در یک بحران بزرگ بهداشتی مانند شیوع ویروس در چین یکی از اولین تلفات می تواند اعتماد عمومی را در دولت است. رهبران پکن در حال حاضر از این آگاه است. بسیاری از چینی ها را تبدیل به بی باک در انتقاد از حزب کمونیست پاسخ. به عنوان یک نتیجه, مقامات revved یک کمپین تبلیغاتی برای برجسته کردن کسانی که در خط مقدم کارگران که – همانطور که در بسیاری از کشورها – به طور گسترده ای مورد اعتماد: پرستاران.

این مقام چینی مطبوعات به تصویر می کشد پرستاران مقابله با شیوع بیماری به عنوان شجاع است. “من و همکارانم در حال ترس از آلوده شدن” یک پرستار است گفت: به نقل از. و یا مطبوعات نشان می دهد خستگی ناپذیر شفقت از سلامت کارگران است. “از این بیان در پرستاران چشم من از آنان احساس خستگی و می دانستم که این کار باید خسته کننده تر از من انتظار داشتند” یک پرستار این گزارش گفت: از دیگران است. در چین اصلی شیوع ویروس در 2002-03 این تبلیغات کاملا صریح و روشن در فرماندهی و مردم را به “عشق خود را،”

در حالی که چنین قصه ممکن است کمک به پوشش بیش از حزب حاکم را شکست پرستاران در واقع ویژه در کیفیت حرفه ای است. این به ویژه در طول شیوع بیماری های عفونی در هنگام مراقبت های حمایتی بسیار مهم است برای یک بیمار بهبود است. پرستاران نیز بزرگترین بخشی از سلامت نیروی کار در هر کشور است.

فراتر از دانش فنی پرستاران به طور گسترده ای دیده می شود که ذاتا عاری از نفس پرستی. آنها محبت و توجه است که می تواند تسهیل شفا. بسیاری از هدف خود را به انجام برسانند حرفه ای به اصطلاح بلبل تعهد که تماس در هر پرستار به “خودم اختصاص به سعادت کسانی که متعهد به مراقبت از من.” فلورانس نایتینگل 19th
قرن پرستاری پیشگام می خواستم پرستاران به تمرکز بیشتر در رفاه بیماران از بیماری. “دلهره و عدم اطمینان, منتظر, انتظار, ترس, تعجب, آیا یک بیمار آسیب بیشتری نسبت به هر گونه اعمال” او توصیه می شود.

به عنوان جهانی بلایای طبیعی افزایش می دهد – که آیا از تغییر آب و هوا یا شیوع – پرستاران در تامین کوتاه مدت هستند. اما اعتماد در آنها نیست. آخرین نظرسنجی گالوپ در ایالات متحده نشان می دهد که چرا. از همه حرفه ای پرستاران رای بالاترین در صداقت و اخلاق در 85 درصد است. که سطح اعتماد شده است سازگار بیش از 18 سال از انتخابات حتی به عنوان اعتماد به حرفه های دیگر کاهش یافته است. آن را نیز بسیار بالاتر از اعتماد به پزشکان و روحانیون و پلیس.

دولت چین در حال یادگیری یک درس در مورد شخصیت مورد نیاز برای به دست آوردن اعتماد مردم است. فرستاده است و بیش از 6000 سلامت کارگران به طور عمده پرستاران به هوبئی استان, مرکز شیوع ویروس. کار خود را با ارزش است برجسته. به جای راه اندازی یک سیستم نظارتی دیجیتال برای پیگیری اعتماد خود را از مردم رهبران خود را می توانید سعی کنید به بیشتر قابل اعتماد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im