چرا نسیم رقبا حمله ساندرز به عنوان سوپر شنبه بافندگی

چارلستون S. C.

برنی ساندرز’ فرمانده نوادا حزبی پیروزی او را یک هدف برای خود دموکراتیک رقبا و رشد منبع اضطراب برای استقرار دموکرات ها نگران است که نامزدی اعتراف دموکراتیک سوسیالیستی می تواند هزینه حزب در ماه نوامبر.

پیروزی مستحکم ساندرز’ پیشتاز وضعیت به عنوان نژاد تبدیل شده است روز شنبه به ریاست جمهوری اولیه در کارولینای جنوبی است. این سناتور ورمونت مذکور را شکست شد در این دولت بیش از 40 درصد در سال 2016 اما او امیدوار است که موفقیت خود را در متنوع نوادا ثابت خواهد کرد که به رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی که مبارزات انتخاباتی خود را به درخواست تجدید نظر گسترده.

هر حرکت که ساندرز سود در کارولینای جنوبی می تواند ویرانگر به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن که به دنبال به دولت برای فرماندهی و پیروزی که می توانید نگه دارید نامزدی خود را زنده از طریق سوپر شنبه. در مارس 3, مسابقات گشوده خواهد شد در 14 متحده و جایزه یک سوم از نمایندگان مورد نیاز برای نامزدی حزب دموکرات.

با گذشت زمان در حال اجرا کوتاه وزش نسیم معتدل دموکرات ها به طور فزاینده ای رشد عصبی یکشنبه که ساندرز’ فراخوان سیاسی “انقلاب” خواهد درایو رای دهندگان به دور از حزب هر دو در رقابت در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و در مجلس نمایندگان و سنا نژادها.

“من فکر می کنم این امر می تواند یک بار برای ما در این دولت یا کنگره مناطق است که ما را مجبور به انجام به خوبی در” کارولینای جنوبی در کنگره جیم Clyburn خانه اکثریت شلاق و بالا رتبه بندی سیاه و دموکرات در کنگره گفت: در ABC “این هفته است.”

برجسته دموکرات انتظار Clyburn تایید خواهد شد بایدن در این هفته. این کنگره گفت: او را پشت یک نامزد در روز چهارشنبه — پس از بحث دموکراتیک و با اشاره به تاثیر یک ساندرز نامزدی را در خانه ولسوالی دموکرات بدبختانه به کنترل از خانه در سال 2018 است.

“در آن مناطق آن را به سختی برای حفظ این مشاغل اگر شما را مورد پذیرش خود اعلام دموکراتیک سوسیالیستی” او گفت:.

ساندرز’ کمپین استدلال او را در جدید و نادر رای دهندگان — تا حد زیادی ترقی خواهان جوان مردم و رای دهندگان از رنگ که بیگانه از روند و دنبال شدید تعمیرات اساسی واشنگتن نه صرفا تلاش برای سرنگونی مغلوب ساختن پیشی جستن.

او با موفقیت متکی است که ائتلاف پنج شنبه به تسلط خود را دموکراتیک رقبا در نوادا کشیدن به مراتب جلوتر از بایدن دوم-جای دان و پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا که در سوم. ماساچوست ایالت الیزابت وارن فرود آمد و در چهارم در حالی که ایالت مینه سوتا ctq و کالیفرنیا میلیاردر تام Steyer شد و در یک مسابقه نزدیک برای پنجم به عنوان نوادا حزب دموکرات ادامه داد: برای tabulate نتایج.

ساندرز جشن پیروزی در تگزاس یک شنبه جایزه و یک دولت است که دموکرات ها دیدن روند راه خود را به لطف رشد جمعیت اسپانیایی تبار و مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن در حومه شهر.

صدایی مانند یک نامزد که در حال حاضر امن نامزدی ساندرز گفت: هزاران نفر از تشویق هواداران که پر بسکتبال آرنا در پردیس دانشگاه هوستون است که او را به برنده شدن در این دولت هر دو ماه آینده و بعد سقوط.

“اگر کار مردم و جوانان این شهر سیاه و سفید و لاتینی, همجنس باز, یا راست اگر ما افراد را با هم می آیند برای رای دادن ما در حال رفتن به برنده شدن در اینجا در تگزاس” او گفت:.

ساندرز شد اعلام برنامه ریزی برای ارائه جهانی, دولت, بودجه, مراقبت از کودک تا سن 3 و جهانی قبل از مهد کودک برنامه های پس از آن. در مصاحبه با “60 دقیقه” که پخش یکشنبه شب, او گفت که او می خواهم برای پرداخت آن با استفاده از بخشی از درآمد حاصل از خود را قبلا اعلام مالیات بر ثروت خواهد بود که وضع سالانه در اقبال به ارزش بیش از 32 میلیون دلار.

ساندرز’ وضعیت جدید روشن بود که بسیاری از رقبای خود را تیز تمرکز خود را بر روی او.

روز یکشنبه Buttigieg پاره پاره ساندرز ” خود را گسترده و اغلب مبارز آنلاین پس گفت: نامزد شغل “به تماس با مردم به چادر آنها را به نام آنلاین.”

صحبت کردن به یک جمعیت هزار نفر جمع شده بودند در یک دبیرستان در زمین فوتبال در آرلینگتون ویرجینیا Buttigieg گفت: دموکرات ها باید در انتخاب کسی که تمرکز بر “بسیج نه پلاریزه آمریکا اکثریت.”

“سیاست شدید خواهد بود اما آن است که نه فقط در مبارزه با” او گفت:.

اما برخی از دموکرات ها نگران بودند که تمرکز جدید بر ساندرز ممکن است بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است. برای ماه ها به چندین دموکرات jockeyed برای تبدیل شدن به رئیس جایگزین برای ساندرز آنها تا حد زیادی حمله به هر یک از دیگر در بحث مراحل و تبلیغات در حالی که مصرف نسبتا چند مشت در ورمونت سناتور.

حتی پس از ساندرز’ پایان قوی در نوادا وارن اجتناب شود راه اندازی یک ضربه مستقیم در ساندرز حتی وقتی پرسیده شد که آیا به طور مستقیم یک ساندرز نامزد می تواند یک خطر برای حزب دموکرات است. ماساچوست سناتور تراز وسط قرار دارد با ساندرز در تعدادی از کلید سیاست و رقابت با سناتور ورمونت برای بسیاری از همان مترقی رای دهندگان.

صحبت با خبرنگاران در دنور وارن به جای ادامه حملات رقیب مایک بلومبرگ ، دعوت او را “خطرناکترین نامزد ایستاده در این مرحله از آنجا که از تاریخ خود را از پنهان کردن خود را از مالیات تاریخ خود را از آزار و اذیت زنان و تاریخ خود را از دفاع از سیاست های نژادپرستانه.”

رهبران حزب شده اند و تمایلی به نظر می رسد برای قرار دادن انگشت شست خود را در مقیاس بنابراین به عنوان نه به rile ساندرز رای دهندگان و بیشتر تقسیم ، هنوز روشن نیست که پنج شنبه بود که هر استراتژی جدید را امتحان کنید به دست کشیدن ساندرز البته یا تحکیم حمایت پشت یک واحد متوسط است.

“ما باید امیدوارم که برخی از این نامزدها توسعه مهارت های سیاسی به سرعت گفت: James Carville یک استراتژیست دموکرات و یکی از اطلاعات ضد ساندرز صدای در حزب. “خطر در از دست دادن انتخابات است عمیق و عمیق. ما فقط باید دعا کنیم.”

دن فایفر مشاور سابق رئیس جمهور پیشین باراک اوباما گفت: اگر نامزدها رها کردن قبل از سه شنبه و میانه رو در ادامه به تقسیم نماینده ساندرز به احتمال زیاد دارای یک قفل بر نامزدی.

“این فقط ساده ریاضی” فایفر گفت و اشاره کرد که او را نه دفاع است که هر نامزد رها کردن برای جلوگیری ساندرز و که او نمی نسبت به این باور در میان برخی از دموکرات ها که ساندرز نمی توانید برنده شوید.

“هر یک از این مبارزات باید مشروع و منطقی برای ماندن در این مسابقه گفت:” از ساندرز’ مخالفان.

روز یکشنبه کسانی که ساندرز مخالفان متعهد به ماندن در مسابقه از طریق کارولینای جنوبی و چندین نشانه های آنها خواهد ماندن در طریق سوپر شنبه.

Klobuchar بسیج حامیان نزدیکی داکوتای شمالی-مینه سوتا مرز صحبت با رای دهندگان در دولت خانه که آرا در مارس 3, به دنبال داکوتای شمالی در مارس 10. وارن مبارزات انتخاباتی در کلرادو نیز سه شنبه دولت است.

بایدن در کارولینای جنوبی دولت در مبارزات انتخاباتی خود امیدوار خواهد احیای نامزدی خود را پس از نمایش ضعیف در آیووا و نیوهمشایر و تنها متوسط بهبود در نوادا است. معاون سابق رئیس جمهور در برابر پیش بینی پیروزی در کارولینای جنوبی و گفت که او نمی بانکی در Clyburn را تایید یک برکت و رحمت است که می تواند کمک به بایدن افزایش حمایت از رای دهندگان مبارزات انتخاباتی خود را به مدت طولانی استدلال خواهد بود که پرشی برای نامزدی. Clyburn روز یکشنبه گفت که او شنیده بود از دموکرات ها نا امید در بایدن را در بحث اجرای برنامه.

دموکرات ها بحث خواهد شد در روز سه شنبه در چارلستون کارولینای جنوبی است. Steyer روز یکشنبه گفت که او واجد شرایط است که بحث گم شده و پس از علامت گذاری برای مرحله در نوادا است.

___

Jaffe گزارش از واشنگتن است. آسوشیتد پرس نویسندگان نیکلاس Riccardi در دنور خواهد Weissert در هوستون و لایحه بارو در چارلستون S. C. کمک به این گزارش.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im