چرا می سی سی پی, نمایندگان مجلس با رای به بازنشسته مؤتلفه پرچم

جکسون از دست ندهید.

می سی سی پی, نمایندگان مجلس با رای پنج شنبه به تسلیم مؤتلفه نبرد نشان از پرچم دولت تحریک خشن کف زدن و تشویق بیش از یک قرن پس از سفید supremacist قانونگذاران به تصویب طرح یک نسل بعد از جنوب از دست داد جنگ داخلی.

می سی سی پی را در مجلس نمایندگان و سنا رای دادند در جانشینی بعد از ظهر یکشنبه به بازنشسته پرچم هر اتاق نقشه کشی گسترده ای از حمایت هر دو حزب برای تصمیم تاریخی. کالیفرنیا ، تیت ریوز گفت: برای ثبت نام در این لایحه و پرچم را از دست خواهد داد رسمی آن وضعیت به عنوان به زودی به عنوان او نشانه های اندازه گیری. او را بلافاصله سیگنال زمانی که امضای خواهد گرفت.

دولت تا به حال با آن مواجه نصب فشار برای تغییر پرچم خود را در طول ماه گذشته تدارک تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی در ایالات متحده است. تشویق و کف زدن فوران به عنوان قانونگذاران در آغوش گرفت هر یک از دیگر در سنا با نهایی گذشت. حتی کسانی که در طرف مقابل این موضوع را نیز در آغوش گرفت به عنوان یک عاطفی بعد بحث کشید به یک نزدیک است. زنگ نیز می تواند صدای زنگ در دولت شهر به عنوان عبور از این اقدام اعلام شد.

یک کمیسیون خواهد طراحی یک پرچم جدید که نمی تواند شامل مؤتلفه نماد است و باید عبارت “به خدا ایمان داریم.” رای دهندگان خواسته می شود برای تایید طراحی جدید در Nov. 3 انتخابات. اگر آنها آن را رد کمیسیون تنظیم طرح های مختلف با استفاده از همان دستورالعمل و است که می تواند فرستاده شده به رای دهندگان بعد.

می سی سی پی تا 38 درصد جمعیت سیاه — و آخرین پرچم دولت است که شامل آرم که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان نژادپرست است.

جمهوری خواه مجلس فیلیپ کان که سفید است تحت فشار قرار دادند تا به مدت پنج سال به تغییر پرچم و گفت که مؤتلفه نماد توهین آمیز است. خانه تصویب لایحه 91-23 بعد از ظهر یکشنبه و سنا تصویب آن 37-14 بعد.

“چه شیرین است برای جشن گرفتن این روز خداوند” کان گفت. “بسیاری از دعا به او به ما به این روز است. او پاسخ داده است.”

بحث بر سر تغییر پرچم بوجود آمده قبل و در سال های اخیر افزایش تعداد شهرستانها و تمام دولت در دانشگاه های دولتی گرفته اند آن را در خود را دارند. اما این موضوع هرگز به دست آورد به اندازه کافی حمایت محافظه کار جمهوری خواه و سلطه قوه مقننه و یا با اخیر فرمانداران.

که پویا تغییر در یک ماده از هفته به عنوان فوق العاده و متنوع ائتلاف سیاسی, کسب و کار, گروه های مذهبی و ورزشی و رهبران تحت فشار قرار دادند به تغییر پرچم.

در یک زندگی موضوع اعتراض در خارج از فرماندار می سی سی پی عمارت در اوایل ماه ژوئن هزاران نفر را تشویق به عنوان یک سازمان گفت: دولت نیاز به طلاق خود را از همه متفق نمادها.

گروه های مذهبی از جمله بزرگ و با نفوذ در می سی سی پی تعمیدی — گفت: پاک کردن شورشی نشان از پرچم دولت اخلاقی است ضروری است.

گروه های کسب و کار گفت: این بنر مانع توسعه اقتصادی در یکی از فقیرترین کشورهای در کشور است.

در یک ورزشی-crazy فرهنگ بزرگترین ضربه ممکن است زمانی رخ داد که ورزش کالج لیگ گفت: می سی سی پی می تواند از دست دادن postseason رویدادهای اگر آن را ادامه پرواز مؤتلفه با مضمون پرچم. نزدیک به چهار ده از می سی سی پی دانشگاه مدیران ورزشی و مربیان به این کنگره به لابی برای تغییر.

“ما نیاز به چیزی است که تحقق این هدف از بودن یک پرچم و که همه در دولت یک دلیل برای افتخار گفت:” مایک صافی مربی تیم فوتبال در دانشگاه ایالتی می سی سی پی.

بسیاری از مردم که می خواستم به نگه داشتن علامت در می سی سی پی پرچم گفت: آنها آن را به عنوان نمادی از میراث.

قانونگذاران قرار دادن مؤتلفه علامت در گوشه سمت چپ بالا از می سی سی پی پرچم در سال 1894 به عنوان سفید پوستان بودند خاموش کردن قدرت سیاسی است که آمریکایی های آفریقایی تبار را به دست آورد و پس از جنگ داخلی.

نبرد آرم یک زمینه قرمز صدر توسط یک آبی X با 13 ستاره سفید. کو کلاکس کلان و دیگر گروه های نفرت را تکان داد شورشی پرچم برای چند دهه. گرجستان قرار دادن نبرد آرم برجسته در آن پرچم دولت در سال 1956 طی یک واکنش به جنبش حقوق مدنی. که دولت در حذف نماد از بنر خود در سال 2001.

می سی سی پی در دیوان عالی کشور یافت می شود در سال 2000 زمانی که دولت خود را به روز رسانی قوانین در سال 1906 بخش برخورد با پرچم شامل نمی شد. که به معنای بنر فاقد جایگاه رسمی. این فرماندار دموکرات در سال 2000 رونی Musgrove منصوب کمیسیون برای تصمیم گیری پرچم در آینده است. آن برگزار شد جلسات در سراسر کشور است که رشد زشت به مردم فریاد زد: در هر یک از دیگر در مورد پرچم.

پس از آن قانون گذاران تصمیم گرفتند به مجموعه ای از پرچم های طراحی خود را. آنها این موضوع را در سال 2001 در ایالت رای مردم رای به نگه داشتن پرچم. یک جایگزین پیشنهاد را جایگزین مؤتلفه گوشه ای با زمینه آبی صدر توسط یک خوشه ستاره سفید به نمایندگی از می سی سی پی به عنوان 20th دولت است.

دولت دموکراتیک بهداشت ، جرثقیل سیمونز از گرین ویل است که آفریقایی آمریکایی گفت: دولت شایسته یک پرچم است که همه مردم افتخار می کنم. “امروز یک تاریخ ساخت بعد در ایالت می سی سی پی” سیمونز گفت: همکاران قبل از مجلس سنا رای دادند برای عبور. “بیایید رای امروز برای می سی سی پی فردا.”

پرینستون قطره وودرو ویلسون

در ضمن در نیوجرسی دانشگاه پرینستون اعلام کرده است برنامه ای برای حذف نام سابق رئیس جمهور وودرو ویلسون از آن سیاست عمومی مدرسه به دلیل segregationist views. این تصمیم نشان دهنده بزرگتر تغییر در نمایش ها در امریکا پس از کشتن جورج فلوید به عنوان آن را معکوس یک تصمیم آیوی لیگ مدرسه ساخته شده و چهار سال پیش برای حفظ نام و نام خانوادگی.

رئيس دانشگاه کریستوفر Eisgruber گفت: در نامه ای به جامعه مدرسه شنبه که هیئت امنا بود به این نتیجه رسیدند که “ویلسون نژادپرستانه انداز و سیاست های او را نامناسب اسم” برای پرینستون مدرسه عمومی و امور بین الملل و مسکونی ،

Eisgruber گفت امنا تصمیم گرفت در مارس 2016 در برخی از تغییرات به دانشگاه “جامع تر و صادقانه تر در مورد تاریخچه آن” اما تصمیم گرفت برای حفظ ویلسون نام اما بازبینی این موضوع در سالهای اخیر برای قتل جرج فلوید و دیگران.

ویلسون فرماندار نیوجرسی از سال 1911 تا 1913 و پس از آن 28th رئیس جمهور ایالات متحده از سال 1913 تا 1921, پشتیبانی تبعیض نژادی و اعمال آن در چندین آژانس های فدرال نیست نژادی تقسیم می شود تا به آن نقطه. او همچنین منع دانش آموزان سیاه پوست از پرینستون در حالی که خدمت به عنوان رئيس دانشگاه و صحبت approvingly از Ku Klux Klan.

در اوایل این ماه Monmouth University of New Jersey حذف ویلسون نام از یکی از برجسته ترین ساختمان ها با استناد به تلاش برای افزایش تنوع و شمول. سرپرست Camden منطقه مدرسه همچنین اعلام کرد برنامه ای برای تغییر نام وودرو ویلسون دبیرستان, یکی از ناحیه دو دبیرستان.

“ویلسون نژادپرستی معنادار و مهم حتی با استانداردهای زمان خود” Eisgruber گفت که رئیس جمهور سابق را segregationist سیاست “او را به خصوص نامناسب اسم برای یک سیاست عمومی مدرسه است.”

امنا گفت: آنها گرفته شده بود آنچه را که آنها به نام “این فوق العاده گام” از آنجا که ویلسون نام بود و نه مناسب “برای یک مدرسه که محققان, دانشجویان و فارغ التحصیلان باید کاملا متعهد به مبارزه با معضل نژادپرستی در همه اشکال آن است.”

این مدرسه در حال حاضر شناخته شده به عنوان پرینستون دانشکده امور عمومی و بین المللی است. پرینستون در حال حاضر برنامه ریزی شده به ویلسون دانشگاه و بازنشسته و نام خود را پس از باز کردن دو مسکونی جدید کالج ها در حال حاضر تحت ساخت و ساز خواهد شد اما تغییر نام برای اولین بار, کالج, بلافاصله.

Eisgruber گفت: “نتیجه گیری “ممکن است سخت به نظر می رسد به برخی از” پس ویلسون است که با اعتبار داشتن “تعمیرشده پرینستون تبدیل آن از یک خواب آلود, کالج به یک پژوهش دانشگاه” و او رفت و برای تبدیل شدن به رئيس جمهور و دریافت جایزه نوبل شد.

اما در حالی که پرینستون افتخار ویلسون با وجود و یا شاید حتی در جهل خود انداز است که بخشی از این مشکل Eisgruber گفت. “پرینستون است بخشی از یک امریکا است که بیش از حد اغلب نادیده, نادیده گرفته و یا معاف نژادپرستی اجازه می دهد تداوم سیستم های تبعیض آمیز بر علیه مردم سیاه و سفید,” او گفت:.

چهار سال پیش 10-عضو کمیته جمع آوری ورودی از ویلسون علما و بیش از 600 ارسالی از فارغ التحصیلان دانشکده و قبل از عقد که ویلسون دستاوردهای merited, بزرگداشت, تا زمانی که خود گسل نیز با صراحت به رسمیت شناخته شده. این کمیته گزارش همچنین گفت: با استفاده از نام خود را “به معنی بدون حمایت از دیدگاه ها و اقداماتی که در تضاد با ارزش ها و آرمان های زمان ما.”

پرینستون را حفظ ویلسون نام در جایزه داده سالانه به مقطع کارشناسی فارغ التحصیل و یا alumna پس از آن را ناشی از یک هدیه است که نیاز است که این جایزه بود به نام ویلسون و افتخار خود را “اعتقاد است که آموزش و پرورش برای ‘استفاده از’ و … بالا با هدف بیان شده در خود را به یاد ماندنی عبارت ‘پرینستون در کشور خدمات” امنا گفت.

فلوید درگذشت مارس 25 بعد از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده یک زانو را به گردن خود برای چند دقیقه حتی به او التماس کرد برای هوا و متوقف شد.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de