چرا تا چند مسلمانان در اتحادیه کابینه

در اتحادیه شورای وزیران وجود دارد 24 وزرای کابینه رتبه (از جمله نخست وزیر). وجود دارد و نه وزرای دولت مستقل شارژ. وجود اضافی 24 وزرای دولت است.

در تمام اتحادیه شورای وزیران شامل 57 نفر است. آن است که یک باشگاه بودند اما آن را به عنوان یک باشگاه آن خواهد بود منحصر به فرد ترین و قدرتمند ترین باشگاه در کشور است.

با تغییر برآورد مسلمانان تشکیل می دهند بین 15-20 درصد از جمعیت کشور. حدس می زنم که چگونه بسیاری از مسلمانان در اتحادیه شورای وزیران ؟ فقط یکی. مختار Abbas Naqvi, کابینه وزیر امور اقلیت. بنابراین اساسا یک مسلمان مسئول از دیگر مسلمانان است.

پدر و بنیانگذار این کشور به زندگی خود را به طوری که هند همچنان یک دولت سکولار است که در آن همه رونق صرف نظر از عقیده. همه حتی امروز پرستش در محراب از پدر و بنیانگذار اما تعداد کمی به دنبال خود منجر شود. او را تبدیل به فقط یک چهره در یک ارز توجه داشته باشید. خنده دار او در همه چیز در مورد پول است اما ما افتخار او را با پول است.

یک مسلمان وزیر از 57 در این شورا نشان دهنده فقط 1.8 درصد از کل. چرا وجود دارد کمی نمایندگی در شورای?

یکی می تواند استدلال می کنند که وجود دارد سه نوع از وزرا در هند. یکی از نوع است که دیده می شود نزدیک به ساعت مودی. در این دسته ممکن است سقوط S Jaishankar و Nirmala Sitharaman. از سوی دیگر این نوع است که تصور می شود نزدیک به آر اس اس. در این سطل ممکن است سقوط Nitin کرد و Rajnath Singh. و سوم از نوع نزدیک به هر دو مودی و آر اس اس. Amit Shah ممکن است نمونه ی این نوع است.

مودی دایره درونی است برای مدت طولانی نیست و شامل بسیاری از مسلمانان اگر چه او تلاش سخت به تعمیر خود را شخصی ایستاده با جامعه. یکی تبدیل به خود باعث شد ظفر Sareshwala یک عضو از سخت Tablighi Jamaat. Sareshwala آیا يومان خدمات به مودی برای اثبات این است که دومی بود نه مورچه-مسلمان.

از گفتارها به نظر می رسد که Sareshwala است آرزو به اتحادیه, وزارت, اما او در تمسخر وزارت امور اقلیت. ممکن است که مودی ارائه کرده است او یک اسکله اما اگر تا کنون از Sareshwala کاهش یافته است. شاید این پیشنهاد را به میل خود. در هر صورت Sareshwala وفاداری نسبت به مودی دارای مشکلاتی روبرو در زمان های اخیر.

مودی است که تصور می شود نزدیک به Dawoodi Bohra جامعه است که در یک فرقه در اسلام. اما مودی دیده است و نه آن جا به شهامت یک فرد با استعداد از آن جامعه است.

شکاف بین آر اس اس و مسلمانان قوی و روشن است. وجود دارد فقط یک unbridgeable شکاف بین دو جهان بینی. انتظار می رود پس از آن که آر اس اس ارسال خواهد یک مسلمان وزیر به شورای مانند انتظار غیر ممکن است.

مودی انتخاب شده است بسیاری از وزرا از بوروکراسی (ع Jaishankar, Hardeep سینگ پوری, RK سینگ) و حتی از ارتش (VK سینگ). آنها هیچ قادر به مسلمان کارمندان و افسران ارتش در هند ؟ آنچه در مورد ژنرال بازنشسته سید Hasnain? که او را نه یک دفاع وزیر ؟

درست مثل Hasnain باید وجود داشته باشد بی شماری قادر به مسلمانان در بسیاری از زمینه ها در سراسر کشور است. انتقاد از آن همه شما باید اما کنگره بزرگ چادر, حزب, دادن, برخی از مهمترین و آلو شغل به اقلیت ها از جمله مسلمانان. چرا BJP ندارد در این زمینه ؟

مودی رهبر کل کشور و به عنوان چنین. یکی از زمینه که در آن او فاقد آن است مسلمان, نمایندگی خود در شورای وزیران. او تا به حال یک زن و شوهر بیشتر زودتر Najma Heptulla و MJ Akbar اما حتی زمانی که آنها وجود دارد وجود دارد تنها سه مسلمان چهره (اضافه کردن Naqvi به مخلوط) در شورای. که تا به حال ساخته شده حدود 5 درصد از کل شورای.

مودی فقط نیاز به نگاه در آنچه اتفاق می افتد در انگلستان و کانادا است. به عنوان جمعیت آسیای جنوبی گسترش می یابد در این کشورها تعداد جنوب آسیا چهره ها را در صفوف خود وزیران را افزایش می دهد روز به روز.

هند از سوی دیگر شبیه به ایالات متحده که در آن با وجود سیاه پوستان که حدود 15 درصد از جمعیت وجود دارد تنها یک عضو در مغلوب ساختن پیشی جستن کابینه که بن کارسون که زین با نسبتا بی اهمیت وزارت مسکن و توسعه شهری است.

اما مودی هیچ تهمت است. مودی را شامل شد. چرا او و نه از جمله بیشتر مسلمانان به وزارت ؟ مسلمانان نیاز به احساس موجود در هند امروز. بیگانگی خود را از جریان اصلی کاملا روشن است. یک راه برای نخست وزیر به اصلاح آن خواهد بود و برای گسترش دولت او شامل بسیاری از مسلمان مواجه است.

که جوان را مسلمانان چیزی به آرزوی. آن پس از آن می تواند تبدیل به یک چرخه. افرادی مانند Hasnain و حتی Sareshwala نباید تلف شود. تاسیس پدر آرمان باید مورد احترام در نامه و روح و روان.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de