چرا آمریکا مصرف کننده کمتر انتخاب—شاید برای خوب

برخی IGA, Inc. فروشگاه های مواد غذایی در حال حاضر ارائه تنها چهار انتخاب از کاغذ توالت. چند ماه پیش قبل از coronavirus همه گیر IGA را 1,100 فروشگاه های ایالات متحده به طور معمول انجام شده حدود 40 گونه.

Harley-Davidson, Inc. قطع برخی از مدل ها از موتور سیکلت خود را ترکیب. جای دور افتاده Steakhouse است محروم حدود 40 درصد از منو های آن مشغول به تحصیل است که آیا مشتریان مراقبت و ممکن است رها کردن برخی از موارد برای همیشه حتی پس از همه گیر.

مصرف کننده گرا شرکت صرف چند دهه گذشته در تلاش برای لطفا فقط در مورد همه است. همه گیر ساخته شده است که غیر ممکن است و در حال حاضر برخی از دیگر برنامه را امتحان کنید. فروشندگان چیپس سیب زمینی ماشین های, وعده های غذایی و بیشتر شده اند باریک ارائه شده پس از coronavirus snarled زنجیره تامین و coaxed مصرف کنندگان به برندهای آشنا.

برخی از مدیران گفت: آنها قصد دارند با چوب انتخاب های کمتر زمانی که این بیماری همه گیر محو و گفت آنها را مجبور به تجدید نظر که آیا مصرف کنندگان آمریکایی باید چنین گسترده ای از گزینه های است که گاهی اوقات در بحبوحه کارخانه ها و فروشگاه ها.

این Covid-19 تاثیر نشان داده است که خرده فروشان و مصرف کنندگان کالاهای تولید کنندگان شد “معتاد” به گونه های بی پایان, گفت:, IGA اجرایی John Ross: “ما ممکن است نیاز به 40 گزینه های مختلف از کاغذ توالت.”

در فروشگاه های مواد غذایی, متوسط تعداد آیتم های مختلف به فروش می رسد پایین بود 7.3 درصد بیش از چهار هفته منتهی به 13 ژوئن گفت مورگان Seybert یک مدیر تجزیه و تحلیل در بازار-شرکت تحقیقاتی Nielsen. تنوع در برخی از گروهها مانند مراقبت از نوزاد و نانوایی و گوشت کاهش یافت تا آنجا که 30% پیش از آن در این بیماری همه گیر. مدیران در سس هاینز شرکت ، کوکا کولا شرکت ، هرشی Co. و مواد غذایی دیگر غول گفته اند که آنها در حال پیرایش کمتر کارآمد و کمتر سودآور محصولات قفسه بندی برخی از در حال توسعه است.

Steven Williams, مدیر عامل شرکت PepsiCo , Inc.’s آمریکای شمالی غذاهای کسب و کار گفت: این شرکت متوقف شد تولید یک پنجم از محصولات خود را در طول Covid-19 بحران از جمله شور به آرامی دراز است چیپس سیب زمینی. او گفت که او و همکارانش صحبت با مواد غذایی مدیران به عنوان همه گیر راکد تعیین که پپسی باید تمرکز خود را سریع ترین فروش محصولات.

پپسی شروع به آوردن برخی از موارد برگشت اما آقای ویلیامز گفت که او انتظار دارد که آن Frito-Lay, اسنک کسب و کار به ظهور از این بیماری همه گیر با 3 درصد به 5 درصد کمتر از محصولات. این شرکت با در نظر گرفتن این فرصت را به قطع برخی از مواردی که باید چند طرفداران و یا پیچیده به تولید گفت: ساخت آن کارخانه ها و شبکه توزیع کارآمد تر. “وجود دارد برخی از بدون پشیمانی حرکت می کند,” او گفت:.

برای سال, شرکت های اضافه شده را انتخاب کند. مدیران گفت: سرمایه گذاران که با قرار دادن یک رمز سالاد در هر زنجیره مواد غذایی سریع منو یا زیر یک شوینده برای پوست های حساس آنها می تواند به تهیه کردن به هوی و هوس چند نفر در یک خانواده یا گروه دوستان و یا همکاران. بیش از گذشته 45 سال وضع را به 60 گونه از تراشه از چهار. از سال 1984 کمپبل سوپ Co. تا چهار برابر انواع سوپ مبادرت به فروش آن به حدود 400.

کسانی که در تلاش کمک به مصرف کننده-محصولات سازندگان ادعا می کنند بیشتر فضای قفسه به عنوان فروشگاه های خرده فروشی و سوپر مارکت ها گسترش به فروشگاههای جعبه بزرگ و انبار باشگاه است. در سال 2018 به طور متوسط در ایالات متحده خرده فروش مواد غذایی مواجه نگردند در مورد 33,000 آیتم های مختلف در مقایسه با حدود 9,000 در سال 1975 با توجه به صنایع غذایی و انجمن. Walmart , Inc.’s Supercenters به طور معمول سهام 120,000 موارد.

یک استراتژی ارائه کمتر انتخاب شد contrarian, حمایت توسط دورافتاده مانند آلمان تخفیف Aldi هنگامی که آن را افزایش داد آن حضور ایالات متحده در سال 2017.

اما به عنوان وحشت خرید در مارس پاک قفسه های سوپر مارکت از کالاهای اساسی, خرده فروشی, مدیران مضطرب بیش از چگونه سریع آنها می تواند دوباره پر کردن منابع. خرده فروشان و شرکت های مواد غذایی در طول چند ماه گذشته برگزار تماس های که در آن آنها تصمیم غذا سازان باید قطع در گزینه های ساده زنجیره تامین و تولید کنسانتره بر روی بیشتر خواستار کالا گفت: مدیر عامل علامت Smucker جم ساز J. M. Smucker Co. در پاسخ به او گفت: Smucker متوقف شد تولید کاهش چربی Jif کره بادام زمینی و کاهش قند Uncrustables منجمد بادام زمینی-کره-و-ساندویچ ژله.

Bolthouse مزارع مدیر عامل جف دونن گفت: کاهش انواع هویج کودک آن را می سازد به چهار نفر از بیش از یک دوجین. “ما همه با نگه داشتن این افزایش تقاضا با ساده. کمانش و مراقبت از اصول و نه نگرانی در مورد تمام زنگ ها و سوت” او گفت:. او قصد دارد به برخی از پشت در نهایت اما نه همه.

نستله SA به طور دائم حذف برخی از غذاهای ناب رقم تا حدودی به دلیل آنها کاهش تولید بیش از حد نسبت به محبوبیت خود را—یک توقف تدریجی-که شتاب این بیماری همه گیر — گفت: آمریکای شمالی رئیس جمهور جان کارمایکل. برخی از وعده های غذایی یخ زده ممکن است دوباره, او گفت:, و نستله غذای دانشمندان در حال توسعه محصولات به طور بالقوه راه اندازی در سال 2021. “مردم مانند انواع,” او گفت:.

IGA در طول چند ماه گذشته به شدت کاهش آن انواع کاغذ توالت و دیگر موارد گفت: آقای Ross مدیر عامل شرکت. غیر قابل پیش بینی در میان تامین کنندگان یکی از عوامل است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما خوشحال کمتر دچار انواع را انتخاب کنید از زمانی که خرید ؟ آیا شما فکر می کنم کمتر انتخاب است که در اینجا به ماندن بگیرید ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

توالت-کاغذ تقاضا در اوایل بیماری همه گیر led کاغذ-محصولات شرکت Georgia-Pacific, LLC به سوئیچ تمام تولید آن دوخته شمالی کاغذ توالت به 328-ورق رول; آن را به حال شده است همچنین تولید تجاری در 164-ورق رول. این شرکت متعلق به Koch Industries Inc., گفت که قصد دارد به چوب با بزرگتر رول حتی پس از همه گیر است که اجازه دهید آن را با سرعت تولید و توزیع کارآمد تر. خرده فروشان تا به حال یک زمان آسان تر برای نگه داشتن شمالی کاغذ توالت در سهام با داشتن کمتر از گونه های در قفسه.

“ما در حال ساخت بیشتر از ما استفاده می شود به در یک دوره کوتاه از زمان گفت:” جیم Hannan, معاون اجرایی رئیس جمهور برای کخ مسئول Georgia-Pacific. “این مهم است که بازار در حال ساده است.”

رستوران در حال نازک شدن منوها به عنوان Covid-19 تغییرات چگونه آنها می توانند صندلی و خدمت به مشتریان. برای سال eateries مورد استفاده جدید و آیتم های منو برای جذب مشتریان. کسانی که اغلب مورد نیاز زنجیره ای به خرید بیشتر مواد تشکیل دهنده و آموزش کارکنان در حالی که پیچیده مشتری سفارش.

منو

این موارد در حال حاضر در دسترس به عنوان غذا سازان و رستوران ساده عملیات.

عکس:
نستله
  • نستله مرغ Carbonara ناب آشپزی
  • مک دونالد بیکن در مرتع پرورش احشام سالاد و دوغ مرغ سوخاری مناقصات
  • Bolthouse مزارع رنگین کمان را Matchstix هویج
  • Frito-Lay را Tostitos, حبوبات, قاشق
  • J. M. Smucker را به سادگی میوه تمشک قرمز Spreadable میوه
عکس: Bloomin’ مارک
  • جای دور افتاده Steakhouse نخست دنده و سوپ پیاز فرانسوی

Darden رستوران , Inc. گفت: قرار است که تا حد زیادی حفظ slimmed پایین منوها آن آغاز شده و در طول این بیماری همه گیر است که باید کمک کرد کاهش دبستان کار و هزینه. صاحب باغ زیتون و زنجیر دیگر گفت: آن را پشت تنها چند آیتم های منو که حذف شدند و مدیران اجرایی گفت: روند نادر بود حرکت صعودی این بیماری همه گیر در کسب و کار خود را.

مک دونالد Corp. گفت: صاحبان حق رای در این ماه آن را به ده ها تن از اقلام از جمله سالاد و شیرینی, خاموش ایالات متحده منوها در حال حاضر هر چند می تواند به عقب برخی از بعد. صاحبان لابی به همچنین نگه داشتن در تمام طول روز صبحانه ارائه کردن منو آیتم هایی که افزایش فروش اما عملیات پیچیده. “در حالی که رقبای ما دست و پنجه نرم کردن با زنجیره تامین مسائل ما در حال ارائه فروزان سریع خدمات” ملی صاحبان انجمن مک دونالد franchisee گروه نوشت: در نامه ای به صاحبان این ماه است.

مک دونالد مدیران گفت که صاحبان این شرکت هنوز ارزیابی همه روزه صبحانه و متوسط در ایالات متحده درایو-از طریق زمان انتظار را کاهش 25 ثانیه, در بخشی به دلیل مشکلات منو.

جای دور افتاده Steakhouse صاحب Bloomin’ Brands , Inc. محروم از جمله آیتم های منو یک گوه سالاد و سوپ پیاز فرانسوی در طول این بیماری همه گیر به عنوان زنجیره ای ساخته شده است تا به کسب و کار محور بر آن استیک و دیگر entrees. Bloomin’ مدیر عامل دیوید Deno گفت: آنها در حال مطالعه واکنش مشتری و اینکه آیا به رها کردن برخی از موارد به طور دائم.

Wingstop Inc., یکی از معدود رستوران های زنجیره ای به پست همان فروشگاه فروش رشد پس از همه گیر آمار اضافه شده است تنها در سه طعم به آن وعده های غذایی مرغ در حدود 26 سال است. محدود منوی ساخته شده برای نرم و صاف و خدمات و کمک به افزایش همه گیر دوران حجم فروش گفت: مدیر عامل چارلی موریسون: “آن را حذف نیاز به همه چیز به همه مردم است.”

سال گذشته خودرو سازان ساخته شده و ارائه شده بیش از 605,000 خودرو تنظیمات حتی قبل از مصرف رنگ های مختلف به حساب با توجه به صنعت شرکت تحقیقاتی J. D. Power. در نمایشگاه خودرو امروز خریداران ایالات متحده به احتمال زیاد پیدا کردن گزینه های محدود تر در حال حاضر به دلیل زنجیره عرضه تنگناها و کاهش حجم گفت: Doug بتی, رئيس جمهور از شرکت های خودرو را بدست آورد.

مواردی مانند دست دوخته شده-فرمان چرم-چرخ را پوشش می دهد در کوتاه عرضه به کارخانجات فاصله کارگران گفت: آقای بتی. مجبور است که شرکت های خودرو به تخصیص در حال حاضر-کمیاب قطعات به مدل آنها باور دارند که فروش بیشتر و سرعت بالاتر در حاشیه, او گفت:.

جورج Waikem دوم خزانه دار Waikem خودرو گروه خانواده از نمایندگی در اوهایو گفت که او انتظار دارد که یک لیست کوتاه از گزینه های مانند درایو تمام چرخ بر روی ماشین او می تواند سفارش. “من نمی باید امید بالا قادر به دریافت آنچه که من نیاز به,” او گفت:. “این رفتن به مانند ‘این قطعات ما را در قفسه های ما, آیا شما آنها را می خواهید یا نه؟’ “

Harley-Davidson گفته خود نمایندگی مجاز و فروش در ماه گذشته است که حدود 70 درصد از آنها دریافت نمی اضافی موتور سیکلت محموله های باقی مانده از سال است. آن را نمی ساخت به عنوان بسیاری از مدل های مانند قبل با تمرکز بر پرفروش, آن را به عنوان هدایت به دور از گران طرح به رول کردن ده ها تن از مدل های جدید است. هارلی گفت: این انتظار به فاش کردن اطلاعات بیشتر در مورد استراتژی طی ماه جولای درآمد تماس بگیرید.

انتخاب مصرف کننده در گوشت راهروی تنگ است به عنوان Covid-19 شیوع بیماری در میان بسته بندی گوشت می آمد-کارگران کارخانه در اواخر ماه مارس مجبور meatpackers مانند Tyson Foods , Inc., JBS ایالات متحده آمریکا Holdings, Inc. و شرکت کارگیل, Inc. به طور موقت تعطیل گیاهان و تخصیص کارگران به خطوط تولید بیشتر محصولات پایه گوشت-مدیران شرکت گفته اند.

در نتیجه در فروشگاه های مواد غذایی شده است بیشتر استخوان در پای و سینه مرغ با دنده متصل است که نیاز کمتر به دست برش در گیاهان است. هر چند گیاهان گوشت را از سر گرفته و عملیات بسیاری از کارگران همچنان به ماندن در خانه. “در حال حاضر” گفت: سایر اقتصاددان کشاورزی دهنده CoBank, “پردازنده بیشتر متمرکز بر عرضه از آنها به راحتی.”

برخی از coronavirus-خسته مصرف کنندگان خوش آمدید, گزینه های کمتر می گویند شرکت هایی مانند, Deschutes, آبجوسازی در خم شدن سنگ. آن برنامه ریزی شده بود محدود به انتشار هلو ابجو کم الکل برای غرور هفته در میله های محلی و فروشگاههای اما nixed که طرح. این را حفظ خواهد کرد آن جدید و تجربی آبجو محدود به خود taprooms و آن ارائه بهترین مارک های شناخته شده برای توزیع گسترده تر گفت: Neal استوارت, معاون فروش و بازاریابی.

“ما استفاده می شود برای دیدن مردم قدم زدن در راهرو و خواندن برچسب و…که شکار گنج پیدا کردن دقیق حق نوشیدنی,” او گفت:. “در حال حاضر مردم گفت:” من نیاز به در و من نیاز به خارج.’ “

تن ماهی شرکت زنبور عسل سرهم بندی کردن مواد غذایی, LLC بهار امسال کاهش برخی از طعم تن ماهی بوکس به اولویت بندی قوطی به فروش می رسد که سریعتر به خریداران مواجه نگردند. همچنین تصمیم گرفت با خرده فروشان به عقب راندن برنامه ریزی شده راه اندازی محصول تا شش ماه. سرهم بندی کردن زنبور عسل برنامه ای برای بازگرداندن برخی از برش موارد اما احتمالا نه همه, گفت, رئیس, رشد, افسر تاد Putman به عنوان ماهی تن یک سر می برند راهرو.

در حال حاضر او گفت: “مصرف کنندگان آماده نیست سعی کنید چیزهای جدید است.”

شش ماه است که جهان را تکان داد

جهانی و همه گیر بیکاری گسترده در سراسر کشور تظاهرات و نوسانات بازار سهام ایجاد کرده ترین دوره پر سر و صدا در حافظه اخیر است.

  • 10 رهبران کسب و کار در آنها چه آموخته از این بیماری همه گیر
  • Covid-19 یک پازل است که وال استریت نمی تواند حل کند
  • سیاه و سفید مدیران به اشتراک گذاری تجارب خود را از نژادپرستی بسیاری برای اولین بار
  • John D. Stoll: برای مدیران اجرائی و فشار به محوری از ‘بگو’ به ‘انجام’ در نابرابری

نوشتن به آنی Gasparro در [email protected] یعقوب Bunge در [email protected] و هدر Haddon در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8