لندن

یک زن و شوهر است به نگه دارید ایرلند ازدواج در هفته آینده به عنوان محافظه کار در این استان با چالش های عمیق سیاسی و مذهبی بخش به گرفتن تا با بقیه بریتانیا.

زن و شوهر ابراز هیجان در تاریخ ساخت اما گفت که برابری باقی ماند و از رسیدن به عنوان زوج نمی تواند تبدیل مدنی مشارکت به ازدواج است.

“احساس وصف ناپذیر است” گفت: Sharni ادواردز, پیتزا اکسپرس مدیریت از انگلستان است.

“ما بسیار فروتن به خصوص برای اولین بار از جامعه ما دانستن چقدر سخت هزاران و هزاران نفر از مردم به مبارزه برای این” او گفت: بنیاد تامسون رویترز در یک مصاحبه تلفنی.

از آن خواهد شد “کاملا شگفت انگیز فقط قادر به اشتراک گذاشتن عشق ما” گفت: Robyn مردم خانه سالمندان مراقب از بلفاست.

خانم ادواردز و خانم مردمان را به ازدواج در شهر ساحلی کرریککفرگوس در فوریه. 11 خود ششمین سالگرد به عنوان یک زن و شوهر.

“ما فقط می خواستم به جلو بروید و جشن عشق ما و برگزار نمی شود پشت هر” گفت: خانم ادواردز.

“این نوع از سرنوشت است که این اتفاق افتاده است” او گفت:.

پارلمان بریتانیا رای دادند و در ماه جولای به زور ایرلند شمالی است که تنها بخشی از انگلستان بدون ازدواج از سال 2013 به اصلاح قوانین خود را در حالی که در منطقه زد و بدون آن تفویض دولت است.

استان اداره می شود به طور جداگانه در بسیاری از مسائل میراث درگیری های فرقه ای.

اما در سال های اخیر, LGBTQ حقوق شده اند به طور فزاینده ای از حمایت ملی Sinn Fein حزب به طور سنتی حمایت کاتولیک.

Sinn Fein می خواهد ایرلند شمالی به عنوان بخشی از جمهوری ایرلند که با قانونی شدن ازدواج همجنسگرایان در سال 2015.

اما ازدواج همجنسگرایان مخالفت دموکرات اتحادیه کارگری حزب (DUP) که می خواهد ایرلند شمالی به ماندن در انگلستان و که حمایت از پایه تا حد زیادی پروتستان.

این DUP تا به حال بارها و بارها مسدود شده ازدواج همجنسگرایان بود که آن را تصویب توسط مجمع ایرلند شمالی با استفاده از حق وتو در نظر گرفته شده برای حفاظت از حقوق اقلیت ها.

دولت بریتانیا در حال اجرا است مشاوره تا فوریه. 23 بر مذهبی ازدواج و نحوه ارتباط جنسی, می تواند تبدیل مدنی مشارکت به ازدواج در ایرلند شمالی.

“مقررات این مسائل را به دنبال خواهد داشت در موعد پس از ما را مورد تجزیه و تحلیل پاسخ به این مشاوره” یک ایرلند شمالی, دفتر سخنگوی گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

زوج شده اند قادر به گرفتن مشارکت مدنی ارائه بسیاری از همان حمایت های حقوقی به عنوان ازدواج از سال 2005. آنها تمدید مستقیم, ارتباط جنسی, در پایان 2019.

کارا McCann و آماندا McGurk که هر دو برای کار در اینجا NI, یک موسسه خیریه است که با پشتیبانی و زنان گفت: آنها ناراضی بودند در داشتن صبر برای ازدواج, بعد از آب بندی خود مشارکت مدنی آخرین روز ولنتاین.

“این کاملا جالب. اگر ما را منتظر ما احتمالا می شده اند یکی از اولین برای دریافت یک ازدواج همجنسگرایان گفت:” خانم مک کین در اینجا NI مدیر.

“من اصرار دولت بریتانیا برای دریافت این انجام می شود در اسرع وقت به طوری که این نابرابری نیست ادامه خواهد داد.”

پاتریک Corrigan, سازمان عفو بین الملل ایرلند شمالی گفت که او انتظار می رود همان-انجمن مذهبی, ازدواج های در دسترس برای گروه های مذهبی که انتخاب کردن در آوریل و مدنی مشارکت به تبدیل خوانده شده به ازدواج بعد.

این داستان گزارش شده توسط تامسون رویترز ،

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو