چرا ما باید نوشتن در زمان انزوا :

ما در حال زندگی در قرنطینه بار که خود جداسازی یک انتخاب نیست بلکه بیشترین نیاز به زمان است. هر کس این روز است که به بررسی میل به کاوش خود را پنهان شور اعم از نقاشی و آواز و باغبانی عکاسی به نوشتن. در اینجا من باید کشف جنبه از نوشتن.

هر شب من زنگ در یک زمان ثابت در اوایل صبح. من نشستن در رختخواب من را توجه داشته باشید من کتاب و مداد که من ترک من کنار تخت و شروع به نوشتن. در این منطقه که نیمه بیدار و نیمه خواب من می نویسم قبل از اینکه من تا قبل از دیدار من با هر کسی که حتی قبل از شستن صورت من.

بسیاری از زمان من حتی نمی دانم آنچه که من نوشتن در مورد و آن را واقعا مهم نیست. آنچه مهم است محتوای آنچه من می نویسم اما در واقع بسیار از قرار دادن قلم به کاغذ.

در حرفه من, من به دیدار و تعامل با مجموعه های مختلف از مردم است. من در مورد آنها و سپس من در مورد آنها بنویسید. به عنوان یک زندگی نویسنده, من نوشتن در مورد زندگی مردم است. گاهی اوقات آنها به نظر می رسد بزرگسالان گاهی اوقات آنها نمی . گاهی اوقات من تعجب در بلوغ و اندیشیدن بیش از خود من نابالغ افکار. گاهی اوقات من نوشتن در مورد زندگی افراد دیگر و گاهی اوقات من نوشتن در مورد خود من. چیزی که متصل می شود و من به ظاهر دو نه رشته های مرتبط با یک نویسنده و یک کارآفرین نوشتن است.

زمانی که من در تعامل با مردم در مورد نوشتن بسیاری از مردم بر این عقیده هستند که آنها پیدا کردن نوشتن بسیار یکنواخت و آنها نمی پرستار آرزوی تبدیل شدن به یک بالا مشخصات نویسنده.

واقعیت این است که هدف از نوشتن این است برای تبدیل شدن به بهترین نویسنده فروش اما سوال این است که نوشتن کمک می کند تا شما در پیدا کردن صدای خود را و یک فرصت برای نگاه عمیق تر.

همه ما بازی یک ورزش خاص. قطعا ما بازی نمی کند که ورزش برای تبدیل شدن به بهترین بازیکن. ما فقط بازی باقی می ماند مناسب و زندگی ما جالب است. این چیزی است که نوشتن همه چیز در مورد زندگی خود را پر جنب و جوش و جالب است.

هنگامی که شما نوشتن با درجه ای از نظم چیزی شگرف شروع به آشکار شدن. پس از آموزش خود را به نوشتن برای دو یا سه هفته شما شروع به گوش دادن به صدای خود را بسیار واضح تر از قبلی خود را بار.

اگر من نقل قول مثال دیگر ذهن ما شبیه یک بزرگراه بسیار شلوغ با صدها افکار گذشت هر روز. چه نوشتن می کند این است که آن را به آرامی برای خلاص شدن از شر سر و صدا فوق العاده در سر و در نتیجه آوردن صلح به ذهن ما و ساخت آن را یک روستایی جاده خیابان به جای آن با کمتر هم ریختن افکار.

زمانی که این د می گیرد, شما کشف خواهید کرد که شما آنچه شما استفاده می شود. ما باز کنید تا ببینید که جنبه ای از شخصیت ما است که ما هرگز جدید وجود داشته است در وهله اول. که دقیقا به همین دلیل آرام فرود در ذهن یک نویسنده پس از اقدام به نوشتن.

نوشتن نه تنها یک فعالیت فکری. اگر شما نوشتن خود را در کل بدن درگیر می شود در این روند و کل فعالیت می شود ذهن و بدن و فعالیت است. تولستوی گفت:—من باید نوشتن هر روز نه آنقدر به موفقیت کار من اما به خارج از روال است.

اگر شما در حال اجرا یک مسابقه شما خواهد شد نه تنها نشان می دهد در روز از این مسابقه. شما شروع به آموزش کم کم تا زمانی که شما قادر به اجرای بی دردسر. آن است که دقیقا همین کار را با نوشتن. ما انتظار نداریم که به اجرای مسابقه دو ماراتون در روز اول اما ما عمل هر روز مصرف آن کمی بیشتر است.

اگر شما می خواهید به نگاه عمیق تر در درون خود و در مردم در اطراف شما و می خواهید به شنیدن دسی بل از صدای خود را فراموش نکنید که به نوشتن یک فرصت است. نوشتن با انتظارات هیچ خواسته ها و پیدا کردن صدای درونی خود را در وسط سر و صدا دیوانه کننده از یک صدای بلند جهان است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de