چرا بسیاری از پلیس casualities?

در پانزده روز ما شاهد دو پلیس مربوط به حوادث. اول دو هاریانا پلیس پاسبان به طرز وحشیانه ای به قتل رسیدند. دوم هشت پرسنل پلیس اوتار پرادش پلیس شهید شدند در حین انجام وظیفه در Vikas Dubey مورد. در حالی که شهروندان شادی مرگ یک تاریخچه sheeter Vikas Dubey و دستگیری قاتلان از هاریانا پلیس پاسبان نیز یکی سوگواری مرگ نامتناسبی بالا تعداد مرگ از پرسنل پلیس. داده ها نشان می دهد که بین سال 1947 و 2019 بیش از 35000 نفر از پرسنل پلیس خود را از دست داده زندگی می کنند در حین انجام وظیفه. مهم است که بررسی کند که چرا بسیاری از پرسنل پلیس جان خود را از دست در حین انجام وظیفه. یک تیم از محققان از IIM روتک انجام مصاحبه و تعامل با 104 پرسنل پلیس بین رتبه پاسبان و IG به پرس و جو در مورد دلایل آشکار بالا تلفات رای از پرسنل پلیس در حین انجام وظیفه در زمان های اخیر. تعاملات بودند رونویسی و با استفاده از نرم افزار NVIVO ما قادر به رسیدن به عمده دلایل پلیس تلفات.

هفت تم اصلی پدید آمده از تجزیه و تحلیل اطلاعات گردآوری شده. برای اولین بار آموزش ناکافی از پرسنل پلیس است که احتمالا مهم ترین دلیل تلفات بالا در پرسنل پلیس. نتایج حاصل از مطالعه ما نیز پشتیبانی می شوند توسط یکی دیگر از مطالعه انجام شده توسط Lokniti-CSDS در وضعیت پلیس در هند در سال 2019 است که گزارش شده است که تنها 6.4 درصد از پلیس پاسبان دریافت آموزش در پنج سال گذشته و این تعداد به طور مداوم کاهش یافته است در طول سال. با توجه به آموزش ناکافی این قابلیت عملیاتی پرسنل پلیس ممکن است نهفته است. دوم خستگی در پرسنل پلیس است و دلیل مهم دیگر. دوباره نتایج ما پشتیبانی شده توسط CSDS گزارش است که گزارش شده توسط مطالعات متعدد نشان می دهد که پرسنل پلیس به طور متوسط باقی می ماند در وظیفه برای بیش از 13 تا 14 ساعت در روز پس از روز. همچنین خستگی شده است, تجربی منفی در ارتباط با زمان واکنش watchfulness تمرکز آگاهی موقعیتی و روان هماهنگ سازی. سوم, استرس یکی دیگر از دلایل مهم برای بالا تلفات در پرسنل پلیس. استرس ممکن است طبقه بندی شده همراه دو بعد یعنی استرس شغلی و موقعیتی استرس است. استرس خمیده رابطه با عملکرد شغلی. به عبارت دیگر درجه خاصی از استرس نتایج در عملکرد مثبت اما فراتر از یک حد خاص استرس نتایج منفی در عملکرد. علاوه بر این, مثبت, عوامل استرس زا و منفی زای عمل متفاوت است. منفی عوامل استرس زا در قالب دپارتمان سوالات عمومی و محل کار بدرفتاری تنها منجر به کاهش عملکرد و نتایج برای پرسنل پلیس.

چهارم عملیاتی آماده سازی یکی دیگر از دلایل مهم برای بالا تلفات در پرسنل پلیس. ترین عملیات رنج می برند از آمادگی برای احتمال کم رویدادها و زیر برآورد تهدیدات. Contrarily معمولی تاکتیک های پلیس معمولا قابل پیش بینی برای مجرمان است. برنامه ریزی عملیات باید همچنین شامل توانایی برای ارزیابی منحصر به فرد نتایج ناشی از رمان تهدیدات ناشی از cybercrimes پیچیده وسایل کوچک مکانیکی و برتر جمع آوری اطلاعات استفاده توسط مجرمان. قابل توجه یک تعادل بین فناوری اطلاعات در مقابل هوش انسان جدایی ناپذیر است و برای عملیاتی آماده است. فقدان ویژه آموزش و اتکای بیشتر پلیس منطقه به جای واحد های ویژه مانند مسلح گردان و STF (special task force) ترکیب موضوع تلفات بالا. وجود دارد بسیار محدود عملیات ویژه تیم یا تیم های واکنش که در نتیجه اتکای بیشتر از ناحیه پلیس برای دستگیری جنایتکاران سخت و تاریخچه رستشني.

کاهش نیروی دید مهم دیگری است. اکثر پرسنل پلیس تحمل مهم است که تعیین کننده پلیس درک. پلیس لباس درک آمادگی برای عمل و سلاح دید مهم بازدارنده. با توجه به این پلیس معمولا به دنبال دکترین حداقل متناسب با نیروی آن را می شود حتی بیشتر مهم است که به تاکید بر پرسنل تحمل به عنوان یک نیروی چند برابر و بازدارنده.

ششم و ترس از خسارت های ناخواسته است یکی دیگر از دلایل مهم برای بالا تلفات رای در پرسنل پلیس. گزارش شده است که پرسنل پلیس معمولا بسیار محدود در استفاده از سلاح گرم در محله عملیات به عنوان آن ممکن است منجر به تحمیل آسیب در زندگی غیر نظامی و اموال. نتایج صدمات اغلب نسبت به پرسنل پلیس که ممکن است در نتیجه منفی حرفه ای نتایج برای آنها و واقعا دست و پا گیر دادخواهی روند.

هفتم یکی از مهم ترین دلیل برای بالا تلفات نرخ نقض محرمانه بودن با در نظر بگیرند. بسیار محدود اطلاعات محرمانه باقی خواهند ماند و بنابراین apriori اطلاعات به جنایتکاران وظیفه پلیس سخت تر است. از این رو, به تمجید به کسی که فداکاری در خط وظیفه کافی نیست شناسایی خائن است و حتی بیشتر مهم است. شناسایی و علامت گذاری به “موش” و “قناری” در سیستم ضروری است برای مقابله با هوش نیز می باشد.

به طور کلی با توجه به دلایل مشخص برای بالا پلیس مصدوم باید منعکس امروز که گرفتاری از پرسنل پلیس به خصوص در لبه برش باید بهبود بخشد. افزایش تاکید بر آموزش ارزیابی های روانی ایجاد واحد های تخصصی, مثبت تقویت انگیزه سرایت ماژول جداگانه قانونی بیمه و تمرکز بر تحمل برخی از مهم ورودی برای دولت و ادارات پلیس به پلیس افزایش اثربخشی و پلیس کاهش تلفات. ما باید تشخیص امروز پلیس پرسنل در حال کار در برابر مشکلات و در برابر جزر و مد در برخورد با اوباش و جنایتکاران سخت. از این رو همه ما باید خود را تشخیص کار و سوگواری با خانواده های کسانی که جان خود را از دست.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de