آنها در یک شتاب دهنده برای امریکا رویداد در سال 2018 – دو شهرداران از کارهای میانه شهرستانها که با تلاش صنعتی کاهش و تنش نژادی. در تابستان گذشته پس از پس از آن شهردار پیت Buttigieg راه اندازی انتخابات ریاست جمهوری, شهردار, Quentin هارت استقبال او به واترلو آورده و او را به چهارمین پل خیابان بیش از سرو رودخانه اول از چند بازدیدکننده داشته است. در ماه ژانویه او تایید او.

شهردار هارت Jan. 14 تایید ممکن است تعجب صاحب نظران که به طور معمول توصیف آقای Buttigieg به عنوان قادر به برنده شدن بیش از سیاه و رای دهندگان. آن را نیز اجرا می شود مقابله به انتقاد از آمریکایی آفریقایی جامعه در ساوث بند ایندیانا که در آن آقای Buttigieg فقط به این نتیجه رسیدند دو دوره به عنوان شهردار.

“نقش من است نه به کم ارزش کردن هر چیزی پیت شهرستان احساس می کند در مورد او و یا او رهبری” شهردار هارت می گوید در یک مصاحبه تلفنی. “نقش من این است که بگویم آنچه که من می دانم در مورد پیت از ارتباط من با او.”

آن است که به هیچ وجه تضمین که بقیه واترلو سیاه جامعه را به دنبال خواهد داشت. وجود طیف گسترده ای از دیدگاه ها در میان آمریکایی های آفریقایی تبار در اینجا کسانی هستند که انتظار تیز چشم انداز مثبت در مردم در انتخابات حتی به عنوان آیووا خود شده است با چکش برای بودن “بیش از حد سفید” به میزبان اولین-در-این-ملت حزبی.

“آن لطمه می زند و می شنوم که می گوید:” برگرد. Frantz Whitfield, پاستور از کوه کرمل Missionary Baptist Church. “من دوست دارم دولت, من عاشق آیووا. … وجود تنوع بسیار در اینجا که فکر نمی کنم رسانه ها میدارد ،

واترلو, آیووا,

شهردار کوئنتین هارت یک آفریقایی آمریکایی است که به, آیووا, مترو منطقه قرار گرفت No. 1 در امریکا برای اختلاف نژادی توسط یک منبع در سال 2018 به تازگی تایید پیت Buttigieg به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری بهترین راه حل مناسب برای کمک به جوامع بود.

“پیت احتمالا یکی از تهاجمی ترین طرح هایی برای سیاه امریکا می گوید:” شهردار Hart of Waterloo, Iowa. به علاوه او می افزاید: او می خواهم برای دیدن کسی در کاخ سفید است که پاسخگویی از یک رهبر محلی اجرا می شود که به خود و یا ترکیبات در فروشگاه مواد غذایی محلی و یا خارج شده است. “من معتقدم که ما نیاز به یک شهردار رویکرد است.”

ژان. 14 تایید ممکن است تعجب صاحب نظران ملی که به طور معمول توصیف آقای Buttigieg به عنوان قادر به برنده شدن بیش از سیاه و رای دهندگان. آن را نیز اجرا می شود مقابله به انتقاد از آمریکایی آفریقایی جامعه در ساوث بند ایندیانا که در آن آقای Buttigieg فقط به این نتیجه رسیدند دو دوره به عنوان شهردار.

اگر شهردار هارت پشتوانه یک مزیت برای آقای Buttigieg, با این حال, آن است که توسط هیچ وجه تضمین که بقیه واترلو سیاه جامعه را به دنبال خواهد داشت.

در میان افزایش تعامل از آمریکایی های آفریقایی تبار که 17 درصد از جمعیت اینجا دیابت الیزابت وارن جلب 300 نفر به یک مهمانی در خانه; معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن موفق به کسب رای با نفوذ پاستور; و از سوی دیگر ، Cory Booker که شد اولین نامزد انتخابات ریاست جمهوری برای باز کردن یک دفتر مبارزات انتخاباتی در واترلو سیاه جامعه به دست آورد کشش قبل از ترک.

هر چند آقای Buttigieg به دست آورده با مشخصات بالا حامیان و جلب 600 به تجمع در ماه سپتامبر – در یک روز بارانی کمتر – برخی در اینجا نمی خواهم آنچه را که آنها شنیده ام در مورد سابقه خود در مسائل نژادی در بازگشت به خانه.

شهردار هارت که در زمان طولانی دوستان و همکاران توصیف او را به عنوان یک بسیار سنجیده تصمیم ساز اذعان انتقاد از جنوب خم – اما دیدگاه های مختلف به عنوان یک شخص شهردار. در یک Op-Ed اعلام حمایت خود را, او با اشاره به آمار مانند سیاه بیکاری حذف شده توسط 70 ٪ در آقای Buttigieg تصدی.

“نقش من است نه به کم ارزش کردن هر چیزی پیت شهرستان احساس می کند در مورد او و یا او رهبری” او می گوید: در یک مصاحبه تلفنی. “نقش من این است که بگویم آنچه که من می دانم در مورد پیت از ارتباط من با او.”

متی Putney/پیک/AP/فایل

واترلو شهردار کوئنتین هارت در یک کنفرانس مطبوعاتی در شهر هال در واترلو آیووا در سپتامبر. 19, 2016.

شهردار

آنها در یک شتاب دهنده برای امریکا رویداد در سال 2018 – دو شهرداران از کارهای میانه شهرستانها که تلاش کرده بود با کاهش صنعتی و تنش نژادی.

در تابستان گذشته پس از پس از آن شهردار Buttigieg راه اندازی انتخابات ریاست جمهوری, شهردار هارت استقبال او به واترلو آورده و بازدید کننده خود را به چهارم خیابان پل سرو رودخانه.

به غرب بود واترلو را تا حد زیادی سفید جامعه با آن خوشه ای از هتل ها و فست فود های زنجیره ای. از سوی دیگر بانک بود و این مبارزه از سمت شرق جایی که آمریکایی های آفریقایی تبار بودند منزوی زمانی که آنها را به شکستن یک راه آهن اعتصاب در اوایل 1900s. بخش هایی از سمت شرق سوخته در یک شورش در سال 1968 که در آستین نهفته تنش در اطراف نژادی و نابرابری را شکست بعد از پلیس در تلاش برای دستگیری یک مرد در دبیرستان فوتبال بازی.

کوئنتین هارت ایستاده بود و در اینجا هنگامی که او به تماس تلفنی در سال 2015 تایید که او را تبدیل به شهر اولین آمریکایی آفریقایی شهردار. او قول داد کار به پل شکاف در جامعه خود را.

در عرض سه سال واترلو نامگذاری شد, آیووا, کسب و کار کوچک جامعه از سال و یکی از 10 بازار کار در کشور است. جرم و جنایت کاهش یافته و به پایین ترین سطح در چند دهه هر چند ساکنان هنوز هم ابراز نگرانی در مورد شب عکس تفنگ زنگ در سراسر محله خود.

Christa مورد برایانت/کریستین ساینس مانیتور

مرکز شهر واترلو آیووا به عنوان دیده می شود از چهارم خیابان پل در Jan. 29, 2020. در حالی که در آن پل کوئنتین هارت رو از تماس تلفنی و اطلاع رسانی است که او را تبدیل به شهر اولین آمریکایی آفریقایی شهردار در سال 2015. او متعهد در آن وجود دارد و کار به پل شهرستان را تقسیم.

نیز وجود دارد خبر بد در سال 2018 با این حال: وب سایت آنلاین 24/7 وال استریت ایالات متحده با استفاده از داده های سرشماری به این نتیجه رسید که واترلو زمانی که زوج با همسایه, Cedar Falls, تا به حال بزرگترین “اجتماعی و اقتصادی تفاوت خطوط نژادی” از هر متحده در منطقه مترو.

آن را یافت که آمریکایی های آفریقایی تبار بودند پنج بار بیشتر احتمال دارد به از بیکار خود را سفید همسایگان و کسانی که شاغل به دست آورده تنها حدود نیمی از درآمد متوسط از همتایان سفید. و نرخ مالکیت خانه بود فقط 32 درصد در مقایسه با 73 درصد در میان ساکنان سفید. هر چند واترلو شانس کمی بهتر در شاخص را 2019 رتبه بندی در آینده در ردیف 3 نژادی و نابرابری هنوز هم استارک.

که جایی است که آقای Buttigieg طرح در می آید امیدوار به آدرس سیستمیک نژاد پرستی و “باز کردن قفل جمعی پتانسیل سیاه امریکا است.”

این داگلاس طرح با نام طرفدار الغای برده داری رهبر فردریک داگلاس است مشابه در محدوده طرح مارشال که بودجه اروپایی بازسازی پس از جنگ جهانی دوم است. این شامل همه چیز از اصلاح نظام عدالت کیفری به بهبود دسترسی به وام مسکن.

“آنچه مورد توجه من بود و او بود که پرداختن به آن نیست که با یک گروه کمک رویکرد ‘بیایید فقط پرتاب یک برنامه خارج وجود دارد” می گوید: “دولت سابق تشکر. دبورا بری بود که دعوت به Buttigieg میزگرد با محلی سیاه رهبری در ماه دسامبر.

سیاسی تازه وارد

بریجت Saffold ممکن است به رسمیت شناخته شده به عنوان یک رهبر در هر se اما اگر سیاه مردم در انتخابات است تا در جلسه شب او را مجبور کرده بود تا حد زیادی به انجام با آن.

یک پرستار و مادر چهار است که در پایان مدرک لیسانس خود را در پرستاری او هرگز شده است بسیار درگیر در سیاست است. اما با تغییر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات. در سال گذشته او در بر داشت زمان برای میزبانی رویدادهای – از جمله اولین خانه حزب در جامعه خود با الیزابت وارن. برخی از 300 نفر پر حیاط خلوت خود.

Christa مورد برایانت/کریستین ساینس مانیتور

بریجت Saffold (r.) و Terrance Hollingsworth (l.) میزبانی یک حزب خانه در حیاط خلوت خود را برای الیزابت وارن به خود جلب کرد که 300 نفر در واترلو, آیووا, on Jan. 28 سال 2020. آنها ساخته شده یک نقطه از دعوت مردم به نامزد حوادث که نمی خواهد در غیر این صورت درگیر شدن.

او شده است عمدی در مورد دعوت از افرادی که ممکن است در غیر این صورت درگیر شدن.

“من می خواهم به می گویند:” افراد کمی,'” او می گوید: بیش از 99 درصد پوشیده با نان گوشت, ساندویچ ویژه در محلی Steamboat باغ رستوران. “فقط به طور منظم کار افرادی که نمی شنیده.”

زمانی که آنها بیرون آمد “آن زمان آنها با شنیدن” هی, این مهم است برای شما را به بخشی از این روند است. شما ماده” می گوید: “خانم Saffold.

یکی از نگرانی ها در مورد آقای Buttigieg است که حتی اگر او موفق به برنده شدن در نامزدی حزب دموکرات او نمی خواهد بود قادر به خارج شدن از سیاه رای در انتخابات عمومی بعدی سقوط, و دموکرات ها را از دست بدهند.

“روایت در رسانه ها این است که اگر او نتواند آن را به خاطر او نبود ارتباط با رای دهندگان می گوید:” رایان استیونسون یک سازمان برای بوکر کمپین که در واترلو. “آیا فقط قرار داده و تقصیر را به گردن ما.”

وجود دارد دیگر گروه Buttigieg نمی کند و ارتباط خوبی با هم مانند جوان سفید رای دهندگان او می گوید. به علاوه او می افزاید: عدم ارتباط یک خیابان دو طرفه است.

که گفت: آقای استیونسون طول می کشد تا موضوع را با برخی از انتقاد آقای Buttigieg مواجه شده است و از جمله یک مقاله نیویورک تایمز این هفته در مورد تنش در مبارزات انتخاباتی خود بیش از درمان اقلیت کارکنان.

“این مسئله ای است که همه مبارزات روبرو هستند بنابراین برای [زمان] به قاب آن را فقط به عنوان یک Buttigieg موضوع درست نیست می گوید:” آقای استیونسون.

این انتقادات ممکن است پر از شکوفه. یک نظرسنجی آنلاین در این پاییز در بر داشت آقای Buttigieg نظرسنجی بالاترین از هر نامزد در میان غیر سفید رای دهندگان. همچنین 46 درصد از مشاوران ارشد خود را افرادی هستند که از رنگ. آنجلا Weekley مدیر از ورود به جامعه در Veridian اتحادیه های اعتباری در واترلو می گوید مردم او را احاطه خود را با: “این نوع از امریکا من می خواهم برای دیدن.”

کشیش

آیووا خود شده است با چکش برای بودن “بیش از حد سفید” به میزبان اولین-در-این-ملت حزبی.

“آن لطمه می زند و می شنوم که می گوید:” برگرد. Frantz Whitfield, پاستور از کوه کرمل Missionary Baptist Church در واترلو. “من دوست دارم دولت, من عاشق, آیووا, حتی به عنوان یک آمریکایی آفریقایی تبار ، … وجود تنوع بسیار در اینجا که فکر نمی کنم رسانه ها میدارد ،

اما نامزدهای دموکرات را برداشت تا در آن رشد جیب اقلیت حداقل بیشتر از سال های قبل.

“بسیاری از آنها را در واترلو اغلب” آقای Whitfield می گوید – 80 بار به طور دقیق. “این باعث می شود مردم احساس خوب است.” از جلو دونده باید هر بازدید واترلو چهار بار به استثنای ایالت ctq که هفت سفر. بسیاری از آنها در حال بازگشت آخر این هفته برای نهایی نوسان است.

کشیش که تایید آقای بایدن در ماه جولای تخمین می زند که 95% مردم از او صحبت می کند با از ایستگاه های گاز به کسانی که در خود pews گفته اند آنها همچنین قصد داریم با بایدن.

Christa مورد برایانت/کریستین ساینس مانیتور

آنا Weems یک 92 ساله فعال حقوق مدنی در آورده است که مارتین لوتر کینگ جونیور به واترلو در سال 1959 در پرکینز رستوران در Jan. 28, 2020, در Waterloo, Iowa.

یکی از آنها ممکن است آنا Weems یک 92 ساله فعال حقوق مدنی در آورده است که این کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور در اینجا در سال 1959. اما وقتی پرسیده شد که او فکر می کند می تواند قادر به حمایت از واترلو از کاخ سفید با او guffaws.

“این کاخ سفید, آن چیزی است که ما می توانیم انجام,” او می گوید: یادآوری پادشاه موعظه وحدت. “این برادران و خواهران که با لمس هر یک از دیگر در هر روز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im