چرا سیاست مهم – به خصوص در حال حاضر

واشنگتن

خواننده عزیز:

چگونه کسی می تواند فکر می کنم و یا نوشتن در مورد سیاست در یک زمان مثل این ؟ این بارها شنیده سوال نشان دهنده اعتقاد اساسی که سیاست کثیف است کسب و کار و نه در نظر گرفته شود در طول یک بحران است.

اما واقعیت این است که تا سال 2020 است که انتخابات ریاست جمهوری سال است. بسیاری از مقدماتی تا و پایین انتخابات هنوز به محل. و آمده Nov. 3 و امریکا رای خواهد داد – چه در شخص و یا از طریق پست الکترونیکی – در انتخابات عمومی به عنوان آنها باید: سیاست مهم و حیاتی است و حتی بیشتر از آن در طول زمان یک چالش بسیار زیاد.

برای بهتر یا بدتر, سیاست این است که چگونه ما مقامات منتخب مردم که ساخت تیم و رهبری, ملت, دولت, شهرستان, این شهر در زمان های خوب و بد. سیاست این است که چگونه ما آبراهام لینکلن فرانکلین روزولت و رونالد ریگان. سیاست است که چگونه ما در حال گرفتن 2 تریلیون دلار coronavirus اضطراری و امداد رسانی بسته بندی کنگره.

البته وجود دارد لحنی جنبه های سیاست – نام-تماس های نادرستی را دیدیم. اما فعالیت سیاسی همچنین دارای توانایی برای ما ایجاد جامعه ما را از خودمان و نسبت به کار خوب بیشتر. مانیتور خبرنگار داستان Hinckley نوشت قاطعانه در این مورد در هفته گذشته از فلوریدا.

زمانی که من در نگاه من سرشار صندوق پستی من ایمیل از مغلوب ساختن پیشی جستن بایدن و ساندرز مبارزات و همچنین تعداد بی شماری از نامزدها برای کنگره و دیگر دفاتر. از آنها بخواهید برای آنها مشتری جلب حمایت آنها درخواست تجدید نظر به برش از رای دهندگان.

در روز سنت پاتریک من زده شد توسط یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ایمیل اعلام “ایرلندی آمریکایی ها برای مغلوب ساختن پیشی جستن.” در ابتدا من فکر می کردم که چگونه می توانید آنها را به انجام این کار در حال حاضر ؟ سپس من فکر کردم چرا که نه ؟ “متن SHAMROCK” به یک شماره خاص برای پیوستن به ایمیل گفت. همه من می تواند انجام دهد خندیدن.

مبارزات نیز یک فرصت برای خلاقیت است. در زمانی که افراد نباید از جمع آوری در فرد نامزدها در حال برگزاری مجازی حوادث. معاون سابق رئیس جمهور بایدن این, presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد شده است مبارزه از طریق پخش از یک خانه موقت در استودیو دلاور.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را قلدر منبر و آسان توانایی رسیدن به توده ها. اما او همچنین دارای مسئولیت عظیم. چگونه او دسته coronavirus چالش خواهد شد یا باعث شکستن و یا ریاست جمهوری خود. اما در نهایت در زمان بحران آن را حس می کند برای آمریکایی ها برای قرار دادن تعصب را کنار گذاشته و امیدواریم که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان کشور اجرایی باعث می شود تصمیم گیری عاقلانه.

اجازه دهید ما می دانم آنچه شما فکر در csmpolitics@csmonitor.com.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو