چرا نارندرا D مودی سزاوار 2020 جایزه صلح نوبل

جایزه صلح نوبل یکی از این دسته از جوایز تاسیس شد از طریق اراده بزرگ سوئدی صنعتگر و مخترع آلفرد نوبل. آن اعطا شده است پس از سال 1901 به افراد و سازمان ها که باید “انجام می شود بیشترین یا بهترین کار برای برادری بین ملل برای لغو یا کاهش از ارتش ایستاده و برگزاری و ترویج صلح در کنگره”

فقط نه ماه به دوره اول خود را در دفتر به عنوان POTUS باراک اوباما اهدا شد جایزه صلح نوبل جایزه در سال 2009 برای “گرفتن توجه جهان را جلب کرده و با توجه به مردم امید برای آینده ای بهتر برای خود تلاش های فوق العاده برای تقویت دیپلماسی بین المللی و همکاری بین مردم است.”. حتی رئیس جمهور اوباما در آن زمان اعتراف کرد که او شگفت زده شد و احساس کردند که او سزاوار این جایزه در آن زمان است. نجیب کمیته انجام آن را روشن است که در برابر عواملی مانند تغییر در سیاسی بین المللی محیط زیست و اصول نیز در نظر گرفته شود که اعطای این جایزه است.

نخست وزیر نارندرا کار و تلاش از نزدیک شبیه 2019 صلح نوبل, برنده جایزه, Abiy احمد, اتیوپی نخست وزیر. احمد برنده جایزه برای پایان دادن به 20 سال جنگ بین اتیوپی و اریتره. نخست وزیر هند همواره در تلاش برای شش سال گذشته را نرمال & هماهنگی با آن خصمانه همسایگان و ایجاد یک محیط صلح آمیز بسیار خصمانه جغرافیای سیاسی آب و هوا.

ساعت مودی است که نخست وزیر کنونی جهان بزرگترین دموکراسی یعنی هند و یک رهبر جهانی بیش از حد PM مودی در سال گذشته برنده دوره دوم خود با برنده توسط یک لغزش حاشیه. آقای مودی نه تنها نشان داده و تمایل خود را برای ایجاد صلح و آرامش در جهان است اما نیز گام های بزرگ در جهان نمایش یک مسیر جدید در این بسیار دشوار است.

نارندرا مودی تلاش ها برای آوردن صلح و رفاه در جهان شناخته شده است در گذشته بیش از حد. او برنده بسیار معتبر سئول جایزه صلح جایزه در سال 2018 برای “سهم خود را به همکاری های بین المللی و تقویت رشد اقتصادی جهانی”.
هند گرفته شده یک نقش پیشرو در مبارزه جهانی علیه COVID 19 بیماری همه گیر. هند یکی از نخستین کشورهایی شروع غربالگری مسافران از چین و ایران و نیز صادر شده در سراسر کشور مستند در مراحل بسیار اولیه از گسترش. در 15 مارس هند ایجاد یک سارک COVID 19 صندوق اضطراری برای کمک به کشورهای آسیای جنوبی برای مبارزه با این بیماری همه گیر. هند کمک 10 میلیون دلار از کل صندوق $21.8 میلیون. هند نیز فرستاده فولاد ماسک دیجیتال دماسنج و دیگر لوازم پزشکی به مالدیو و بوتان.

هند نیز منجر تلاش در میان کشورهای G20 به هماهنگی تلاش ها برای مبارزه با COVID 19 و نارندرا مودی تلاش شد بسیار قدردانی توسط رهبران جهان. فقط این هفته دولت هند در پاسخ به تماس های از کویت و امارات متحده عربی به ارسال پزشکان و پرستاران به کشورهای خاورمیانه برای کمک به آنها در مبارزه با این بیماری همه گیر.

اغلب به عنوان قوی به رهبری, تنها فکر و کسی که معتقد گزارش آثار تا 16 ساعت در هر روز حتی در سن 69. نارندرا بسیاری انجام داده در طول مدت خود را به عنوان رئیس هند برای ایجاد صلح و آرامش نه تنها در یک کشور به عنوان متنوع به عنوان هند بلکه در فرار جنوبی, منطقه. حتی در جبهه داخلی تلاش خود را به ارمغان بیاورد مناطق مانند جامو و کشمیر & Nagaland به اصلی چارچوب دموکراسی هند شده است بسیار قدردانی است. دولت خود امضا یک صلح تاریخی توافق با نگا قبایل در 2015 به پایان رسید که در دهه اختلاف در منطقه و فقط در سال گذشته به پایان رسید هفت دهه بن بست در جامو و کشمیر با پایان دادن به ماده 370 است که برای مدت طولانی بیگانه در این منطقه از هند و رشد آن جهش.

هند احاطه شده توسط یک ترکیب منحصر به فرد از کشورهای همسایه. آن را به مدت طولانی مشترک روابط دشوار با بزرگترین همسایه چین در حالی که تنش ها با پاکستان شده اند مرکز نقطه وقتی که می آید به امنیت و دفاع از سیاست های هند است. از سوی دیگر هر چند کوچک به اندازه کشورهایی مانند نپال و بنگلادش و سریلانکا و بوتان و مالدیو که نه تنها با تکیه به شدت در هند با توجه به آن رونق اقتصادی بلکه ثبات سیاسی و امنیتی است.

نارندرا مودی ساخته شده است گام های بزرگ در برقراری صلح آمیز و صمیمی روابط با هر کشور در منطقه است. هند در تلاش برای ایجاد دولت های دموکراتیک در نپال و سریلانکا شده اند فوق العاده ای است. در حالی که هند شده است اولین درخواست کمک برای مالدیو, کوچک, کشور جزیره ای در اقیانوس هند است. می شود آن را به آب آشامیدنی بحران در سال 2014 زمانی که هند در پاسخ به SOS تماس برای ارائه کمک های بشردوستانه و یا یک سال بعد که در آن دولت نارندرا بود که در خط مقدم مخالفت با دستگیری اولین دموکراتیک تاسیس جمهور محمد نشید.

با وجود این سابقه طولانی دشمنی بین هند و پاکستان آن را نارندرا که تمدید دست دوستی به عنوان به زودی به عنوان او مسئول است. او دعوت و سپس نخست وزیر پاکستان نواز شریف به سوگند خود را-گرفتن مراسم پس از تبدیل شدن به نخست وزیر هند شد و همچنین اولین هندی supremo به پاکستان سفر خود را در طول مطالعه سفر به لاهور یک سال بعد.

نارندرا دولت همواره نسبت به ایجاد قوی تر روابط دو جانبه با چین است. در سال 2018 رهبران هر دو کشور نیز شروع به توسعه برنامه نویسان در کشور جنگ زده افغانستان در زمینه بهداشت و آموزش و امنیت غذایی.

به عنوان اخیر به عنوان ژانویه 2020 دولت هند گذشت و تاریخی قانون با وجود گسترده اپوزیسیون از برخی از بخش های از کشور به نام تابعیت متمم قانون. عمل خواهد اطمینان حاصل شود هر کسی رو مذهبی دادستان از کشورهای همسایه خواهد بود که اعطا هندی شهروندی و عبور امن به کشور است. این داده هزاران نفر از اقلیت های مذهبی در هند و کشورهای همسایه بزرگ امید در مبارزه خود را برای زنده ماندن است. ما معتقدیم که او ممکن است یکی از شایسته ترین و داوطلبان واجد شرایط را به نفع خود جایزه در سال جاری و مبارزه علیه جهانی فاجعه ای است که COVID 19, Narendra Modi, فقط ممکن است به سرب جهان به روشن تر از روز است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>