چرا راهول گاندی ممکن است اشتباه در مورد Aghadi : چون او هرگز آماده به انجام کسب و کار با سنا

آن را ممکن است تعجب بسیاری از تحلیلگران سیاسی که راهول گاندی باید حتی اقدام به فاصله کنگره از شیو سنا -led Maharshtra Vikas Aghadi دولت که آن را تا به حال 12 وزیران در دولت . او ادعا می کنند که دولت در بمبئی بود که کنگره دولت” ما تنها حمایت از آن است .” در نهایت ثابت می شود یک سگ سوت. . بسیاری از فرض که Rahul بود شستن دست های خود را خاموش Aghadi دولت به عنوان Sena-NCP – کنگره ائتلاف شده است شده است برای مقابله با کرونا بیماری همه گیر در بمبئی و بقیه ماهاراشترا.

عجیب در ماهاراشترا کنگره Rahul نظر نمی ایجاد بسیاری از kerfuffle. در واقع رهبران حزب بودند مایل به گرفتن بسیار مهربانتر از نظر گاندی موقعیت است که کنگره “حمایت” سنا دولت است . “اگر Rahul احساس نمی کند که این کنگره بخشی از Aghadi دولت آن است که تنها به خاطر او مخالف پیوستن به دست و یا به جای انجام کسب و کار با شیو سنا . آن را موقت کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی که تا به حال پاک تشکیل ائتلاف با سنا” به یاد می آورد ارشد رهبر دولت که جعل کرده Aghadi .

با اینحال Rahul نظر در مورد کنگره نقش در Aghadi نشده اند می تواند بیشتر موقع آن را به عنوان تزریق حس عدم اطمینان سیاسی در دولت است. ساعت پس از Rahul صحبت خود را از نزدیکان و بمبئی سابق کنگره رئیس سانجی Nirupam عمومی رفت و مدعی است که هیچ” وجود دارد هماهنگی بین این سه ائتلاف احزاب در قدرت; او صحبت از تعداد رکورد اداری فلیپ فلاپ توسط سنا سانتی متر و شکست خود را به مشورت با متحدان.

به طور قابل توجهی Rahul نظر آمد و در این زمینه رهبر ارشد بی جی پی Narayan Rane نشست با فرماندار B. S Koshiyari و خواستار اعمال رئیس جمهور قانون است .آن را نیز در میان گیج کننده parleys بین کهنه NCP رئیس Sharad Pawar و وزیر Uddhav Thackeray. این Pawar-Thackeray parleys ظاهرا به مرتب کردن حساس اداری مسائل. مثلا وزیر Thackeray را بیش از وابستگی به دبیر کل Ajoy مهتا – یک مسئله شده است که در riling بقیه بوروکراسی دولتی. به نظر می رسد که NCP وزرا بیش از حد خوشحال نبوده است با قاطعيت مهتا .کنگره همچنین به نظر می رسید که مسائل در مورد عدم دسترسی از سانتی متر–یک کار از خانه سانتی متر که به ندرت در بازدید از دبیرخانه.

با این حال گزارش ها از سرنگونی Aghadi دولت حاضر به مردن تا رئیس سابق وزیر Devendra Fadnavis بیرون آمد و به روشن شدن هوا و روشن است که بی جی پی نداشت “اولویت سیاسی” بود و بیشتر در مورد مبارزه با COVID 19 از cobbling یک دولت جایگزین . کنگره رهبران معتقد هستند که Fadnavis بود مجبور به رفتن با روشن شدن به عنوان یک تغییر در دولت رفته اند در برابر خلق و خوی عمومی. بنابراین بیش از Pawar اطمینان آن شده اند باید Fadnavis کلمات که ممکن است که قطعا ارائه برخی از آرامش به @از UddhavThackeray. برای برخی از دلیل Aghadi است سنجاق بسیاری از امید در بادهای موسمی برای کمک به بمبئی دور آن COVID 19 نبرد .

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>