دهلی نتایج انتخابات موفق به شوک و مردم دهلی نو نشان داده اند راه آنها رای بدهند. رای دهندگان را انتخاب کرده اند برای رای دادن با زیر روند تفکر در مورد سه گزینه های در دسترس:

کنگره زندگی در گذشته: کنگره فاقد رهبری است و هیچ دستور کار است. رهبران از جمله راهول گاندی صحبت reactively در روایت مجموعه بی جی پی و AAP. آنها هنوز هم زندگی می کنند در سایه Gandhis و از دست داده اند ایمان از رای دهندگان در دهلی نو. فقط کسی مثل شیلا Dixit که می تواند او را در تصمیم گیری های خود و یا سروان Amarinder سینگ از پنجاب می تواند احیای کنگره اقبال در دهلی نو. نگاه مردم در کنگره به عنوان یک حزب از گذشته و ساکن در گذشته

BJP در آینده زندگی می کند: بی جی پی تبلیغ به عنوان یک حزب است که بسیار تهاجمی و با احساسات آن تحصیل کرده نتواند به تایید. همه rantings مانند “تجاوز افزایش خواهد یافت” در آینده و یا استفاده غیر ضروری از NRC به شکل در آوردن یوگی و رم Mandir از آینده و بقیه که نه تبدیل به رای. همان BJP که آلوده کنگره نمی نامگذاری رهبر جلوتر از Lok سبها انتخابات در سال 2014 و 2019 امروز همان در دهلی نو. بنابراین عدم معتبر رهبر و عدم محلی داستان شکست خورده BJP. توسعه هرگز در دستور کار و بیش از حد ضد Kejriwal, داستان رفته است و نه بیش از حد خوب است.

AAP در حال حاضر: AAP نگهداری آن ساده است. برای آنها توسعه, آموزش و پرورش, بهداشت و برق و آب – مسائل مربوط به انتخابات گذشته باقی ماند و هوشمندانه آنها نمایش پیشرفت ساخته شده است . کمی تعداد کرسی های آنها را از دست داده بود چرا که آنها به دام افتاده بودند به روایت گذاشته شده توسط بی جی پی با Shaheenbagh که آنها می تواند سکوت و ادامه داد: با توسعه خود را تخته . اما و توسط بزرگ AAP گیر به عملکرد فعلی و مورد علاقه برای برنده شدن در این انتخابات است.

دهلی انتخابات بار دیگر نشان داده است که از این پس مسائل محلی را برنده انتخابات و هر محوری از مسائل ملی را نمی خواهد نگه دارید خوب دولت در انتخابات است. بی جی پی را مجبور به تجدید نظر در استراتژی خود را. نارندرا باقی می ماند یک رهبر موفق در این مرکز با هیچ جایگزین قابل مشاهده است اما آن را نمی خواهد کمک در پیروزی دولت در انتخابات. کنگره را مجبور به بیرون آمدن از آن گذشته و به دنبال رهبری در دهلی نو و در همه سطوح و داماد آنها را به صورت محلی مانند Bhupesh Baghel چتیسگر.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im