چرا برخی از کشورها در حال بهتر آماده برای بیماری های همه گیر از دیگران است ؟

تاج همه گیر است و بدون شک ایجاد بزرگترین بهداشت جهانی بحران پس از جنگ جهانی دوم است و احتمالا بزرگترین چالش برای اقتصاد جهانی است. بیکاری رو به افزایش است, در هر قاره و ما هنوز هم به دور از شاهد لغو خاموش شدن ناگهانی و مستندات. اما چگونه باید به ما پاسخ به این بحران ؟

این طرح چقدر بد کرونا شیوع می تواند مجبور شده است که مقامات ایالات متحده آمریکا را تقریبا در کل کشور تحت برخی از مرتب کردن بر اساس یک مستند. در پایان این آخر هفته نزدیک به 9 در 10 آمریکایی ها را تحت اقامت در خانه سفارشات.

هر کشور اروپایی خواستار است که جمعیت آن شیوه های اجتماعی فاصله به عنوان مرگ عوارض افزایش است. اسپانیا به تنهایی بیش از 10000 تلفات از کرونا ویروس, بیماری های مربوط و وحشت در ایتالیا و فرانسه و انگلیس و همچنین مرگ و میر soars.

در طول تاریخ این است که یک وضعیت عجیب و غریب جلب توجه دوباره به این دوره از فتح آمریکا که منجر به بسیاری از بیماری ها در میان جمعیت بومی ساکن این سرزمین به سادگی زیرا آنها فاقد ایمنی به باکتری است. به نظر می رسد این زمان در درجه اول اروپایی و یا قفقازی مردم در حال تسلیم شدن به این بیماری همه گیر است که فرا گرفته تمام جهان. مرگ عوارض در هند شگفت انگیزی کم نسبت به اندازه جمعیت. هنوز همه چیز هنوز هم در مراحل اولیه در هند.

این بی سابقه است که در جنوب جهان نمی خواهند مسافران از شمال جهان. معمول هنجار است غنی شمالی اعمال محدودیت های مسافرتی در شهروندان جهان جنوب است. آنچه که باعث نگرانی است این است که اکثر افرادی که در حال مرگ با از کرونا ویروس اغلب زمینه ای آسیب پذیر بهداشت بیماری ها مانند سرطان و آسم و بیماری های قلبی و کبدی عوارض و غیره.
با این وجود تعداد مرگ و میر, افزایش, بنابراین آیا تمایل به مورد مداقه قرار دادن دولت پاسخ و سیاست در کشورهای اروپایی است. بدون یک مستند چند منابع قابل اعتماد در کشور پیشنهاد کرده بود که نزدیک به نیم میلیون نفر فوت کرده اند در بریتانیا به تنهایی. کالج سلطنتی پاسخ تیم گزارش نشان می دهد که بدون داشتن گرفته شده کافی اقدامات ما می تواند انتظار می رود در مورد 55,000 مرگ و میر در یک روز در سراسر جهان است.
آنچه که پاسخ مناسب? و چرا برخی از کشورها موفقیت در نگه داشتن اعداد پایین در حالی که دیگران در حال تجربه نمایی افزایش?

آن را در حالی که به نوبه خود جزر و مد وجود دارد ولی با روشنایی ضعیف تابیدن از امید زمانی که شما نگاه کنید به عملکرد کشورهای اسکاندیناوی که در اصل ساخته شده از بالا و اعتماد میان شهروندان است. در این مرحله ما نیاز به دانستن از دانشمندان و virologists چه کار می کند و چه کار نمی کند به منظور جلوگیری از تلخ پاسخ مبهم در سردرگمی و عدم دقت.

در حالی که بسیاری از اروپا و امریکا به عنوان ذکر شده است تحت مستند وجود دارد استثنا برای این قانون است. سوئد یکی است. چیزهایی که می توانید تغییر دهید اما برای چند هفته زمانی که ایتالیا تحت مستند سوئد تصمیم به انجام کسب و کار خود را به عنوان معمول است. این ابرو مطرح شده در سراسر جهان است. کشورهای اسکاندیناوی به طور کلی در حال تجربه یک افزایش در تعداد مرگ و میر در حالی که جنوب اروپا و مدیترانه فرهنگ مانند اسپانیا و ایتالیا و فرانسه در حال تجربه باور نکردنی مرگ عوارض. چرا ؟

اروپا نیست همگن فرهنگی نهاد وجود دارد بزرگ فرهنگی و اجتماعی تفاوت در سراسر این قاره است. اسکاندیناوی اغلب عمل اجتماعی فاصله حتی در زمان صلح و مدتها قبل از تاج بحران آغاز شده است. زمانی که من در سوئد زندگی می من روزانه با قطار سفر شاهد مسافران نشسته بی سر و صدا و خواندن کتاب خود را به عنوان اگر تمام قطار در یک منطقه آرام.

مردم نمی آغوش و بوسه غریبه و نه معاشرت راه آنها را در جنوب اروپا است. حدود 40 درصد از جمعیت بزرگسال در کپنهاگ زندگی می کنند در یک اتاق آپارتمان. بیش از نیمی از سوئد خانواده ها تک فرد اشخاص بالاترین در کل اتحادیه اروپا است. اسکاندیناوی دولت حفظ شده است که شهروندان می تواند به اعتماد به ورزش مسئولیت برای خوب بیشتر از جامعه و آنها را به ماندن در منزل بدون اینکه تهدید lathi-شارژ. بدون هیچ تردیدی مردم رعایت فاصله اجتماعی توصیه شده توسط خود مقامات بهداشتی.

بر خلاف هند که در آن وجود دارد سه نسل زندگی در یک خانه در اینجا اجتماعی فاصله تمرین شده است برای چندین دهه است. بنابراین زمانی که نخست وزیران کشورهای اسکاندیناوی رفتن در این مرحله به خود بگویید مردم به ماندن در خانه آنها واقع عمل به آنچه آنها تجربه و تخصص در.

در حالی که تحصیل در اروپا البته من تا به حال مشاهده تفاوت در اجتماعی-دورى فرهنگ و دیدم زیبایی از معاشرت میان جنوب اروپا دانش آموزان که همیشه از شما دعوت برای شام چه غذایی آنها بود.

آن است که بسیار غم انگیز است که کشورها و فرهنگ ها که در حال فراگیر دلسوز و مهربان هستند که ضربه سخت است. ما همه در این با هم, می گوید دکتر سانجی گوپتا CNNs پزشکی خبرنگار.
درست است اما ما در حال زندگی در زمان های عجیب و غریب به عنوان کسانی که خوب در نگه داشتن به خود کسانی که در آغوش گرفتن کسانی که تمرین های اجتماعی فاصله دارند بهتر است شانس زنده ماندن.

در داروینی از نظر آن نیازی بقای اصلح آن است که بقای کسانی که از نظر اجتماعی نا مناسب.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>