بروکسل

جمعه خوانده شده را علامت واقعا لحظه تاریخی اما تقریبا هیچ چیز اتفاق خواهد افتاد.

چند اتحادیه جک پرچم خواهد بود کاهش از اتحادیه اروپا ساختمان در بروکسل بیشتر خواهد بود دست تکان داد در شادی توسط Brexiteers در لندن در لحظه بریتانیا خروج – در 11 p. m. در انگلستان در نیمه شب در خیلی از اتحادیه اروپا (2300 به وقت تهران).

اما برای بیشتر از نیم میلیارد نفر در بریتانیا و بلوک آن خواهد شد یک نرمال شب جمعه.

بریتانیا و بلوک جنگیدند دندان و ناخن برای بهترین بخشی از چهار سال – با توهین پرواز در سراسر کانال انگلیسی – بیش از شرایط طلاق خود را. اکنون در آستانه یکی از مهمترین وقایع اروپا در تاریخ سیاسی فوران را متوقف و مضطرب آرام حاکم است: آرامش قبل از طوفان بعدی.

هر دو طرف در حال صرف و خشک از مبارزه با تروریسم در اروپا و نه خیلی اشتها برای یک اغراق به مناسبت.

اتحادیه اروپا ترجیح می دهند شب به تصویب بدون توجه به هر کسی. پس از همه آن است که از دست دادن یکی از بزرگترین اعضای دیپلماتیک نظامی و قدرت اقتصادی در رقابت با آلمان و فرانسه است. انگلستان اولین کشور تا کنون به نوبه خود پشت خود را در اتحادیه اروپا در 62 سال تاریخ این آزمایش در اتحادیه سیاسی.

کمیسیون اتحادیه اروپا و رئیس جمهور Ursula von der Leyen صحبت کرد در این هفته از “عذاب فراق.”

“ما همیشه شما را دوست دارم و ما هرگز تا کنون,” او گفت: در آخرین جلسه پارلمان اروپا با مشارکت بریتانیا.

حتی نخست وزیر بوریس جانسون, یک, پر انرژی, قهرمان مبارزه با تروریسم در اروپا وعده داده شده یک “وقار خروج” است که “آگاه از همه احساسات.”

قوس Brexiteer Nigel Farage و باند خود را از جانبازان برای جمع آوری و میهنی آهنگ ها و سخنرانی در میدان پارلمان لندن. اما آقای جانسون است که دور ماندن از triumphalism و نخواهد بود gloating حداقل در عمومی. اتحادیه جک خواهد بال بال زدن در خیابان های اطراف مجلس و ساختمان روشن خواهد شد تا در قرمز و سفید و آبی. اما نمی تواند آتش بازی.

نخست وزیر بریتانیا و حزب محافظه کار خود را ممکن است برنده انتخابات ماه گذشته در یک وعده به “مبارزه با تروریسم در اروپا انجام می شود” اما او می داند که کشور خود را تقریبا به عنوان تقسیم شده و امروز به عنوان آن بود در ماه ژوئن سال 2016 زمانی که رای دهندگان تصمیم به پیاده روی به دور از بلوک پس از بیش از چهار دهه است. 52%-48% حاشیه پیروزی برای “ترک” طرف آنقدر تنگ است که آن را پاره در تار و پود ملت تقسیم طرفین و خانواده ها تقسیم شهرهای بزرگ از شهرهای کوچک و حفره دار انگلستان در مقابل اسکاتلند.

در سال های پس از آن بازمی گردد یک تقسیم انگلیس علیه اتحادیه اروپا و ایالات 27 باقی مانده سازمان ملل.

سیاستمداران بریتانیا تلاش برای توافق بر آنچه آنها می خواستند از مبارزه با تروریسم در اروپا و چه آن را مانند نگاه – به عنوان روشن ساخته شده بود و توسط بریتانیا نخست وزیر قبلی ترزا ممکن است که ابداع و بی وقفه تکرار خالی عبارت “مبارزه با تروریسم در اروپا به معنی مبارزه با تروریسم در اروپا.”

بریتانیا در مجلس و دولت بودند riven با اختلافات عمیق بیش از Brexit خوردگی “remainers” در برابر “leavers” و تنظیم کسانی که می خواستند یک شکستن نوک تیز با اروپا در برابر جناح طرفدار نرمتر خروج و یا حتی هیچ Brexit در همه.

اتحادیه اروپا 27 کشور دیگر در, مقابل, می دانستم که آنچه آنها می خواستند و به هم چسبیده رهبری توانمند مذاکره میشل Barnier. در حالی که بریتانیا حدودا از طریق چندین Brexit وزرا و مذاکره کنندگان آقای Barnier باقی مانده است و اتحادیه اروپا این است که نگه داشتن نقره ای با موهای دیپلمات به رهبری, مذاکرات در آینده آن تجارت و امنیت معاملات با بریتانیا.

آقای Barnier را استقامت در حفظ اتحادیه اروپا بازار واحد و اصول اساسی بدان معنی است که زمانی که دو طرف در نهایت رخ داد یک معامله در بریتانیا خروج شرایط در اواخر سال 2018 آن موجود کوچک از گیلاس چیدن عضویت قدرت پردازش است که بریتانیا به دنبال. و آن را شامل عمده امتیاز توسط انگلستان برای حفظ باز کردن مرز بین اتحادیه اروپا و جمهوری ایرلند و انگلستان ایرلند شمالی است.

در عین حال اتحادیه اروپا طلاق توافق توافق توسط خانم ممکن است بلافاصله به مشکل در بریتانیا در پارلمان اروپا که در آن نمایندگان مجلس را رد کرد و آن را سه بار. Pro-Brexit قانونگذاران فکر می کردم شرایط خیلی دنج با بلوک; pro-قانونگذاران اتحادیه اروپا گفت: آنها بیش از حد سخت.

به عنوان بریتانیا bickered واقعی Brexit تاریخ نگه داشته شدن تحت فشار قرار دادند: 29 مارس 2019 شد Oct. 31. خانم مه کاهش یافت و جایگزین شد آقای جانسون که قول داد که بریتانیا را ترک بلوک در هالووین “انجام و یا می میرند.” دوباره قانونگذاران مسدود او.

کسب و کار در هر دو طرف کانال رشد به طور فزاینده ای نا امید به عنوان مقامات قادر به آنها بگویید که چه شرایط معاملاتی آنها را پس از Brexit. خطر رشد کرد که بریتانیا سقوط از بلوک بدون مبارزه با تروریسم در اروپا مقابله می روم پر هرج و چشم انداز برای شرکت هایی که تجارت بین انگلیس و اتحادیه اروپا.

در پایان خستگی محض کمک به شکستن logjam. بسیاری از انگلیسی ها – که آیا آنها می خواستم به ترک اتحادیه اروپا و یا باقی می ماند – چنان برافروخته شده توسط نا کشمکش که آنها رای دادند در ماه گذشته انتخابات برای سیاستمداری که وعده داده شده به آن را بیش از همه با: آقای جانسون.

مسلح با یک اکثریت در مجلس آقای جانسون موفق شد که در آن خانم ممکن است شکست خورده بود و مجلس به تصویب rejigged اتحادیه اروپا طلاق معامله است. Brexit شد دوباره برنامه ریزی شده برای Jan. 31 – و این بار آن را برای واقعی است.

روز شنبه اتحادیه اروپا کوچکتر خواهد بود – یک شکست برای آن بلوک رهبران آنها تا حدی مقصر است. انگلیس دیگر نمی خواهد بخشی از اتحادیه اروپا نشست و جلسات وزرا. آن 73 اتحادیه اروپا و نمایندگان مجلس را از دست داده اند شغل خود را و پاک کردن دفاتر خود را.

در ابتدا ساکنان انگلستان و اتحادیه اروپا را متوجه چند تغییرات. Feb. 1 نشانه شروع یک دوره گذار تا پایان سال, که در انگلیس ادامه خواهد داد به دنبال اتحادیه اروپا قوانین و پرداخت به بلوک خزانه. مردم و کسب و کار می تواند انجام به طور معمول در حالی که دو طرف مذاکره یک رابطه جدید در تجارت, امنیت, و یک میزبان از دیگر مسائل است.

آقای جانسون اصرار دارد او نمی خواهد اجازه می دهد که دوره گذار به گذشته بیش از 11 ماه و می گوید که زمان کافی برای حمله به یک توافقنامه تجارت آزاد. اتحادیه اروپا می گوید در غیر این صورت اشاره به این که معاملات مشابه با کانادا و ژاپن و یا کره جنوبی زمان سال و نه ماه.

بنابراین دوباره دو طرف به نظر می رسد در یک دوره برخورد. بریتانیا می گوید آن را قبول ندارند به دنبال اتحادیه اروپا در کتاب قانون در بازگشت به صورت نامحدود و تجارت است. بلوک اصرار دارد می تواند وجود داشته باشد هیچ تجارت و معامله مگر اینکه بریتانیا موافقت خود را با یک “سطح میدان بازی” می کند و نه تضعیف مقررات اتحادیه اروپا.

و این موضوع از ماهیگیری بيشترین یک بار دیگر. بریتانیا اصرار دارد آن را به کنترل خود ماهیگیری آب پس از Brexit. اتحادیه اروپا می گوید که می خواهد دسترسی به آبهای اروپایی برای ماهیگیران در ازای یک معامله در مناطق دیگر.

و بریتانیا مخوف صخره لبه اقتصادی تقسیم شده است که هنوز هم بسیار بر روی کارت در پایان سال 2020 است.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de