چرا برخی از شرکت های نفتی با عقب گرد چک متان ترامپ مخالفت می کنند

هریسبورگ، پی ای و اوکلاهما سیتی

دولت دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا قوانین دوران اوباما را ناکار می کند که برای محدود کردن انتشار گازهای گلخانه ای قوی از میدان ها و خطوط لوله نفت و گاز طراحی شده است، و تغییرات روز پنجشنبه را در قلب پرکارترین مخزن گاز طبیعی کشور و در ایالت برتر میدان نبرد ریاست جمهوری پنسیلوانیا رسمی می کند.

اندرو ویلر، مدیر آژانس حفاظت از محیط زیست، با امضای عقب گرد قانون انتشار متان در سال ۲۰۱۶ در پیتسبورگ به عنوان آژانس به تلاش های دولت ترامپ برای “تقویت و ترویج انرژی آمریکا” می انجامد.

سازمان حفاظت محیط زیست برای اولین بار پیشنهاد عقب گرد سال گذشته ، متهم دولت اوباما به وضع قانون ناقص قانونی ، و مقامات آژانس گفت که شرکت ها ده ها میلیون دلار در سال در الزامات انطباق بدون تغییر خط تولید گازهای متان را نجات دهد.

اما ایالت ها، از جمله کالیفرنیا، و ائتلافی از گروه های طرفدار محیط زیست هشدار داد که تغییرات غیر قانونی است – به ذکر نکردن یک عقب مادرازدر مبارزه با تغییرات آب و هوایی – و انتظار دارند به سرعت شکایت کنند تا آن را مسدود کنند.

خاویر بسررا دادستان کل کالیفرنیا در بیانیه ای گفت: «این نه تنها سهل انگار است، این کار غیر قانونی است» ما در سکوت نمی تونیم بخوابیم در حالی که سازمان حفاظت محیط زیست به این فوق آلاینده اجازه میده که به سرعت جو ما رو گرم کنه

کاخ سفید این رویداد را به پیتسبورگ برد، مقر بسیاری از شرکت های کاوش در شیل مارسلوس، مخزن پررونقی که پنسیلوانیا را به ایالت شماره ۲ گاز طبیعی ملت، پشت تگزاس، طاق کرد.

آقای ویلر در بیانیه ای گفت: «سازمان حفاظت محیط زیست تلاش بسیار کرده است تا به وعده رئیس جمهور ترامپ برای کاهش مقررات سنگین و بی اثر برای صنعت انرژی داخلی ما عمل کند»

آقای ویلر با انعکاس سیاست فراگیر کمپین ریاست جمهوری، نامزد پیش فرض دموکرات ها، جو بایدن معاون سابق رئیس جمهور آمریکا را سرزنش کرد و گفت :”بار های نظارتی که توسط دولت اوباما-بایدن به بار می آمد، به شدت بر کسب و کارهای انرژی کوچک و متوسط افتاد.”

پنسیلوانیا در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر از اهمیت زیادی برخوردار است و صنعت گاز طبیعی نقش یمرکزی در تبلیغات حمله تلویزیونی دارد که توسط متحدان آقای ترامپ در این ایالت پخش می شود.

در سال های اخیر، جلوگیری از نشت متان از تجهیزات و خطوط لوله های خوب سایت برای تنظیم کننده ها مهم شده است زیرا متان یک گاز گلخانه ای قوی است.

به گزارش سازمان حفاظت محیط زیست، صنعت نفت و گاز در سال ۲۰۱۸ مسئول نزدیک به ۳۰٪ از انتشار گازهای متان کشور بود و متان ۱۰٪ از انتشار گازهای گلخانه ای کشور را به خود دید.

دولت ترامپ در حال حذف شرط دو ساله برای شرکت ها برای بازرسی نشت متان بر روی تجهیزات نصب شده پس از سال 2015 در سایت های خوب و بخش پایین دست، مانند خطوط لوله، ایستگاه های کمپرسور، و مخازن ذخیره سازی. پس بايد نشتي ها درست بشه

حامیان این قانون حفظ کرده اند که بر اساس گزارش های شرکت ها فایل، به نظر می رسید که به کاهش انتشار متان کمک می کند. همچنین آنها به اذعان سازمان حفاظت محیط زیست در تجزیه و تحلیل فنی آن اشاره کرده اند که تغییرات قاعده آن باعث افزایش انتشار ترکیبات متان و دود و مه دود خواهد شد.

اپراتورها هنوز هم باید برای بررسی تجهیزات برای نشت از ترکیبات مه دود تشکیل در برخی از سایت های بالاتر تولید خوب، اما تغییرات پنجشنبه آرام آن استانداردها و تولید کنندگان دیگر به بازرسی خطوط لوله و یا تجهیزات پایین دست.

هر گونه نشت آنها رفع کمک به ضبط متان، و شرکت ها می گویند آنها یک انگیزه مالی به طور داوطلبانه رفع نشت برای اطمینان حاصل شود که متان می شود به مشتریان، به جای رفتن به جو.

اما، به مراتب مهمتر، کشتن قانون انتشار متان نیز بلوک های قانونی مورد نیاز برای سازمان حفاظت محیط زیست به گسترش قانون برای پوشش بسیاری از قطعات بیشتر از تجهیزات نصب شده قبل از سال 2015، طرفداران محیط زیست می گویند.

دیوید دونیگر، مدیر ارشد استراتژیک برنامه آب و هوا و انرژی پاک در شورای دفاع از منابع طبیعی گفت: «ما آنها را در دادگاه می بینیم زیرا این کار به طور کاملاً غیر قانونی است.

رابرت هاوارت، استاد اکولوژی دانشگاه کورنل تخمین زده است که تولید نفت و گاز شله در آمریکای شمالی یک سوم کل افزایش جهانی انتشار گازهای متان در طول یک سال گذشته را به خود گرفته است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im