چرا راهول گاندی کردم این همه اشتباه در مورد مستند

من از تماشای راهول گاندی در گفتگو با راجیو Bajaj در جناح چپ کانال و مطلق حرف مفت بود که پرتاب در اطراف من توقف گوش دادن میدوی را از طریق.

Rahul تماس مستند شکست خورده مستند. واقعا ؟ هند تا به حال شش هزار به علاوه مرگ و میر. ایالات متحده بیش از یک صد هزار. بنابراین هند شکست خورد ؟ در واقع این مستند به یاد خواهد شد به عنوان سیگنال دستیابی نارندرا.

Bajaj به نام این ترین شدیدی مستند در هر نقطه در جهان است. واقعا ؟ آنچه در مورد این مستند در ووهان چین که در آن مردم بودند که مورد ضرب و شتم زمانی که آنها بیرون آمد در خیابان. به یاد داشته باشید کاملا ترک خیابان در ایتالیا ؟ Bajaj ستایش مدل سوئدی. سوئدی ها اجازه دهید همه چیز بود و در حال حاضر آنها در حال پرداخت قیمت.

مودی به حال تمام کشور وزرای ارشد از جمله Mamata بانرجی و Arvind Kejriwal و هر کنگره وزیر درست پشت سر او. هیچ یک از وزرای ارشد شده است preening برای تبدیل شدن به ساعت بر خلاف ما که در آن کومو فرماندار نیویورک و Whitmer فرماندار میشیگان باید سعی در تقویت خود در انتخابات ریاست جمهوری و معاونت ریاست جمهوری اعتبار در طول بیماری همه گیر.

من شک دارم که بسیاری از کنگره وزرای ارشد باید مخفیانه توصیف قاطع و مصمم رهبری مودی و نه این زیپو مکالمات که راضی می شود به با بالا و توانا.

Bajaj گفت که ما باید نگاه شرق و نه غرب. اما مودی به سمت نگاه ووهان و اجرا خود را مستند در خطوط مشابه است که همه به خوبی, چون هند دهکدهای از دست داد تا چند زندگی در مقایسه با بسیاری از کشورهای دیگر.

اقدام سریع و سریع مسطح منحنی در هند. به طور مشابه در کالیفرنیا اقدام سریع و سریع مسطح منحنی. اگر شما نشسته در همه چیز به نیویورک و سوئد را شما پرداخت قیمت. و این درست نیست که یک بار این مستند برداشته شده است مرگ و میر را به قبل از مستند سطوح. داده ها در هند و کالیفرنیا را پشتیبانی نمی کند که ادعای Rahul و Bajaj.

آن خیره کننده است که هند glitterati که این فرصت را به سفر خارج از کشور به عنوان Rahul بنابراین اغلب می کند, به نظر می رسد به دانستن کمی در مورد جهان است. ویروس را نابود کرده است قدرتمندترین اقتصاد جهان, ایالات متحده است. پس چرا افسوس که آن را به ديگر اقتصاد هند و سرزنش مودی برای آن ؟ فقط سرزنش مودی برای همه چیز, هرگز او را به هر گونه اعتبار است.

واقعیت این است که پس از گرفتن خانه خود را در دو زمین لرزه در سال 2014 و 2019, Rahul شده است و قادر به تعمیر خانه خود را. به نظر می رسد که او تا به چیزی برای انجام در حال حاضر است. او هر گونه تغییر را ندارد به کنگره حزب است. Rahul است به تظاهر به عنوان اگر کنگره است پاسخ به همه گیر. با همان افراد در جای تمام کسانی که نابود UPA 2 از 2009-14 از جمله Rahul و مادر خود چگونه شما می توانید انتظار هر گونه خوب جواب آمده از کنگره است.

ماهاراشترا است قادر وزیر در Uddhav Thackeray. Rahul به تازگی تضعیف او با بیان این که Rahul است نه یک تصمیم ساز در ماهاراشترا. Rahul است که در Thackeray دولت. بدون Rahul حمایت Thackeray دولت سقوط خواهد کرد. و Rahul می گوید که او تصمیم ساز در ماهاراشترا.

که در آن پس از آن است Rahul تصمیم ساز است ؟ آنچه که عنوان خود را در کنگره? رئيس جمهور ؟ معاون رئيس جمهور ؟ رئیس جمهور شود ؟ او رنج می برد به اندازه کافی و/یا مجازات شده است به اندازه کافی برای 2019? او به عنوان رئیس کنگره است. چرا که او آن را به طور رسمی بیش از? به همین دلیل است که او پنهان شده در پشت مامان?

حقیقت این است که Rahul به همراه شناخته شده-مودی baiters مانند Bajaj و Raghuram راجان و پس از آن زمان در جناح چپ رسانه ها به طعمه مودی. بله وجود داشته است عظیم مسائل با مستند اصولا مهاجران بحران است. اما می گویند که COVID-19 کشنده نیست? Rahul و Bajaj شما سیگار کشیدن چیزی ؟ تمام جهان وحشت زده از این ویروس به خصوص نوع مرگ آن می توانید به ارمغان بیاورد.

Rahul نیاز به مودی حافظ در مدیریت این بیماری همه گیر. نخست وزیر revels در مدیریت بحران. او ثابت نشده خیلی خوب در زمان عادی از جمله در اقتصاد در حال رشد. این منطقه که Rahul باید حمله و ارائه راه حل های بتنی برای. چگونه به هند تولید hub? چگونه به NRIs پست برای کمک به هند ؟

او به جمع آوری برخی از ممتاز (مثل خودش) رفقا و فقط پارس تا درخت اشتباه. شما می توانید تصور کنید که چگونه Rahul موفق شده اند همه گیر اگر او تا به حال شده است نخست وزیر ؟ هند می شده اند و غرق در مرگ.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>