چرا دهلی نو سیک آشپزخانه طبخ 100,000 وعده های غذایی روزانه

دهلی نو

در آشپزخانه در بنگلادش صاحب Gurdwara پخته شده 40,000 وعده غذا در هر روز برای گرسنه زندگی می کنند که در خیابان های هند در شهر و یا کسانی که از دست داده اند و معیشت خود را به coronavirus مستند.

اما نیاز بود بیشتر از آن است. بنابراین کارگران در گلدن گنبد معبد در مرکز دهلی نو ساخته شده 80,000 وعده های غذایی روزانه است. سپس 100,000. به زودی آنها انتظار می رود به ساخت 300,000 – همه رایگان ارائه به رشد صفوف مایه تاسف است.

برای قرن ها وفادار رفتند به معبد برای بهبود آن آب و یک وعده غذای رایگان در جامعه آشپزخانه, نماد برابری در بر داشت در هر معبد سیک پیچیده و باز به همه ی بازدید کنندگان.

این بنگلادش صاحب Gurdwara باقی مانده است باز از طریق جنگ و آفت خدمت به میلیون ها نفر از مردم ساده گیاهی و مواد غذایی در سرد کف سنگ مرمر از آن عظیم سالن ناهار خوری. اما در هند مداوم مستند – میان جهان دقیق ترین – مذهبی جماعت ممنوع می باشد.

بنگلادش صاحب آن را نگه داشته آشپزخانه باز با کمک حدود چهار ده مردانی که خواب در معبد مهمانخانه. برای صرفه جویی در زمان رفت و آمد و از معبد و جلوگیری از خطر آلوده عزیزان آنها دیده نشده خانواده های خود از این مستند آغاز شد در 25 مارس.

در رنگارنگ دستار و پارچه bandanas گره خورده است بیش از خود بینی و دهان آنها کار در آشپزخانه صنعتی در 18 ساعت شیفت.

سر آشپز Balbir سینگ به جنبش در آوردن یک ملاقه از طریق یک سیب زمینی و سویا خورش نهفته با روغن و تخم گشنیز را در یک لوله طبخ گلدان. یک ماشین که در هر ساعت باعث می شود 5,000 chapati – نازک نان فطیر – whirs طولانی قبل از طلوع خورشید و پس از آن مجموعه است.

آقای سینگ چراغ شعله های آتش در ساعت 3 صبح به طوری که 35,000 ناهار آماده برای وانت با 9 صبح

“اگر ما در خدمت در این زمان خدا به ما بیشتر است. این بده و بستان سیستم” آقای سینگ گفت.

بنگلادش صاحب بزرگترین دهلی نو 10 gurdwaras که آشپزخانه ها با هم تشکیل یک بخش حیاتی از شهرستان استراتژی برای تغذیه فقرا در طول بیماری همه گیر.

دولت شهرستان با نزدیک شدن به دهلی سیک Gurdwara کمیته مدیریت فقط پس از هند و مستند در سراسر کشور آغاز شد و در اواخر ماه مارس با توجه به کمیته جمهور Manjinder سینگ سیرسا.

بنگلادش صاحب که معمولا آماده حدود نیم میلیون وعده غذا در روز با استفاده از اهدا مواد و تجهیزات است که به سرعت ramping تا به تولید شش بار است که بسیاری از آقای سینگ سیرسا گفت.

دولت می فرستد کامیون را انتخاب کنید تا وعده های غذایی هر روز و توزیع آنها را به یک شبکه از پناهگاه و رها کردن نقاط پرداخت می کند اما هیچ چیز برای مواد غذایی است.

آقای سینگ سیرسا در تلاش برای محافظت از کارگران خود را و جمع آوری کمک های مالی برای نگه داشتن این شرکت رفتن. “این بزرگترین چالش برای من در تمام زندگی من,” او گفت:.

پیش بینی ماه های بسیاری را از مشکلات پیش رو به نظر می رسد او شبانه در بنگلادش صاحب خود تلویزیون کانال به درخواست برای کمک های مالی بیشتر.

از مونترال به تازگی متعهد $10,000 یکی دیگر از لندن ارائه شده $100,000, او گفت:. سالن غذاخوری heaves با کیسه برنج و آرد عدس و قوطی روغن – شش ماه از منابع گفت: Jagpreet سینگ یک معبد کارمند.

“ما به خدا اعتقاد دارند. او به ما این قدرت بنابراین ما با ارائه” او گفت:.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>