در عین حال این غذا برای اطلاعات نیز منجر به تقاضا برای صداقت و شفافیت در اطلاعات جمع آوری شده و مورد استفاده توسط مقامات. می توانید تست آزمایش یک واکسن جدید قابل اعتماد است ؟ من کارفرما پرواز کور در اطلاعات ایمنی در بازگشایی محل کار ؟ بد داده ها می تواند منجر به وحشت و یا یک از امنیت کاذب. مردم انتظار تجزیه و تحلیل دقیق از هر دو خطر و راه حل برای کمک به کاهش ترس از آسیب پذیری.

“این است که در لحظات فاجعه پاسخ و امداد رسانی است که ارزش های دولت باز می آمد تحت فشار شدید اما همچنین می تواند به طور معنی داری منجر به نتایج بهتر” ایالات گروه بین المللی باز دولت همکاری.

در سراسر جهان مقامات در توجه به آینده بیشتر به این بیماری همه گیر ماندگار. در چند مکان مانند سنگاپور و تایوان و کره جنوبی و رهبران بوده است ستایش برای شفافیت خود در طول بحران. در چین از مقامات سازمان بهداشت جهانی وارد در ووهان جولای 13 برای شروع تحقیقات از COVID-19 ریشه. پکن سرکوب بسیاری از کسانی که به چالش کشیده اند آن تغییر روایت در مورد ویروس را آغاز. برای بازسازی اعتماد از دست رفته چین می تواند اعطای دسترسی نامحدود برای چه کسانی و دیگر محققان بین المللی.

در ایالات متحده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است برای انتقاد از یک جولای 10 تصمیم به راه اندازی یک “coronavirus داده hub” در وزارت بهداشت و خدمات انسانی. این امر جای جمع آوری داده ها توسط بیشتر مورد احترام مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. خبري در مورد فدرال گزارش ساختار – و همچنین آقای تهمت رهبری به طور کلی – به تحت فشار قرار دادن کشورهای خود را بهبود داده است.

ژوئیه 21 گزارش از حل و فصل به صرفه جویی در زندگی غیر انتفاعی رهبری سابق CDC رئیس تام فریدن در بر داشت متحده تا حد زیادی شکست در جمع آوری و انتشار اطلاعات در 15 “ضروری شاخص” از COVID-19. نه از 15 شاخص بیش از نیمی از کشورها را گزارش نکرده اند. همه در همه ، در عین حال مطالعه دیگری توسط COVID پیگیری پروژه یافت در کل کیفیت دولت داده در سراسر 16 معیارهای “به طور چشمگیری بهبود یافته.” متوسط درجه متحده رفته از B به A در طول سه ماه گذشته.

تقاضای عمومی برای داده های رانندگی جدید پاسخگویی در نهادهای. صداقت قدرتمند مواد ضد عفونی کننده در برابر ویروس. این کمک می کند تا جلب حمایت و پشتیبانی در طول مبارزه طولانی علیه COVID-19. مردم و رهبران آنها باید همکاران در حقیقت گفتن.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im