برای ستاره شناسان در دهه آینده می تواند نشان می دهد ثروت از یافتههای علمی در مورد ما نزدیکترین ستاره به لطف سه نفر از ابزارهای جدید.

راه اندازی در یکشنبه خورشیدی مدارگرد فضاپیما – همکاری بین آژانس فضایی اروپا و ناسا – با هدف بررسی خورشید مرموز قطب مغناطیسی که به نظر می رسد به “تلنگر” هر 11 سال است. ناسا پارکر خورشیدی کاوشگر که در سال 2018 راه اندازی و به تازگی ساخته شده خود را نزدیک تصویب به سطح خورشید به دنبال توضیح و راز از جو خورشید است. و ملی خورشیدی رصدخانه Daniel K. Inouye خورشیدی تلسکوپ در هاوایی که منتشر خیره کننده تست, تصاویر, در ماه گذشته به ارمغان می آورد چشم مشتاق آن به خورشید ضعیف بخش است.

سه رصدخانه طراحی و برنامه ریزی شده به طور جداگانه و آن را یک تصادف است که آنها مجموعه ای به کار در اطراف همان زمان. دانشمندان می گویند که یادگیری در مورد خورشید ما می تواند عملکرد اطلاعات در مورد ستارگان دیگر – و شاید حتی زندگی در خارج از منظومه شمسی ما است.

“این سه با هم آنها اساسا تعریف خواهد شد که در آینده در این زمینه می گوید:” Nour Raouafi پروژه دانشمند ناسا پارکر خورشیدی کاوشگر ماموریت. “دهه آینده به اعتقاد من خواهد بود که عصر طلایی خورشیدی و heliophysics پژوهش است.”

خورشید ما است که چنین پایدار با حضور در آسمان ما که آن را می توانید مانند یک دوست قدیمی. اما با یک نور خیره کننده که ریختن سنتی تلسکوپ و scorches ترین فضای پروب بسیار در مورد آن باقی می ماند یک رمز و راز است.

که به زودی می تواند تغییر با یک گروه سه نفره از جدید خورشیدی رصدخانه آماده به انقلابی از نظر ما خورشیدی همراه, و ارتباط آن با جهان ما و شاید حتی دیگر سیستم های ستاره ای.

در یکشنبه شب, جدیدترین خورشیدی ناظر پرورشی به فضا توسط نور از نزدیک به یک ماه کامل. خورشیدی مدارگرد فضاپیما – همکاری بین آژانس فضایی اروپا و ناسا – طراحی شده است به بررسی خورشید از زوایای جدید از جمله در نظر گرفتن اولین نگاه در لهستانی.

آن می پیوندد ناسا پارکر خورشیدی کاوشگر که در سال 2018 راه اندازی و به تازگی گرفته شده در آن عمیق ترین شیرجه رفتن به جو خورشید به نمونه باد خورشیدی به طور مستقیم. همچنین آینده آنلاین بعد از این سال است 4-متر زمین-بر اساس رصدخانه Daniel K. Inouye خورشیدی تلسکوپ (DKIST) در هاوایی خواهد بود که قادر به مطالعه ضعیف در بخش هایی از خورشید است. اواخر ماه گذشته DKIST عرضه شده در اولین آزمون تصاویری از سطح خورشید تصویر می کشد آشفته همراه-مانند سازه های اندازه تگزاس و خیره کننده ،

“این سه با هم آنها اساسا تعریف خواهد شد که در آینده در این زمینه می گوید:” Nour Raouafi پروژه دانشمند ناسا پارکر خورشیدی کاوشگر ماموریت. “دهه آینده به اعتقاد من خواهد بود که عصر طلایی خورشیدی و heliophysics پژوهش است.”

سرکش خورشید

خورشید است که به طور مستمر تولید فضا “آب و هوا” – تاجی mass ejections, طوفان وابسته به جاذبه زمین و شعله های خورشیدی است که می تواند مختل کردن ماهواره ها و شبکه های برق بر روی زمین است.

محققان به مدت طولانی مشاهده شده است که این طوفان خورشیدی به نظر می رسد به موم و افول به طور منظم یک پدیده تصور می شود مربوط به قطب مغناطیسی خورشید “کوه در می رم” هر 11 سال است. اما دانشمندان نتوانسته اند به یک نگاه خوبی در لهستانی. همه تصاویر از خورشید را تا حد زیادی شده است از همان زاویه تقریبا در خط با خورشیدی استوا.

“آن را مانند تلاش برای مطالعه سه بعدی توپ تنها با نگاه کردن به بخشی از آن می گوید:” هالی گیلبرت ناسا معاون دانشمند پروژه خورشیدی مدارگرد و مدیر Heliophysics علوم بخش در پرواز فضایی گودارد ناسا ، اما خورشیدی مدارگرد مسیر آن را بیش خورشید بالا و پایین. “این اجازه می دهد تا ما را به نگاه در کل آفتاب خود را.”

ما می دانیم که از مشاهده ستارگان دیگر که خورشید ما است که نسبتا اهلی – حداقل در حال حاضر. ستاره شناسان کشف ستاره در حال انفجار خشونت به احتمال زیاد dousing سیارات در مدار خود با تابش. می تواند ستاره ما قادر به آن بیش از حد ؟

“ما پس از جان گذشته به می دانم که اگر دیگر ستاره ها مانند خورشید ما اگر خورشید ما عادی است و یا آنچه که خورشید ما ممکن است نگاه مانند آن در گذشته و یا در آینده خود می گوید:” جیمز Davenport, یک ستاره شناس در دانشگاه واشنگتن است.

اگر محققان می توانند بفهمند که چه مکانیزم درایو خورشید فعالیت آن می تواند کمک به قرار دادن آن در یک زمینه کیهانی در میان ستارگان دیگر است. و دانش که به نوبه خود می تواند به دانشمندان کمک کند قطعه با هم یک تصویر دقیق تر از نحوه خورشیدی سیستم های فرم – و همچنین به عنوان آنچه که ممکن است یک سیاره قابل سکونت.

“تمام زندگی بر روی زمین می آید از انرژی که خورشید تولید می کند می گوید:” جف کوهن یک ستاره شناس در دانشگاه هاوایی و همکاری محقق در DKIST علم گروه کاری. “و بدون درک کامل از چگونه است که انرژی نوسان ما واقعا نمی دانند که آینده ما است.”

جو زمین اجازه می دهد تا فقط به اندازه کافی از نور خورشید از طریق در حالی که بیشتر اشعه های مضر ، اما دانشمندان می گویند باد خورشیدی جریانی از پلاسما عجله دور از ستاره های ما می تواند تبدیل اتمسفر از سیارات است. میدان مغناطیسی زمین منحرف مقدار از انرژی خورشیدی و باد و حفاظت از جو ما اما همان ممکن است مورد مشابه سیاره در مدار ستاره های دیگر.

جدید رصدخانه ساخته شده به اینسو انسو جمع کردن اطلاعات بیشتر در مورد باد خورشیدی و مکانیسم های آن درایو. مانند باد دشوار است برای مطالعه به طور مستقیم در اطراف ستارگان دیگر دانشمندان امیدوارند این ماموریت را نشان می دهد غیر مستقیم راه برای پی بردن به جریان بادها در سایر سیستم های ستاره ای. که دانش به نوبه خود می تواند کمک به بهبود مدل برای شناسایی به طور بالقوه قابل سکونت جهان دور.

“خورشید است که در واقع ستاره در حیاط خلوت ما می گوید:” دیوید الکساندر یک فیزیکدان خورشیدی در دانشگاه رایس است. بنابراین آن را تبدیل به یک آزمایشگاه فیزیک نجومی او می گوید. “ما در حال گرفتن است که دانش از خورشید و سپس استفاده از آن را به ستارگان دیگر است.”

ستارهای صف

پارکر مدارگرد و DKIST نبود برنامه ریزی شده به یک تیم. هر سه رصدخانه طراحی شده بودند به طور جداگانه و آن اتفاقی که همه آنها شروع به کار در حدود همان زمان.

اما این یک تصادف دانشمندان مشتاق به مهار. سه رصدخانه را با هم کار کنند در بسیاری از جهات با استفاده از مجموعه منحصر به فرد از ابزار و راه را به مطالعه مناطق خورشید از زوایای مختلف هر دو به معنای واقعی کلمه و ظاهرا.

“این واقعا خوب همکاری با این رصدخانه” دکتر گیلبرت می گوید. “Heliophysics بسیار دشوار است چرا که آن را واقعا یک سیستم علم و ما باید برای درک این که چگونه این بخش های مختلف سیستم همراه” از اتمسفر خورشید به میدان مغناطیسی و چگونه است که تعامل با جو زمین و میدان مغناطیسی.

با هم اخترفیزیکدانان انتظار می رود این سه نفر به انقلابی ما از خورشید حل دیرینه سوال در مورد ستارگان و سیارات و آشکار شگفتی درباره ما همراه ثابت.

“خورشید در سمت راست وجود دارد در مقابل ما” دکتر کوهن می گوید. آن بوده است “وجود دارد در مقابل ما برای همیشه لطفا برای پس از تمدن آغاز شده است. و در عین حال در حال حاضر تنها در حال حاضر در طول عمر ما هستند و ما به دنبال آن و به عنوان شاهد جزئیات بسیار است که وجود دارد.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im