ادامه تنش میان آمریکا و چین بر دریای چین جنوبی در حال تبدیل شدن بد به بدتر با هر دو طرف صادقانه به دنبال مربوطه تمرینات نظامی در آبهای مورد مناقشه دریای چین جنوبی است. در حالی که چین تهدید کرده است که به استفاده از DF-21D و DF-26 موشک برای از بین بردن این دو ناو هواپیمابر یو اس اس نیمیتز و یو اس اس رونالد ریگان که در آمریکا مستقر در این منطقه واشنگتن در پاسخ با استحکام بیشتر به عنوان مصمم و همه آماده برای ایجاد یک پاسخ در خور به چین هر گونه حادثه ناگوار. به عنوان چین تهدید کرده است که برای استقرار J-12 جت های جنگنده در جنوب دریای چین واشنگتن واکنش نشان داد و با ارسال آن به نیروی دریایی حمله گروه های آن ، در واقع نصب طلبی بین این دو و با گذشت هر روز آشکارا به شمار شوم برتري از کل جهان است.

دلیل این امر روشن است که هر دو ایالات متحده آمریکا و چین امروز توانا و قدرت نظامی و مجهز با سلاح های هسته ای و بسیاری دیگر از پیشرفته سلاح های کشنده. در حالی که ما هنوز هم با داشتن فوق العاده بزرگترین استخر از جمله سلاح های مرگبار و بسیار آموزش دیده کارکنان نظامی است که آن را قوی ترین قدرت نظامی در جهان چین است که با داشتن بزرگترین ارتش با تجمع انواع مدرن و خطرناک تسلیحات. دوباره هر دو این آمریکا ناوهای هواپیمابر هسته ای هستند طراحی شده و با داشتن سلاح های هسته ای در هیئت مدیره برای حمله به حریف.

بیشتر ما این است که رهبر ائتلاف ناتو از 30 قدرت های غربی علاوه بر حمایت از ژاپن و استرالیا و کره جنوبی خود عمده قدرت نظامی و بدیهی است که حمایت خود را در تجمعی حمایت از سلاح و پرسنل ارتش در صورت هر گونه مسلح برخورد با چین است. چرا که منطق داد فراهم می کند که حمله به هر یک از اعضای ناتو خواهد بود در نظر گرفته می شود این حمله در تمام شرکای داد و در نتیجه آنها را به راه اندازی یک جمعی جبهه در برابر متجاوز است. دوباره ما پایگاه های نظامی خود را در تقریبا در سراسر جهان و که آن را قادر می سازد تا به راحتی نظارت بر فعالیت های مخالفان خود و ارائه مستمر پشتیبانی لجستیک به ارتش خود را در میدان نبرد.

به طور مشابه, نیروی هوایی آمریکا است منحصر به فرد در بسیاری از شمارش با بمب افکن های B52 و مختلف دیگر دولت از هنر دقت موشک ها بدون داشتن تشابه در جهان است. همچنین دفاع از خود سیستم است که نادر در نوع خود به عنوان شکست ناپذیر در جهان است. همچنین ما است که با داشتن این همه ماهواره ای قدرتمند مبتنی بر سیستم مانیتورینگ است که می توانید پیدا کردن هر یک در هر نقطه از جهان حتی در تونل و می تواند حمله به هلاک. نمونه هایی از صدام Huessain اسامه بن لادن و ابوبکر بغدادی و برتر ایران فرمانده نظامی Quassim Sulemani کاملا مربوط در اینجا برای روشن کردن.

به عنوان در برابر آمریکا و چین می ایستد بطور قابل توجهی کمتر با وجود داشتن حمایت از کره شمالی و پاکستان و عربستان سعودی و سوریه و چند کشورهای کوچکتر مانند آنتیگوا و باربودا دومینیکا و سورینام. متاسفانه پکن بدتر شده آن روابط دو جانبه با روسیه با این ادعا یک شهر ولادی وستک به عنوان قلمرو خود که در غیر این صورت باید یک فکر دوم به حمایت چین با نظر به دست آوردن مجدد آن را از دست داد جلال به عنوان اتحاد جماهیر شوروی سابق قبل از فروپاشی در سال پایانی دهه هشتاد در قرن گذشته.

در حالی که چین مهاجم امپریالیستی و militarist سیاست در سراسر جهان است که باعث نگرانی برای همه صلح سازمان ملل آمریکا را به رهبری داد قدرت های بزرگ در برابر چین خواهد شد و بدیهی است که توان بالقوه عامل بازدارنده ای برای آن است. در نتیجه همه اینها برتر و پیشرفته ویژگی های فنی نظامی آمریکا قطعا می تواند تغییر ارضی وضعیت موجود در دریای چین جنوبی هر چند که ممکن است منجر به سوم-جنگ جهانی. بدیهی است که نمی باید اتفاق می افتد به عنوان جنگ است نه یک راه حل دائمی از هر بحران به عنوان بسیاری از نمونه های بسیار در تاریخ جهان است. به جای صلح آمیز و دیپلماتیک حل های ممکن است به دنبال به نتیجه به یک نهادی ساخت تا جایی که تحریم های اقتصادی خواهد بود بسیار موثر در کنار چند از دیگر اقدامات است.

برای شروع با به رسمیت شناختن اعطا شده به چین با کشورهای مختلف باید خارج شود و آن عضویت دائم در شورای امنیت از جمله سازمان ملل بود نیز لغو. اما هر دو این اقدامات در برابر چین نمی تواند محقق بدون تجدید نظر در مورد مفاد قانون بین المللی و منشور سازمان ملل متحد. دوباره چین با عضویت در تمام منطقه ای و جهانی انجمن ها از جمله برجسته مانند گروه بندی NSG, FMCT BRICS باید لغو. همچنین این کشورها باید همکاری خود را به تعادل چین, تجاری, تجارت کردن در خود نفع به دلیل روابط تجاری خود با پکن همچنان بسیار عمیق تاسیس و بسیار متنوع. در واقع چین در حال حاضر نفوذ عمیقا به اقتصاد ملی این کشور است. با اینحال این کشورها باید به در نظر گرفتن قیمت آنها در حال پرداخت به پکن در جای کشت آنها روابط تجاری است. همچنین, چینی, سلاح های کشنده از جمله سلاح های هسته ای باید هم قرار داده و تحت نظارت سازمان ملل متحد.

این علاوه بر چین کمونیست سیستم ریشه و علت این همه شر است که دستکاری شده توسط رئیس جمهور چین به خدمت خود منافع و همچنین از حزب حاکم کمونیست. در واقع این بیش از حد قدرت تمرکز به یک دست به عنوان تکامل یافته از همان ابتدا که در واقع قبر تهدید به آرمان های مردمی در چین است. که لرد اکتون تأکید کرد که “قدرت فساد و فساد قدرت مطلق مطلقا.” بدیهی است چنین دیکتاتوری سیاسی در چین باید جایگزین لیبرال-اجتماعی-اقتصادی و سیاسی است.

در نتیجه قانونی حرمت دریای چین جنوبی به عنوان در هر مورد حکم از دادگاه داوری بین المللی در سال 2016 باید اجرا شود. بیشتر وجود دارد یک ضرورت برای افزایش بین دولت همکاری میان شرکای منطقه ای که باید تکامل قدرتمند منطقه ای سدی برای جلوگیری از قلدری و هژمونیک-تهاجمی سیاست چین است. بیشتر پکن باید افتخار فوق الذکر دادگاه جهت در این زمینه و همچنین باید توجه ارضی حرمت همه دیگر کشورهای مستقل با توجه به روح Panchsheel. غفلت از آن ممکن است به صورت جمعی جهانی خشم بودن منعکس تحت رهبری ایالات متحده که ممکن است به اثبات می تواند فاجعه آمیز برای چین است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im