همانطور که در بسیاری از کشورهای ساکن در نقاط روستایی محافظه کار ویرجینیا می گویند به نظر می رسد آنها به ساکن به طور فزاینده ای متفاوت روزانه از واقعیت است که از شهری و برون شهری منطقه. که احساس جدایی مرکب در ماه نوامبر گذشته دموکراتیک رفت و برگشت از دولت منتخب دفاتر. در حال حاضر ساکنان فردریک شهرستان در حال خانههای گلی خالی رادیکال پیشنهاد: پرنس از ویرجینیا و پیوستن به همسایه, West Virginia.

چند Frederickians در واقع به نفع دوباره ترسیم مرز. اما این پیشنهاد صحبت می کند به شدت اجتماعی و سیاسی میکنند.

“من احساس بسیار قوی محبت نسبت به ویرجینیا می گوید:” داگلاس مک کارتی عضو Frederick County هیئت ناظران. “اما از آنجا که از آنچه اتفاق می افتد در ریچموند شمالی و ویرجینیا این کار را من سوال چه گزینه های ما اگر همه چیز رو به پایین جاده که به نظر نمی رسد بسیار Virginian.”

سوال از آنچه که Virginian متفاوت به نظر می رسد در شمال استان ها در نزدیکی واشنگتن دی سی که در حال تبدیل شدن به جوان تر نژادی متنوع و لیبرال تر از بقیه از دولت است. شمال ویرجینیا “در واقع تبدیل این تعریف بخشی از ویرجینیا می گوید:” کیان Cai, یک متخصص در دانشگاه ویرجینیا است.

ویرجینیا وینچستر و فردریک شهرستان

یک درایو از بین فیرفکس و فردریک شهرستان در ویرجینیا شرایط مانند سفر به عقب در زمان. به عنوان بزرگراه هل غرب پارکینگ محو مراتع فضاهای کاری به جنگل حومه به گسترده دره شناندو. فقط یک ساعت رانندگی از هم جدا دو کشور مانند کشورهای مختلف.

اگر غرب ویرجینیا می شود راه خود را از آنها می شود.

غرب ویرجینیا فرماندار و سنا را دعوت فردریک شهرستان حدود 90,000 در ویرجینیا مرز شمالی به سوئیچ خطوط دولت است. دعوت می آید به عنوان بسیاری از در تا حد زیادی محافظه کار شهرستان احساس ناراضی با ویرجینیا اولین دولت دموکراتیک در دهه منتخب در بخشی با تشکر از جمعیتی تغییرات در دولت آبادی.

چند Frederickians در واقع به نفع دوباره ترسیم مرز اما این پیشنهاد صحبت می کند به شدت از ویرجینیا زمان قطبش. همانطور که در بسیاری از کشورها تجربه سریع شهری و برون شهری رشد ساکن در نقاط روستایی محافظه کار ویرجینیا به نظر می رسد به ساکن به طور فزاینده ای متفاوت واقعیت روزانه.

میان به شدت حزبی بحث بیش از سقط جنین و کنترل اسلحه در ویرجینیا سرمایه ریچموند برخی در حال حاضر تعجب می کنم که آیا این دو واقعیت هستند reconcilable – یا اگر شکاف در هویت سیاسی رشد کرده است بیش از حد به پل.

“من احساس بسیار قوی محبت نسبت به ویرجینیا می گوید:” داگلاس مک کارتی عضو Frederick County هیئت ناظران و مادام العمر شهرستان ساکن هستند. “اما از آنجا که از آنچه اتفاق می افتد در ریچموند شمالی و ویرجینیا این کار را من سوال چه گزینه های ما اگر همه چیز رو به پایین جاده که به نظر نمی رسد بسیار Virginian.”

بسیاری از اگر چه در حال حاضر درخواست آنچه “ویرجینیایی” حتی معنی و یا کسانی را که برای تصمیم گیری است.

یک موج جمعیتی

در شمال ویرجینیا محاوره شناخته شده به عنوان NoVa, جمعیت, تغییر شده است برای چندین دهه به عنوان مردم وجود دارد نقل مکان کرد برای کار در واشنگتن است. در 2010s می گوید: کیان Cai, مدیر جمعیت گروه تحقیقاتی در دانشگاه ویرجینیا Weldon کوپر مرکز برای خدمات عمومی دو-سوم از ویرجینیا رشد جمعیت اتفاق افتاده در منطقه است. توسط 2040 آن پیش بینی شده شامل نیمی از جمعیت این ایالت.

کسانی که در حال حرکت به منطقه هستند به احتمال زیاد به جوان تر نژادی متنوع و لیبرال تر از مردم در بقیه دولت او می گوید:. این جوان بیشتر جهان وطنی ویرجینیا نشان دهنده رشد قدرت پایه و دلیلی است که چرا دموکرات ها در حال حاضر باید کنترل کامل بیش از دولت برای اولین بار در 26 سال.

“این به طور فزاینده سخت تر برای گفتن نوا نیست ویرجینیا می گوید:” خانم Cai. “نوا در واقع تبدیل این تعریف بخشی از ویرجینیا است.”

در همین حال مناطق روستایی مانند فردریک که بسیاری از دولت خاک باقی مانده اند عمدتا همان – به عنوان خود را ارزش های محافظه کار. در بخشی از این گسست را ترک کرده است افرادی مانند آقای مک کارتی احساس پشت سر گذاشت به خصوص به عنوان قانونگذاران ایالتی را مترقی باعث می شود. و اخیر دعوت از غرب ویرجینیا به سوئیچ متحده به طور موثر به حرکت دولت خط ایجاد شده در سال 1863 زمانی که غرب ویرجینیا جدا از کنفدراسیون است که نه تنها aspirational rebordering طرح در کارت.

Chris Jackson/AP

غرب ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت حرکت دست با غرب ویرجینیا قانونگذاران در طول دولت از دولت آدرس در خانه اتاق در دولت و کنگره Jan. 8, 2020, در چارلستون.

پیوستن به غرب ویرجینیا فرماندار آزادی رئيس دانشگاه جری فالول جونیور برجسته محافظه کار صدا در دولت و در سراسر کشور حمایت کرده است یک دولت-تعویض رفراندوم در دانشگاه خود را از اونورتر – حدود 100 مایل از مرز – و در جای دیگر در روستاهای ویرجینیا.

هيئت دولت دیوید LaRock یک جمهوری خواه که نشان دهنده بخشی از Frederick County, حتی پیشنهاد بازگشت پرجمعیت شهرهای اسکندریه و آرلینگتون که پیوست ویرجینیا در 1840s به دلیل حمایت خود را از برده داری, بازگشت به, واشنگتن d. C.

این پیشنهاد می گوید: آقای LaRock بود به معنای باز کردن یک گفتگو در مورد دولت قطبش به جای تلاش برای به دور دو مرفه زبانی.

بخشی از آنچه را به خود جلب کرده توجه خاص به فردریک شهرستان را دعوت می گوید آقای LaRock است چارچوب قانونی در حال حاضر در محل برای چنین تغییر دهید. در طول جنگ داخلی سه کشور همسایه Virginia شهرستان – برکلی, Jefferson, و فردریک – بودند دعوت به تازگی ایجاد شده West Virginia به دوباره پیوستن به این اتحادیه است. در حالی که فردریک عمل هرگز خود را در, دعوت, دو, استان ها رای به ترک. خود پرسی شد و بعد از تایید توسط 1871 تصمیم دیوان عالی کشور ارائه سابقه برای فردریک به دنبال کت و شلوار.

Ad hoc ایجاد West Virginia مرز را ترک کرده است بسیاری عمیقا ریشه خانواده مانند آقای مک کارتی را که سابقه حضور در هر دو طرف با این تصور که دولت خطوط تا حدودی مصنوعی.

“شرق تکدی از غرب ویرجینیا است متفاوت از ویرجینیا,” او می گوید.

تفنگ حقوق قانونی تیررس

آقای مک کارتی نیست و در عین حال حمایت از تجزیه طلبی, اما او می گوید که او و بسیاری از او را تشکیل می خواهید به نگه داشتن گزینه های خود را باز کنید. تغییرات بیرون آمدن از ریچموند به او بسیار واقعی تر از مرز عبور بدون فکر تقریبا هر هفته.

اکثر Frederickians علاقمند به کوه در می رم خطوط دولت – به خصوص با توجه West Virginia بدتر اقتصاد است. بسیاری در ویرجینیا همچنین نگاه کردن به آن فقیر همسایه. اما به بلین دونن یکی دیگر از اعضای این شهرستان با هیئت ناظران این طرح نشان می دهد که چگونه بالا مخاطرات سیاسی تبدیل شده اند به خصوص وقتی که می آید به مالکیت اسلحه.

روستایی ویرجینیا حفظ فرهنگ “اسلحه و مزارع” او می گوید. برای محدود کردن حق مردم برای حمل است که در نظر او یک تهدید برای آزادی در قانون اساسی و حتی بیشتر کل راه زندگی است.

“اگر یک طرف فکر می کند که آنها در حال حاضر ساخته می شود felons از, که بیش از از دست دادن” او می گوید.

آقای دونن با حضور Jan. 20 تجمع در ریچموند زمانی که بیش از 22,000 فعالان نشان داد و حمایت خود را از حقوق تفنگ. مردم را از آمد تا آنجا که مینه سوتا, آرکانزاس, پنسیلوانیا و نیویورک به حمایت از آنها گفت که “برادران و خواهران” در ویرجینیا.

مردم او را در آنجا ملاقات آقای دان می گوید: درک شیوه زندگی خود را بسیار بهتر از ویرجینیا متولد قانونگذاران در ریچموند. “چه فرماندار و مجمع عمومی در حال تلاش برای انجام چیزی است که اساسا بر زندگی مردم و در عین حال آنها خود را معاف از آن می گوید:” آقای دونن با اشاره به سیاستمداران مانند فرماندار که تکیه بر حفاظت پلیس برای دفاع از خود.

کنند قوانین کنترل اسلحه در ضمن همچنان به پیشرفت از طریق مجمع عمومی. مجلس نمایندگان در Jan. 30 به تصویب یک سری از لوایح که نیاز به چک های پس زمینه جهانی و ایجاد یک “پرچم قرمز” ارائه به طور موقت حذف سلاح از ساکنان در نظر گرفته شده خطرناک است.

آقای مک کارتی آقای LaRock و آقای دونن همه می گویند که آنها احساس مسئولیت همراه با شهروندان در بقیه امور خارجه, اما آنها همچنین بر این باورند که ریچموند است عبور یک خط است. فردریک شهرستان شد و پس از این مرحله برای بسیاری از جنگ داخلی جنگ است. این سابقه برای تعیین سرنوشت و تمایل به مبارزه با بیش از هویت.

ویرجینیا می گوید آقای مک کارتی یک ایده است. مانند هر گونه ایده آن را نرم و قابل انعطاف.

“به عنوان دیگر حرکت مردم به ویرجینیا و آنها کرافت ویرجینیا به آنچه که می خواهید آن را به در همان زمان وجود دارد افراد دیگر در ویرجینیا که می خواهید چیزی متفاوت است,” او می گوید.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

آموزش سئو