چرا بسیاری از ارواح سقوط در عشق با راما

توسط Renuka Narayanan

Ramanavami تولد راما در ماه Chaitra دهنده مناقصه افکار راما که ما آنها را ‘دریافت شده’ خود در دوران کودکی به عنوان مظهر شفقت مهربانی و برازنده رفتار. ‘رامان’ به معنی کسی که خوشحال است و همچنین کسی که دیگران را خوشحال می کند. اگر چه رامایانا پر از اندوه partings شخصیت راما می درخشد مانند یک نور در تاریکی است.

به عنوان یک کودک من تا حد زیادی زده راما شگفت آور خوبی در Chitrakoot به Kaikeyi حتی اگر او سوار او را از خانه به جنگل برای 14 سال و در زمان دور حقوق خود را در آستانه anointment به عنوان ولیعهد. آن ساخته شده است تاثیر عمیقی بر من از یک استاندارد بالا از رفتار است. به عنوان یک بزرگسال, من کشف کرده اند که حس تعجب در راما درونی خونسردی. او گفت: هرگز یک بی ادب و یا طعنه کلمه به Kaikeyi بلکه سعی کردم به او احساس بهتری نسبت به خودش. و نه او اجازه می دهد Lakshmana و سیتا برای منحرف hairsbreadth از صمیمیت و احترام با توجه به یک مادر, یک سالمند.

این بردبار و آمرزنده کیفیت راما شخصیت است اعلام شده توسط Narada در ابتدای این حماسه زمانی که والمیکی می گوید: “من تعجب می کنم اگر یک فرد خوش شانس با کیفیت خوب یکی از فکر می کنم.”

لیست خود را جالب وحی در مورد خودمان به عنوان یک جامعه و آنچه که ما در حال تدریس به تحسین: صداقت و شجاعت و صداقت و قدرشناسی چسبیده با یک اصول نگرانی برای تمام موجودات زنده, آموزش, مهارت, زیبایی, کنترل خشم, عدم حسادت در همه زمان ها و بی واهمه قهرمانی در برخورد با هر آنچه در زندگی می اندازد در یک.

“من به شما بگویم در مورد چنین شخصی می گوید:” Narada و به والمیکی تاریخچه گلدان راما شرایط.

زمانی که Amirov خود می پرسد مردم آنچه را که آنها فکر می کنم از خود را به طرح راما ولیعهد حتی علاقه پدر است و شگفت زده با praja شور و شوق. نگاهی به دلایل آنها را Amirov جدا از راما حکمت و جوانی و شاهوار مهارت: “راما صحبت می کند با عشق به همه و کلمات او هرگز نادرست است. او احترام به بزرگان و عاقلانه مردم است. او واقعا علاقه مند به رفاه دیگران است. هنگامی که سوار او متوقف می شود و مذاکرات به مرد در خیابان. او به آسانی می بخشد و فراموش می کند یک اشتباه است اما به خاطر حتی کوچکترین چیز خوب است که تا کنون کسی برای او انجام داد. او به خوبی بخوانید و خوش اخلاق. او یک ‘drapi’ (angry تنها زمانی که به حق مورد نیاز و در حق دین)”.

شهروندان ایودیا حتی ترک خانه های خود به دنبال راما به جنگل آنقدر عمیق است که دلبستگی خود به خود شیرین مزاج شاهزاده.

غریبه کامل سقوط تحت راما spell مانند جنگل گوآ که طول می کشد راما سراسر Ganga و در واقع آماده به دفاع از راما برابر Bharata و کل Ayodhyan ارتش. Rishi Bharadwaj و هر تعداد از دیگر جنگل نشينان تبدیل عمیقا متصل به راما در این دوره از 13 سال در جنگل. در 14 سال تحصیل به خوبی صحبت ابرقهرمان مانند هانومان است فورا کشیده شده به راما خوبی است. او فراموش می کند خود را پنهان و blurts حقیقت در مورد خودش.

Vibhishana پشت برگ خود را سلطنتی راحتی جای خود را در سریلانکا قدرتمند دادگاه همسر و فرزند و ثروت و اموال – و برای چه کسی ؟ برای یک بی خانمان, بی خانمان, مهاجر (که هیچ سرنخی در مورد الوهیت) است و تنها خدمه رنگارنگ از غیر مسلح vanaras. که فوق العاده sharanagati کل تسلیم به عنوان kathakars تفصیل شرح دادن.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>