به همین دلیل مصرف سم زدایی دیجیتال است که بهترین تصمیم برای صلح درونی خود را?

این بیماری همه گیر کوروناویروس به من فهماند که به غیر از به چالش کشیدن فیزیکی نبرد برای افرادی که مبتلا به این ویروس آن را نیز یک جنگ روانی برای دیگران. چرا ؟ من به شما بگویم.

از گذشته 4-5 ماه ما شده ایم در خانه ما کار از خانه مصرف روزانه اخبار از غلبه بر اخبار منفی از خانه و سپس مصرف اخبار مشابه بارها و بارها.

چگونه اخبار منفی در ناخودآگاه ما تاثیر می گذارد?

برای برخی از, گرفتن بیش از منفی است آسان به سادگی بر روی آن تمرکز بیش از حد. اما برای دیگران می توانید آن را کمی دشوار است. و من سقوط در رده دوم.

از آنجایی که ما شده اند احاطه شده با انواع اخبار به تازگی آن را در نظر گرفتن تلفات در سلامت روانی و زمانی که من تصمیم به حذف برنامه های رسانه های اجتماعی از گوشی من (چرا که بزرگترین منبع گسترده, اخبار, نظرات و واکنش ها) به طوری که من می تواند برخی از زمان برای خودم, من می توانم اذعان احساسات من و آمد تا با یک راه حل عملی.

نگاهی به سم زدایی دیجیتال برای سلامت روانی خود را

اگر شما تعجب آنچه شما انجام خواهد داد بدون رسانه های اجتماعی و سپس اجازه دهید من به شما بگویم آنچه که من انجام داد و چگونه آن را به من کمک کرد تا دوباره من آرامش درونی.

پس از حذف رسانه های اجتماعی من نصب یک بازی شطرنج (من نمی دانم که چگونه به بازی شطرنج) به طوری که ذهن من منحرف می تواند از بی فایده و افکار منفی به چیزی سازنده.

پس از آن شروع کردم به خواندن کتاب که من خواندن از آنجا که رسانه های اجتماعی مصرف تمام وقت آزاد من!!

من یک سگ (نام او نارگیل و خود را نژاد chow chow او فوق العاده زیبا, و من احتمالا وسواس با او!!) و است که واقعا به من کمک کرد برای غلبه بر منفی من فکر می روند.

اگر شما ترس از حیوانات خانگی و یا نمی خواهید برای دریافت یک در حال حاضر و سپس به جای آن شما می توانید به دنبال سرگرمی خود را که شما در سمت چپ راه برگشت.

و در نهایت من به خانواده و دوستان من در مورد آنچه که من رفتن را از طریق هر کدام افکار که باعث ناراحتی من است و به من کمک کرد تا بیش از این منفی چرخه بیش از حد!

اگر شما احساس می کنید که خانواده و دوستان خود را نمی خواهد درک مشکلات خود را, سپس شما باید سعی کنید کمی سخت تر است و کسی که خود را متحد با آنها شما می توانید به اشتراک گذاری هر چیزی و اگر شما نمی توانید یک یا قادر به دریافت یک راه حل مناسب برای مشکل شما وجود دارد هیچ آسیبی در مشاوره از یک حرفه ای کمک خود را به عنوان آخرین چاره است. نکته مهم این است که شما باید برای به دست آوردن یک راه حل به جای زندگی با این مشکل است.

این خوب نیست به احساس خوب

رسانه های اجتماعی یک محل برای همه و گاهی اوقات آن را می تواند انجام بیش از آسیب خوب. بنابراین یکی باید سم زدایی دیجیتال از زمان به زمان فقط به مراقبت از سلامت روحی و روانی!

چرا که ما باید اولویت شماره یک ما درست است ؟

و هر آنچه که شما در حال رفتن را از طریق, است که بیش از حد بگذرد!! تا آن زمان قوی باقی بماند چرا که ما همیشه قوی تر از ما فکر می کنیم ما!!

اگر شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن هر چیزی مرتبط با این موضوع, شما آزاد هستید برای انجام این کار در نظرات زیر!

تا آن زمان زنده مثبت و خوشحالی!!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de